160 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING Banku + 50 zł z polecenia

Trwa do 19.01.2022

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 160 zł premii. A jeśli dodatkowo znajdziemy znajomego z kodem polecającym – to kolejne 50 zł.

160 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 160 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 1.07.2020 do 30.09.2021. Bank zaznacza również, że:

Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 19.01.2022.

Warunki zdobycia 160 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 110 zł za spełnienie prostszych warunków albo 160 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 110 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 19.04.2022 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 4.05.2022, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa.

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 50 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymać wpływy w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

 • założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • posiadać na dzień 19.04 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 19.04.2022. W takim wypadku wypłacana 4.05 premia będzie wynosiła 160 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 110 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 19.02.2022. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 8.03.2022 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 50 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki w tym samym terminie:

 • założyć min. 1 Cel oszczędnościowy na OKO
 • wykonać min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • posiadać na dzień 31.10 na założonym celu saldo min. 100 zł

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przypomnijcie: przelew weryfikacyjny może być zrobiony z konta wspólnego czy tylko z indywidualnego?

  owat Odpowiedz
 • „(np. konta, karty, pożyczki)” – kredyty zapewne też? Czy może kredyt hipoteczny nie jest czynnikiem wykluczającym?

  Dhududud Odpowiedz
  • Jeśli mnie pamięć nie myli to w ING po prostu nie da się złożyć wniosku mając inny produkt. I tak, regulamin mówi wprost: żadnego produktu w banku :/

   Michał
 • Kod polecający ;) 70M2VZ

  jaa Odpowiedz
 • Dostał już ktoś 100 zł w ramach promocji „Inwestuj w fundusze i rób swoje”, która trwała od 18 stycznia? Do 15 października powinni wypłacić premię.

  pytanie Odpowiedz
 • Ja aktualnie biorę udział w dwóch Promocjach; „Inwestuj w fundusze…” i „Zainwestuj w swoją przyszłość” -IKE. Żeby było zabawnie jak jeden fundusz idzie w górę to drugi automatycznie w dół. Dzisiaj IKE jest ok 3 zł na minusie a „Inwestuj w fundusze..” ok. 7 zł na plusie. Nie wiem tylko czy do 15-10 znowu nie poleci w dół:)

  BiancaM Odpowiedz
  • Ja myślę, że z wypłatą funduszu jeszcze się miesiąc wstrzymam, bo – tak jak piszecie – wszystko poszło w dół. Jeszcze nie dawno (ze 2 mce temu), zysk liczyłam jako procent składany rzędu 17%. To był efekt ŁAŁ :-) Zwłaszcza po tym, jak na początku długo byłam pod kreską.
   Teraz mam 4,7% … ale chyba jeszcze w tym tygodniu spadnie :-/

   Fundusze (zwłaszcza te agresywne) są nieprzewidywalne. Można zarobić, ale trzeba też wiedzieć kiedy go zlikwidować. Niestety nikt nie ma szklanej kuli, nawet analitycy byli zaskoczeni ostatnią decyzję RPP. Tak, tak – można zarobić – ale można też stracić i nie odzyskać zainwestowanej gotówki.

   Be@
  • Tyle, że o ile pamiętam prawie od razu była kolejna promocja na inwestowanie, i kto nie zamknął poprzednich inwestycji szybko, nie mógł się zapisać. Lepsze 100 zł w garści, niż % na dachu.

   Ja123
  • Zgadzam się. Od wczoraj jest nowa Promocja „Zainwestuj w swoją przyszłość II edycja „. Ja uczestniczę w I i mnie ta nie dotyczy. Poza tym dla takich osób jak ja, które nie „siedzą” w akcjach, funduszach czy obligacjach to lepiej pozbyć się takiego „skarbu” i spać spkojniej.

   BiancaM
 • 125zł jednego dnia – super ! może jeszcze Biedronka da bon na 15zł :-)

  Be@ Odpowiedz
  • u mnie jeszcze 200 z consumer banku (chociaż to chyba wczoraj ale odkryłem dopiero dziś). Do tego kurier z flaszką przed momentem. Powinienem chyba kończyć pracę na dziś :p

   Pietia
 • Po wpisaniu danych na stronie promocji przekierowuje mnie do Moje ING żeby dokończyć rejestrację przy użyciu loginu i hasła, które miałem kiedyś dla konta, które zlikwidowałem po zakończeniu ktorejśtam promocji w 2018 roku. Czy jak system wyłapał mnie tak po danych to będę mógł skorzystać z promocji czy nie da rady?

  Piotrek 121 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy