100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego od Pekao S.A.

Trwa do 30.04.2019

Ruszyła promocja banku Pekao. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego zgarnać możemy 100 zł premii.

100 zł za Konto Przekorzystne od Pekao SA

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku czy lokaty w Pekao w okresie od 1.07 do 31.12.2018. Bank zaznacza jednak, że jest pewna furtka – w promocji mogą wziąć udział osoby posiadające rachunek w tym okresie, o ile suma średniomiesięcznych sald wszystkich kont i lokat nie przekracza 50 zł. Chodzi tu głównie o te osoby, które mają rachunek w banku, ale z niego nie korzystają.

Jeśli spełniamy któryś z powyższych warunków to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne (ew. Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe) w okresie od 14.01 do 30.04.2019. Istotne, aby wyrobić również kartę debetową lub aktywować bankowość elektroniczną uprawniającą do korzystania z PeoPay.

Dlaczego? Ano dlatego, że jednym z warunków promocji jest wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą lub aplikacją mobilną PeoPay. Kolejny warunek to zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 500 zł. Na spełnienie obu mamy czas do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Nagroda w postaci uznania rachunku kwotą 100 zł zostanie przekazana do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

3% do 30 000 zł przez pół roku

Oprócz premii na start nowi klienci banku Pekao mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym. Jej zasady (w tym okres karencji) są identyczne, jak promocji z premią.

W skrócie: wystarczy, że do 30.04.2019 otworzymy konto oszczędnościowe (z jednym z rachunków osobistych). I to tyle! 3% do 30 000 zł zarobimy na nim przez 180 dni od otwarcia.

Darmowe Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne może nas kosztować 6 zł miesięcznie, a za kartę możemy zapłacić dodatkowe 3 zł. Na szczęście istnieje możliwość zwolnienia z tych opłat. Wystarczy, że zasilimy konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. Czyli to, czego wymaga od nas promocja :)

Bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju. Kolejne będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Właśnie udało mi się zawrzeć umowę elektronicznie, bez wizyty w banku. Selfie + weryfikacja dowodu osobistego.

  maciekb94 Odpowiedz
 • Podczas zakładania konta Pani w oddziale powiedziała, że nagroda jest dla pierwszych 500 osób i ona nie ma możliwości podejrzenia, czy konto które właśnie zakładamy łapie się w tych 500 czy nie. Więc powiedziała tylko, że „ma nadzieję, że się załapiemy”.

  Czy Admin albo ktokolwiek inny słyszał o promocji 100zł dla 500 osób w Pekao? Ewidentnie chodzi o inną promocję, bo tutaj w regulaminie nic o tym nie ma.

  MW Odpowiedz
  • @MW rada na przyszłość : zawsze pamiętaj, by w tego typu sytuacjach powiedzieć coś w tym stylu: „Poproszę o wskazanie w którym punkcie Regulaminu jest taki zapis”.

   Wiechu
  • Jeśli w jakimś banku jest coś limitowane to:
   – jest str. dla klientów gdzie wniosek przechodzi albo nie
   – lub: jest. strona dla pracownikow (jesli nie ma konta w promocji przez net) i oni widzą na 100% ILE zostało miejsc/ kont w promocji
   Pracownica banku kitowała :) i tyle.

   Krzysztoff
 • Jak sądzicie, jeśli wczoraj zrobiłem płatność i się ona nie rozliczyła. To spełniłem warunek promocji?

  Tomek201 Odpowiedz
  • Chyba tak. Regulamin mówi: „…wykona min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą PeoPay.” A więc mowa o wykonaniu a nie księgowaniu. Najwyżej napiszesz reklamację

   Kate
  • Tak. Wykonać to wykonać. Masz pokwitowanie (w dowolnej formie) to jest podstawa do reklamacji, pisemnej papierowej prosto do centrali, z zasady to zupeeeełnie inaczej zadziała niż w oddziale.

   Krzysztoff
 • Miało się „dziać” w Pekao S.A., mija miesiąc, a oprócz tej promocji nie dzieje się nic więcej. To jakby napisać, spadnie śnieg. :) Może jakieś daty / informacje?

  jmg Odpowiedz
 • Czy ja dobrze rozumiem, że apka PeoPay nie jest w tej promocji konieczna, wystarczy zawrzeć „umowę o Konto wraz z Kartą lub z usługą bankowości elektronicznej Pekao24, uprawniającą do korzystania z PeoPay”, wlać 500 zł i raz zapłacić kartą?

  Sorry za głupie pytanie, ale i w artykule, i w komentarzach, i w regulaminie przewija się to „PeoPay”, więc może źle rozumiem słowo „uprawniający”…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • @Don, ale i w artykule, i w komentarzach i w regulaminie masz słowo „lub”, więc tak jak Kate pisze 08 marca o 08.02. Inna sprawa ( o której tez już ludzie pisali) to kwestia autoryzacji (smsem płatne, peopayem bezpłatne) oraz przelewu z konta oszczędnościowego – w tym banku KAŻDY !!! ( nawet pierwszy w miesiącu) przelew z konta oszczędnościowego jest płatny a prawdopodobnie przy użyciu aplikacji Peopay bezpłatnie (osobiście nie sprawdzałem)

   wiechu
  • Chyba lepiej wziąć kartę, bo na Peopay są czasami promocje (ostatnio chyba 30 zł). Inna sprawa, że w przypadku konta oszczędnościowego to lepiej Peopay założyć, żeby nie płacić w e-bankowości za przelewy z niego

   Kate
  • Tylko ze konto za miesiąc do zamknięcia juz będzie, a nowej promki PeoPay jak nie było tak nie ma :P

   abc
  • Dzięki za odpowiedzi, wolałem się upewnić, szczególnie po przeczytaniu opisów o instruowaniu przez pracowników jak się zalogować do bankowości www i ściągnąć apkę… 😬

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja to rozumiem tak, że albo karta ALBO Peopay, gdyż trzeba tę jedną transakcję jakoś wykonać

  Kate Odpowiedz
 • Czy przez Peopay można wielokrotnie robić bezpłatne przelewy Z konta oszczędnościowego na konto przekorzystne? Czy tylko pierwszy bezpłatny?

  Michał Odpowiedz
 • Czy platnosc blikiem zalicza się jako płatność aplikacją mobilną PeoPay?

  Dominik Odpowiedz
  • Mobilna płatność PeoPay to po prostu płatność kartą poprzez aplikację (czyli dla telefonów posiadających moduł NFC).

   Adam K.
 • Konto założone w styczniu, do kiedy mam otrzymać 100zl?

  Paweł Odpowiedz
 • w kwietniu

  miron Odpowiedz
 • Najlepsza karta wielowalutowa – bez opłat za konto walutowae i karte. Proszę o pomoc. Chodzi o GBP. Czy jest coś lepszego od tego konta przekoszystnego w PEKAO??

  M. Odpowiedz
  • Są inne możliwości, ale na ogół albo konto jest płatne albo użycie karty jest płatne. Inne opcje to Eurobank (1,90 za każdy miesiąc podpięcia karty do konta GBP), Citi handlowy – samo konto walutowe i korzystanie z karty za darmo, płatne konto ROR (ale są możliwości zwolnienia, w dodatku często mają promocje na otwarcie)

   Kate
 • Wpływ w styczniu, lutym, marcu i kwietniu po ponad 500zł, płatność w każdym miesiącu. Kiedy będzie premia? W kwietniu czy w maju?

  Ptajacy Odpowiedz
  • Wyjątkowo niedbale opisana promocja. Natomiast z regulaminu wynika , że premia powinna wpłynąć na Twoje konto już w marcu. Czas na reklamację.

   cykor
  • Przecież wpływ 500zł miał być tylko do :”Kolejny warunek to zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 500 zł. Na spełnienie obu mamy czas do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.”

   Paweł
  • Przecież regulamin mówi jasno: „Nagroda zostanie przyznana w postaci uznania przez Bank Konta Uczestnika, na koniec trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po Dniu przystąpienia do Promocji”. Jeżeli konto zostało założone w styczniu (jest to również dzień przystąpienia do promocji) to nagroda zostanie wypłacona na koniec kwietnia.

   Rask
  • Dziękuję za konkretną odpowiedź

   Ptajacy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy