2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (i 200 zł na start)

Zakończona

Bank Millennium wystartował z 16. edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Obecna edycja ponownie premiuje przyniesione do banku nowe środki i płaci za nie 2,7% do 100 000 zł przez 100 dni. A pamiętajmy, że jako nowi klienci banku możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł na start za założenie konta osobistego – rachunek ten jest bowiem wymagany do korzystania z Konta Oszczędnościowego Profit.

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym profit banku millennium

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 7.09.2019. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 8.09 – 12.10.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 100 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie września nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał prawie do końca grudnia. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,1%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

200 zł na start za konto osobiste!

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć dodatkową premię na start – 200 zł na bardzo łatwych zasadach. Po szczegóły zapraszam do swojego prześwietlenia oferty: 200 zł za Konto 360°.

Premię tę możemy zresztą zwiększyć, na przykład aplikując o kartę kredytową – za nią zgarniemy kolejne 200 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zmieniło się tylko 100 dni okres podwyższonego % ?
  Przejrzałem pdf, żeby się upewnić czy przy okazji zmiany na 100 dni coś jeszcze nie zmienili, ale nic poza tym nie widzę.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Już w poprzedniej edycji było 100 dni. Spadło oprocentowanie nadwyżki z 1,4% do 1,1% – aczkolwiek nie wiem czy ktoś z tego korzystał bo to już dość marny procent.

   Michał
  • don kojot napisał że jak się ma na oszczędnościowym powyżej 216k czy jakoś tak to to już się opłaca

   nikt
 • Podliczyłam, że jeśli Millennium zmieni strategię i przejdzie na krótsze okresy promocji (miesięczne), a klienci nie zmienią strategii (będą przed każdym weekendem badania salda wycofywać kasę), to z 2,7% zrobi się 2,52% (brutto).

  Sosna Odpowiedz
  • Toteż bazując na poprzedniej edycji tym razem nie wycofywałem na weekend i dobrze na tym wyszedłem :)

   Bolo
  • To prawda – jeśli ktoś dobrze rozumie jak działa mechanizm Millennium, ma swój indywidualny okres jeszcze przez długi czas, to może ignorować niektóre zmiany edycji, bo jest spora szansa, że wycofanie środków nic nie da. Aczkolwiek to zawsze jakieś ryzyko.

   Michał
  • Za to przed kolejną edycją radzę wycofać środki, albo najbliższa od 13.10.albo kolejna będzie dłuższa, w banku wiedzą, że kasa wypływa na weekend, a koniec roku to czas największej sprzedaży pożyczek w okresie mikołajkowym i później już każdy bank chce na koniec roku mieć jak najwyższe statystyki więc pewnie tak jak rok temu edycja potrwa 3 miesiące, dla banku zawsze jest ryzyko, że przy kolejnej edycji klient nie wróci z kasą po weekendzie

   Dzikus
 • Czy i tutaj jak w getinie działa myk z założeniem i zerwaniem lokaty żeby nie płacić za przelew ?

  marsid Odpowiedz
  • Nie da się, Millennium nie umożliwia zakładania lokat z konta oszczędnościowego, tak samo jak nie można z niego zrobić przelewu na zewnątrz i przyjąć przelewu przychodzącego spoza banku, pod tym kątem zatrzymali się w czasie. Jeśli się nie mylę nie można tez posiadać konta oszczędnościowego w tym banku bez posiadania rachunku bieżącego

   Dzikus
  • I jeszcze taka ciekawostka, która może uratować Wam tyłek, chcąc otrzymać ofertę utrzymaniową wypowiadamy umowę w bankowości, ale jeśli mamy środki w tym banku to do momentu anulowania wypowiedzenia rachunku nie ma możliwości ich przelania do innego banku, opcja zrobienia przelewu jest przyblokowana z czym nie spotkałem się w żadnym innym banku

   Dzikus
  • Uuu to lipa :|

   marsid
  • @Dzikus czyli jak złozyłem wypowiedzenie ror w bankowości internetowej to od razu system przyblokował mi środki, zebym nie mógł robić przelewów innych zleceń a to dlaczego….

   Ja tez nie spotkałem sie z takim czymś ale sprawdze to, bądz pewny.

   Wojak
  • Również nie rozumiem dlaczego, nie znalazłem w ich regulaminach żadnego zapisu, który by im to pozwalał, przy próbie przelewu pojawiał się komunikat o braku możliwości zlecenia przelewu i jako powód wypowiedziana umowa, sprawdź to, tylko zostaw sobie mniejszą kwotę

   Dzikus
  • „…tak samo jak nie można z niego zrobić przelewu na zewnątrz i przyjąć przelewu przychodzącego spoza banku…” – mylisz się, ja wielokrotnie robiłam przelewy z innego banku bezpośrednio na rachunek oszczędnościowy i nigdy nie było problemów.
   Jeśli chodzi o wypowiedzianą umowę i pozostawione środki na koncie to zawsze można je przelać na inne konto z pomocą konsultanta – bezpłatnie oczywiście – warunek jest taki, że odbiorca przelewu musi być dodany do zaufanych – przetestowane w marcu i chyba od tego czasu nic się nie zmieniło.

   WiFran
 • Wpłaciłem na konto w dniu 04.09.19 to którego dnia mam wyzerować konto aby nie stracić odsetek i przystąpić do następnej edycji . Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

  Władysław Odpowiedz
  • Dopiero zacząłeś oszczędzać, więc możesz wypłacić podczas kolejnego badania (12.10) ale jeśli tego nie zrobisz i poczekasz na kolejne, to prawdopodobnie też będzie OK.

   Michał
 • Jak wyciągnołem środki na weekend to kiedy teraz trzeba znów wyciągnąć by załapać się na kolejną promocje :)
  Jesteście wielcy z tym forum!

  Kl Odpowiedz
  • Wraz z końcem kolejnej promocji, czyli 12.10.2019 (data jest widoczna pod tytułem wpisu)

   Michał
 • Proszę o podpowiedź:) byłem w 14 edycji i mam promocje do 11 września i w dodatku nie wyzerowałem konta na 0 więc parę groszy było niżej oprocentowane. Na weekend wyzerowałem saldo i teraz mam poczekać i wpłacić po 11.09 czy mogę jutro wpłatę zrobić a po 11.09 automatycznie uruchomi mi się 16 edycja na całą sumę 100k?

  krynioo79 Odpowiedz
  • Możesz wpłacić teraz. Do 11.09 będziesz dalej w 14 edycji. A od 12.09 wskoczysz automatycznie w obecną czyli 16 edycję. Tylko info o tym, że jesteś w 16 edycji może ci się pokazać na koncie dopiero po jednym dniu roboczym, czyli 13.09, więc jak 12.09 będzie widniało info że oprocentowanie masz standardowe to nie panikuj, tylko poczekaj do następnego dnia ;)

   Przemysław
 • Dostaliście w systemie może wiadomość dotyczącą rezydencji podatkowej dla konta profit?

  marqqq Odpowiedz
  • Tak. Na razie „olałem”. Nie znalazłem informacji o sankcjach za nie wypełnienie.

   someone
  • A jak się zamknie i później otworzy nowe?

   marqqq
  • Pojęcia nie mam.

   someone
  • To jest porozumienie między UE a Stanami. Pierwsza wersja (fatca) dotyczy tego czy płacisz podatki w Stanach. Oczywiście UE dołożyło swoje przy okazji (crs) i jest pytanie w jakim dokladnie państwie płacisz podatki. Hula to juz od kilku lat jak się w danym banku otwiera pierwszy raz konto.

   Ponadto (prawo nie działa wstecz, haha), banki dostały obowiązek ściągnięcia takich oświadczeń od klientów którzy są w danym banku od 2014 bodajże wzwyż.

   Zatem ja bym to widzial tak: wyklikał bym to sobie, bo i tak prędzej czy później bank będzie dzwonił lub smsowal w tej sprawie.

   Anom
  • Formularz bym wyklikał. Ale skanować, podpisywać mi się nie chce.

   someone
  • Ale to się tyczy konta PROFIT. Konto 360 (założone wcześniej) jest kontem głównym. Też to mam i kompletnie tego nie rozumiem.

   Nikt
  • ja mam stare Konto Internetowe, KO oraz Profit i nie dostałem takiej wiadomości

   adaś
  • Jeśli masz konto założone przed 2014r. to nie musisz składać takiego oświadczenia. Co do wiadomości (jest w apce), to ja mam podpisane oświadczenie FACTA i też dostałam monit – więc chyba wysyłają wszystkim jak leci…

   Be@
  • tak, mam sprzed 2014-go

   adaś
  • Ja nic nie dostałem a konto zakładane w tym roku

   marsid
 • Czy możecie się zalogować teraz do Millenium? Co jak co ale system tu zawsze działał. dlatego jestem zaniepokojona.

  Lidia Odpowiedz
  • Popołudniu wszystko chodziło super. Teraz apka nie hula wcale ale to wcale. Bieda.

   Michał 1986
 • https://downdetector.pl/status/bank-millennium
  Awarie zdarzają się każdemu. UPC też ma teraz, pewnie jakieś łącza.

  Pako Odpowiedz
 • Wróciłam wczoraj z oszczędnościami, ale zamiast na KO całość przelałam na KONTO 360. Dzisiaj przelałam z 360 na KO.
  1. Czy będę miała „zaliczone” zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł do bezpłatności konta?
  2. Czy za dzisiejszy dzień będę miała naliczone odsetki z KO?

  hanka Odpowiedz
 • Witam,
  może coś doradzicie. Przed badaniem salda w lipcu zostało mi na koncie 360 ok.20k. Teraz cały czas pokazuje mi na Profit, że te 20 k jest oprocentowane standardowo. Czy da się jakoś te środki przerzucić na 2,7. Wycofanie środków przed 7.09 nic nie zmieniło.
  Pozdrawiam

  kamilos Odpowiedz
  • w której edycji promocji jesteś ?
   zerowałeś saldo 7.IX ?

   kruczi
  • kruczi, jestem w 15 edycji i na 7.09 wyczyściłem konta na 0. po weekendzie przelałem z powrotem i 20k jest na standardowy oprocentowaniu

   kamilos
  • napisz lub zadzwoń do nich i poproś o wypisanie z 15 edycji
   wskoczysz do 16 z wyzerowanym saldem

   kruczi
  • Kruczi, a kiedy się z nimi najlepiej skontaktować w sprawie rezygnacji z danej edycji? Teraz tj. 02.09 wpłaciłem jakieś symboliczne złotówki i odpaliło mi mój okres promocyjny do 10.12.2019. Stan na 7.09 był 0( wyczyściłem profit i 360), tylko od poprzedniego badania w lipcu wisi 20 k nie wyczyszczone na dzień badania 21.07.19

   kamilos
  • Dzwoń od razu. Skoro odpaliłeś sobie 15 edycję, do której nie miałeś wyczyszczonych kont (masz 20k które są jako stare środki) to będziesz ją miał do końca swojego okresu czyli 10.12. Dzwoń na infolinię, poproś o rezygnację z 15 edycji. Gdy cię z niej wypiszą, to wskoczysz w 16 na którą sobie wyzerowałeś konta, i wtedy wszystko co wpłacisz na KO będzie na 2,7% (do 100k oczywiście).

   Przemysław
  • @kamilos
   jak wyżej, im szybciej tym lepiej

   kruczi
  • Dzięki

   kamilos
 • Byłem w 15 edycji i wycofałem środki przed weekendem. W poniedziałek wróciły i aplikacji cały czas wyświetla mi, że do 22.10 jestem w 15. Po tym okresie automatycznie wejdę w 16 edycję czy będę musiał wycofać środki przed 22.10 i ponownie wrócić po tym okresie?

  Makgajwer Odpowiedz
  • Do 12.X masz obecna promocje, więc od 13 powinna ruszyć kolejna edycja. Powinieneś wyzerować konto przed jej startem bo do niej wskoczysz. Ja mam podobną sytuację i będę pisał o przepięcie do obecnej edycji przed startem kolejnej

   Daw
  • @Daw
   Nie mieszaj kolego. Zerowanie tylko przed badaniem salda nowej promocji. Wtedy, kiedy daje o tym znać Admin. Potem żadne zerowanie i przepinanie nie jest potrzebne.

   PyramidHead
 • Jeśli wyzerowałem saldo 5 września i obecna promocja kończy się 12 września to po tym dniu mogę skorzystać z promocji nr 16. Chcę jednak poczekać do ostatniego dnia aby do niej przystąpić. Czy wiecie jak zachowa się system, gdy 30 września naliczą mi się odsetki za te 5 dni września i jakby nie było saldo zaliczy jakiś wpływ. Promocja 16 uruchomi się automatycznie mimo, że jej nie chcę?

  dario Odpowiedz
  • Nie, samo naliczenie odsetek nie odpala promocji (choć teraz tego w regulaminie nie mogę znaleźć).

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzisiaj tj. 12.09 zaczalem swoja przygode z millenium. Mam 2,7% przez 100 dni. Czy jest sens zerowac konto przed 12.10? Czy mozna spokojnie poczekac na kolejna edycje?

  marcin. Odpowiedz
  • albo wycofujesz i się nie zastanawiasz albo licz..

   someone
  • 100 dni od 12 września czyli do 21 grudnia. Do tej pory edycje rozpoczynające rok trwały 90 dni: 1. na początku 2017, 5. na przełomie 2017/2018 i 11 na przełomie 2018/2019. 90 dni od 13 października to okres do 11 stycznia — czyli przez 20 dni miałbyś oprocentowanie standardowe, czyli nie kombinuj, wycofuj.

   Don Quijote de la Mancha
 • Na innym forum ktoś napisał, że mając autoryzację mobilną limit można podwyższyć do 100 k bez odwiedzania placówki; ktoś z Was to sprawdzał?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Po zmianach wprowadzonych w ostatnim czasie mając autoryzację mobilną można zmienić limit do 100 000 zł. Wszystko sprzed ekranu komputera :)

  Bank Millennium - limit przelewów 100 tys zł zamiast 50 tys zł

  Michał Odpowiedz
  • Super. Plotki mówiły o konieczności wizyty w oddziale, a tu taka niespodzianka:)

   Czytelnik
  • Niestety mam problem ze zmianą sposobu uwierzytelnienia z hasła sms na autoryzację mobilną, aplikacja mobilna nie pokazuje kolejnych kroków do wykonania tej zmiany, ktoś się spotkał z takim problemem?

   Mariuszs1
  • Czyli jak zmienie ten limit na 100.000 poprzez apke, moge robic jeden przelew z kompa do tych 100 tys przy operacji czyszczenia konta?

   Pako
  • Dołączam się do pytania.

   imie
 • Na weekend badania salda wyczyściłem ror i oszczędnościowe do zera, dzisiaj loguję się i widzę że tylko część środków jest oprocentowana promocyjnie.

  imie Odpowiedz
  • Dostałem odpowiedź:
   „Aktualnie bierze Pan udział w 15 edycji promocji a zasadą jest, że jeśli trwa jedna edycja promocji (100 dni promocyjnego oprocentowania) i w tym czasie zaczynie się kolejna to nie przechodzi Pan do niej automatycznie. Dalej bierze Pan udział w 15 edycji i mają zastosowania salda dla tej edycji, czyli (i tu kwoty).”
   @Don możesz to wytłumaczyć? Jak zrobić żeby całość naliczało promocyjnie, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, zawsze naliczało całość promocyjnie.

   imie
  • Tak to działa, jeśli się w jakiejś edycji (np. 15, jak w naszym przypadku) bierze udział, to czyszczenie salda tego nie zmienia, ona trwa do jej końca (100 dni od uruchomienia). Dla edycji 15 salda trzeba było wyczyścić 20 lipca; jeśli tego nie zrobiłeś, to miałeś to zepsute już wcześniej, przed czyszczeniem na 7 września dla edycji 16.

   Do rzeczy: skoro 7 września miałeś zero, to możesz zrezygnować z udziału w zepsutej 15, żeby wejść do czystej 16. Nie wiem, czy da się to zrobić netowo, na pewno można przez telefon: powołując się na § 8 regulaminu promocji rezygnujesz z udziału w 15 edycji promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”. Potem dla odpalenia edycji 16 musisz pewnie środki na Profit wlać (czyli wcześniej musisz je wylać).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy środki zgromadzone na lokacie liczą się do ogólnego salda konta? Tzn czy lokaty też trzeba wyzerowac przed końcem promocji alby w przyszłej powrocily jako nowe?

  Andrzej Odpowiedz
 • Coś zmienili. Sprawdźcie swoje konta. Ja , z żoną salda mieliśmy poczyszczone na 8 września. A tu ZONK nie bierzesz udziału w promocji….. Wszystko oprocentowane standardowo.

  Kacper Odpowiedz
  • badanie salda było 7.IX

   kruczi
  • @Kacper, ale co, dopiero teraz to zauważyłeś? A może Ci się właśnie skończył Twój indywidualny okres i jesteś w tej jednodniowej dziurze, kiedy dane o promocji nie są w systemie pokazywane?

   W każdym razie u mnie działa, ale… nie pasuje mi kwota naliczonych odsetek.
   Po naliczeniu odsetek na koniec 31 sierpnia miałem 20595,55 zł.
   Środki wycofałem 2 września, czyli we wrześniu leżały 2 dni.
   Naliczone odsetki brutto 30 września to 3,04 zł, pobrany podatek 0,58 zł.
   Zostało 2,46 zł.

   „Salda z dnia badania dla Promocji, w której bierzesz udział” to 0,00.
   „Okres naliczania promocyjnego oprocentowania: 27-08-2019 – 04-12-2019” — więc cały wrzesień to ta edycja (nie ma możliwości, by mi np. za jeden dzień użyło salda promocyjnego z innej promocji).

   Ktoś mi zajumał grosika, czy ja liczyć nie umiem?
   A może od Getinu zarazili się zaokrąglaniem dziennym?

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, mnie również się odsetki nie zgadzają. Liczyć na pewno umiem i mój Excel również :) Miałem teorię, że odsetki są sumowane i na końcu są zaokrąglane w dół. Ta teoria jednak upadła we wrześniu, ponieważ nijak nie mogę uzyskać wyniku jaki uzyskał bank. Na pewno bank nie zaokrągla odsetek dziennie, bo wtedy powinienem mniej dostać. Przy sumowaniu i zaokrąglaniu w dół powinienem więcej dostać. Przy sumowaniu odsetek standardowych i odsetek uzupełniających każde w dół powinienem więcej dostać. Tak więc coś tu nie gra. Tak więc zaczynamy akcję TRANSPARENTNE ODSETKI od Millennium. Po udanej współpracy przy zielonym banku, mam nadzieję, że tu również osiągniemy sukces.

   @Don, wyzerowałem dzisiaj KO w Getinie i od razu dostałem maila, że oprocentowanie promocyjne nie jest naliczane, bo nie spaleniem warunków w regulaminie. Rozumiem, że za wczorajszy dzień dostanę odsetki promocyjne, bo wczoraj spełniałem warunki mając dodatnie saldo. Spodziewałem się, że oprocentowanie promocyjne będzie obowiązywać do ostatniego dnia mojego okresu i co najwyżej będzie liczone od zerowego salda. W szczegółach rachunku po wypłacie również zniknął kafelek dot. uczestnictwa w promo, tak więc nie wiem czy mam się już zacząć denerwować…

   Lokata
  • Gdy 13 września wypłaciłem środki z Getin, to też w serwisie internetowym dostałem wiadomość

   Informujemy, że oprocentowanie promocyjne nie jest naliczane na Koncie Oszczędnościowym w PLN ze względu na brak spełnienia warunków wskazanych w Regulaminie oferty specjalnej Na nowe środki dostępnym na stronie internetowej Banku.

   ; kiedy 18 września znowu coś wpłaciłem, to pojawiła się wiadomość

   Informujemy, że zostały spełnione warunki oferty specjalnej Na nowe środki i Twoje Konto Oszczędnościowe w PLN zostało objęte promocyjnym oprocentowaniem, zgodnie z Regulaminem oferty specjalnej Na nowe środki dostępnym na stronie internetowej Banku.

   Odsetki za wrzesień zgadzają się co do grosza, oczywiście wg ich dziwnych algorytmów.

   Don Quijote de la Mancha
  • @kacper, u mnie wszystko jest OK. salda promocyjne się zgadzają.

   Lokata
  • @Don, dzięki za info, to przynajmniej Getin mam z głowy.

   Lokata
 • Help! Czy ktoś tak jak ja pomylił konto oszczędnościowe z kontem oszczędnościowym dziecka, podpiętym do mojego dorosłego konta i zasilił je pod promocje na nowe środki a teraz może wybierać sobie z niego max 5140 zł przez kilka miesięcy? Można wystąpić z wnioskiem o zmianę tej kwoty do sadu rodzinnego. Robiliście to już może czy znów mam monopol na pionierstwo?

  Tina Odpowiedz
 • Aktualnie jestem w 15 edycji, okres naliczania promocyjnego % mam 22.070-29.10.
  Promocja 16 trwa od 8 września do 12 października 2019 r.
  Na dzień badania salda t.j. 7.09 nie miałem środków, wycofałem dlatego nie rozumiem dlaczego jestem w 15 edycji a nie w 16?
  Czy jak wyczyszczę konto przed 12.10 i po tym okresie wrócę to wejdę automatycznie do edycji 17?

  Fazi Odpowiedz
  • Konta nie musisz czyścic jeżeli miałeś wyczyszczone na dzień7.09. Wystarczy napisać na czacie Banku, że chcesz zrezygnować z 15 edycji promocji. I wskoczysz na 16. 17 Ominiesz.

   krzychu90
  • Jeżeli bierze się udział w jakiejś edycji, do dopóki nie skończy się twój indywidualny okres promocyjny (w twoim przypadku 29.10), to nawet jak przed kolejnymi edycjami czyścimy konta to i tak po powrocie najpierw musimy „dokończyć” edycję w której byliśmy. Chyba, że zgłosimy do banku, że z niej rezygnujemy.
   Jeśli 13.10 ruszy 17 edycja, a na 12.10 wyzerujesz konta, to w poniedziałek jak wpłacisz ponownie środki to do 29.10 będziesz miał ciągle swoją 15 edycję, a od 30.10 wskoczysz automatycznie w 17.

   Przemysław
  • Konsultant napisał, ze zarejestruje zgłoszenie i informuję, że nie będzie możliwości powrotu. W takim razie co to oznacza, że automatycznie wskoczę do 16 edycji?

   Fazi
  • Jeżeli zdecydowałeś się zrezygnować z 15 edycji, to po gdy cię z niej wypiszą to wskoczysz automatycznie w 16 skoro miałeś wyzerowane salda na dzień 7.09. Tylko info na KO że jesteś w 16 edycji może pojawić się dopiero następnego dnia roboczego po dniu wypisania z 15 edycji, więc radzę jakby co od razu nie panikować ;)

   Przemysław
  • Dziękuję. Jakoś nie ogarniam tego, sorry. Myślałem, że zawsze przed startem kolejnej edycji wskazane jest czyszczenie konta czyli jak 16 trwa do 12.10 to przed tym okresem należy uciekać.

   Fazi
  • Profilaktycznie zawsze można czyścić konta przed startem nowej edycji, bo nigdy nie wiadomo ile ona potrwa ani jakie będzie oprocentowanie. Ale w praktyce, niektóre edycje przeskakujemy i nas omijają, bo nasz indywidualny okres promocyjnego oprocentowania w edycji w której jesteśmy jest dłuższy niż okres przystąpienia do kolejnej edycji jaki daje bank.

   Przemysław
 • Dostałem sms, że dyspozycja t.j. rezygnacja z promocji została wykonana. Dlaczego w szczegółach rachunku jest, że środki oprocentowane standardowo, brak info, że wskoczyłem do promocji 16 jak pisaliście?

  Fazi Odpowiedz
  • Być może musisz odpalić promocję wpłacając nowe środki na Profit?
   Nie trzeba tego robić w przypadku, gdy indywidualny okres uczestnictwa w jednej promocji się kończy, wtedy dla odpalenia następnej edycji wystarczy, że środki po prostu na koncie leżą; ale po rezygnacji może być wymagane „pobudzenie” wpłatą.

   Don Quijote de la Mancha
  • No i sytuację utrudnia jeszcze fakt, że informacji o uczestnictwie w promocji nie widać w pierwszym dniu uczestnictwa…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przecież pisałem ci parę postów wyżej: „…info na KO że jesteś w 16 edycji może pojawić się dopiero następnego dnia roboczego po dniu wypisania z 15 edycji”.

   Przemysław
  • ok to jutro zobaczymy

   Fazi
 • Na 17 edycję weszłam z zepsuty kontem wkłady są oprocentowsne standartowo. Zakładając źe będzie następna edycja muszę teraz do 16 listopada (bo tak trwa 17 edycja) wyczyścić konto na dzień badania tj 17.11 i w momencie rozpoczęcia nowej edycji przelać nowe srodki na wyzerowac konto. Gdyby była 18 edycja to muszę zgłaszać do banku czy wystarczą nowe środki jaki wpłyną.

  Jadwiga Odpowiedz
  • Musisz wyzerować konta na dzień 16.11 i jeśli 17.11 ruszy 18 edycja promocji, to musisz zadzwonić na infolinię i zrezygnować z 17 edycji. Jeśli nie zrezygnujesz, to wpłacając środki 18.11 będziesz dalej w 17 edycji, która liczy ci się przez 100 dni od momentu uruchomienia.

   Przemysław
  • Ja w październiku wyczyscilem konto i jak wróciłem zrezygnowałem z 15 edycji.
   Jestem w 16 edycji do 16.01. Czy w takiej sytuacji też lepiej wycofać teraz, wrócić i zrezygnować z 16tej edycji, aby wskoczyć do kolejnej?

   Fazi
  • @Fazi
   Nie widzę sensu po co miałbyś rezygnować. Na dzień 16.11 możesz zapobiegawczo wyzerować konta by sobie „zaklepać” ewentualną 18 edycję. Jak wpłacisz 18.11 ponownie to dalej będziesz miał swoją 16 edycję do 16.01, a gdy ona się skończy to automatycznie uruchomisz sobie 18 edycję, chyba że okres przystąpienia do niej będzie krótszy niż do 16.01. Wtedy ją przeskoczysz.

   Przemysław
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy