150 zł za założenie konta + 3% na lokacie (również dla obecnych klientów!) od Pekao S.A.

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao S.A., w ramach której możemy zgarnąć premię za założenie Konta Przekorzystnego. Tym razem do zdobycia mamy 100 zł na start, 50 zł za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i… 3% na lokacie! Wszystko to bez wstawania z kanapy, bo konto zakładamy „na selfie” :)

150 zł premii za założenie konta w Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj do 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 20.05.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 30.06.2020. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Bank zaznacza jednak, że umowa powinna zostać zawarta biometrycznie, czyli za pomocą selfie i weryfikację zdalną (internetowo / mobilnie). Dlatego w trakcie wnioskowania powinniśmy wybrać ten sposób finalizacji, a nie wizytę w oddziale. Jeśli jednak z jakichś przyczyn wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy biometrycznie, to finalizacja w oddziale banku będzie również brana pod uwagę :)

100 zł na prostych zasadach

Samo zdobycie „stówki” jest bardzo proste, choć nieco czasochłonne. Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy bowiem spełnić poniższe warunki:

  wpływ min. 500 zł za konto (przy czym nie może być to wpłata gotówki, udzielony kredyt, rozliczenie lokaty czy przelanie pieniędzy ze swojego innego konta w Pekao)
 • wykonanie jednej płatności bezgotówkowej w sklepie lub internecie kartą lub przez aplikację PeoPay (BLIK)
 • zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay

Powyższe warunki powinniśmy spełnić łącznie w każdym z 4. kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca otwarcia konta lub miesiąca następującego po nim. Przykładowo dla rachunków otwartych w czerwcu warunki spełniamy w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu lub lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku.

Wypłata nagrody nastąpi do 30.11.2020 na nasze konto otwarte w ramach promocji.

50 zł za rejestrację w Bezcenne Chwile

Oprócz tradycyjnej premii na start bank przygotował kolejną promocję, w której wziąć udział mogą nie tylko nowi, ale również obecni klienci. Wystarczy, że do 30.06.2020 zarejestrujemy swoją kartę Mastercard wydaną do rachunku w programie Bezcenne Chwile. Możemy tego dokonać przez bankowość internetową Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Zgarniemy za to 1000 punktów powitalnych, które zostaną nam przypisane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – PeoPay. Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile. Powinniśmy móc je wymienić na nagrody o wartości min. 50 zł.

Dodatkowa premia w programie poleceń

Oprócz premii na start Pekao płaci również za założenie konta z polecenia, ale… tylko osobie polecającej. Nowy klient nie ma z tego nic (oprócz standardowej premii 200 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie).

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu. Obecna edycja tego programu trwa do końca czerwca.

3% na Lokacie PeoPay

Największą nowością oferty Pekao jest lokata, której oprocentowanie wynosi aż 3% w skali roku – co w tej chwili jest najwyższym oprocentowaniem na rynku!

Aby z niej skorzystać wcale nie trzeba być nowym klientem banku. Wystarczy, że od 1.03.2020 do 15.05.2020 nie logowaliśmy się do bankowości mobilnej PeoPay oraz mamy aktualną aplikację (w wersji 3.4).

W przypadku nowych klientów (otwierających konto od 16.05.2020) możliwość założenia lokaty w aplikacji pojawi się w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zawarcia umowy. Jeśli dobrze odczytuję warunki promocji, to lokatę będziemy musieli założyć do 30.06, przy czym osoby otwierające konto w terminie 22-30.06 będą miały dodatkowe 5 dni w lipcu na skorzystanie z lokaty.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna – 10 000 zł. Lokatę otwieramy na okres 3 miesięcy, a z oferty możemy skorzystać tylko raz.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł. Innymi słowy spełnić warunki, które stawia przed nami promocja :)

Warto również wiedzieć, że bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jedno pytanko – ponieważ pół roku temu definitywnie zrezygnowałem z uczestnictwa w programie mastercard Bezsensowe Ciulanie – czy zmienił się katalog DOSTĘPNYCH nagród? Czy w dalszym ciągu jest to fikcja i ciekawych nagród w stylu bonów do Circle K czy Euro RTV AGD już nie ma? W obecnej sytuacji bilety do kina mogą się przez pół roku jeszcze nie przydać także ….. na co można wymienić te 3400 pkt na dzień dzisiejszy?

  zenek64 Odpowiedz
  • Ja ostatnio wymieniłem te 3400 ptk na 50zł do empika. Można było tez do decathlonu i chyba jakiejś drogerii i sklepu z odzieżą. Dla mnie empik i decathlon sa ok, bo lubię sobie poczytać książkę, czy pouprawiać sport, a że w empiku drożej, to nie ma znaczenia, bo bon dostałem po kliknięci pare razy w komputer za darmo. :-) Ale jak kto lubi.

   jaceny
  • Doładowanie konta za 40 zł plus miesiąc hbo go. Równo 3400.

   taki4
  • To nie tak do końca że nie ma tych nagród, tylko każdy bank wrzuca swoją pulę najczęsciej na początku miesiąca. Na circle K polowałem w citi 2 miesiące i w końcu się udało i wziąlem 5 voucherów. Więcej już z tego banku nie dostanę bo taki jest limit opisany pod każdym voucherem. Jako że dla wielu to najbardziej atrakcyjny wybór to 3-4 dnia miesiąca już ich nie było.

   Modig
  • PS na kartach innych banków też wybrałam circle jako mój cel i w połowie miesiąca był zmieniany na inny bo wyczerpała się pula na dany okres.

   Modig
 • Super wieści biorąc pod uwagę fakt, że niewiele na rynku dobrze oprocentowanych kont oszczędnościowych/lokat. Szkoda tylko, że górny limit lokaty to 10tys zł.
  Konto zakładałem 18 maja, więc poczekam jeszcze kilka dni aż lokata stanie się dostępna w aplikacji PeoPay.

  Czepson Odpowiedz
 • Po przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile w banku PeKaO niestety nie ma vouchera do Circle K. Ja tak miałam i mąż który aktualnie przystąpił do promocji też tak ma

  JJR Odpowiedz
  • Potwierdzam, ponieważ jednocześnie biorę udział w programie z kartą kredytową Getin Bank. Dla niej katalog nagród jest większy niż dla Pekao, w tym dostępne były / są bony Circle K.

   Oskar_15
 • Niestety zmiana sporo na minus, nie dość, że obniżyli premię o połowę i bardzo wydłużyli czas spełniania warunków, to jeszcze całkowicie wycieli tzw. „niskosladowców” z jakimś starym kontem. Nie mówiąc już o tej lokacie, z której zysk jest ponad 3 razy mniejszy niż na KO 2,5%. A obecni klienci będą mieli ciężko, żeby ją uzyskać, bo niby wystarczy się nie logować do apki, ale ja np. ostatnio musiałem, bo bank przy logowaniu na www co jakiś czas wymaga dodatkowej weryfikacji przez apkę (przy mobilnej autoryzacji).

  pws Odpowiedz
 • Zakładałem konto we wtorek, poprzez weryfikację selfie. Teraz gdy próbuję otworzyć lokatę mam informacje o konieczności udania się do oddziału w celu pełnej weryfikacji. Czy ta weryfikacja będzie wykonana zdalnie do tych 3 dni roboczych czy muszę się udać do oddziału?

  Joshua Odpowiedz
  • Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę, ale lokaty nie trzeba zakładać w ciągu 3 dni roboczych a można założyć w dowolnym momencie do końca czerwca tak?

   Michał
  • Tak, opcja założenia pojawi się po 3 dniach.

   Joshua, kiedy zakładałeś konto?

   Michał
 • Potwierdzam. Jak narazie ten bank to porażka. Zakładanie niby fajne nowoczesne, na selfie itd. Ale próba założenia lokaty kończy się komunikatem:
  „Wybrana funkcja jest niedostępna. Aby korzystać ze wszystkich funkcji Pekao24, zapraszamy do najbliższego odziału Banku Pekao S.A. z dowodem osobistym w celu pełnej weryfikacji tożsamości.”
  Czyli jeśli nie mam możliwości / ochoty udania się do oddziału to nici z lokaty :(

  Anarion Odpowiedz
  • Haha, no to jeszcze lepiej, KO przynajmniej teoretycznie działało bez tego nawet na otwieraniu w apce (pomijając limity oczywiście).

   pws
 • Nie chcę być odebrany jako malkontent ale przepraszam dla kogo jest promocja z lokatą? Skoro bank taktuje poważnie klientów to chyba oczekuje od nich aktywności i tym samym wchodzenia do aplikacji, robienia przelewów i płacenia kartą, BLIK bo na tym zarabia a promocję daje jakimś śpiochom które nie wchodzą kilka miesięcy do aplikacji. Śmieszne to, ale na szczęście nie ma czego żałować bo choć oprocentowanie zacne to na kwotę tak niską, że kokosów się na tym nie zarobi. Reasumując – tylko piana, żadnych konkretów wartych uwagi.

  H. Odpowiedz
  • No w sumie racja, ale nawet jeśli ktoś celowo będzie unikał korzystania z apki jak to jest wskazane np. w Citi ze względu na cykliczne oferty promujące mobilną aktywnośćo, to w przypadku Pekao jest to prawie niemożliwe, bo system co jakiś czas wymaga weryfikacji przy logowaniu – owszem można też SMSem, ale ten z kolei kosztuje 20 gr. Tak więc no szkoda gadać.

   pws
  • Poza tym jak wypłacasz środki z KO na ROR przez przeglądrke interntową to masz opłatę 7 zł. Tylko przez apkę jest darmowo.

   jaceny
 • Pytanie: czy komuś z tych, którzy konta mają w Pekao już dłużej i jednak nie logowali się do apki w okresie wymaganym dla tej lokaty udało się ją założyć? A przynajmniej widzą ją w ogóle w apce?

  pws Odpowiedz
 • Lokata 3% tylko do 10k PLN – smiech na sali! Szkoda, ze nie zaproponuja na 10%, ale do kwoty 200zl/miesiac.

  keton Odpowiedz
 • Ktoś widzi u siebie tą lokatę na 3% ?

  IreneuszN Odpowiedz
  • Założyłem konto 19 V i już od wczoraj mam możliwość założenia tej lokaty.Wchodzę „dla Ciebie” i zjeżdżam niżej i tam jest „Lokata Promocyjna”

   malutki
  • Zakładałem 18 maja i nadal pusto. Takiej oferty na Lokatę promocyjną brak. Coś nie są konsekwentni z tymi regulaminami w Pekao

   Czepson
 • Warto zaznaczyć, że tylko karta mastercard jest płatna standardowo 3zł a 0zł przy wykonaniu jednej płatności. Karta visa jest już płatna 9,99zł miesięcznie i trzeba wykonać 4 płatności, żeby być zwolnionym z tej opłaty. Ja się ostatnio sugerowałam artykułem stąd i myślałam, że na obu kartach są te same warunki i wzięłam visę i zrobiłam tylko 1 transakcję więc mi oczywiście naliczyli opłatę.

  ningensanka Odpowiedz
 • Jak sprawdzić czy od 1 marca nie logowałem się do Peopay?

  Andres Odpowiedz
 • U mnie lokaty na 3% brak w PeoPay :(

  A konto oszczędnościowe pokazuje „-” w polu oprocentowanie, zamiast 2.5%

  paqero Odpowiedz
  • Cześć!
   Jestem dokładnie w tej samej sytuacji i walczę z bankiem za pośrednictwem starego systemu. Wczoraj jedna z konsultantek poradziła mi aby za pośrednictwem starego systemu na stronie pekao24.pl z górnej belki wybrać Wiadomości i złożyć tam Reklamację. Bank dosyć szybko odpisuje, ale póki co konkretów z ich strony brak. Im nas więcej, tym i szansa na reakcję zapewne większa.
   Powodzenia!

   Czepson
  • też pisałem reklamacje, na razie bez odzewu

   paqero
 • Weryfikacja selfie chwilowo niedostępna…

  Patryk13 Odpowiedz
  • Tera próbuję wypełnić drugi raz i mam komunikat, że nawa użytkownika e-mail są już zajęte. Ktoś też tak miał?

   Patryk13
 • A jak z zamykaniem konta w tym Banku? Nadal tylko oddział / wypowiedzenie wysłane listem poleconym, czy zamykał ktoś w inny sposób? Może skan pisma na maila lub w poczcie wewnętrznej da jakoś radę?

  jmg Odpowiedz
 • Macie też problem z wysłaniem przelewu z apki? Od wczoraj gdy próbuje zrobić przelew to tylko się kręci i nic po za tym,nawet historii konta nie mogę zobaczyć

  malutki Odpowiedz
 • Problem z niedostępnością lokaty na 3% w końcu rozwiązany. Dwa dni temu wgrali jakąś łatkę na aplikację mobilną.

  Czepson Odpowiedz
 • Cholery z tym selfi można dostać. Dowód zeskanowany ok a twarzy kilkanascie razy w różnych oswietleniach nijak nie łapie

  Andy59 Odpowiedz
 • czy konto w Pekao można zamknąć online?

  magda.s. Odpowiedz
  • Nie ma opcji zamknięcia online.Jedynie listownie lub osobiście.

   Jaceklive
  • Ostatnio zamykałem osobiście.Cholery można dostać.Odwiedziłem trzy okienka i czekałem ok.godziny.Cyrk.A na końcu po miesiącu przyszło pocztą,że coś im jeszcze zalegam.I znowu szykuje się wizyta w placówce.

   Jaceklive
 • Hej, w czerwcu dostałem 1000+2400 punktów na start w programie Bezcenne Chwile, a w sierpniu dostałem kolejne 3400 punktów na start do tej samej karty, tym razem w jednej racie. Dało się wykorzystać wszystkie 6800 punktów. Ktoś miał podobnie?

  Van Odpowiedz
  • Ja muszę reklamować bo mi najpierw przyznali 1000+2400 a potem 1000 pkt wyparował. Gratuluję farta.

   Modig
  • Dzięki. Niezły bałagan muszą tam mieć, ale pewnie reklamację przyjmą. Ja się nie będę odwoływał ;P

   Van
 • Dostał ktoś już stówkę?

  Auuron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy