160 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 160 zł premii.

160 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 160 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 1.07.2019 do 30.09.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny – a to duży plus w dzisiejszych czasach. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 31.12.2020.

Warunki zdobycia 160 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 100 zł za spełnienie prostszych warunków albo 160 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.03.2021 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 16.04.2021, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 60 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymanie wpływów „wynagrodzenia” w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

 • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
 • posiadanie na dzień 31.01 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 300 zł

Powyższe warunki powinniśmy spełnić również do 31.03.2021. W takim wypadku wypłacana 16.04
premia będzie wynosiła 160 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 31.01.2021. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 18.02.2020 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 60 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
 • posiadanie na dzień 31.01 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 100 zł

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Aby otrzymać dodatkowe 60 zł należy spełnić co najmniej dwa z czterech podanych warunków?

  Krystian Odpowiedz
  • Mój błąd – niestety wszystkie cztery. Poprawilem.

   Michał
  • Jak widać niestety dodali warunki z Celami do tej promocji, więc raczej nie szykują już kolejnej edycji promocji 100 zł za samo uruchomienie Celu dla wszystkich. A szkoda, bo to było bardzo fajne…

   pws
 • Pól roku czekania, żeby dostać 100zł? Ciekawa oferta.

  nsmarcin Odpowiedz
  • Niekoniecznie pół roku czekania. Jeśli konto zastanie założone pod koniec grudnia to wychodzi ok 3 i 1/2 miesiąca.

   BiancaM
  • Dokładnie, kwestia optymalizacji, w poprzedniej edycji jeśli ktoś chciał czekać jak najkrócej i jak najmniej wydać dodatkowo kartą, to powinien otworzyć konto 29 lub 30.09, żeby wejść już w kolejny okres rozliczeniowy. Z tym, że wcześniej wiele osób otwierało na początku maja, żeby załapać się jeszcze na 2,5% na 2xOKO.

   Tutaj analogicznie – otwieramy pod koniec roku, wydajemy po 334 zł przez 3 miesiące, z tym, że ostania transakcja albo 29.03 albo wcześniej i potem jeszcze w kwietniu dla bezpłatności karty.

   pws
 • Pytanie dla wyjadaczy.
  W jaki sposób bank może zweryfikować konto w innym banku czy jest firmowe czy prywatne? Mają do tego sposoby??

  derek Odpowiedz
  • Nie.

   Może w nielicznych przypadkach da się to rozpoznać po części numeru rozliczeniowego banku oznaczającej oddział (cyfry 7-9 numeru rachunku bankowego) — o ile jakiś bank ma osobny oddział obsługujący np. korporacje. Ale to raczej wyjątkowa sytuacja i działająca tylko w jedną stronę (nawet jeśli jakiś bank ma taki oddział, to konta mikroprzedsiębiorców pewnie prowadzi w zwykłych).

   W danych przychodzących przelewem Elixir nie ma informacji o rodzaju konta, wiec mogą dochodzić po nazwie — ale to też działa tylko w jedną stronę, Jeśli nadawcą Będzie Janex s.c., to mogą rozpoznać, że to z konta firmowego, ale nie rozpoznają, gdy będzie to z firmowego konta prowadzącego działalność gospodarczą Jana Kowalskiego.

   https://livesmarter.pl/t-mobile-uslugi-bankowe-50-zl-bonus-za-wynagrodzenie/comment-page-1/#comment-121084

   Don Quijote de la Mancha
  • Pytanie czy nie będzie im się chciało sprawdzić CEIDG w takim wypadku. Mocno wątpię, ale w teorii do zrobienia.

   Michał
  • @Don – ale powołujesz się na stare dane. W tej chwili w bankowości firmowej sporo się pozmieniało, bo wymusiły to regulacje. M.in. biała lista podatników VAT, podzielony przelew. Mój program księgowy (czyli najprostszy) potrafi sprawdzić firmę w bazach (m.in. vat, regon) oraz jaki ma nr konta firmowego (często widzę, że kont jest kilka). Nie wiem czy regon musi mieć każda firma. Ale nie wierzę, że bank nie ma algorytmu który rozpoznaje po numerze konta, czy jest to przelew z firmy czy prywatny. Tym bardziej, że ustawodawca wymusił na bankach sporo zmian (chyba także w raportowaniu… ale już nie pamiętam czy to przeszło, czy tylko to była propozycja). Inna sprawa, czy bank będzie chciał użyć takie algorytmu powiązanymi z zewnętrznymi bazami – do takiej promocji. Wcześniej nikt nie zgłaszał, że zwykły przelew nie daje nagrody.

   Be@
  • „Mój program księgowy […] potrafi sprawdzić firmę w bazach […] oraz jaki ma nr konta firmowego” — na jakiej podstawie? Wpisujesz „Jan Kowalski i dostajesz informacje o wszystkich Janach Kowalskich prowadzących działalność gospodarczą? Albo odwrotnie — wpisujesz numer konta i dostajesz informację na temat firmy? A przecież tylko te dane widzi bank odbierając przelew „wynagrodzenie”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Podaję NIP – a reszta uzupełnia się sama z bazy, którą wybiorę. Oczywiście ja to robię ręcznie. Przedsiębiorcy Vatowcy są skatalogowani dokładnie. I jeśli popełnią błąd to płacą kary. Kary są przewidziane za wszystko, a większość małych firm i tak nie ogarnia jakie zaszły zmiany.. Nie wystarczy że musisz wysłać do kontrahenta przelew podzielony – on musi to jeszcze opisać na fakturze (że przelew podzielony), bo jak nie, a coś pójdzie źle – to też kara. Kontrahenta trzeba sprawdzić czy jest czynnym Vatowcem po NIPie, ale też i nr konta które nam podał – czy jest na białej liście: https://jpk.info.pl/biala-lista-vat/weryfikacja-konta-bankowego/ Bo jak nie… itd. O nie-vatowcach nie czytałam, ale chyba mieli zgłosić które konto będzie wykorzystywane do DG.
   Banki przygotowały się na to (zmiany chyba trwały 2 lata) i jak się w formularzu przelewy zaznaczy te ptaszki które trzeba, to bank już sam przeksięgowuje z jednego konta na drugie i wysyła przelew taki jak trzeba. Dlatego sądzę, że bank doskonale wie, czy przelew pochodzi od osoby prywatnej, czy od firmy. Taki NEST bardzo dokładnie trzymał się regulaminu i to już kilka lat temu (czyli skądś wiedział).

   Ale to tak tylko dla wyjaśnienia. Z drugiej strony ktoś może pracować dla osoby prywatnej i otrzymywać od niej miesięczne wynagrodzenie za zajmowanie się domem, ogrodem dziećmi czy psem. Ale w tym konkretnym przypadku – promocji w ING – nie wiem czy bank sprawdza w jakikolwiek sposób ten przelew. Trzeba by poczytać komentarze pod poprzednimi edycjami tej promocji.

   Be@
  • https:// www . podatki . gov . pl / wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

   aaaa
  • w tej wyszukiwarce mozna sprawdzic konto bankowe

   aaaa
  • „Podaję NIP”
   — no właśnie, a przecież przlew o tytule „wynagrodzenie” nie zawiera NIP nadawcy, więc pleciesz głupoty nie na temat.

   „Kontrahenta trzeba sprawdzić czy jest czynnym Vatowcem po NIPie, ale też i nr konta które nam podał – czy jest na białej liście: https://jpk.info.pl/biala-lista-vat/weryfikacja-konta-bankowego/”
   — no właśnie, a przelew z wynagrodzeniem z rachunku firmowego może przyjść z konta, którego na tej liście nie ma; gdy sprawdzam tam numer prowadzonego w Nest prawdziwego konta firmowego prowadzącej działalność gospodarczą kochanki (nie jest vatowcem), to dostaję informację „Uwaga: Brak przypisania! Rachunek bankowy nr: […] na dzień 2020-10-01 NIE jest przypisany na Białej Liście do czynnego podatnika VAT.”.
   Czyli bzdury pleciesz, w ten sposób bank nie rozróżni, czy przelew o tytule „wynagrodzenie” został wysłany z konta prywatnego, czy z firmowego osoby prowadzącej działalność gospodarczą.

   „w tej wyszukiwarce mozna sprawdzic konto bankowe”
   — gdy sprawdzam tam numer prowadzonego w Nest prawdziwego konta firmowego prowadzącej działalność gospodarczą kochanki (nie jest vatowcem), to dostaję informację „Rachunek nie figuruje na wykazie”. Czyli pitolisz bez sensu, w ten sposób bank nie rozróżni, czy przelew o tytule „wynagrodzenie” został wysłany z konta prywatnego, czy z firmowego osoby prowadzącej działalność gospodarczą.

   Don Quijote de la Mancha
  • „Taki NEST bardzo dokładnie trzymał się regulaminu i to już kilka lat temu (czyli skądś wiedział)”
   — nieprawda, wręcz przeciwnie, właśnie NIE wiedział, dlatego musiał pytać, w regulaminie jest „Bank może zwrócić się do Uczestnika o udokumentowanie wynagrodzenia”. W regulaminie ING niczego takiego nie ma.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ileż pasji żeby orżnąć bank na kilka dych ;-)

   Skylla
  • @Don jak sama nazwa wskazuje jest to wykaz kont platnikow vat i pokazuja sie tam konta mojego bylego pracodawcy oraz roznych firm od ktorych dostawalem przelewy
   oczywiscie nievatowiec czy osoba fizyczna tez moze placic wynagrodzenie ale nikt sam nie moze tego zweryfikowac stad dopiski w regulaminach np nest

   aaaa
  • @Skylla jak zwykle w formie, a niedawno sie tutaj skarzyles ile razy banki orznely Ciebie :)

   aaaa
  • @skylla nasze dyżurne sumienie na LSie ;)

   Koles
  • Biała lista podatników VAT, jak sama nazwa wskazuje, obejmuje podatników VAT. Natomiast odpowiadając na pytanie @Don – tak, w CEIDG można dostać wszystkich Janów Kowalskich prowadzących DG. A do tego ich adresy (które podane są również w przelewie „wynagrodzenia”). Także tak jak pisałem – gdyby się uprzeć, to do zrobienia. Ale wątpię, żeby im się chciało.

   Michał
  • ale przecież weryfikacja nie jest ręczna, tylko robi to automat, więc nie wiem po co ta dyskusja…Ręcznie i dokładniej weryfikują zapewne, kiedy ktoś składa reklamację

   abc
 • … i naprawdę uważasz, ze bank ma takie same możliwości sprawdzenia konta i jego właściciela jak zwykły internauta ? szok!

  Be@ Odpowiedz
  • Nic mi nie wiadomo o tym, by banki mogły jakoś sprawdzać, czy dane konto w innym banku to konto osobiste należące do osoby prywatnej, czy też konto firmowe należące do osoby prowadzącej działalność gospodarczą.
   Dodatkowo mam silne poszlaki wskazujące na to, że sprawdzać tego nie mogą (np. zapis w regulaminie Nest albo to, że w wielu promocjach wielu z nas używało nieprawdziwego „wynagrodzenia” i nie było problemu).

   W związku z powyższym uważam, że — wracając do pierwotnego pytanie — bank NIE może zweryfikować, czy konto w innym banku jest firmowe czy prywatne.

   Don Quijote de la Mancha
  • dzięki @Don…
   pytam, ponieważ przeczytałem regulamin i tak naprawdę tam nie jest napisane, że ma to być wynagrodzenie, a jest napisane: „może to być wynagrodzenie,renta lub emerytura”.
   Dla mnie duża różnica i tym tropem pójdę i „powalczę” o całość kwoty ;)

   derek
 • Czy przyjaciel R wystarcza do spełnienia wymogu bezpłatności karty debetowej?

  Pietia Odpowiedz
 • Doładowanie R – załatwia obrót kartą dla bezpłatności

  asdf Odpowiedz
 • ING daje też 150 za Kartę Kredytową – od poniedziałku trwa nowa promocja

  asdf Odpowiedz
 • Wy chyba serio się nudzicie żeby dywagować czy bank ma prawo i możliwość sprawdzenia konta w innym banku czy jest czy nie jest firmowe :P – przez takie pieprzenie tylko zarżniecie ostatnią rzecz która działa – to tak samo jak publiczne dywagowanie było czy zasilenie pomocnika kartą spełni warunki promocji czy nie – ludzie z banków też czytają takie blog. Gadanie o „sumieniu” gdy lokaty są oprocentowane 0,01 % a kredyty mają RRSO 13-14 % jest też nie na miejscu.
  ING uruchomił inną promocję na KK można zgarnąc 150 zl za 3 transakcje – sprawdźcie swoją bankowość Moje ING->promocje

  zenek64 Odpowiedz
 • Moja karta kredytowa ( promocyjna oczywiście ) już w drodze… Wczoraj podpisałem umowę w oddziale.

  diego Odpowiedz
 • Nie mam, ale dzisiaj pisałem zapytanie i nadal czekam na odpowiedź. Jak odpiszą to zaraz dam znać. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • Zapytanie na czacie czy w wiadomościach? Ja nie mogłam normalnej wiadomości napisać, tylko jacyś wirtualni doradcy, czat albo załącznik, który w office nie przechodzi. Pisałam na czacie z konsultantem i poinformował mnie, że biorę udział w promocji i nie wie dlaczego nie mam potwierdzenia tego zapisu. Ma mi jeszcze napisać wiadomość i ewentualnie dopisać do tej promocji. Mam zrzut tej rozmowy – kiedyś można było zapisać całą konwersację a teraz zauważyłam, że nie ma już takiej możliwości, chyba że ja nie potrafię:)

   BiancaM
  • A gdzie jest ten czat z konsultantem w MoimING? Bo ja też tylko wysłałam jakąś wiadomość przez wirtualnego doradcę, nawet nie mam potwierdzenia, że to poszło.

   Micha
  • >>>Ja nie mogłam normalnej wiadomości napisać,
   Da się.
   Wiadomości/Napisz do nas/Załącz plik

   Bogdan
  • @Bogdan,
   napisałam dwa czy trzy zdania w komentarzu do załącz plik i otrzymałam odmowę bo za dużo znaków. Jak próbowałam wysłać wiadomość jako załącznik to też mi odrzuciło bo nie przyjmuje takich plików /tekst.odt/.

   BiancaM
  • Ja wysłałem plik png i przeszło.
   Mam już informację, że zgłoszenie przyjęto i odpowiedź będzie najpóźniej do 22-go października.

   Bogdan
  • @Bogdan,
   to dobrze ale nie powiesz mi, że jest normalne żeby nie można było wysłać wiadomości jak to jest w innych bankach a nie męczyć się z jakimiś załącznikami. Ja dostałam dzisiaj odpowiedź od konsultanta z czatu, że zostanę dopisana do promocji w przyszłym tygodniu. Coś im nie poszło z tą promocją.

   BiancaM
 • Właśnie tak wysłałem zapytanie dzisiaj rano – do tej pory cisza…

  diego Odpowiedz
 • @Micha,
  na samym dole strony w bankowości internetowej jest Czat lub Wiadomości/Napisz do nas/Porozmawiaj na czacie.

  BiancaM Odpowiedz
 • Uwaga zmiany TOiP od 29.12.2020, ale jeszcze większe od 29.03.2021 – m.in. 3% za płatność kredytówką, ale i DEBETÓWKĄ w kasynach itp.
  „Prowizja za transakcje kartą debetową u podmiotów świadczących
  usługi jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady
  bukmacherskie, loterie, totalizatory – 3% kwoty transakcji
  Prowizja za transakcje kartą kredytową u podmiotów świadczących
  usługi jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe,
  zakłady bukmacherskie, loterie, totalizatory.
  Zmiana tej prowizji dotyczy tylko umów zawartych i aneksowanych
  od 20.05.2018 r. – 3% kwoty transakcji „

  Bolo Odpowiedz
  • Ale o wymianie walut (jak w Citi) nie ma, ani o innych usługach finansowych…

   Don Quijote de la Mancha
  • Niby tak, ale i tak mam obawy co do takich transakcji po 29.03.2021.

   Bolo
  • W wielu bankach jest taki zapis, choćby w Millennium („Opłata od transakcji dokonanych w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory — 3% min 7 zł”), a przecież nie ma problemu z przeróżnymi transakcjami, o ile oczywiście nie są to kasyna, zakłady, loterie czy totalizatory…

   Don Quijote de la Mancha
 • ING ma jakąś awarię. Zarówno w apce jak i na stronie nie da się wejść na konto i zrobić przelew.

  Bolo Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie. Jest tutaj napisane, że konta nie można założyć przez moje ing. Tylko jak wypelnilem na stronie promocji pierwszy formularz, to następnie jest narzucone logowanie do mojego ing.. Też tak macie, czy ja robię coś źle??:/

  Tomek91 Odpowiedz
 • Nie wiem, czy to już było, można też łatwo zgarnąć 50 zł za założenie konta/karty dla dziecka.
  https://www.ing.pl/_fileserver/item/nimnoum
  https://www.ing.pl/_fileserver/item/qombowx

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • A jeśli korzystam tylko z maklera na ING i nie mam innych produktów – kont, kart itp. (no ale logicznie rzecz biorąc jedyne co mam, to dostęp do bankowości internetowej) to eliminuje mnie to z promocji?

  Mateusz Odpowiedz
  • Nie eliminuje (to samo dotyczy np. karty kredytowej); wykluczają tylko: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Mateusz,
   możesz wziąć udział w tej promocji lecz nie uda Ci się założyć konta ze strony promocji gdyż posiadasz dostęp do bankowości. Skontaktuj się z konsultantem na czacie i on Cię dopisze „ręcznie” do promocji, oraz od razu przy nim założysz konto w bankowości internetowej. Ja tak skorzystałam z takiej promocji. Oczywiście zrób zapisz czatu jako dowód bo już nie pamiętam dokładnie ale zdaje mi się, że nie będziesz się widział w swoich promocjach.

   BiancaM
 • Dziś wpadł bon do empiku / za wpływ pensji. 50 zł \ pensja w pełni „legalna”

  Michał1986 Odpowiedz
  • U mnie też. Ja chciałam nawet potestować z „nielegalną” (w promocji gdzie dawali stówkę nie ryzykowałam, tutaj tylko 50zł i do tego nie w gotówce więc ewentualna strata by tak nie bolała), ostatecznie jednak skończyło się na dwóch przelewach, jeden z konta prywatnego a drugi z firmy więc nie wiem, za który dostałam bonus:)

   Ew@
 • Z tej promocji nie da się skorzystać pomimo zamknięcia wszelkich kontaktów z ING, w tym umowy ramowej. Za każdym razem wypełnienie wniosku kończy się komunikatem „Konto założysz w oddziale”.

  Angulo Odpowiedz
 • W aplikacji bankowej pojawił się kalendarz adwentowy. Dziś pierwszy dzień i ‚nagroda’ polega na tym, że to MY mamy za nią zapłacić. Może kolejne będą lepsze…

  Be@ Odpowiedz
  • to 1. grudnia a nie 1. kwietnia heh;)

   abc
  • A druga nagroda ma MWZ 150 zl. Ogarniecie nagrod z calego kalendarza bedzie kosztowac kilka tysiecy :)

   aaaa
  • Dziś 15% do sklepu o którym nigdy nie słyszałem…

   Ja123
  • Nie ma za co….. hehehehe

   Z innych nowości – można wykupić usługę alertów/raportów BIK bezpośrednio przez apkę ING. Znowu… promocja taka, że trzeba samemu zapłacić ;-) Ale to się chyba dziś pojawiło… może dadzą jakiś upust (?)

   Be@
 • Czy komuś kto miał kiedyś konto ing udało się je ponownie założyć przez internet? Po wypełnieniu wstępnego wniosku wyskakuje mi tylko że zapraszają do placówki (gdzie promocja już obowiązywać nie będzie).

  jdi Odpowiedz
  • @jdi,
   jeśli masz dostęp do bankowości internetowej to skontaktuj się z konsultantem na czacie i razem takie konto otworzycie, a następnie ów konsultant dopisze Cię „ręcznie” do promocji. Sprawdzone przeze mnie osobiście. Jeśli nie masz dostępu do bankowości int. to też sobie poczatuj z konsultantem i pewnie poradzi co i jak zrobić.

   BiancaM
 • Dzisiaj dostałam bonus z promocji „Zyskaj 150 zł z kartą kredytową Mastercard” – szybko:). Kilka dni temu na czacie ING dowiedziałam się, że można wypowiedzieć umowę kk przez bankowość internetową, a dzisiaj znowu konsultant zapewnia mnie; tylko oddział lub poczta. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

  BiancaM Odpowiedz
 • Żona próbuje założyć, 2x niepowodzenie – wysyła przelew a i tak każą jej dodać dowód, po czym wyskakuje komunikat, że nie da się zweryfikować. Na czacie – 100% kompetencji – widocznie coś źle pani wpisuje…. Ktoś ma jakiś pomysł?

  ippos Odpowiedz
  • Poszły 4 przelewy weryfikacyjne i za każdym razem komunikat o błędzie – jak rozumiem system sprawdza dane z formularza z danymi z przelewu, skan dowodu nie jest tu weryfikowany? Przepraszam, że piszę na raty ale wiem więcej po wykonaniu kolejnego przelewu wraz z żoną.

   ippos
  • No cóż, weryfikacja przelewem nie do przejścia. Sądzę, że problem jest w dwóch imionach – formularz wymaga, by podać dane zgodnie z dowodem (dwa imiona) tymczasem przelew z banku idzie na pojedynczym imieniu i automat odrzuca. W sumie wykonaliśmy 8 kombinacji i wszystkie odrzucone. Dzięki pajacom z Brukseli bankowość elektroniczna wróciła do 2000 r. Teraz im jeszcze potrzebne biometryczne dowody osobiste…

   ippos
  • Zawsze przy weryfikacji przelewem trzeba podać dane jak w banku przelewu. Ja mając dwa imiona w dowodzie zawsze wpisuję przy rejestracji pierwsze i nigdy (a praktycznie korzystam z tej metody od początku istnienia) nie było problemów.

   Andy59
 • Otrzymałem dziś premię, ale tylko 100 zł. Czy jeszcze ktoś otrzymał premię, jak tak to 100 zł czy 160 zł ? Premię 100 zł i 60 zł bank wypłaca osobno ? Wynagrodzenie wpływało od pracodawcy.

  Romuald Odpowiedz
 • Żonie wpadło 160 zł od razu. Może to kwestia pozostałych warunków (300 zł na OKO nieruszone)?

  Rafał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy