2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium wystartował z 19. edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Kolejna edycja ponownie premiuje nowe środki i płaci za nie 2,7% do 100 000 zł przez nieco dłuższy okres niż ostatnio, bo 100 dni. Ciągle jest to więc najbardziej przewidywalny rachunek oszczędnościowy na rynku, z którego można korzystać cyklicznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 11.01.2020. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 12.01 – 14.03.2020. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 100 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie stycznia nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy kwietnia. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,1%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

Nie przegap!

Komentarze

 • I za to bank ma u mnie duży plus. Niestety na rynku coraz mniej takich działań.

  Ciekawski Odpowiedz
  • A jednak ciągle mają tę głupią promocję, zamiast dać 2,7% do 100 kzł standardowo.
   Ponoć wielu klientów nie jest w stanie jej zrozumieć, konieczność czyszczenia sald na określony dzień premiuje więc tych smarter (ładnie mi tu pasuje to angielskie słowo, bo nie wiem, czy na pewno chodzi o inteligentniejszych, czy po prostu sprytniejszych).
   Ciekawe, że wydłużając okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wprowadzają kolejny próg sprytu, zwiększa to szansę, by osoby bardziej świadome pomijały czyszczenie na niektóre dni badania, zwiększając tym sposobem otrzymywane odsetki.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, to jest promocja dla bardzo świadomych klientów, którzy się nie pomylą…nie chodzi o to, żeby każdy kto przypadkowo wpłaci jakąś kwotę na Profit miał zawsze 2,7%.
   My jesteśmy przeciwieństwem tych ludzi, którzy na FB banków w komentarzach piszą, że bank mnie oszukał, bo miałem dostać 100 zł a nie dostałem.

   abc
  • Fakt. Promocja jest dość irytująca. Jednak z punktu widzenia banku to ma duży sens. Jest przecież cała masa ludzi, która zapomina, a najczęściej pewnie nie ogarnia tego systemu. A bank -wiadomo- woli płacić za depozyty 0,6% zamiast 2,7%.

   Marcin P
  • @Don Quijote de la Mancha, to może pokaż w zamian coś konkurencyjnego na stałe, co? Z tej promocji korzysta może 1/10 klientów (żeby jeszcze), dla nich to OK, dla nas OK, bo jesteśmy świadomi. Wolałbyś 2% stałe dla wszystkich? Weź chwilę pomyśl.

   krabar
  • @krabar, czyli widzisz to jako walkę sprytnych z głupimi, zarabianie przez sprytnych na głupich. Interesująca teza, nawet może trochę pociągająca…

   „Wolałbyś 2% stałe dla wszystkich?” — właśnie nie wiem, czy to by tak zadziałało, przy takim oprocentowaniu my byśmy z tego po prostu w ogóle nie korzystali, środki przenieślibyśmy na 2,7% w Getin, 2,6% w Alior, 2,5% w ING, 2,2% w Smart… Ale nawet liczba tych klientów nie potrafiących z promocji korzystać bardzo by wtedy zmalała, domyślam się, że wartość 2,7% jest skutecznym wabikiem, a że po kilku miesiącach oprocentowanie się zmniejsza, to już inna sprawa, gdyby jednak od początku wynosiło 2%, to nawet tacy klienci mogliby wybrać inny bank…

   Skądinąd ciekawe, jaki procent klientów trzyma tu środki na oprocentowaniu standardowym, czy rzeczywiście jest to 9/10, jak piszesz; ciekawe też, jaka część ulokowanych środków (kwotowo) jest tak oprocentowana, wydaje się, że osoby mające duże kwoty powinny jednak być bardziej świadome…

   Don Quijote de la Mancha
  • @ DON ani Alior ani Getin ani ING też nie oferują ciągle tych swoich 25-2,7% żeby to tak porównywać ….
   Jeśli zaś chodzi o „walkę głupich i sprytnych” – przecież na tym polega live smarter :-) żeby znajdywać okazje i umieć je wykorzystywać. Niektórzy ciągle trzymają całe swoje środki na ROR 0 % albo na lokatach w PKO/PEKAO i patrząc po statystykach ilości RORów to więcej ludzi ma ROR w tych 2 bankach niż w Millenium+Alior+Getin+ING – ja np też mam konto w ING i poza promocjami z regularnym oszczędzaniem w tym banku nie oszczędzam bo mi trójkąt Mille/Getin/Alior wystarcza

   zenek64
  • „ani Alior ani Getin ani ING też nie oferują ciągle tych swoich 25-2,7% żeby to tak porównywać”
   — jak porównywać?

   Czego nie rozumiesz w akapicie:

   „Wolałbyś 2% stałe dla wszystkich?” — właśnie nie wiem, czy to by tak zadziałało, przy takim oprocentowaniu my byśmy z tego po prostu w ogóle nie korzystali, środki przenieślibyśmy na 2,7% w Getin, 2,6% w Alior, 2,5% w ING, 2,2% w Smart… Ale nawet liczba tych klientów nie potrafiących z promocji korzystać bardzo by wtedy zmalała, domyślam się, że wartość 2,7% jest skutecznym wabikiem, a że po kilku miesiącach oprocentowanie się zmniejsza, to już inna sprawa, gdyby jednak od początku wynosiło 2%, to nawet tacy klienci mogliby wybrać inny bank…

   @krabar po prostu napisał głupotę z tym 2% dla wszystkich, tego w żaden sposób nie można uznawać za jakąś alternatywę dla promocyjnego 2,7% — przy 2% po prostu w ogóle byśmy na tym koncie pieniędzy nie deponowali, tak jak nie korzystamy z oferty depozytowej PKO BP. A PKO BP ma przynajmniej wielu wiernych klientów, którzy korzystają tam z depozytów mimo bardzo niskiego oprocentowania; wydaje się, że inaczej jest w przypadku Millennium, tutaj wielu klientów mniej zorientowanych, którzy później i tak trzymają środki na oprocentowaniu standardowym, zapewne zaczęło z tego korzystać właśnie widząc wartość 2,7%.

   Nie wiem, jak można to jeszcze prościej opisać.

   Don Quijote de la Mancha
  • Przynajmniej dwie osoby tu pisaly ostatnio o komunikacie w bankowosci o obnizeniu oprocentowania standardowego, ktore nie ma zadnego znaczenia dla bedacych w temacie. Ciekaw jestem ilu bedacych na 2,7% w ogole wycofalo kase z banku po przeczytaniu tamtego komunikatu. I jakie miny maja dzisiaj po informacji ze znowu jest 2,7. Byc moze dzieki nim troche kasy wyszlo z banku wiec nie mogli obnizyc np na 2,5.

   aaaa
 • @Admin
  „nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 11.02.2020”
  Data do poprawy

  rychu75 Odpowiedz
 • Cześć, jeśli jestem aktualnie w 18 edycji do 9.03.2020 i przeoczyłem wyczyszczenie środków to już lipa?

  Krystian Odpowiedz
  • Żadna lipa. Do 9 marca masz promocyjne, a następne badanie 14 marca, wiec stracisz tylko 5 dni. Nie ma tragedii.

   Marcin P
 • Kiedyś coś czytałem, że można się wypisać z wybranej edycji promocji aby od razu przeskoczyć na aktualną, nie mogę tego teraz znaleźć. Ktoś mi powie jak to zrobić i czy ma to sens?

  Artur4Life Odpowiedz
  • Możesz napisać wiadomość w systemie, że rezygnujesz z danej edycji. Czy to ma sens? Chyba nie, bo jak czyściłeś na 11 to po skończeniu poprzedniej wejdziesz na następną.

   Marcin P
  • Może to tak, jak z tymi ajfonami, czy innymi gadżetami, niektórzy uważają, że nowsza wersja zawsze jest lepsza, więc może na tej zasadzie chcą mieć najnowszą edycję promocji…

   Czy na pewno można zrezygnować przez wiadomość w systemie? Regulamin mówi tylko o oddziale i TeleMillennium…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, można przez wiadomość, przetestowane.

   Joana
  • Można również przez chat.

   Mateusz
 • Wyzerowałem konto 11.01 zlecając przelew do innego banku. W zakładce promocja konta oszczędnościowego wyświetla się okres promocyjnego oprocentowania do 18.01 (z poprzedniej edycji). Czy 13.01 mogę wracać ze środkami czy muszę się wstrzymać do tego 18.01?

  Krzychu Odpowiedz
  • Możesz wracać. 19 stycznia automatycznie przeskoczą na 19 edycję.

   Marcin P
  • Potwierdzam. O to właśnie chodzi w tym „patencie”, że można spokojnie wracać ze środkami zaraz po weekendzie, a kolejna promocja uruchamia się automatycznie :)

   Michał
  • U mnie się to nie sprawdziło. W poprzedniej edycji miałem saldo 5k i tylko nadwyżka pracowała promocyjne. Wyczyściłem na weekend, wróciłem po i nadal mam 5k bez promocji

   Ben
  • No bo „skopałeś” poprzednią edycję… cały czas z niej korzystasz, a nie z nowej. Zadzwoń na infolinię, wyłącz „złą” promocję i wskoczysz do obecnej, gdzie saldo masz już poprawne.

   Michał
 • Cześć, aktualnie jestem w 17 edycji a mój indywidualny okres promocyjny kończy się 16-01-2020. Konto zerowałem w 10-01-2020. Kiedy najlepiej przelać środki na konto. W poniedziałek 13-01-2020 czy zaczekać do końca edycji ? A może nie ma to znaczenia ?
  Z góry dziękuję za pomoc, to moje pierwsze kroki z kontem Millenium

  d. Odpowiedz
  • Możesz spokojnie przelewać już dziś/jutro. Wtedy do 16.01 będziesz zarabiać korzystając z ostatnich dni 17. edycji promocji, natomiast od 17.01 wskoczysz do najnowszej, 19. edycji, bo wyzerowałeś konto w ten weekend i masz niskie saldo. Także wszystko zgodnie z planem :)

   PS. Ostrzegam jedynie żeby się nie przestraszyć tego, co napisze apka Mille w momencie zmiany promocji: oni mają odświeżanie danych w nocy więc w dzień wskoczenia do nowej promocji może pokazywać głupoty że się nie jest w żadnej. Ale kolejnego dnia już jest OK :)

   Michał
 • Jeżeli wyzerowałem saldo na ten weekend, a korzystam z 18 edycji promocji do 18 marca 2020, to gdy środki wrócą 13 stycznia na konto to 19 edycja rozpocznie się 13 stycznia i będzie trwała 100 dni czy 19 edycja w ogóle się nie rozpocznie, jeżeli nie zrezygnuję z 18 edycji?

  Keciu Odpowiedz
  • Akurat w twoim wypadku 19. edycja się nie rozpocznie, bo masz aktywną 18. edycję do 18.03. Przeskoczysz 19. edycję – jest to całkowicie naturalne i poprawne. Nie musisz rezygnować z 18. edycji bo i tak jej zasady są praktycznie takie same – zarabiasz 2,7% do 100 000 zł.

   Istotna natomiast dla ciebie będzie kolejna, 20. edycja – pamiętaj, żeby wyzerować konto 14.03, bo wtedy 19.03 wskoczysz do nowej edycji (o ile oczywiście Mille nie zmieni zasad).

   Michał
  • W ogóle, chyba że zrezygnujesz — co w Twoim przypadku miałoby sens, mógłbyś to zrobić 10-11 marca, by 19 odpalić sobie na całe 100 dni tuż przed jej końcem i nie musieć czyścić sald na 14 marca, czyli dzień badania 20 edycji. (Ja tak zrobiłem przed końcem edycji 17, świadomie nie czyściłem na 18, ciągle jestem w 17.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Dobra rada Don. W tym wypadku najlepiej zrezygnować 10-12 marca, wskoczyć na 19 i zasadzie pół roku promocji pewne.

   Marcin P
  • 12 marca (czwartek) odradzam, to też już wyższy poziom zaawansowania w sprycie — wtedy istnieje ryzyko, że indywidualny okres uczestnictwa w edycji promocji skończy się w sobotę, więc następny powinien zacząć się w niedzielę, a tak się nie stanie, system Millennium w niedziele śpi, więc oznaczałoby to kolejny dzień bez oprocentowania promocyjnego.

   Don Quijote de la Mancha
  • Czyli kiedy wyczyścić konto Twoim zdaniem? Szybciej?

   Lala
  • Jeszcze tylko dla pewności zapytam o coś jeszcze: wystarczy, że zezygnuję z udziału w 18. edycji promocji 11 marca, a 14 marca w sobotę przeleję z konta 360 nawet 1 PLN i uruchomię w ten sposób 19 edycję promocji?
   Czy jest jakiś dolny limit kwoty uruchamiającej promocję? Czy księgowanie z konta na konto w sobotę odbędzie się z datą sobotnią?

   keciu
 • Nie wiem czy zauważyliście taki gadżet w apce/bankowości – informacja o tym, co trzeba wykonać i do kiedy, że zapewnić sobie bezpłatność korzystania z np. konta 360° (albo KK).
  Czyli jak się rozpoczyna miesiąc są dwa warunki do spełnienia (1000zł wpływu + 1 transakcja) i jak się wykona którąś czynność, to się zahacza przy warunku zielony ptaszek.
  Szkoda, że nie można sobie wybrać jednocześnie konta 360° z kartą debetową ORAZ karty kredytowej, ale dobre i to…

  Be@ Odpowiedz
  • Aha, to nowość, w apce jeszcze tego nie mam, a w Millenecie bez guziczka Włącz…

   Don Quijote de la Mancha
  • Bo chyba trzeba włączyć w Millenecie, żeby zadziałało również i w apce.

   Be@
  • Ten gadżet jest już od paru miesięcy, ja bodajże wyczaiłem go i włączyłem w październiku.

   Przemysław
  • No fajny, ale ja go włączyć nie mogę… 🙄

   Don Quijote de la Mancha
  • To mówicie, że do kart kredytowych też jest? Fajne by to było, ja do tego używam Excela, w którym liczę płatności http://doc.quijote.pl/portfel-zobowiazania.png , ale od kiedy zacząłem Curve’ą podróżować w czasie, to sam się trochę w tym gubie, fajnie by było widzieć to policzone przez bank; jak rozumiem, zwrócona transakcja powinna wynik zmieniać, czasem wręcz odhaczając zielony ptaszek…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja mam jedną KK, więc uogólniłam. Obawiam się że powiadamiacz jest do 1 produktu i jego bezpłatności… Trochę taka niedoróba…
   @Don masz 3 dodatki włączone. Może jest taki limit ? A może gryzie się z jakimś innym ?
   Może spróbuj je wyłączyć i sprawdzić czy po przelogowaniu nie da się tego włączyć. A potem z poziomu apki z powrotem ich włączyć…
   No chyba, że zamiast kombinować zapytasz się w BOK ;-) bo może akurat Tobie się nie należy ;-)

   Be@
  • Wyłączyłem, przelogowałem — nie pomogło. Napisałem do nich. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • @Be@, czyli można ten dodatek włączyć także dla karty kredytowej? Czy to na pewno jest ten sam dodatek?

   Pytam, bo w końcu (pod względem kompetencji i kultury pracowników to chyba najgorszy bank) udało mi się uzyskać odpowiedź: „Usługa widżet bezpłatne konto w bankowości internetowej dostępna jest tylko do Konta 360 oraz Konta Dobrego” — być może chodziło im o „usługa jest dostępna tylko dla posiadaczy Konta 360 oraz Konta Dobrego”…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don – jeszcze przed chwilą byłam pewna, że system zapytał mnie czy chcę monitorować bezpłatność konta 360° czy KK Alfa…. ale teraz… wyłączyłam i ponownie włączyłam dodatek i można monitorować tylko konto.
   Czyżby mi się to śniło ?!

   Be@
  • Heh, dzięki za odpowiedź, to już ich nie będę męczył o uruchomienie tego dodatku dla kk…

   Don Quijote de la Mancha
 • Witam,
  czy załapie się na tą promocje jeżeli otworzę konto ale bez karty debetowej ??

  Maestro Odpowiedz
  • Jeśli chcesz skorzystać z 2,7% to jak najbardziej możesz założyć konto osobiste bez karty. Tylko pamiętaj, że aby bank nie pobrał opłaty (8 zł miesięcznie) musisz wykonać płatność BLIKiem (lub właśnie kartą)

   Michał
  • 1. Dla bezpłatności kont 360° Student i Prestige nie trzeba robić transakcji płatniczej.
   2. Transakcję płatniczą wymaganą dla bezpłatności kont 360° i Prestige World można nie posiadając plastikowej karty debetowej wykonać nie tylko Blikiem, ale także „kartą” HCE.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja glupia, wytransferowalam kase z Millenium do Credit Ageicole i teraz musze sie bujac z infolinia, gdzie ciagle zajete,nikt nie odbiera, limit dzienny mam na 20 tys i nie moge go zwiekszyc bo zablokowalo mi bank. internet, a konsultanci…. ciagle nie odbieraja. Jutro ide do oddzialu to pozalatwiac u zlozyc wypowiedzenie konta, daleko mam taka obsluge… A moglat to przelac do Aliora….

  Villemo09 Odpowiedz
  • No głupio, ja w CA niedawno założyłem ror + ko 3%, ale właśnie zanim tam wpłaciłem jakąś kasę, to sprawdziłem limit — i od razu go usunąłem, wprawdzie trzeba było telefonować, ale poszło to bardzo sprawnie.
   Może w poniedziałek odbiorą. 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Jestem w edycji 18 która trwa dla mnie do 20.03. Nie zerowałem teraz konta (na 11.01) i pytanie:
  Czy wystarczy, że teraz przed 14.03 wyzeruje konto, później 16.03 wrócę ze środkami aby dokończyć 18 edycję (do 20.03) a następnie 20.03 czyli po zakończeniu indywidualnego naliczania 18 edycji wskoczę do 20 edycji z pominięciem 19 edycji? Tak to działa?

  Piotruś Odpowiedz
 • Obecnie konto mam czyste, a więc załóżmy, że jutro przlewam 5000 i od tej chwili mam aktywną promocje na 100 dni. Przelewam za tydzień kolejne 5000, czyli w tym momencie mam 10000 do dnia z pierwszego przelewu 5000. Dobrze myśle? Ogólnie pytam, czy mogę sukcesywnie dopłacać do konta środki i będą brały udział w promocji.

  Sim Odpowiedz
  • Tak, możesz dopłacać – to właśnie zaleta konta oszczędnościowe. Bank sobie wszystko odpowiednio proporcjonalnie przeliczy (pierwsze 5k będzie zarabiać przez te 100 dni, kolejne 5k przez 93 dni bo zostały dopłacone później itd).

   Michał
 • Obecnie konto mam czyste, a więc załóżmy, że jutro przlewam 5000 i od tej chwili mam aktywną promocje na 100 dni. Przelewam za tydzień kolejne 5000, czyli w tym momencie mam 10000 do dnia z pierwszego przelewu 5000. Dobrze myśle? Ogólnie pytam, czy mogę sukcesywnie dopłacać do konta środki i będą brały udział w promocji.

  Sim Odpowiedz
 • Oprócz odnowienia 2,7% na KO, wczoraj weszła promocja 200PLN za założenie karty kredytowej https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1157/latest

  bob Odpowiedz
 • Czy jak złożę wypowiedzenie ROR, to pieniądze na Koncie Oszczędnościowym są zamrażane?

  Daw Odpowiedz
  • Z promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” może korzystać tylko „klient Banku („Klient”), będący posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Don, chodzi mi o ofertę „utrzymaniową”

   Daw
  • Przez miesiąc dopóki konto będzie aktywne, Profit też będzie aktywny. Jak wycofasz wypowiedzenie, bo ci np. nic nie dadzą na utrzymanie, wszystko wróci do normy

   Kate
  • Ofertę utrzymaniową ma teraz tylko Mill i Santander ? Getin już nie ?

   Gruby Rychu
  • Ofertę utrzymaniową ma teraz tylko Mill i Santander ? Getin już nie ?

   Gruby Rychu
  • Santander? Jak zamykałem u nich konto to nie proponowali nic, a dość aktywnie z niego korzystałem

   Daw
  • Tutaj na forum czytałem o pogorszeniu się oferty utrzymaniowej Santandera i zastanawiam się jak to działa, bo u nich zamknięcie tylko w oddziale, a propozycja pozostanie na miejscu czy później przez telefon ?

   Gruby Rychu
  • W Santanderze wszystko zawsze zamykam przez telefon.

   Paweł K.
 • Myślicie że idea rzuci coś pod koniec tygodnia? Sporo lokat kończy mi się w tym tygodniu.

  marqqq Odpowiedz
  • Dzisiaj „rzuciła” 1,8% : )) przy powrocie do Mill (ta sama propozycja do innych banków), więc wątpię..

   boob
 • Idea już od kilku miesięcy nie rzuca nic ciekawego więc nie liczyłbym na to.

  Barti Odpowiedz
 • Pytanko: Akurat 11.01 celowo nie wycofałem środków z profita, mam na nim 20tys. Jeśli teraz np za tydzień je wycofam, a w okresie trwania tej edycji znowu wpłacę, ale niższą kwotę np 10tys to też uruchomi mi automatycznie tę edycję? Czy muszą być środki ponad 20tys, żeby były nowe? Bo teoretycznie te 10tys będą są nowe tylko po ich wpłacie będzie mniej niż 11.01
  Pytam, bo chciałbym przejść w marcu z poprzedniej edycji od razu do tej marcowej z pominięciem tej obecnej.

  Paweł Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem uczestnictwo w promocji odpala „Pierwsze uznanie Nowych Środków”, czyli nie wpłacając nowych (ponad 20 k) kolejnej edycji nie uruchomisz.
   Ale musisz uważać na dzień zakończenia uczestnictwa w tej edycji, w której jesteś, bo „w przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej [starszej] promocji […] po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 20 [bieżącej] Promocji.”

   Don Quijote de la Mancha
 • „Nowe środki” to tylko jeden przelew?
  Czy wszystkie ponad stan na dany dzień się liczą ?

  littleboy1989 Odpowiedz
  • Co Ci podpowiada logika?

   hasz
  • To jest konto oszczędnościowe, to w przypadku lokat terminowych przeważnie w promocjach na nowe środki liczy się moment założenia lokaty.

   W przypadku konta oszczędnościowego saldo nowych środków wyliczane jest na koniec każdego dnia — wyliczana jest różnica między saldem aktualnym a saldem starych środków (na dzień badania).

   Np. jeśli ktoś na dzień badania miał 2 kzł i
   • w poniedziałek wpłacił 2 kzł uzyskując 4 kzł — nowe środki wyniosą 4 − 2 = 2 kzł;
   • we wtorek wpłacił 1 kzł uzyskując 5 kzł — nowe środki wyniosą 5 − 2 = 3 kzł;
   • w środę wypłacił 2 kzł uzyskując saldo 3 kzł — nowe środki wyniosą 3 − 2 = 1 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki!

   littleboy1989
 • Wycofałem środki w piątek i wróciłem dziś a pieniądze są na zwykłym oprocentowaniu.
  Czy pieniądze dziś przelane wchodzą autamatycznie na promocyjne oprocentowanie czy bank to jakoś sprawdza ??

  Sim Odpowiedz
  • Jutro się odświeży w apce / bankowości i pokaże promocję

   (chyba, że masz odpaloną jakąś starą promocję z „zepsutym” saldem – wtedy trzeba z niej zrezygnować na infolinii i wskoczysz w obecną edycję)

   Michał
  • @Slim i rozwiązał się problem ? u mnie podobna sytuacja – kasa wypłacona 10/01/20, wróciła na KO 14/01/20 i nie jest w ogóle oprocentowana promocyjnie.

   littleboy1989
  • ogólnie ten system zrobili bardzo skomplikowany, powinna jedna edycja się kończyć definitywnie w tym samym terminie i zaczynać nowa, a nie że trzeba dzwonić na infolinię żeby coś skończyć

   Tobiasz
  • To prawda.
   Ja z kolei napisałem do Millenium i dostałem dość szybko odpowiedź, że do dnia 16.01.20 brałem udział w starej promocji (chyba 16-tej), od 17.01.20 biorę udział w 19-tej promocji.
   Nie do końca rozumiem dlaczego akurat tak, i tym bardziej nie rozumiem, że nawet jeśli tak to czemu moje środki nie były oprocentowane stawką promocyjną w okresie od 14 do 16.01 – bo co różnica w której promocji brałem udział (?)

   littleboy1989
 • Żona ma konto w Millenium, ja też. Czy jak jej przeleję moje środki a ona mi, to będą to nowe środki czy musi to być przelew z innego banku ?

  Tobiasz Odpowiedz
  • Zależy czy macie całkowicie osobne konta, czy może jesteście współwłaścicielami. Wtedy bank liczy saldo z wszystkich rachunków = nie przyniesienie nowych środków.
   Natomiast jeśli rachunek żony jest „obcy” to środki będą jak najbardziej nowe.

   Michał
  • Każdy ma swoje konto :) Czyli można przelewać ?

   Tobiasz
  • „jak jej przeleję moje środki a ona mi”
   — ale w dwie strony? Że Ty żonie 100 kzł a ona Tobie 100 kzł i będziecie mieć 2 × 100 kzł promocyjnie oprocentowane? 😄

   Tak naprawdę przelew do banku nie ma znaczenia, dla promocji liczy się różnica między saldem środków w banku na dzień badania (dla edycji bieżącej 11 stycznia) a saldem na koniec każdego dnia. Jeśli Ty i żona 11 stycznia mieliście po 0 zł, to teraz wystarczy wpłacić dowolną kwotę bez kombinowania z jakimiś krzyżowymi przelewami. Jeśli mieliście po np. 100 kzł, to tę edycję promocji macie spaloną na obu kontach.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzień dobry,
  Chciałbym prosić o radę, co zrobić, gdy się przegapiło weekend i wycofanie środków z banku? Właśnie sprawdziłem, że rozpoczęła mi się promocja 19 (12-01-2020 – 14-03-2020) i niestety żadne z moich środków nie są objęte tą promocją.

  Zastanawiam się, co jest najlepsze w tej sytuacji, czy jest sens szukać innego konta oszczędnościowego/lokaty na te 2 miesiące, czy może poczekać na kolejną promocję? Będę wdzięczny za Wasze rady.

  lufcik16 Odpowiedz
 • Witam, jestem w poprzedniej edycji (18), w której nie do końca wyzerowałem konto, za to wyzerowałem je na aktualną (11.01). Czy jeśli w banku zrezygnuję z 18. edycji to automatycznie całymi środkami już teraz wejdę w 19?(środki już przelałem na konto oszczędnościowe)

  bartekcios Odpowiedz
 • Wpłaciłem środki ostatniego dnia trwania 16 edycji (5000zl) a kalendarzowo podczas trwania 17 edycji (u mnie cały czas było napisane że biorę udział w 16) dopłaciłem jeszcze do konta więcej środków (10000zl). Teraz w piątek wyzerowałem konto z tych 15000 i wpłaciłem wczoraj ponownie. Czy wobec tego za tydzień jak skończy mi się 16 edycja to wejdę niestety do 17 (z saldem początkowym 5000) czy do tej obecnej z zerowym saldem początkowym?

  Paweł Odpowiedz
 • Jeśli korzystam aktualnie z edycji 18. i na weekend wyzerowałem środki, które wczoraj wróciły na konto profit (moje indywidualne promocyjne oprocentowanie w edycji 18. kończy się 22. lutego) to czy te 100 dni z najnowszej edycji zaczną mi się liczyć od 23. lutego czy ten czas już się liczy od wczoraj?

  Marekk Odpowiedz
  • Do 22 lutego masz cały czas 2,7% z 18 edycji, a 23 lutego automatycznie wskoczysz w 19 edycję i od tej daty dopiero będzie ci się liczyło 100 dni z edycji 19.

   Przemysław
 • Witam, jeżeli zrobię zakupy przez internet i zapłacę za nie kartą to będę zwolniony z opłaty za używanie karty ?

  Maestro Odpowiedz
 • Opłata 7.5 zł od drugiego i każdego kolejnego przelewy dotyczy tylko wypłat z konta oszczędnościowego, czy również wpłat?

  avenhard Odpowiedz
 • Czy udało się komuś założyć KO Profit mając rachunek Active? Doradca na Chacie twierdzi ze powinienem zalozyc konto 360. Mam konto Active bo takei zostalo przeniesione z Eurobanku.

  JJarek Odpowiedz
 • Jak ogarnąć temat tych promocji? Drugi raz już mam taką sytuację, że nie ogarnąłem wyzerowania oszczędności, gdyż moja promocja trwała do 15.01.2020 (i wyzerowałem konto 14.03.2020). Więc wszystkie moje oszczędności były 10.01.2020 na koncie i automatycznie przeszedłem do 19.edycji, która mi się totalnie nie opłaca.
  Co mogę w tej sytuacji zrobić, by nie czekać do marca…?
  I jak na przyszłość to śledzić, by nie przegapić terminu?
  Będę wdzięczny za podpowiedzi.

  flaner Odpowiedz
 • Przepraszam, zrobię offtopic: jeżeli będę kończył 26 r.ż w środku miesiąca (np. marca) to już za ten miesiąc muszę spełnić warunki bezpłatności dla kont „dorosłych”? Chodzi mi szczególnie o Millennium i Bank Pekao S.A.

  pytalski Odpowiedz
 • 22 stycznia 2018 roku skończyło mi się wypowiedzenie.
  Czy jeżeli założę Konto 360° ponownie zgarnę dodatkową premię w wysokości 200 zł?

  Andrzej Odpowiedz
  • Zgarniesz, jeśli nie posiadasz żadnego produktu od Millennium oraz nie brałeś udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).
   Jeśli to konto które miałeś było kontem 360° otwartym w promocji, to drugi raz 200zł nie dostaniesz.

   Przemysław
 • Właśnie złożyłem wniosek o konto.
  Środki na konto oszczędnościowe wpłacę 4 lutego. Czy jest jakaś metoda ( jaka? ), abym mógł korzystać z podwyższonego oprocentowania w kolejnych edycjach?
  Proszę o pomoc i proste wyjaśnienie.

  Andrzej Odpowiedz
  • @Don Quijote de la Mancha zerknij i proszę pomóż.
   Doprecyzuj mój przypadek- środki na konto oszczędnościowe trafią dopiero w dniu 04.02.2020 roku, nie wiem jak liczyć w tym konkretnym przypadku.
   Czy mam tak postępować jakbym wpłacił środki na konto oszczędnościowe 12 stycznia czy 04 lutego ( dzień, w którym wpłacę środki- wtedy 14 maj ( 100 dni ) to będzie czwartek.
   „Promocja w moim przypadku trwa od 12.01 – 14.03. 2020 czy 04 lutego do 14 maja 2020 r.”.
   14 marca 2020 r jest to sobota- zaznaczyłem sobie w kalendarzu.
   1. Przed nadejściem zaznaczonej daty (np. 11.03 w piątek lub 12.03 w czwartek, najpóźniej 13.03 piątek) przelewam środki do innego banku czy
   15.03 w niedzielę lub 16.03 w poniedziałek pieniądze z powrotem wpłacasz na Profit.
   6. Przechodzę do punktu 1.

   Andrzej
  • W tej najbardziej podstawowej metodzie zupełnie nie liczy się daty wpłaty środków i odpalenia kolejnej edycji. Po prostu na każdy dzień badania (tę podaną sobotę, teraz 14 marca) zerujemy salda w Millennium. I tyle.

   Jak już to trochę opanujesz, to możesz próbować kombinować z przeskakiwaniem niektórych edycji i niezerowaniem, w niektórych przypadkach korzystając też z możliwości rezygnacji z uczestnictwa w danej edycji, by przeskoczyć na bieżącą. Ale np. od 4 lutego środki będziesz miał promocyjnie oprocentowane do nocy 13/14 maja; jeśli dzień badania edycji 21 będzie dopiero 16 maja, a jej początek 17 maja, to już pojawia się parę dni luki, w której przydałaby Ci się możliwość skorzystania z 20 (a do tego niezbędne jest zerowanie 14 marca). A luka może się okazać większa.

   Czyli najprościej i najbezpieczniej po prostu wyczyść na 14 marca.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha
   Cytuję: Czyli najprościej i najbezpieczniej po prostu wyczyść na 14 marca.
   Czy dobrze rozumiem: 13 marca ( tj. piątek ) czyszczę konto, np. do zera. 16 marca zacznie się 20 edycja. Czyli gdy 16 marca wpłacę środki na konto oszczędnościowe to: do 14 maja będę oprocentowane zgodnie z 19 edycją, a od 15 maja zgodnie z 20 edycją. Czy coś przekombinowałem ?

   Andrzej
  • Tak — i dopóki wszystkie edycje mają identyczne oprocentowanie i objętą nią kwotę (a tak jest od bardzo dawna), to w ogóle się nie trzeba przejmować tym, w której się jest edycji. Zresztą kiedyś tej informacji nie było widać, a skutecznie z promocji korzystaliśmy.

   Gdybyś na 14 marca nie wyczyścił, to od 15 maja nie miałbyś promocyjnie oprocentowanych „nowych środków” (czyli ponad saldo z 14 marca). Chyba że wtedy będzie już 21 edycja, bo 20 będzie krótka, ale tego się dowiemy dopiero 15 marca.

   Don Quijote de la Mancha
  • „czyszczę konto” — konta. Wszystkie konta PLN w Millennium trzeba wyczyścić (z małymi wyjątkami, np. rachunki kk się nie liczą).

   Don Quijote de la Mancha
  • A mogę na siebie otworzyć 2 konta?

   Andrzej
  • Promocję można mieć tylko na jednym; skądinąd przy kontach wspólnych saldo liczy się łącznie nawet na współposiadaczy, czyli np. jeśli małżeństwo ma konto wspólne, to nie pomoże wycofanie środków na weekend badania na konto indywidualne męża.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za precyzyjne informacje.

   Andrzej
 • Cholera coś nie zaskoczyło !?!

  – wypłaciłem środki 100k (+ jakieś drobne) 10 stycznia
  – wróciłem ze środkami 100k 13 stycznia

  w Szczegółach mam na dziś tj. 20 stycznia

  1) Środki oprocentowane promocyjnie => ABy wziąć udział w Promocji włac nowe środki
  2) Środki oprocnentowane standardowo 100k

  Ma ktoś podobnie ? NIe uaktywniła się 19 edycja, coś mogłem zrobić nie tak ???

  paqero Odpowiedz
  • A może akurat teraz ma Ci się odpalić edycja 20 (w ten jeden dzień pomiędzy edycjami info się nie wyświetla).

   Don Quijote de la Mancha
  • *A może akurat teraz ma Ci się odpalić edycja 19 (w ten jeden dzień pomiędzy edycjami info się nie wyświetla).

   Don Quijote de la Mancha
  • Poprzednia skóńczyła się 18 stycznia, może dlatego że to była sobota ? sprawdze jutro jeszcze

   paqero
  • Tak.
   Niestety, okazało się, że jeśli edycja kończy się dzień przed dniem wolnym, to następna wskakuje dopiero następnego dnia roboczego. Czyli jeden dzień miałeś oprocentowanie standardowe…

   Don Quijote de la Mancha
  • przeżyje :), ważne żeby jutro wskoczyło na odpowiedni level

   paqero
  • wskoczyło dzisiaj promocyjne, więc jest OK

   paqero
 • Mały Off topic bo nie wiem gdzie o to zapytać. Po zalogowaniu do Mille pojawiła się opcja…. no sam nie wiem jak to nazwać. Chodzi o to że z poziomu Mille mogę widzieć np konto w Mbanku. Zna ktoś tą funkcję, jest Ona płatna, o co generalnie chodzi ? Przy dużej ilości kont może to być świetna sprawa.

  jojo Odpowiedz
  • Wrześniowa ustawa PSD2 nakazała bankom utworzenie specjalnego API, dzięki któremu możliwe jest udostępnianie pewnych danych (oczywiście po uzyskaniu pozwolenia) innym podmiotom. Dlatego już w niektórych bankach (ING, Mille) jest możliwość podglądnięcia co mamy w innym banku. Klient ma wszystko widoczne od razu, a bank – wie, co klient ma u konkurencji, więc może proponować lepiej dopasowane rozwiązania. Przynajmniej w teorii :)

   Michał
 • Odpaliłem, przydatne… !

  jojo Odpowiedz
  • Hmm… Średnio. Ostatnio często pieniądze deponujemy na kontach oszczędnościowych, do tego się to może przydać, ale lokat już niestety nie sczytuje, więc i tak trzeba sobie depozyty notować w Excelu czy innym notatniku…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wczytał mi nic z ING, pod „Ustawienia otwartej bankowości” jest „Zgoda dotycząca produktów:”, ale tych produktów już nie ma (w innych bankach są tam konta/karty kredytowe).

   Don Quijote de la Mancha
  • Już są konta z ING, po prostu trochę to trwało (dzisiaj w ogóle ING słabo działa); nie mam teraz OKO Bonus, ciekawe, czy też się wczytuje (bo to taki czasowy rachunek, przypominający lokatę).

   Don Quijote de la Mancha
  • A może nie powinniśmy tego za darmo testować? 😉
   Ale na to chyba promocji robić nie będą, choć kto wie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja dziś testowo chciałem odpalić w ing podgląd z BNP ale okazało się, że 3x źle się logowałem na telefonie i potem jak się przyjrzałem to adres do logowania nie był do planet tylko do gomobile, którego nie instalowałem, więc kicha.

   Bolo
 • Mi to pasuje bo Bank to mój bank główny (póki co) Stąd rozsyłam kasę między innymi do Mille a w Mille więcej się dzieje niż w MBanku. Zatem częściej tu się loguję niż w MBanku i od razu będę widzieć czy coś nie wpłynęło bez konieczności logowania się do Mbanku. Jakby jeszcze móc puścić przelew z MBanku z poziomu Mille to byłby miód :).

  jojo Odpowiedz
  • W teorii i to się powinno dać zrobić, ale to osobne pozwolenie (na wykonywanie operacji w imieniu klienta). W praktyce banki póki co implementują chyba tylko odczyt danych.

   Michał
  • PSD2 przewiduje żeby trzecia strona (tu: Mille) mógł zainicjować płatność przez API (tu: w mBanku) ale nie pamiętam czy dowolną czy tylko „do siebie”.

   wacek
  • Dowolną, ale — jak pisze @Michał — będzie to wymagało osobnego pozwolenia. Cashless pisał, że „W późniejszym etapie Millennium planuje wprowadzić możliwość inicjowania płatności z rachunków w obcych bankach”, ale podejrzewam, że szybko to nie nastąpi, zresztą po co się spieszyć, lepiej wcześniej potestować sam podgląd i zacząć przyzwyczajać do takiego bankowania klientów.

   Don Quijote de la Mancha
 • Już hakery z Wąchocka zacierają ręce . Buźki im się cieszą , że z jednego dostępu do banku mogą sprawdzić klienta we wszystkich bankach i wyczyścić go całkowicie nie wspominając już o tych w Jameryce . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Prośba o podpowiedź: jestem w 18 edycji którą mam „popsutą” bo dzień badania salda niestety miałem z istniejącymi lokatami, które mi właśnie podniosły saldo początkowe. Edycja jest aktywna do początku marca. Aaaale niestety również mam (prawdopodobnie) popsuty dzień badania salda z 11 stycznia, bo miałem też istotne środki, które co prawda wczesną porą w sobotę zleciłem do przelewu, ale podejrzewam że mimo wszystko zostaną policzone do salda początkowego. Co zatem polecacie zrobić? Środki i tak narazie zabrałem „na zewnątrz”, ale czy próbować zamknąć obecną edycję zleceniem, zaryzykowacć – odpalić 20stą i zobaczyć jak mi policzyło saldo z 11 stycznia, czy spisać to na straty, zabrać kasę gdzieś na krótką lokatę i poczekać na badanie salda 14 marca? Chyba ryzyko duże nie jest, w razie czego gdybym miał również popsutą edycję 20, to będę mógł ją zamknąć przed terminem rozpoczęcia edycji 21.

  r Odpowiedz
  • Tak, zaryzykuj, nic nie tracisz. Tylko numerki chyba źle liczysz, teraz jest 19 z 11 stycznia, jak się okaże, że ją też masz zepsutą, to najwyżej z niej też możesz zrezygnować, by wejść w 20 z czystym saldem z 14 marca.

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie wiem czy było, ale przyszedł SMS, że w autoryzacja w apce mobilnej umożliwia przelew nawet 100 000 zł, co załatwia problem z rozbijaniem przelewów na czwartek i piątek ;-).

  qq Odpowiedz
 • Muszę przelać środki z konta oszczędnościowego. Czy jest ryzyko że będzie badanie salda w lutym i poniosę opłatę za drugi przelew w miesiącu? Czy raczej badanie salda będzie w marcu?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Mimo wyczyszczenia konta na dzień badania salda nie wszyskie środki mają oprocentowanie promocyjne.

  Imie Odpowiedz
  • Bo i nie wszystkie mają, tylko do 100k. Jeśli o to chodzi.
   Jeśli chodzi o coś innego, chyba musisz doprecyzować :).

   r
  • Strzelam, że czyszczenie odbyło się dla innej edycji, niż aktualnie odpalona – wtedy musiało być po prostu niewyczyszczone.

   Michał
  • …albo chodzi o pierwszy dzień uczestnictwa w edycji promocji, podczas którego te informacje nie są wyświetlane.

   Don Quijote de la Mancha
  • Czyszczenie odbyło się prawidłowo. Wczoraj całe 100k było widoczne jako oprocentowane standardowo więc wczoraj był pierwszy dzień uczestnictwa w nowej edycji.
   i.imgur.com/f10Kjok.png
   i.imgur.cim/AXY3ZvL.png

   Imie
  • Prawidłowy drugi odnośnik
   i.imgur.com/AXY3ZvL.png

   Imie
  • Nie do końca rozumiem gdzie jest problem – przecież wszystko pięknie zadziałało :)

   Jeśli chodzi o te 65,47 zł, które oprocentowane są standardowo, to najzwyczajniej tyle musiałeś mieć w dniu badania salda w banku (np. blokada na karcie). Tylko że te pieniądze przez 100 dni zarobią (standardowo) 7 gr netto vs 39 gr netto na 2,7%. Ja wiem, że to blog o wyciskaniu z banków ile się da, ale dla 32 groszy by mi było szkoda prądu… ;)

   Michał
  • Do konta nie jest wydana karta płatnicza. W dniu badania było 0 na obu rachunkach.

   Imie
  • @Imie, zapytaj proszę w banku (najlepiej przez wiadomość w Millenecie), może być w formie reklamacji; ciekaw jestem, co to może być, warto wiedzieć, żeby tego samemu unikać.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don reklamacja poszła zanim jeszcze tutaj napisałem, jest i odpowiedź ale jaka
   i.imgur.com/RIQO5UQ.png
   To dziwne ale zabierałem się do wylania na zewnątrz kwoty odsetek i od razu jej powrotu aż tu nagle okazało się że całe 100k jest oprocentowane promocyjnie
   i.imgur.com/16FKJPr.png
   I co o tym sądzić?

   Imie
  • „Bank nie nalicza odsetek od odsetek”
   — ja bym się spytał, na jakiej podstawie.

   To się kwalifikuje do Samcika: „Bank lekceważy największy wynalazek ludzkości, procent składany!”

   Kiedyś jeszcze w regulaminach promocji konta oszczędnościowego (na starym i na Profit do edycji 4) był zapis:

   1. Do Nowych Środków nie są zaliczane odsetki netto wypłacone na rachunki techniczne, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, rachunki oszczędnościowe, rachunki oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych w PLN w okresie trwania Promocji i Oprocentowania promocyjnego. Suma tych odsetek odejmowana jest od Łącznego zaangażowania.
   2. Suma odsetek wypłaconych na Konto Oszczędnościowe Profit (w tym odsetek z lokat terminowych) w okresie trwania Oprocentowania promocyjnego odejmowana jest od salda Konta Oszczędnościowego Profit w celu obliczenia Profit w celu obliczenia Nowych Środków.

   — ale teraz niczego takiego nie widzę…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Imie, po przeanalizowaniu Twoich wpisów można wyciągnąć wniosek, iż system informatyczny banku skażony jest błędem.

   31.01.2020 r bank zaksięgował na koncie Profit odsetki za środki utrzymywane na rachunku w styczniu. Księgowanie odsetek nie uruchamia promocji na nowe środki. 18 lutego wpłaciłeś na konto Profit 99 934,53 zł. Kwota ta uruchomiła promocję na nowe środki i została zaczytana do salda promocyjnie oprocentowanego. Natomiast kwota odsetek 65,37 zł, która była już na rachunku przed uruchomieniem promocji nie została uwzględniona. Przelanie kwoty 65,37 na ror i powrót jej z powrotem na konto profit pozwoliło wyłapać systemowi tą kwotę i ustalić prawidłową wysokość salda promocyjnie oprocentowanego, czyli dokładnie 100 000,00 zł.

   Możliwe KONSEKWENCJE zaistniałej sytuacji:
   Na podstawie screena i.imgur.com/AXY3ZvL.png wysuwam tezę, że na koniec miesiąca bank naliczy Ci niepoprawnie należne odsetki (kwota 65,37 zł w dniu uruchomienia promocji pozostanie oprocentowana na poziomie 0%). Tzn.

   za okres 31.01.2020 do 17.02.2020
   – dla kwoty odsetek 65,37 – oprocentowanie wyniesie 0% = 0,00 zł odsetek

   za dzień 18.02.2020
   – dla kwoty odsetek 65,37 – oprocentowanie wyniesie 0% = 0,00 zł odsetek
   – dla kwoty odsetek 99 934,53 – oprocentowanie wyniesie 2,7% = 7,39 zł odsetek

   za okres 19.02.2020 do 28.02.2020
   – dla kwoty 100 000,00 – oprocentowanie wyniesie 2,7% = 73,97 zł odsetek

   Razem 81,36 zł brutto

   WNIOSEK
   Przed uruchomieniem promocji na nowe środki należy wypłacić odsetki na ror i następnie całą kwotę przelać na konto profit.

   Dlaczego twierdzę, że 65,37 zł będzie oprocentowane na 0%?
   Ponieważ według standardowego oprocentowania bank nie nalicza odsetek dla kwot mniejszych niż 1000,00 zł.

   PS. Bank jak najbardziej nalicza odsetki w bieżącym okresie od skapitalizowanych odsetek za poprzedni okres.

   Lokata
 • Czy jeśli czyściłem konto 11 stycznia będąc w 18 edycji promocji i wczoraj automatycznie wszedłem na 19 edycję to nie powinno mi policzyć 2.7% na stan z 11 stycznia ? Bo nie bierze tego pod uwagę lecz całą kwotę od wczoraj liczy jako standardowe oprocentowanie. Ktoś coś może pomóc ?

  Zetbot Odpowiedz
 • Czy w Mille lokatę mobilną można rolować, tzn. zakładać kolejną od razu po zakończeniu starej bez problemu jak obecnie w Getinie?

  pws Odpowiedz
  • tak, od wielu lat tak robię

   Michał
  • Dzięki, no teraz coraz słabsze procenty, więc trzeba będzie korzystać wszędzie…

   A nie wiesz czy jak jest z Urodzinową – czy można ją założyć tylko w dniu urodzin czy jest jakiś okres na założenie (kilka dni przed lub po) albo czy można złożyć wniosek a opłacić go później?

   pws
  • 30 dni od dnia urodzin

   Michał1986
 • Livesmarterzy, jakiś pomysł jak uniknąć opłaty za konto i korzystać z konta oszczędnościowego jeśli jestem pół roku za granicą i nie mam możliwości płacić kartą? Chętnie bym nie zamykał bo konto oszczędnościowe by się przydało…

  warmaschine Odpowiedz
  • Cóż możesz zamnąć konto na pół roku, a potem otworzyć je od nowa jak wrócisz

   Kate
  • Możesz doładować komuś telefon na 5 zł co miesiąc wykorzystując numer karty i sprawa załatwiona.

   Lokata
  • Zawsze możesz płacić za granicą. Co najwyżej stracisz parę groszy na doładowaniu, ale przy niskich kwotach to jest pomijalne w stosunku do oprocentowania dla dużych kwot… :)

   Michał
  • Konto Prestige (nie World) nie wymaga płacenia kartą dla bezpłatności (dla korzystania z 2,7% na Profit nie trzeba mieć 360°, może być inne).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale zmiana 360° na Prestige możliwa jest chyba tylko w oddziale (co może być problemem, jeśli już jesteś za granicą)…

   Don Quijote de la Mancha
  • PS. A ja mam po prostu podpiętą teraz subskrypcję usługi za kilka złotych (teraz jest tego pełno: Netflixy, iCloudy, Drive itp) i mi pobiera właśnie z tej karty.

   Michał
  • Zapłata kartą za charytatywną oferte na Allegro za 1 zł.

   Kate
  • Ja poszłam w tym samym kierunku co Kate, z tym że wpłacałam przez siepomaga albo na WOŚP.

   Karo
 • Elegancko;) dziękuję za wszystkie rady. Aukcja charytatywna brzmi bardzo dobrze;) jestem już za granicą więc możliwość zmiany usługi raczej nie wchodzi w grę.

  warmaschine Odpowiedz
 • Dostałem dziś w aplikacji wiadomość push: Coraz mniej czasu, by zyskać 2,7%, promocja kończy się 14.03, ale czy oni nie sugerują obniżki oprocentowania???

  abc Odpowiedz
  • Żebyś nie wykrakał :)
   Mają jakieś nowe powiadomienia push, bo u mnie jedna edycja przeszła w drugą i dziś powiadomienie „Twoje pieniądze już pracują na większym procencie” (czy jakoś tak), którego nigdy nie było. Pojawiła się nowa oferta debetu, kredytu i KK i też było dziś powiadomienie push.

   Gruby Rychu
  • Może ktoś podpowiedzieć kiedy będzie kolejne badanie sald?

   Kacper
  • Najpewniej 14 marca, jednak gwarancji nikt Ci nie da.

   Lokata
 • Mam aktualna promocje do 21.03
  Powie mi ktoś łopatologialcznie kiedy powinienem wypłacić pieniądze i kiedy wpłacić znów żeby całość była na te 2.7%? (przed 14.03?)
  Czy już nie mam szans załapać się na kolejną edycję i muszę czekać na kolejną

  Niepewny Odpowiedz
  • Dokładnie 14.03 musisz mieć wyzerowane konto. Wrzucę wpis na początku tygodnia z przypomnieniem.

   Michał
 • Podpowie ktoś czy ja wycofam dziś czyli piątek środki ok. godziny 16 to też będzie się liczyło czy już za późno ?

  Przemo2020 Odpowiedz
  • A czemu nie? Ostatecznym terminem jest sobota, więc teoretycznie można wycofać nawet i jutro wieczór (choć realnie pieniądze wyjdą w poniedziałek).

   Michał
  • myslałem że pieniądze muszą realnie wyjść z konta

   Przemo2020
  • Pamietaj, ze wtedy bedziesz w plecy, bo przez weekend nie będą nigdzie procentowały a to jest jednak 3 dni jezeli wrocisz z nimi w poniedziałek.

   Wojak
  • Wypłaciłem wszystkie pieniądze w dniu 9 marca. Wplacilem ponownie 16 marca. Środki mam podane że są oprocentowane standardowe . O co w tym chodzi?

   Przemo2020
  • Jezeli na pewno wpłaciłeś wczoraj min 1k na Profit, to dzisiaj powinieneś widzieć, które są oprocentowane promocyjne a nie tylko standardowo.

   Wojak
  • Środki dotarły wczoraj. Oprocentowane promocyjnie 0zł, standardowo kwota którą wpłaciłem. W zakładce PROMOCJA mam: numer edycji 19, środki oprocentowane promocyjnie 0zł, okres naliczania promocyjnego 06.02-15.05 ?! nie wiem co to za data, salda z dnia badania dla aktualnej Promocji 11.01.2020 i wymienione kwoty które wycofałem. Nie kumam tej promocji

   Przemo2020
  • w poradniku napisane: „Wystarczy więc „wyczyścić” wszystkie swoje rachunki w Banku Millennium przed najbliższym weekendem, a wtedy nasze saldo (w dniu badania salda) wyniesie 0 zł” – wyczyściłem i co ?? środki oprocentowane standardowo.

   Przemo2020
  • W tej najprostszej wersji czyścić trzeba na każdy dzień badania (niebieskie). Ty nie zrobiłeś tego 11 stycznia.

   Don Quijote de la Mancha
  • czyli co miałem wypłacić 11 stycznia aby wejść w tą promocję?

   Przemo2020
  • W najprostszej wersji korzystania z promocji czyścić trzeba na każdy dzień badania salda.

   Don Quijote de la Mancha
  • tylko że wówczas byłem w promocji w poprzedniej edycji

   Przemo2020
  • W najprostszej wersji korzystania z promocji czyścić trzeba na każdy dzień badania salda. Nic więcej — to wystarczy, by korzystać z promocyjnego oprocentowania non stop (poza tymi momentami czyszczenia, oczywiście).

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy