HIT! 150 zł za polecenie oferty konta Citi Priority z premią 700 zł!

To już oficjalne: jedna z najlepszych promocji tego roku staje się jeszcze lepsza! Zgodnie z zasadami obowiązującymi w nowym programie poleceń Citibanku możemy teraz zgarnąć nie tylko łatwe 700 zł za założenie konta Citi Priority, ale również dodatkowe 150 zł za polecenie go swoim znajomym. Przy umiejętnym przejściu promocji dwie osoby mogą razem zgarnąć nawet… 2500 zł! :)

150 zł w programie poleceń Citi Priority 700 zł premii

150 zł za polecenie nowego klienta!

Zasady samego programu poleceń są bardzo podobne do jego poprzedniej edycji, choć zmieniły się dwie kluczowe wartości. Po pierwsze: zwiększyła się premia. Od 3.11 za polecenie nowego klienta możemy zgarnąć 150, a nie 100 zł (jak dotychczas). Po drugie: zmniejszyła się liczba poleceń, za które zapłaci nam bank. Zamiast 5 możemy teraz polecić ofertę „tylko” 3 osobom. Jak udało mi się dowiedzieć w banku powód jest prosty – mało kto polecał ofertę więcej, niż 3 osobom. Bank postanowił więc zmniejszyć niewykorzystywany limit, ale zwiększyć premię :)

Pozostałe warunki pozostały praktycznie bez zmian. Oznacza to, że ofertę konta Citi Priority może polecić każdy posiadacz konta osobistego lub karty kredytowej Citibanku. Osobą poleconą może być natomiast ktoś, kto nie posiadał (ani nie był pełnomocnikiem) konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku od 31.10.2016. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Praca na dwa fronty

Jeśli spełniamy powyższe zasady (czyli mamy kogoś, komu możemy polecić ofertę) to wystarczy, że zostawimy odpowiednie dane na dedykowanej stronie programu poleceń. Mamy na to czas do końca stycznia lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków.

W ciągu kilku dni konsultant oddzwoni do osoby poleconej i przeprowadzi przez dalszy proces, w którym m.in. konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie polecającej – oczywiście jedynie w zakresie potrzebnym do przekazania nagrody za polecenie.

Co dalej? Aby polecający mógł zgarnąć swoje 150 zł premii polecony będzie musiał spełnić kilka warunków. Po pierwsze: zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 28.02.2018. Po drugie: spełnić warunek bezpłatności konta najpóźniej do drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Warunek ten jest z pozoru dość wymagający – bank wymaga od nas utrzymania średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł lub zapewnienia comiesięcznych wpływów w wysokości 5000 zł i posiadania produktu kredytowego.

Ostatni, trzeci warunek wymagany do wypłaty premii, to wykonanie płatności kartą debetową wydaną do konta w sklepach bądź internecie na kwotę min. 300 zł w tym samym okresie. Oczywiście przez poleconego.

Trudne warunki, które są dziecinnie łatwe!

Na czym polega cały fenomen promocji Citibanku? Z jednej strony prawie wszystkie oferty są od siebie niezależne, ale z drugiej – świetnie ze sobą współgrają. Dlaczego? Osoba polecona, czyli nowy klient pracujący na 150 zł premii dla osoby polecającej, tak naprawdę również pracuje na swoją premię. Zakładając konto Citi Priority ma bowiem do wyboru promocję z premią 700 zł na start lub z lokatą 2,5% i premią do 300 zł (warto dokładnie przestudiować ich zasady!).

W obu promocjach bank premiuje wydatki kartą (więc wydając 300 zł automatycznie zyskujemy również swoją premię). W obu warto również spełniać warunek bezpłatności konta, bo to się nam po prostu opłaca. A w pierwszej promocji bank nam nawet za to zapłaci!

A co z tymi trudnymi warunkami, które wcale nie są trudne? O ile pierwszy wymóg posiadania salda 30 000 zł może być dla wielu osób trudny do spełnienia (lub niekoniecznie opłacalny), to drugi jest jak najbardziej w zasięgu ręki. Bank nie definiuje bowiem, że wpływy 5000 zł mają być przelewem naszej pensji. Ba, bank nie definiuje nawet, że wpływy te mają być pojedynczym przelewem! Oznacza to, że możemy sobie przelewać swoje własne pieniądze ze swojego własnego konta w innym banku w kółko – aż obroty wyniosą wymagane 5000 zł.

Co z produktem kredytowym? Tu sprawa jest prosta – najlepiej wyrobić darmową kartę kredytową Citi Simplicity do której bank dokłada… premię – i to wcale niemałą, bo w większości przypadków wynoszącą aż 400 zł!

Jak zmaksymalizować zyski?

Załóżmy, że wśród czytelników bloga mamy małżeństwo, które do tej pory nie korzystało z promocji Citibanku. W jaki sposób mogą zmaksymalizować swoje zyski?

Pierwszym krokiem obu małżonków powinno być zawnioskowanie o kartę kredytową, czyli produkt kredytowy wymagany w promocji konta osobistego. O kartę warto zawnioskować w pierwszej kolejności z prostego powodu – bank może odmówić jej wydania, więc lepiej mieć pewność, że ją otrzymamy i nie będzie problemu z warunkiem bezpłatności konta.

Kolejnym krokiem powinno być polecenie oferty konta Citi Priority jednej osoby przez drugą – w końcu regulamin programu poleceń mówi wyraźnie, że nie ma konieczności posiadania takiego konta, aby polecić go znajomemu – wystarczy karta kredytowa :)

Ostatni krok to wykonanie operacji w drugą stronę.

Ile na tym może zarobić taka dwójka osób? Policzmy. 400 zł za kartę kredytową razy dwa. 150 zł za polecenie razy dwa. No i do 700 zł za konto Citi Priority – razy dwa. Razem nawet 2500 zł, czyli 1250 zł na głowę! Pokażcie mi bank działający w Polsce, który daje więcej. Ja jeszcze o takim nie słyszałem :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie tylko w Polsce a nawet i za granicą Bank New Jork of Melon nie da tyle. A tylko z odpowiednim saldem z opisanego przykladu skorzystac da rady , bo prababcia z pradziadkiem z kartą kredytową mają kłopoty ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Wczoraj żona zawnioskowała o konto Priority przez dedykowany formularz do promocji na 700zł, myślicie że jeśli dziś polecę Jej to konto z formularza powyżej to załapie się na tą dodatkową premię 150zł?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Powinno się udać. W citim można nawet zmieniać decyzję podczas kontaktu telefonicznego (np. składasz wniosek o bon oleole, a podczas rozmowy mówisz, że jednak chcesz allegro). Myślę, że z kontami nie będzie problemu – jak oddzwonią to niech żona się tylko upewni, że biorą pod uwagę konto z polecenia.

   Michał
 • Uwielbiam WAS…ale na BOGA…dołączajcie do opisu punkty/plan/diagram, cokolwiek co upraszcza poszczególne kroki, po to by móc sobie to wydrukować…tak samo z warunkami jakie później trzeba spełnić… Taka „lista do zrobienia” w obsłudze konta i karty… Pytanie: czy o kartę kredytową wnioskuje się jednocześnie czy po założeniu konta?

  Zed Odpowiedz
  • Generalnie cały opis promocji 700 zł jest… na stronie z promocją 700 zł – tam dokładnie piszę krok po kroku co kiedy i jak robić i tam też odsyłam :) Ciężko to jeszcze bardziej skompresować, ale wezmę pod uwagę twoje uwagi – może coś wymyślę.

   Michał
 • Kurczę ale nie fart, przepadło mi, namówiłam męża i potwierdził otwarcie konta w piątek…;(

  ewa Odpowiedz
  • To może znajdziesz innego „znajomego” do polecenia? Promocje Citibanku aż się proszą o skorzystanie… :)

   Michał
  • Tak, wiem, próbowałam z bratem, ale on również się pospieszyl. Pech. Szkoda, że od początku oferta nie była tak atrakcyjna. Spróbuję z koleżanką :) ale prawdziwych wyjadaczy promocji nie ma dużo, ludzie wciąż patrzą podejrzliwie na tego typu rzeczy bo przecież w życiu nie ma nic za darmo… ;)

   Ewa
 • Czekamy teraz na odpowiedź mbanku:)

  Mahyn Odpowiedz
 • Program poleceń będzie przez LSa ? Adminie ? Choć podejrzewam, że większość się wypsztykała już :/

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • Mam cały czas listę ale nikt o to nie pyta. Po prostu całkowicie nowy klient nie ma żadnej korzyści w poleceniach. Bardziej opłacalne jest skorzystanie tak, jak opisałem w artykule w dwie osoby – taka prawda :)

   Michał
  • Ale jak skorzystasz w 2 osoby to dostaniesz tylko jeden raz 150 zł, a nie dwa jak napisałeś w artykule, bo druga osoba może polecić, ale już tylko jakąś trzecią osobę.

   Dario
  • OK, rozumiem. Najpierw by trzeba było utworzyć karty kredytowe, a potem wzajemnie polecić konta.

   Dario
 • Proszę o Waszą poradę. Chcę polecić konto osobie która nie pracuje. Rozumiem że karty kredytowej nie dostanie ? A co z linią kredytową ? Czy tam jest taka sama procedura jak przy kredytówce ? Prosze pomóżcie

  luic Odpowiedz
 • Procedura tak sama. Muszą być udokumentowane dochody. Co prawda możesz żonie wpłacać co miesiąc „wynagrodzenie” i na podstawie historii rachunku bank może zastosować procedurę uproszczoną ws udzielenia limitu w koncie. Pamiętaj jednak, że „wynagrodzenie” na potrzeby promocji to jednak inne wynagrodzenie niż wynagrodzenie na potrzeby kredytu. Limit w koncie to zwykły kredyt do Twojej dyspozycji. Przez pierwszy rok jest za darmo a później płatny.
  Moja rada:
  Osoba, która nie pracuje niech założy konto z polecenia. Dla warunku bezpłatności może założyć 3-miesięczną lokatę na 2,5% w kwocie 30 000. W tym okresie obowiązkowo musi:
  – otrzymywać ” wynagrodzenie” w wys. min. 5000,
  – wydawać kartą debetową min. 300 w co najmniej dwóch transakcjach.
  Dobrze, jest zrobić sztuczny ruch na koncie, tj. mnóstwo przelewów na konto i z konta w Citi, zwiększone zakupy kartą kredytową, dużo wypłat ew. wpłat kartą. Mojej żonie udało się ale z wielkim trudem i ogromnym marudzeniem bankierów.
  Dla mnie bez problemu przydzielili limit taki jak na kk, czyli 15 tys./ wysokie udokumentowane dochody/ Na razie więcej nie chcieli dać ale planuję wystąpić o zwiększenie do maximum ponieważ przez 7 dni w miesiącu za darmo mam 15 tys. które wspólnie z 6-tysięcznym limitem z Eurobanku pracują na kontach 123. Dużo tych odsetek to nie ma ale e skali roku………..

  Eugeniusz Odpowiedz
  • >ponieważ przez 7 dni w miesiącu za darmo mam 15 tys. które wspólnie z >6-tysięcznym limitem z Eurobanku pracują na kontach 123

   nie kumam do konca tego, w jaki sposob uzywasz kasy z karty kredytowej ? przelewanie z niej to koszta..

   jacenty
  • W Citi chodzi o limit kredytowy w koncie, który do 7 dni w miesiącu przez pierwszy rok jest bezkosztowy. O co chodzi z Eurobankiem też nie wiem.

   Don Quijote de la Mancha
  • Przelewając co miesiąc na 7 dni 15k z Citi na BZWBK (pod warunkiem, że przez 7 dni będziesz miał takie saldo księgowe na 3% – wydaje mi się, że w rzeczywistości uda się zrobić tylko 6 dni) zarobisz 83,88 PLN rocznie, ale przypuszczam, że biorąc pod uwagę odsetki, to 1-2 dni opóźnienia w spłacie zjedzą prawie cały zysk – trzeba super mocno pilnować, albo poustawiać automatyczne przelewy ogarniające wszystko (i pilnować weekendów itp.).

   Marcin H
 • Zwiększone zakupy oczywiście kartą debetową.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Admin piszesz „…. 150 zł za polecenie razy dwa.
  Jakim cudem, tylko osoba polecająca zgarnia 150 PLN.
  Jezeli osoba polecona poleci komuś innemu konto Citi to wtedy zgarnie dodatkowe 150 zl.

  Wojak Odpowiedz
  • Chodzi ci o to ze mąż może polecić żonie a żona mężowi? Bo nie do końca rozumiem pytanie

   Michał
  • Nie. Zgodnie z regulaminem osoba polecajaca otrzymuje tylko 150 PLN (ktora ma produkt lub konto) TY piszesz, ze 150 PLN otrzyma tez osoba polecona, ktora spełni warunki wyda 300zl itd.

   Zresztą jezeli maz poleca zonie to zona nie moze polecic mezowi, nie ma tak w regulaminie.

   Wojak
  • Nigdzie nie napisałem, że osoba polecona otrzyma 150 zł premii.

   Jeszcze raz. Dwie osoby mają już karty kredytowe. Wtedy pierwsza poleca drugiej konto – zgodnie z regulaminem może to zrobić, bo ma kredytówkę. Następnie druga osoba poleca pierwszej. Każda z nich dostaje więc po 150 zł ale jako polecający. Jeśli się nie mylę nie ma nigdzie wykluczeń co do takiego wzajemnego polecenia (choć mogę się mylić – prośba o napisanie jak ktoś zauważy błąd).

   Michał
 • Te 3 polecenia mamy od nowa czy jak już poleciłem na przykład w pierwszym kwartale tego roku 3 osoby to już nie mogę brać udziału polecając kolejnych?

  Ok Odpowiedz
 • Jako posiadacz kk w citi i polecony do założenia konta mogę coś zyskać czy tylko polecający bierze 150zł?

  Paweł Odpowiedz
 • Jestem w trakcie zamykania konta Citi Priority. Podczas rozmowy konsultant zaproponował mi wieczny cashback do 50 zł miesięcznie. Myślicie żeby zamknąć to jednak i za jakiś czas wrócić? Obecnie robię cashback w promocji mbank i będę mógł się skupić na citi dopiero za 5-6 miesięcy…. Co radzicie?W sumie musiałbym tylko zasilać co miesiąc kwotą 5000 zł i pamiętać o tym. A może za pół roku załapię się na jakąś inną promo? Kredytówkę zostawiam u nich bo dostałem duuuże podwyższenie limitu gratis i bez sprawdzania i czasem z niej korzystam.

  Mariusz Odpowiedz
  • Ciekawe. Podaj szczegóły tego monebacku, to bardzo interesujące.

   dario
  • Dobrą ofertę dostałeś. Jak nie masz jak wyrobić cashbacku, to możesz płacić kartą wszystkie rachunki, za gaz, czynsz, prąd itd., np. stronie moje płatności.pl, żabce lub na poczcie.

   Benito
  • To jest jakby przedłużenie tej promocji co wydaje się 860 zł około i zwrot maks 50 zł tylko, że wtedy niby było na kilka miesięcy a jak wycofam wypowiedzenie to będzie niby na „zawsze”. Muszę tylko przelew robić 5 tys i kredytówkę mieć. Sęk w tym, że ja w mbanku czesze właśnie bilem te transakcje do zwrotu (maks te około 120 zł) i na pewno przez te 6 miesięcy nie będę miał jak trzaskać tego w citi (w mbank trzeba wydać ok 3 tys miesięcznie). Pytanie czy zamykać i czekać na nową promo od 6.2018 czy też utrzymywać…i wpłacać co miesiąc tylko kasę i zabierać…Z drugiej strony nie wiem czy później dadzą taką ofertę a karencja w citi dosyć długa jest..

   Mariusz
  • Jak na zawsze to bierz.
   W najgorszym przypadku przez 6 miesięcy nie skorzystasz, ale później będzie jak znalazł.
   Przelew i posiadanie karty nie stanowi problemu.
   Na 90% później nie dadzą takich warunków.

   mbo
  • A mi nie chcieli takiej oferty dać przy wypowiadaniu Citi Priority :(.

   Marcin H
  • W jaki sposób w Citi złożyłeś wypowiedzenie? Listownie, czy skan e-mailem, czy może da się to zrobić przez ich stronę?

   Jasiek
 • Bierz co dają. Raz na miesiąc dostajesz 5 dych za 5000 wpływu / może przecież być chwilowy/ plus min. 2 transakcje na łączną kwotę min. 300 zł to nie jest źle. Aby zyskać 50 zł miesięcznie musisz położyć ponad 25 tys. na kontach 123. Fakt, że tam nic nie robisz ale jakie zaangażowanie kapitałowe. A tu 2 przelewy, 2 transakcje i kasa jest. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać.

  Waldemar Odpowiedz
  • Cholercia..dzwonię, żeby anulować wypowiedzenie :)

   Mariusz
  • Przepraszam prostuję albo zmiana warunków konta i zasilenie tylko 2000 zł, albo 5000 i cashback przez 6 miesięcy. Niestety zamykam bo te 6 to w mbank muszę walczyć. Nic mi to nie da i sorki za wprowadzenie w błąd. Tak czy owak jak ktoś zamyka to 300 zł jeszcze wyciągnie więc polecam.

   Mariusz
  • Ktos wypowiadal i wszystkim to daja? czy tylko wybranym? wypowiadacie telefonicznie i od razu proponuja czy pozniej dzwoni dzial utrzymania?

   koles
  • Nic mi nie zaproponowali przy zamykaniu konta więc na pewno nie lecą z automatu z taką ofertą. Przy wypowiedzeniu kk już się odezwali i 200 zł zwrotu za wydanie 2 tys czyli 10% cashback.

   Pytajnik
  • kiedy skladales? w listopadzie odrazu po ostatniej premii?

   koles
  • W październiku. Zwrot ma być do 15.01.2018r.

   Pytajnik
  • @koles ja wypowiadałem umowę o konto z końcem października, po 10 dniach był telefon z ofertą cashbacku na 6 mcy (6% max 50 zł /mc)

   erde
 • Nic nie widzę o PODATKU 18% i PIT-8C od zarobionej kasy z polecenia?? Czy dostanę takiego PITA i zapłacę podatek od 150 zł?? Proszę o info i o linka jak to rozliczyć na PIT??

  raul_r2 Odpowiedz
 • „Podatek
  17.
  Należny podatek dochodowy od osób fizycznych zostanie pobrany przez Bank z przyznanej dodatkowej nagrody pieniężnej, o której
  mowa w Punkcie 16.”

  Proszę o wyjaśnienia…

  raul_r2 Odpowiedz
  • Wszystko jest w regulaminie :)

   Do każdej Nagrody, o której mowa w Punkcie 12, Bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród.

   Czyli bank nam daje dodatkowe środki, które od razu zabiera – na podatek. Na czysto dostajemy tyle, ile powinniśmy.

   Michał
 • Czesc, jestem chyba idealnym przykladem aby skorzystac z maksymalnej premi. Zarowno ja jak i moja zona nie mamy konta na kredytowki w citi. Ale wydaje mi sie zeby skorzystac optymalnie z promocji to najpierw ja zakaldam kredytowke i nastepnie konto (potrzebuje kogos kto mnie poleci) pozniej zona zaklada kredytowke ja rownolegle polecam zonie konto i mamy sporo premie…

  musiek Odpowiedz
  • Przeczytaj jeszcze raz część dotyczącą poleceń zanim „stracisz” 150 zł.

   hasz
  • OK faktycznie chyba lepsza bedzie kolejnosc: ja zakladam kredytowke i polecam konto żonie. Zona zaklada konto i poleca mi konto. Ja zakladam konto z polecenia zony. Zona zaklada kredytowke i chyba tym sposobem mamy maksymalna korzysc…? Dobrze kombinuje? Czy moze da siw to jeszcze bardziej zoptymalizowac ?

   musiek
  • Moim zdaniem maksymalna premie wyciągniesz tak, jak opisałem we wpisie. Możecie wtedy dostać premie za otwarcie twojego konta z poleceni żony.

   Michał
 • orientujecie sie jak to jest z tym limitem kredytowym na koncie citi priority, raz konsultant twierdzi, ze mozna otworzyc tylko w placowce, teraz znow ze przez telefon rowniez, tylko wystarczy doslac 3 ostatnie wyciagi z konta z wyplata,

  tylko, ze teraz znow slysze, ze aby miec ten limit kredytowy wymagane są wpływy wynagrodzenia na konto, orientujecie sie czy jednak rzeczywiscie ?
  w praktyce prawdziwego wynagrodzenia czy przelewu „wynagrodzenie” ?

  jacenty Odpowiedz
 • A co sie stanie jak polecą cie 2 osoby? Musisz wybrać od kogo z polecenia chcesz założyć konto?

  fritillary Odpowiedz
  • To kasę dostanie ten z którego pierwszego polecenia konsultant do Ciebie zadzwoni. Zwykle ten, kto pierwszy polecił.

   Dario
 • Admin jesli posiadam kk w city i polece konto zonie to gdzie dostane 150 zi za polecenie na jakie kato jesli mam tylko kk w citi.

  Sylwek Odpowiedz
  • Wszystko jest w regulaminie :)
   Generalnie „na chłopski rozum” – albo na konto, jak ktoś ma konto, albo na kartę – jak ktoś ma kartę :)

   Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki jej otrzymania na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Polecającego prowadzony w Banku w PLN, lub jeśli Polecający takiego nie posiada – zostanie przekazana poprzez uznanie rachunku jego Karty.

   Michał
 • Czy to zgodne z prawem, że chcą skan dowodu osobistego ? Dlaczego nie pozwolą po prostu wypełnić danych osobowych w kwestionariuszu, a kurier niech potwierdzi tożsamość podczas podpisywania umowy???

  zed Odpowiedz
  • W Citi tego nie przeskoczysz. Ja walczyłem z nimi miesiąc. W prawie bankowy jest, że bank może żądać obrazu dowodu osobistego i basta.

   Dario
 • Kochani a jakie sa koszty placenia kk w usludze moje platnosci ?

  Sylwek Odpowiedz
 • Mam pytanie do tych co zakładali konto w tej promocji. Założenie konta wymaga wizyty kuriera czy jak ktoś posiada kk to można załatwić wszystko online?

  Kama Odpowiedz
  • Od jakiegoś czasu w Citibanku (nawet jak się wnioskuje jako nowy klient) to nie trzeba juz wizyty kuriera :)

   Michał
  • czyli bez wizyty w oddziale i bez kuriera ?

   jacenty
  • jeżeli masz kk to na pewno kurier nie będzie potrzebny – wszystko via phone.
   Ja złożyłem wniosek w niedzielę i już w poniedziałek utworzono konto. Teraz czekam na aktywację i kartę.

   Janush
  • acha ok, jesli masz kk

   jacenty
  • a orientujecie sie czy przy nowym koncie i wizycie kuriera, citi chce aby dawac kurierowi ksero dow osob ? ostatnio banki widze z tego rezygnuja

   jacenty
  • Przy koncie chcieli (nie mam karty).

   mbo
 • @jacenty
  @DQdlM
  Na 7 dni w miesiącu mam bezpłatnie limit w koncie z Citi i Eurobanku. To darmowe pieniądze ale trzeba pilnować aby na czas oddać. Kokosów nie ma ale 7 zł z Citi i 3,26 z Eurobanku starcza na kawę z ciastkiem. Aktualnie zapoznaję się z regulaminem limitu w Banku Millennium i BZWBK. Jak się będzie opłacać to też wchodzę.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Jako polecający posiadam aktualnie konto i kartę kredytową. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie bym zamknął konto, a premia wpłynie mi na rachunek karty. Tak przynajmniej doczytałem z regulaminu. Czy coś pomyliłem?
  O tyle ważne, że chciałbym nie mieć konta na 01.01.2018.

  x666 Odpowiedz
 • A czy przelew z karty kredytowej tej kwoty 150 za polecenie tez bedzie kosztowal 8% na inny rachunek

  Sylwek Odpowiedz
  • Nawet, jeśli w momencie polecania ktoś miał tylko kartę kredytową, to jeśli w terminie wypłaty premii ma już ror (jak w przykładzie z końca wpisu o zarobieniu 2500 zł na dwie osoby), to premia zostanie wpłacona na ror.
   Jeśli ktoś jednak będzie miał tylko kk, to najprościej te 150 zł po prostu wydać w jakimś sklepie, jeśli to naprawdę jest problem, to można poszukać metod na opróżnienie rachunku karty traktowanych jako bezgotówkowe (np. przekaz bankomatowy).

   Don Quijote de la Mancha
 • @Jacenty
  Żadnych wymyślnych inwestycji. Kładę na konta 123 w BZWBK na 3%.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • W jakich sklepach mogę kupić karty podarunkowe i płacąc nimi minimalne kwoty otrzymam zwrot gotówki? Ostatnio Kaufland od tego odszedł..
  W których sklepach mogę zapłacić robiąc obrót karta kredytowa a zwracając towar otrzymać zwrot na inną kartę np debetowa lub zwrot w gotówce ?

  Kuba Odpowiedz
 • Czy można jednocześnie brać udział w promocji polecenia konta Citi Priority i w promocji polecenia karty kredytowej Citi Banku?

  Andrzej Odpowiedz
 • Można.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Jeśli polecę znajomemu konto Priority przez formularz, to znajomy w trakcie zakladania konta podczas rozmowy z konsultantem bedzie mogl wybrać jedna z dwóch promocji 700zl lub ta z lokatą? Czy znajomy po moim poleceniu sam musi zawnioskowac o konto Priority na jedna z tych dwóch promocji jeszcze przed telefonem konsultanta?

  ggg Odpowiedz
  • Mógłby ktoś odpowiedzieć? Bo nie chcę o czymś zapomnieć lub zrobić nie w takiej kolejności. A potem zostać spalony w promocji…

   ggg
 • Zostałem polecony dokładnie tydzień temu (2017-11-05) do dzisiaj nie miałam kontaktu ze strony banku w celu założenia konta. Nie ukrywam, że martwi mnie to ponieważ może w międzyczasie pula 2000 czy 1000 poleceń już się wyczerpała. Czy dalej mam czekać? W sumie nic innego chyba nie moge zrobić? Jak będą już dzwonić zapytać czy się łapie do 150+700zł??

  raul_r2 Odpowiedz
  • Już minęło 10 dni , czy zadzwonili ?
   Załatwiłeś pozytywnie ?

   Bogdan
  • Kalendarzowo minęło 10 dni, roboczy 8 i nadal zero kontaktu… Jak zadzwonią wgl to zapytam czy się łapie do promo.. Straszna lipa że tyle trzeba czekać… Co oni 2 osoby mają zatrudnione czy co?

   raul_r2
 • Orientujecie się czy pula 1000 sztuk już się wyczerpała? Jestem zgłoszony tydzień temu i do dzisiaj brak telefonu od Citi.

  lomir286 Odpowiedz
  • raczej bym o tym wiedział. Podpytam jutro.

   Niestety w chwili obecnej długo się czeka na kontakt z infolinii :(

   Michał
 • Spokojnie…. wg tego co Admin pisał jeśli mogłeś się zarejestrować to bierzesz udział w promocji. Jeśli limit się skończy możliwość rejestracji również, no chyba że …. ale nie kraczę :)

  jojo Odpowiedz
 • Ktoś się orientuje jaki jest średni czas oczekiwania na telefon od City, 7 dni roboczych czekam i ja i żona. Lipa nikt nie dzwoni

  MSG Odpowiedz
 • Zostałam polecona 4.XI i dalej żadnego kontaktu :/ Dzwonić, pisać, czy co robić?

  Mirka Odpowiedz
 • Te wpłatomaty EURONETU darmowe są czy nie ? Reklamują że darmowe ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • W toip jest:

   7. Wpłaty gotówkowe
   7.1. w Oddziale Banku — 0 PLN
   7.2. w bankomatach Banku — 0 PLN
   7.3. miesięczny abonament – nieograniczona ilość wpłat w bankomatach innych niż Banku w kraju — 0 PLN
   7.4. w bankomatach innych niż Banku – dotyczy Klientów, którzy zrezygnowali z miesięcznego abonamentu — 0 PLN

   Czyli wszystkie za darmo (rozumiem, że „bankomat” znaczy tu „wpłatomat”) — o ile oczywiście w jakimś się wpłącić da, bo np. w Alior KWJ też niby mam wszystkie za darmo, w praktyce tylko sieciowe działają, inne banki karty Aliora nie przyjmują.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ktoś pisał że kasę mu wzięli :/

   Zdzisiek80
  • I tego nie rozumiem zupełnie, jak mogli pobrać opłatę, której w cenniku nie ma?
   Bo rozumiem, że może się np. zdarzyć błędne pobranie opłaty warunkowej (jak tu za konto)… Może ten „ktoś” miał nie Citi Priority, a CitiKonto, tam 7.4 to 8 PLN…

   Don Quijote de la Mancha
 • W jakiej formię mogę przekazać „OŚWIADCZENIE do Oferty „Poleć Konto City Priority znajomemu – edycja III” do banku? Czy muszę je wysłać pocztą czy mogę skan przez bankowość internetową?
  Czy osoba polecona powinna wysłać to oświadczenie dopiero po spełnieniu wszystkich warunków do przyznania premii polecającymu czy może od razu po założeniu konta wysłać już to oświadczenie?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Zostałem polecony 2017-11-05 do dzisiaj ZERO kontaktu! Rozumiem, że już po promocji?? I o co kaman, że nie zadzwonili??

  raul_r2 Odpowiedz
 • Czy jako polecający muszę mieć konto czy wystarczy sama karta kredytowa? Jeśli to drugie, to premia wpłynie na kartę?
  Pozdrawiam

  Mariusz Odpowiedz
 • CZy ta promocja z 7 stowkami jest jeszcze ,bo naglowek mowi promocja aktywna.

  Sylwek Odpowiedz
  • Oferta z premią 700 zł nie jest w tej chwili aktywna, natomiast z lokatą 2,5% – tak.

   Liczę, że 700 zł (albo coś podobnego) wróci :)

   Michał
  • W zamian proponują 150zł dla polecającego oraz 5% zwrotów za płatność kartą przez rok.

   Joana
 • A te 5% zwrotów to w której promocji

  Many Odpowiedz
 • jest jakaś nowa promocja tego konta – moja żona założyła konto z mojego polecenia (ja dostanę 150) a ona zwroty 5% przez 12 miesięcy max 50 miesięcznie.

  asdf Odpowiedz
 • Wysłany wniosek polecenia 10 dni temu cisza do dzisiaj :(

  Mariusz Odpowiedz
 • kiedy można zrezygnować z konta po poleceniu?

  Irek Odpowiedz
 • Dostal ktos 150 za polecenie?

  Dd21 Odpowiedz
  • Tak, 21 grudnia dostałem za polecenie konta z 5 listopada,
   ale początkowo dostałem jedynie 100 zł, a dopiero po reklamacji 8 stycznia dodatkowe 50 zł (próbowali mi wmówić, że polecenie było 5 października i podpadało pod wcześniejszą promocję gdzie była tylko stówka)
   na kolejne 150 za polecenie z 16 listopada nadal czekam

   erde
 • Tak. Konto założone w listopadzie. Warunki spełnione w grudniu. 8 stycznia ok 12:00 najpierw premia 100 zł + 50 zł, a o godz. 16:00 150 zł za polecenie.

  lomir286 Odpowiedz
 • Jeśli wydam kartą 1000 zł w styczniu to przysługuje mi zwrot 50 zł. Ale załóżmy że na początku lutego będę musiał zwrócić ubrania które zapłaciłem karta w styczniu. Zwrot na kartę 500 zł . Czy aby otrzymać premię 50 zł w lutym będę musiał wydać kartą 1500 zł? Czy nawet jeśli wydam ponad 1000 zł w lutym a będzie ten zwrot to i tak nie dostanę 50 zł tylko 25? Jak to wygląda w takim wypadku?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Po prostu chciałem wiedzieć jak bank traktuję zwroty w tej promocji. I opisałem to na okrągłych kwotach żeby łatwiej innym było zrozumieć o co chodzi.

  Grzegorz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy