150 zł w gotówce + 100 zł w punktach Mastercard za założenie Konta Przekorzystnego dla młodych (18-26 lat)

Zakończona

Pekao odpalił dziś promocję, w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć 100 zł na start oraz kolejne 100 zł w formie moneybacku (o 100 zł w punktach Mastercard nie wspominam). Aby jednak zdobyć pełną premię konieczne jest wydanie kartą 1000 zł, co, zwłaszcza dla osób młodych, może być bardziej wymagające. Okazuje się jednak, że jest na to sposób. Wystartowała bowiem osobna oferta dla osób w wieku 18-26 lat, w ramach której zakładając Konto Przekorzystne zgarniemy 50 zł za sam fakt podpisania umowy, a kolejne 100 zł – za wykonanie kilkunastu transakcji na dowolne kwoty. Oczywiście 100 zł w punktach Mastercard mamy również do zdobycia :)

250 zł premii dla młodych od Pekao S.A.

Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj 150 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 31.08.2021. Oczywiście wymagany jest odpowiedni wiek: ukończenie 18 lat oraz nieukończenie 26 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również rewolucyjną kartę debetową FX, aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Co równie ważne: umowę zawieramy elektronicznie (online lub przerzucając się w odpowiednim momencie na aplikację mobilną). Wnioski składane w oddziale banku odpadają. Natomiast jest pewien wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

150 zł w dwóch krokach

A jak zdobyć tytułową nagrodą? Tak jak pisałem, 50 zł premii uzyskamy już za sam fakt spełnienia powyższych warunków, czyli zawarcie umowy online (z kartą i aplikacją mobilną). Bank wypłaci nam premię do 31.10 (dla kont założonych we wrześniu) lub do 30.11.2021 (dla kont z października).

Kolejne 100 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie warunku promocji:

  • wykonanie min. 5 płatności kartą lub przez PeoPay (na dowolne kwoty)

Warunki te powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto we wrześniu warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. W naszym przykładzie będzie to koniec stycznia.

3400 punktów Bezcenne Chwile na start

Oprócz ofert na start dostępne są dwie dodatkowe promocje przygotowane we współpracy z Mastercard. W pierwszej z nich do zdobycia mamy 3400 punktów (o wartości ok. 50 zł). Jak je zdobyć?

Wystarczy, że zarejestrujemy swoją nowo-wydaną kartę Pekao w programie Bezcenne Chwile nie później, niż 30.09.2021, a następnie w ciągu 30 dni:

  • dokonamy min. 4 płatności bezgotówkowych kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych (lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem)

Organizator zaznacza tu, że nie mogą to być „ułatwiacze” płatności, czyli transakcje w miejscach z kodem MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych.

I… to tyle! Punkty powitalne zostaną dopisane do naszego konta uczestnika programu w terminie 30 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Będą ważne 6 miesięcy i będziemy je mogli wykorzystać np. na bony do sklepów, jak Allegro.

4000 punktów w promocji „Wakacyjne przyspieszenie”

W kolejnej ofercie programu Bezcenne Chwile (dostępnej de facto dla klientów wszystkich banków) możemy zgarnąć 4000 punktów – pod warunkiem, że w czasie trwania oferty przystąpimy do programu. Tu organizator zaznacza, że promocja będzie trwała do wyczerpania puli 66 000 nagród, o czym ew. powiadomi na stronie internetowej.

A jak zdobyć punkty? Wystarczy, że w terminie 30 dni dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie 50 zł. Oczywiście tu również nie możemy korzystać z „ułatwiaczy” płatności.

I… to tyle! 4000 punktów zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni i będą ważne zaledwie 2 miesiące.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – ale tylko pod warunkiem, że przekroczyliśmy 26. rok życia. Pekao nie pobierze bowiem żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy