Łatwe 150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja BNP Paribas, w której zyskać możemy 150 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Biedronka. Co ciekawe okres karencji został tu znacznie skrócony, dlatego z oferty może skorzystać wielu dawnych klientów banku! Oprócz tego ciągle możemy zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej :)

150 zł do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas

Promocja otwarta na dzisiaj

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji został znacznie skrócony, dlatego w promocji może wziąć udział wielu dawnych klientów banku. Warto dodać, że wliczamy tu również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP Paribas. Na szczęście posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1200 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że promocja napewno zostanie zakończone przed końcem lipca.

150 zł do Biedronki

Co dalej? Zasady zgarnięcia bonu są bardzo proste. Wystarczy, że po zawarciu umowy aktywujemy aplikację mobilną GOmobile (ale nie później, niż do końca sierpnia), a w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji – wykonamy minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Standardowo bank akceptuje tu wszystkie wydatki (zakupy w sklepach, internecie, na stacjach paliw, itd.) oprócz „ułatwiaczy” obrotów kartą, czyli transakcji z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

I… to tyle! 13-cyfrowy kod karty podarunkowej zostanie nam przekazany mailowo do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego oraz karty debetowej założonej w promocji. Oznacza to również, że warunki warto spełniać jak najszybciej.

Przykładowo dla umów zawartych w maju warto aktywować aplikację również w maju – tak, aby transakcje kartą wykonać w czerwcu, a nagrodę zgarnąć już w lipcu.

Karta podarunkowa będzie ważna do 31.05.2020. Będziemy z niej mogli korzystać wielokrotnie, aż do wyzerowania salda, w dowolnych sklepach sieci Biedronka.

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Ta promocja trwa jednak tylko do końca maja!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Muszę się upewnić. Jeśli mam konto w Raiffaisen to nie mogę wziąć udziału w promocji?

  aircrash Odpowiedz
 • Prośba o poradę:
  Zamykałem konto w listopadzie 2017, brać udział w tej promocji czy czekać aż minie mi okres 2 lat karencji?

  Mateusz Odpowiedz
 • hej Michal
  czy jesli posiadam obecnie kartę kredytowa w BGZ BNP to mogę wziaść udział w tej promocji? czy to mnie wyklucza?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Ja nie Michał, ale wystarczy przeczytać tekst i to nawet nie cały ;) odpowiedź na swoje pytanie masz już w drugim akapicie. (Nie, nie wyklucza.)

   klaudi
  • Tak, teoretycznie nie wyklucza. Tu tylko dodam, że niestety często BNP odrzuca wniosek bo ma się już dostęp do bankowości internetowej wiec może nie przejść :(

   Michał
 • Konto przeniesione do CA w październiku 2017, teraz mam KK i po wypełnieniu wszystkich wniosków przyszedł mail o treści: „Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem.

  Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”
  Nie znoszę tam chodzić i średnio mam na to czas… Warunki niby spełniam, myślicie że jest sens w ogóle do nich iść?

  klaudi Odpowiedz
  • podpinam sie pod pytanie klaudi – mam taka samą sytuacje…
   bo o ile pamietam – w regulaminie jest wymog zlozenia wniosku poprzez link wygenrowany po rejestracji w promocji (a wiec chyba oddzial odpada?)

   Michal1607
  • Odpada. Z doświadczenia zawsze jak zamykam konto po promocji w Paribasie (było już chyba 3x) to zaznaczam, że wypowiedzenie ma dotyczyć całej umowy ramowej (czyli z bankowością int), bo pamiętam, że czytałem komentarz gdzie ktoś tak się naciął właśnie. Pamiętam, że raz po wypowiedzeniu umowy ramowej nie wyłączyli bankowości, ale się upomniałem o to, żeby wtedy móc po roku wrócić w nowej promocji.

   Gruby Rychu
 • @Michał, pamiętasz może jaka firma kurierska wozi od nich umowy ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Czy ktoś ma podobnie?
  zamykałam konto BNP Paribas w 2017 roku, bankowosc internetowa tez, teraz wzielam udzial w promocji i jakby aktywowali mi ponownie to stare konto internetowe, widze historie transakcji z 2017…

  Iwonab Odpowiedz
 • I kody juz wpadły :)

  Iwonab Odpowiedz
 • potwierdzam

  syfus Odpowiedz
 • Czy otrzymaliście maila do 17 sierpnia?

  Livesmarterowicz1600 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy