150 zł za założenie Konta Jakie Chcę (a do tego 300 zł za wpływy wynagrodzenia i 2,7% na koncie oszczędnościowym!)

Zakończona

Ledwo wczoraj informowałem was o kobiecej promocji Konta Jakie Chcę, a dosłownie przed chwilą ruszyła bardzo podobna oferta „piłkarska” (a tak naprawdę jedzeniowa :)). Każdy, kto założy konto w Banku Zachodnim WBK i spełni proste warunki promocji zyska 150 zł do wydania w serwisie pyszne.pl.

150 zł na pyszne.pl w piłkarskiej promocji Konta Jakie Chcę od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów (np. karta kredytowa, konto oszczędnościowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celu marketingowym. Regulamin wymaga od nas również zawarcia umowy do 30.06.2018 za pomocą przelewu, kuriera lub przez wideorozmowę.

Pierwszą z nagród, czyli voucher o wartości 50 zł o wykorzystania w serwisie pyszne.pl, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków – czyli de facto za sam fakt podpisania umowy. Drugą nagrodę, czyli voucher o wartości 100 zł, zgarniemy za wydanie łącznie 150 zł kartą lub BLIKiem do 15.07.2018. I to tyle :)

Nagrody zostaną przekazane mailowo do 20.08.2018. Bony będą ważne do 31.12.2018.

Uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 voucherów. Po przekroczeniu puli możliwość wnioskowania zostanie najprawdopodobniej zakończona (tak było w poprzednich ofertach). Dodam też, że w niedawnej promocji z podobną nagrodą (150 zł) trwającą ponad miesiąc nie udało się przekroczyć puli 3000 nagród, więc tu raczej będzie podobnie. Mimo wszystko o konto lepiej wnioskować wcześniej, niż później :)

300 zł za wpływy wynagrodzenia

Oprócz promocji na start BZWBK oferuje również inną ofertę, przygotowaną dla wszystkich swoich klientów. W zamian za zlecenie przelewu wynagrodzenia na konto zgarnąć możemy nawet 300 zł – a dokładniej 50 zł przez 6 miesięcy za każdy taki przelew.

O tym jak zdobyć 300 zł szczegółowo pisałem w swoim prześwietleniu. Łącząc obie promocje możemy zgarnąć nawet 500 zł premii :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

2,7% na kontach oszczędnościowych

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej możliwe jest zgarnięcie 2,7% na dwóch kontach oszczędnościowych banku. Po pierwsze – na mobilnym koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Po drugie – na koncie systematycznym do 20 000 zł. O szczegółach działania obu rachunków pisałem w osobnych prześwietleniach:

Nie przegap!

Komentarze

 • fajna karta:) zamówiłem żeby mieć ją w kolekcji ;)

  Herman Odpowiedz
 • Czy muszę aktywować kartę, by spełnić wymagania promocji? Jak jej nie aktywuję to nie zapłacę opłaty miesięcznej?

  marcing14 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy