Bonus 150 zł w gotówce za założenie Konta 360° (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Konta 360° Banku Millennium, w której… usunięty został okres karencji! Tym razem do zgarnięcia mamy 150 zł w gotówce, a jeśli dysponujemy oszczędnościami, to możemy z nich dodatkowo wycisnąć 2,7% w skali roku dzięki najnowszej promocji konta oszczędnościowego Profit.

150 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium

150 zł dla nowych i starych klientów

Aby skorzystać z promocji należy spełnić jeden z dwóch warunków:

 • należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą dotychczas produktów w Banku Millennium i której wniosek nie jest obecnie procedowany o żaden produkt banku albo
 • należy być byłym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu w Banku Millennium na dzień rozpoczęcia akcji (i brak procedowanego wniosku), która nigdy wcześniej nie korzystała z jakiejkolwiek akcji specjalnej z premią na start w tym banku (oprócz promocji własnej „Zyskaj 360 zł”)

Z jednej strony to dobra wiadomość – nie ma bowiem długiego okresu karencji wykluczającego wszystkich, którzy mieli cokolwiek wspólnego z bankiem w ciągu ostatnich 2-3 lat. Z drugiej – wykluczeni są „wyjadacze wisienek”, którzy korzystali z jakiejkolwiek promocji startowej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i złożymy wniosek o Konto 360 z wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji (tak, aby wiedział komu wypłacić premię) oraz zgody na:

przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość

Czas na złożenie wniosku mamy do 25.02.2018, a na podpisanie umowy o konto – do 28.02.2018. Zgód nie możemy odwołać do 31.05.2018.

Różne warunki

Co dalej? Tu warunki są różne w zależności od tego czy jesteśmy klientem całkowicie nowym, czy „z odzysku”. W pierwszym przypadku w marcu i kwietniu musimy zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną (zaksięgowaną) płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oba warunki musimy spełnić w każdym z dwóch miesięcy.

W przypadku klientów powracających do banku warunek jest praktycznie ten sam, ale wpływ 1000 zł ma być wpływem z tytułu wynagrodzenia. Bank nie definiuje jednak co to dokładnie wynagrodzenie (niektóre promocje zawierały dokładny wykaz), więc jest spora szansa, że odpowiedni tytuł przelewy załatwi sprawę – ale tego oczywiście nie mogę potwierdzić na 100%.

To tyle! O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas do 16.05.2018 wysyłając maila, w którym poprosi o uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Będziemy mieć na to 7 dni. Sama wypłata bonusu w wysokości 150 zł nastąpi do 31.05.2018.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Oprócz gwarantowanej premii na start w akcji dostępny będzie również program poleceń. Każda osoba, która skorzysta z oferty i spełni jej warunki może ją polecić innej osobie, poprzez wygenerowanie swojego linku polecającego. Za każdą taką osobę zgarniemy 50 zł, ale maksymalna ilość poleceń to 5 osób (czyli 250 zł).

Oczywiście zarówno polecający jak i polecany otrzymają 150 zł (za spełnienie warunków). Oferta więc świetnie się nadaje np. dla małżeństw (żona poleca mężowi lub na odwrót i łącznie zgarniają 150 + 150 + 50 zł).

Ile kosztuje Konto 360?

Konto 360° to, moim zdaniem, jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze, bank stawia bardzo uczciwe warunki zwalniające z opłat. Wpływ 1000 zł (może być z własnego konta w inny banku) i jedna transakcja kartą nie powinny sprawić nikomu trudności. W zamian otrzymujemy również darmowe wypłaty z bankomatów. Co ciekawe dla Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) warunki są jeszcze prostsze – nie trzeba zapewniać wpływu, wystarczy 1 transakcja miesięcznie :)

Drugą zaletą konta w Banku Millennium jest nowoczesna bankowość internetowa i mobilna. Nie kojarzę zbyt wielu awarii, wszystko jest przejrzyste, a na dodatek możemy skorzystać z takich usług jak BLIK czy np. rejestracja numeru prepaid online. Brakuje chyba tylko Android Pay.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł!

Ale największym atutem posiadania konta w Banku Millennium (przynajmniej dla oszczędzających) jest rewelacyjne konto oszczędnościowe Profit. Jeszcze niedawno oferowało ono 2,5% dla kwoty do 100 000 zł, ale dosłownie od kilku dni możemy tam zarobić 2,7% dla kwoty do 200 000 zł! To świetna opcja, ponieważ pieniądze mamy zawsze pod ręką. Pierwsza wypłata z konta (podobnie jak u konkurencji) jest bezpłatna.

Nie przegap!

Komentarze

 • A mąż dostał 2 maile. Jeden 15 maja późnym wieczorem a drugi 16. maja rano.

  Lidia Odpowiedz
 • Zlozylem reklamacje i dostalem maila ze jednak w porozumieniu z Bankiem Millenium postanowili mi przyznac ten bonus.

  lukaszzzz Odpowiedz
 • czy teraz można złożyć 30 dniową dyspozycję zamknięcia konta? regulamin nie wyklucza wypłat premii za konta w okresie wypowiedzenia?

  kilo41 Odpowiedz
  • Ja wypowiedzenie wysłałem wczoraj.

   takijeden
  • „Aby uzyskać prawo do Bonusu, (…) nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od niej do 31.05.2018 r.;”

   Bogdan
 • u mnie tylko żona dostała, wysłałem reklamację zobaczymy co dalej

  MSG Odpowiedz
 • dzisiaj wpłynęło 150zł :)

  WiFran Odpowiedz
 • fackt – od rankomat z pekao
  jak by nie pa3ć jeszcze tydzień mogli by się bujać – w regulaminie mają czas do końca miesiąca

  t0m3k Odpowiedz
 • To była jedna z najlepszych promocji jakie pamiętam.

  Angulo Odpowiedz
 • dostalem na dwa konta po 150 ale nie ma 50zl za polecenie.. ktos tak tez ma ?

  lukaszzzz Odpowiedz
  • Taka sama sytuacja u mnie. Najpierw, odpowiedź organizatora jak u Ciebie, teraz brak bonusu za polecenie. Reklamacja już poszła, czekam na rezultat.

   Kruk
  • Reklamacja uwzględniona, kasa za polecenie już na koncie.

   Kruk
 • Ktoś kiedyś pisał na tej stronie, że jak złożył wypowiedzenie to Bank zaproponował mu moneyback na tym koncie. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją odnośnie tego konta?

  Kagoo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy