2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium – teraz na jeszcze dłużej!

Zakończona

Bank Millennium wystartował z kolejną, 15. już edycją promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Nie dość, że w porównaniu do poprzednich edycji warunki oferty się nie pogorszyły (ciągle zyskujemy 2,7% do 100 000 zł), to bank postanowił nieco wydłużyć czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania – do 100 dni. Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku niezdecydowanym przypomnę, że do 26 lipca możemy zgarnąć dodatkowe 300 zł za założenie tego świetnego pakietu :)

2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium od 20 lipca 2019

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 20.07.2019. Idealnie więc, jeśli nie przeoczyliśmy przypomnienia i w dniu badania salda na koncie było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 21.07 – 7.09.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 100 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie sierpnia nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał prawie do końca listopada. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,4%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

Nawet 300 zł tylko do piątku!

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć rekordową premię na start – aż 300 zł na bardzo łatwych zasadach (200 zł dla osób bezdzietnych).

Po szczegóły zapraszam do swojego prześwietlenia oferty: 300 zł za Konto 360°.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo dobra wiadomość :)

  Irka Odpowiedz
 • getin ma 3% teraz na mobilnej
  nie musza byc to nowe srodki!
  @admin o tym nie pisales jeszce?

  hd5906 Odpowiedz
  • Do 10.000 zł.

   Irka
  • Pisałem wielokrotnie, przy okazji innych produktów Getin Banku (zwłaszcza, jak na Lokacie Mobilnej było aż 4% – teraz spadło do 3%). Generalnie jak najbardziej warto korzystać, ale „przy okazji” – więcej można wrzucić na konto oszczędnościowe czy (jeszcze niedawno) na Lokatę na nowe środki (teraz niestety już jest słabo oprocentowana).

   Michał
  • @Michal ale 4% byla wylacznie jednorazowa, teraz mozesz ja zalozyc nawet jesli miales juz 4%

   Mica
  • Nie do końca. Przez długi okres było tak, że Lokatę Mobilną 4% można było założyć tylko raz. Ale po listopadowej aferze pozwolili na to, aby zakładać ją ponownie – jak skończyła się poprzednia, to można było uruchomić kolejną. W ten sposób ja sam korzystam bodajże trzeci raz z Lokaty Mobilnej 4% (aktualna trwa). Natomiast w momencie wprowadzenia Lokaty Mobilnej 3% możliwe było założenie kolejnej tego typu lokaty. Przez jeden dzień, ale dało się – w efekcie czego mam teraz jedną na 4%, a drugą na 3% :)

   Michał
  • Ja byłem w takiej samej sytuacji ale ostatecznie lokaty na 3% nie opłaciłem (wniosek był ważny 7 dni). Bałem się że w trakcie trwania obniżą mi % (gdyż lokatę tego typu można posiadać tylko jedną).

   adaś
  • Tak to właśnie działa, jedni się boją, a inni korzystają :)

   abc
  • To nie kwestia strachu a obrzydzenia jakie budzi w ludziach osoba Leszka Cz. i jego biznesy :D

   abc
 • Skądinąd ciekawe, że okres przystępowania jest wyjątkowo krótki — 48 dni, a okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania ponad 2 razy dłuższy — 100 dni. Jeśli 16 edycja będzie równie krótka, to pominie się ją nawet przystępując do 15 pierwszego dnia (dzisiaj)!
  Można by to interpretować jako przygotowanie do podniesienia oprocentowania… A może po prostu widzą, że już i tak klienci to rozpracowali i na każdy dzień badania zerują salda… Daliby sobie już tym spokój, to aż przykre: pewnie na oprocentowaniu standardowym środki trzymają tylko jakieś starsze niezorientowane osoby…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Ja też myślę, że już się wycwanili. Ale tak, jak napisał przedmówca: „daliby sobie spokój…”.

   Irka
  • oj, uwierz, że bardzo dużo osób ciągle nie rozumie jak działa ten mechanizm – niekoniecznie starszych. Wiem, bo dostaję mnóstwo pytań na priv / facebooku.

   Ma to jednak swoje plusy: bank na takich osobach zarabia płacąc im „grosze”, a nam może oferować solidne 2,7% – no i reklamować wszędzie taki %.

   Michał
  • O ile o wycofaniu srodkow ludzie wiedza to terminie wycofania nie kazdy wie. Ja dopiero z tego forum sie dowiedzialem o takiej mozliwosci by nadal byc w promocji. Dlatego dziekuje!
   Mam pytanie 22.05. Założyłem konto oszczednosciowe na 2,7% w piatek 25.05wycofałem srodki. Wynika z strony, ze jestem w edycji nr.13 od 22.05do21.08. Czyli co powininem teraz najlepiej zrobic. W poniedzialek spowrotem przelac srodki czy pierw zgłosic rezygnacje z obecnej 13 edycji?
   No mozecie sie smiac ale ja tego nie ogarniam.

   Kabaleszek
  • Wycofałem w piątek 19.05miało być ale nie można edytować

   Kabaleszek
  • @Kabaleszek , coś namieszałeś. 19.05 wycofałeś środki, a konto założyłeś 22.05? Jeśli jednak chciałeś napisać, że środki wycofałeś 19.07 to w poniedziałek wracasz ze środkami na konto Profit i dalej uczestniczysz w swojej indywidualnej edycji 13. Następnie 22.08 automatycznie wpadasz do edycji 15 i od tego dnia liczy Ci się 100 dni promocyjnego oprocentowania.

   Lokata
  • W niedzielę, po sobocie badania salda, środki mogą już wracać, wszystko dzieje się automatycznie:
   ………indywidual………..I………indywidual……………..
   ……….sobota………sobota……….. sobota………………

   Dan
  • Tak miało być 19.07wypłaciłem środki.
   Dziekuje za radę!

   Kabaleszek
  • Szkoda, że nie ma opcji edytuj.
   Mam takie jeszcze pytanie a kiedy trzeba wypłacic środki by w promocji edycja 15 po raz kolejny przedłużyć promocje w moim przypadku?

   Kabaleszek
  • Musisz wypłacić środki 5/6 września 2019 r. i wrócić ze środkami 9 września.

   Lokata
  • Dziekuje bardzo za te wskazówki!
   Jezeli moge jakos pomoc w promowaniu tego bloga to chetnie pomoge. Chciałbym się odwdzieczyc za pomoc.
   Mozna naprawde dowiedziec sie wielu praktycznych rzeczy.
   A nie pisac jak na INNYCH blogach o promocjach, ktore juz wlasnie trwają. Albo pokazywac jak sie zarobilo w momencie jak nie mozna z tego juz skorzystac.
   Jeszcze raz dziekuje.

   Kabaleszek
  • Potwierdzam, wycofujemy na pierwszy weekend września (w sobotę 7.09 wieczorem saldo ma być jak najniższe). Przypomnę o tym, choć polecam i tak zapisać już sobie w kalendarzu :)

   Co do reszty – staram się, aby opisy promocji były najszybciej jak to możliwe – chyba jako tako wychodzi. Jeśli chodzi o merytorykę komentarzy – to w większości zasługa czytelników – za co wszystkim dziękuję. Jeśli natomiast chodzi o prezentowanie swoich wyników – nie widzę w tym większego sensu, bo najzwyczajniej w świecie nie z każdej promocji warto korzystać (a czasem po prostu z jakiejś nie można, bo trzyma karencja / posiadanie konta, bo się ma lokatę itp.)

   Michał
  • A jeszcze takie pytanie. Jezeli pieniadze sa na koncie x i robimy je na konto y to one jeden dzien roboczy wiszą. U nas ich nie ma a na nowym jeszcze nie doszły. Czy są one oprocentowane bo tracimy cały 1 dzien roboczy. Podobnie jak wykonamy przelew w piatek to dochodza dopiero w poniedziałek. Czyli tracimy odsetki za piatek,sobote i niedziele?

   Kabaleszek
  • Dlatego właśnie wycofujemy do piątku, a nie w sobotę. Jeśli przelew zlecimy do godz. ok. 14.30, to kasa dojdzie jeszcze w piątek, więc do poniedziałku będzie ją można zdeponować w innym banku (np. ja mam 2,2% do 50 kzł na ko w Nest).

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki!

   Kabaleszek
 • Niestety Don, statystyki dla całej populacji są nieubłagane. Kiedyś było badanie, że połowa osób ma trudności z rozczytaniem i interpretacją rozkładu jazdy autobusu, a w kwestiach finansowych pewnie te liczby wyglądają dużo słabiej. Ale jak pisze Admin, dla nas (obrotnych) jest to z korzyścią :)

  daugern Odpowiedz
  • Aha, znalazłem to, nawet mapa pogody jest za trudna dla 40%…
   Tutaj jedna chodzi o deponowanie dużych kwot (bo przy małych różnica oprocentowania nawet o punkt procentowy niewiele zmienia), a jeśli ktoś dużymi środkami dysponuje, to nie powinien być głupcem. Skąd osobniki intelektualnie ograniczone mają duże pieniądze? I dlaczego ubecki pomiot może bezkarnie korzystać z bandycko zagarniętego majątku?

   Don Quijote de la Mancha
 • A ja mam takie pytanko, bo nie wiem czy się nie zgapiłem. Nie wycofałem teraz środków przed tą 15 edycją, bo moja indywidualna promocja 14 edycji kończy się w październiku. I pytanie co potem, czy ominie mnie 15 edycja która kończy się we wrześniu i od razu skoczę do 16 edycji (jeśli będzie) czy będę miał 15 edycję na gorszych warunkach bo nie przypilnowalem wycofania środków?

  MS Odpowiedz
 • Super wieści :) Rozumiem, że już dziś można wracać z pieniądzmi?

  Tomeks Odpowiedz
 • Tak wygląda okres naliczania oprocentowania promocyjnego u mnie 06-05-2019 – 05-08-2019. Numer edycji promocji nr 13. Moje pytanie brzmi czy jak mam saldo zero od 19 lipca. To mogę wziąć udział w tej nowej edycji promocji czy dopiero jak wygaśnie termin mojej promocji nr 13, a więc dopiero po 5 sierpnia? Dajcie proszę znać, bo dla mnie jest to delikatne nie zrozumiałem.

  Michał Odpowiedz
 • Jeśli „wyzerowałem” konto przed weekendem i w poniedziałek wpłacę kwotę X, a we wtorek wpłacę Y, to zarówno X i Y pracują na promocyjnym oprocentowaniu czy tylko pierwsza wpłata się liczy (czyli X) ?

  littleboy1989 Odpowiedz
  • Pierwsza wpłata uruchamia promocję i jest wraz z kolejnymi wpłatami oprocentowana na 2,7%.

   Lokata
  • Widać, że zrozumienie promocji ciągle sprawia problemy. 2,7% mają wszyscy i zawsze. Ważne jest tylko, ile środków jest oprocentowanych promocyjne. Po to jest „zerowanie”, by były to wszystkie środki, które będą wpadały później na konto oszczędnościowe.

   PyramidHead
 • Dzisiaj kasa z Getinu na Mille – propozycja 2,5% od 10000 zł na 3 miesiące. Nie urywają niczego ;)

  Paweł K. Odpowiedz
 • 1.Czy po przelew natychmiastowy 1000zł ze swojego innego konta zwalnia z oplaty miesiecznej.
  2.Czy przelew 1000zł z konta żony, także z millenium zwalnia z miesiecznej opłaty.
  Prosze tylko o potwierdzone info, ktoś tak robi?

  TomekW Odpowiedz
 • Nie rozumiem tego. Przelałem dziś nowe środki na konto 360 a potem na KO Profit i pokazuje mi (apka mobilna) ze te nowe srodki sa oprocentowane standardowo a środki oprocentowane promocyjnie 0,00zł. O co chodzi? Należało to wpłacić bezpośrdnnio na konto? Saldo dla mnie dla aktulanej promocji 20.07; okres trwania od 21.07 – 07.09. Cos jest nie tak. Ciekawe jak pojazuje w Millnecie

  Rob111 Odpowiedz
 • Poradźcie mi jak najlepiej wybrnąć z następującej sytuacji.
  1. środki oprocentowane standardowo 3zł bo 2 lub 3 miesiące temu weekend wycofania przypadł na koniec miesiąca i odsetki zostały jako stare środki
  2. przegapiłem wczorajszy oraz poprzedni weekend wycofywania więc 10k (+te 3zł) stają się starymi środkami oprocentowanymi standardowo
  3. dzisiaj wpłaciłem 5k i te środki są nowe czyli oprocentowane promocyjne do 08-08-2019 bo taki mam koniec mojego okresu naliczania promocyjnego oprocentowania
  4. 9 sierpnia muszę wpłacić co najmniej 1gr żeby uruchomić kolejną promocje na to co wpłaciłem dzisiaj
  Pytanie brzmi co robić po 9 sierpnia.

  imie Odpowiedz
  • „9 sierpnia muszę wpłacić co najmniej 1 gr żeby uruchomić kolejną promocję” – może ktoś potwierdzić, że taka akcja jest potrzebna?
   Według rysunku w poradniku po starej promocji AUTOMATYCZNIE wpada się w nową.

   PyramidHead
  • Nie trzeba.
   Jeśli kończy się udział w poprzedniej edycji, a pieniądze „leżą” na koncie, to następna edycja odpali się automatycznie. „Pobudzenie” wpłatą jest chyba potrzebne, gdy się ktoś z jakiejś edycji (np. „zepsutej”) wypisze, wtedy następna się chyba automatycznie dla środków „leżących” na koncie nie uruchomi (choć nie mam pewności).

   Don Quijote de la Mancha
  • Źle to ująłem. Wpłata tego 1gr (a w zasadzie dowolnych nowych środków czyli co najmniej 1gr) jest nie po to żeby uruchomić nowe promo bo ono samo startuje ale po to żeby zgromadzone środki zaczęły być promocyjnie oprocentowane. Było to już kilka razy poruszane w komentarzach oraz nie ma to związku z wypisywaniem się z promocji w trakcie jej trwania.

   imie
  • Nie wiem, co było poruszane, ale to bzdura. Żadna wpłata przy normalnym korzystaniu z promocji (↓ 23 lipca 2019, 11:55 • Don Quijote de la Mancha) nie jest potrzebna.

   Być może to mit wynikający z tego, że pierwszego dnia promocji system nie pokazuje promocyjnego oprocentowania? Wtedy osobnik wpłacający grosika, następnego dnia widzi, że środki są już promocyjnie oprocentowane i może uznać, ze to dzięki tej wpłacie…
   To podobnie, jak z wierzeniami religijnymi — jeśli delikwent zaatakowany przez tygrysa prosił o pomoc wyższe moce i udało mu się przeżyć, to później mógł rozpowiadać, że to dzięki temu, że to bogowie uchronili go przed śmiercią…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie, również nie chodzi o to że pierwszego dnia po wpłacie oprocentowanie jeszcze nie widnieje jako podwyższone. Jak znajdę poruszona kwestie to tutaj wstawię. Tymczasem moglibyśmy wrócić do tematu jak mam wybrnąć z opisywanej sytuacji czyli przegapienia dwóch okresów wycofywania na weekend badania salda.

   imie
  • Już znalazłem. W temacie z 13 stycznia 2019: https://livesmarter.pl/2-7-procent-100-tys-zl-konto-oszczednosciowe-profit-bank-millennium-styczen-2019/#comments komentarz zaczyna się od: Wczoraj skończył mi się okres promocyjny. Istotny jest fragment: ‚Aby wziąć udział w Promocji i skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania, wpłać nowe środki’. Wracamy z pieniędzmi w niedziele wieczorem, w poniedziałek pojawiają się na KOP ale jeszcze nie ma info o podwyższonym %, sprawdzamy we wtorek (środę, czwartek itd) a tu nadal wszystko standardowo oprocentowane. Dwukrotnie nadziałem się na taką sytuację gdzie przez 2 tygodnie nie miałem 2,7% pomimo wylania i powrotu po weekendzie i dopłacenie nowej kasy powodowało wskoczenie na 2,7%. Nigdy nie wyłączałem żadnej z promocji a jedyne moje wypłaty to na weekend badania salda. Coś jeszcze mam wyjaśnić?

   imie
  • „jak mam wybrnąć z opisywanej sytuacji czyli przegapienia dwóch okresów wycofywania na weekend badania salda”
   — przecież właśnie na tym ta zabawa polega: na zerowaniu sald na dzień badania, wtedy „głupi” system promocji „myśli”, że nasze środki ciągle są nowe i odpala dla całości kolejną edycją. Jeśli system nowych środków nie zauważy, to kolejnej edycji nie odpali.

   Don Quijote de la Mancha
 • 18.07 wycofałem wszystkie środki z banku. 22.07 wpłaciłem z powrotem i przelałem na oszczędnościowe. Dzisiaj tj. 23.07 2/3 środków oprocentowane standardowo a 1/3 promocyjnie. Ktoś wie o co może chodzić?

  Michał Odpowiedz
  • A nie uruchomiła Ci się może inna edycja promocji, z innymi dniem badania salda?

   keram7m
  • Przez długi czas miałem to konto tylko wcześniej nie wypłacałem pieniędzy, więc ciężko mi powiedzieć. Czy da się to jakoś sprawdzić lub pomoże otwarcie nowego oszczędnościowego?

   Michał
  • Skąd wiesz, że masz „2/3 środków oprocentowane standardowo a 1/3 promocyjnie”?
   Z informacji widocznych w apce/Millenecie?
   Jeśli tak, to przecież masz tam też wszystkie inne informacje (edycja, data i saldo badania).
   Jeśli wyczyściłeś saldo dla 15 edycji (w miniony weekend), ale jesteś w starszej, to możesz się z tej, w której jesteś wypisać, np. telefonicznie, albo chyba wiadomością.

   Don Quijote de la Mancha
  • W szczegółach konta jest wyszczególniona promocja i jakie są nowe i stare środki.

   Bolo
  • Sprawdziłem, że byłem w 13 edycji. Napisałem do nich i mam być wypisany w ciągu 1 dnia. Czy w takim razie trzeba co edycję wypisywać się ze starszej i czy ta 15 teraz weźmie to wyzerowane saldo?

   Michał
  • Przecież masz w apce/Millenecie wszystkie informacje, łącznie z saldem na dzień badania edycji 13 (30 marca) — najwyraźniej ta Twoja „2/3 środków oprocentowane standardowo” była wtedy w Millennium.
   Metoda jest banalnie prosta: wystarczy czyścić salda w Millennium na każdy dzień badania, wtedy nie więcej robić nie trzeba. Ten dzień podaje @admin na tym blogu, możesz go też zawsze sprawdzić na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit : zawsze jest tu zdanie typu „Promocja trwa od 21 lipca do 7 września 2019 r.”. Ta druga data to dzień, gdy salda muszą być zerowe. To wszystko.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wiem, jak to jeszcze prościej można wytłumaczyć, może rozbiję na punkty.

   Profit For Dummies

   1. Wchodzisz na stronę https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

   2. Szukasz zdania typu „Promocja trwa od 21 lipca do 7 września 2019 r.”.

   3. Drugą datę (zawsze jest to sobota) zaznaczasz sobie w kalendarzu.

   4. Przed nadejściem zaznaczonej daty (np. w piątek lub czwartek i piątek) przelewasz środki do innego banku.

   5. W niedzielę lub poniedziałek pieniądze z powrotem wpłacasz na Profit.

   6. Przechodzisz do punktu 1.

   To wszystko. Jeśli ktoś dorobił się dużych oszczędności, to powinien sobie z tym poradzić…

   Don Quijote de la Mancha
 • U mnie jest wciąż 14 edycja, z końcem promocji pod koniec sierpnia. Saldo badane pod koniec maja.

  r Odpowiedz
  • To samo u mnie – pisałem do Millennium i powiedzieli, że nie ma możliwości przejścia na 15 edycję.
   Jakieś pomysły? Czy jak zrezygnuję z 14 edycji i przeleję dodatkowe środki na Profit to wskoczę z automatu w 15?

   ja
  • 1. Dlaczego chcesz zrezygnować z 14 edycji?

   2. „powiedzieli, że nie ma możliwości przejścia na 15 edycję” — nie powiedzieli całej prawdy, wprawdzie tak bezpośrednio przejść się nie da, ale § 8. dokumentu pt. „Regulamin promocji »Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit«, organizowanej przez Bank Millennium S.A., edycja 14” mówi o wypisaniu się:

   1. Uczestnik promocji może zrezygnować w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego z udziału w Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub przez TeleMillennium.
   2. Rezygnacja z Promocji skutkuje zakończeniem Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego oraz brakiem możliwości ponownego przystąpienia do tej edycji Promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit.
   3. Do czasu rezygnacji z Promocji będą naliczone odsetki wynikające z Oprocentowania promocyjnego.

   3. „Czy jak zrezygnuję z 14 edycji i przeleję dodatkowe środki na Profit to wskoczę z automatu w 15?” — tak, wskoczysz, ale tu nie będzie żadnego „automatu”, będzie to normalne „ręczne” przystąpienie do promocji poprzez wpłatę środków:

   § 2. […] Klient poprzez pierwsze uznanie środków wpłaconych na Konto Oszczędnościowe Profit za Nowe Środki („Pierwsze uznanie Nowych Środków”) stanie się Uczestnikiem Promocji. Pierwsze uznanie Nowych środków spowoduje rozpoczęcie Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, określonego […] w którym będzie obowiązywało Oprocentowanie promocyjne […]
   Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego – okres 100 dni, […] liczony od dnia, w którym nastąpi Pierwsze uznanie Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit w Okresie przystąpienia do Promocji

   Don Quijote de la Mancha
  • 1. Bo dzień badania salda dla 14 edycji przypada na 25/05, kiedy miałem na koncie 97k, więc tylko 3k mam teraz na oprocentowaniu promocyjnym.

   Ja
 • 1. Bo dzień badania salda dla 14 edycji przypada na 25/05, kiedy miałem na koncie 97k, więc tylko 3k mam teraz na oprocentowaniu promocyjnym.

  Ja Odpowiedz
 • Wszyscy się chwalą.. to i jak powiem, że znienacka jestem w 15. edycji. Trochę dziwne, bo była w 13. do czwartku włącznie, więc w piątek powinna się włączyć 14. W zasadzie żadna różnica – oprócz tego, jak postrzegać termin zakończenia okresu promocyjnego. Ehhh znowu muszę do nich zadzwonić.

  Ale tak naprawdę piszę dlatego, że jest nowelizacja apki. Pozmieniali wszystko… W jednym widoku litery są czarne, w innym białe… Łatwo nie jest..

  Be@ Odpowiedz
 • Widać Millenium sprytnie i psychologicznie podszedł do sprawy, skoro tak skołował ludzi i tyle pytań jest tu zadawanych.

  Wszystko moim zdaniem rozbija się o nakładanie terminów promocji. Muszę przyznać, że ja też początkowo nie do końca wyłapałem te niuanse w instrukcji przekazanej przez ADMINA, ale w praniu wyszło co i jak i teraz już dokładnie wiem jak działa ta promocja.
  Tak jak ktoś tu napisał teoretycznie można pomijać zerowanie konta na co drugiej promocji (bo i tak się nakładają i czasem można z niej w ogóle nie skorzystać wchodząc od razu w najnowszą), ale przekonało mnie podejście ADMINA, że nie wiadomo nigdy czy nie wprowadzą jakichś zmian więc lepiej zerować przy każdym terminie zakończenia promocji i badania salda nowej – lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu.

  DLW Odpowiedz
  • „teoretycznie można pomijać zerowanie konta na co drugiej promocji”
   — bzdura, nie co drugi raz, taka sytuacja zdarza się tylko od czasu do czasu — choć zmieniłoby się to, gdyby na stałe utrzymali okresy 100 i 48 dni.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jestem chyba ograniczona bo nie łapię tego. Wyczyściłam konto 17 .07. Nowe środki wpłaciłam 24 07. A promocyjne oprocentowanie jest dla 1/6 nowych środków. O co chodzi?

  Ulka Odpowiedz
  • Może nie wyczyściłaś na 25 maja?
   A może czyściłaś tylko konto oszczędnościowe (zamiast przelać wszystko do innego banku)?
   Coś musiałaś zrobić niezgodnie z procedurą ↑ Profit For Dummies.

   Don Quijote de la Mancha
 • Cześć, proszę o pomoc bo nikt w banku Millenium nie jest w stanie mi doradzić…
  Aktualnie jestem w 13 edycji która w moim indywidualnym terminie trwa do 15.08.2019. Saldo z dnia badania (30.03.2019) wynosi 8214 PLN. Co mam zrobić żeby wskoczyć w 15 edycję? Aktualnie mam wycofane środki, zrobiłam to przed rozpoczęciem 15 ale nic to nie dało, bo nadal obowiązuje mnie saldo 8214, czyli dopiero środki ponad to będą oproc. promocyjnie. Co zrobić żeby wskoczyć w edycję 15 ze wszystkimi środkami?

  Anna3333 Odpowiedz
  • Możesz telefonicznie lub w oddziale zrezygnować z udziału w tej edycji promocji na podstawie § 8. Regulaminu promocji; gdy to zadziała, to wpłacone Nowe środki odpalą edycję bieżącą (na którą salda wyczyściłaś).

   Don Quijote de la Mancha
  • Don Quijote de la Mancha potrzebuję wskazówki. Na 20 lipca zostało mi 20k na koncie 360. 24 lipca wpłaciłem środki na Profit, ale te 20k zostały na standardowym oprocentowaniu. 31.08 skończył mi się mój okres promocyjny od 24.07.19r. 02.09 wpłaciłem złotówkę na Profit. Odpaliło to mój okres promocyjny do 10 grudnia 2019.Na 7.09 wyzerowałem konta, ale jak po weekendzie wpłaciłem środki, to i tak te 20k mi wiszą na standardowym oprocentowaniu. Kiedy warto zadzwonić na infolinię i zrezygnować z danej edycji, aby całość była na 2,7%. Będę wdzięczny za odpowiedź.Pozdrawiam

   kamilos
 • Dziękuję, przed chwilą zadzwoniłam i zrezygnowałam, teraz to co wpłacę powinno mi wpaść w edycję 15. Najlepsze jest to, że rozmawiałam 2 razy z 2 różnymi pracownikami oddziału i twierdzili, że nie da się zrezygnować z promocji. Jak widać każdą informację trzeba sprawdzać samemu :)

  Anna3333 Odpowiedz
  • Dawniej nie było możliwości rezygnacji, wporwadzili to jakieś kilka edycji temu, widocznie pracowników nie przeszkolili; dlatego właśnie wspomniałem o tym § 8., to argument, który powinien pracownika przekonać.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy jeśli konto jest wspólne, to oprocentowanie promocyjne jest dla 100 000 czy 200 000 na koncie oszczędnościowym?

  Annaannaanna Odpowiedz
 • Cześć, mam takie pytanie, bo z regulaminu ani informacji na stronie banku i bankowości internetowej nie wynika jasno, co w przypadku, gdy dana osoba nie założyła dotychczas KO Profit. Moja mama ma konto w Millennium, ale nie otworzyła dotąd KO Profit. Kiedy w tym przypadku wypadnie dzień badania salda? Czy to był weekend 20-21, czy dzień otwarcia KO Profit?

  Olaf Odpowiedz
 • widzieliście? od 14.09.2019 limit przelewów do 100 tys :-)

  mac66 Odpowiedz
  • Zatwierdzanych w apce, po wcześniejszym podwyższeniu limitu w oddziale.
   Jak ktoś potrzebuje dużych kwot przelewów to może od razu zmienić też konto na Prestige, uzyskując:
   – limit 50 kzł jak obecnie (potwierdzany sms, a do odbiorców zaufanych nawet bez potwierdzania)
   – lub limit 100 kzł dla operacji potwierdzanych apką
   – i limit 200 kzł dla operacji zlecanych telefonicznie.

   Don Quijote de la Mancha
 • To przed 7 września będę miał dylemat czy wycofywać środki czy nie… Jestem w 15 edycji i środki są promocyjnie oprocentowane w dniach 22.07 – 29.10. Dodatkowo mam opcję założenia lokaty urodzinowej 3% na 10k ale wtedy jej nie wycofam, więc i tak te 10k zostanie. Czy albo zagrać va bank, założyć urodzinową i nie wycofywać albo nadwyżkę trzymać jednak poza Millennium i wyzerować. Ech…

  Krzysztof Odpowiedz
  • Nie rozumiem Twojego dylematu. Pomijając już, że w ogóle najprostszą i najbezpieczniejszą metodą jest niekombinowanie i wycofywanie środków na każdy dzień badania, to pominąć 16 edycję mógłbyś bez przerwy tylko, gdyby ponownie trwała 48 dni (do 26 października). Już jeśli będzie trwała 55 dni (do 2 listopada) będziesz miał kilka dni bez promocyjnego oprocentowania, a może przecież trwać np. 90 dni…

   Don Quijote de la Mancha
  • Aha, a urodzinowa jest tylko na miesiąc, więc bez obaw można ja zakładać, gdy ma się pewność, że wygaśnie przed następnym dniem badania, skoro ten będzie 7 września, to już niestety ten termin minął, lepiej wiec poczekać do 8 czy 9 września (o ile na to data urodzin pozwala), albo ją olać, to tylko 2 zł więcej, niż na Profit (choć zaletą jest możliwość zdeponowania łącznie 110 kzł).

   Don Quijote de la Mancha
  • Niestety minął… przegapiłem dobry moment na jej założenie czyli do max 7.07 ;( Czyli będę musiał ją olać. Te 10k mogę przerzucić na do Idei, z czego 5k mogę dać na nowe środki na 2,7, 5k na beztroską 1,5%… Kminiłem czy ma sens 5k dać na te 3% na miesiąc ale jednak nie ma sensu…. Później te 5k będą leżały nieoprocentowane na Millennium przez 3 miesiące (albo nawet 100dni) jak wejdę w 16 edycję. Wszystko wskazuje na to, że muszę olać urodzinową przez to głupie wycofywanie środków ;(

   Krzysztof
 • Większość banków zmienia regulaminy i cenniki we wrześniu – ma to związek z dyrektywą unijną. Millennium również wówczas zmienia ww. dokumenty formalne. Ale dziś pojawiła się informacja (dosłownie!), że na listopad planowana jest kolejna zmiana zarówno regulaminów, jak i cenników. Ma to związek z połączeniem się banków (Millennium wchłania EuroBank z wampirami). „Informację” macie w swoim koncie internetowym (wersja komputerowa, w apce jest tylko informacja o informacji).
  Kilka ciekawostek:
  – będzie można założyć więcej niż jedno konto 360°.
  – przelewy wewnętrzne będą chodzić do 21:30 (teraz jest chyba do 21:00)
  „Przelewy krajowe zlecone po godzinach granicznych, ale przed godziną 21:30, obciążą rachunek w danym dniu, ale przelew będzie wysłany do odbiorcy w następnym dniu roboczym.
  Polecenie przelewu wewnętrznego zlecone w dniu wolnym od pracy, niedziele i święta obciążą rachunek/ zostaną uznane na rachunek w danym dniu, ale zostaną zaksięgowane/ zapisane w historii transakcji z datą następnego dnia roboczego.”

  – dodatkowo wycofano kilka produktów: jakieś konta, KK Generali.

  48 stron. Ale dokładnego cennika póki do nie ma. Połączenie systemów informatycznych planują na 11 listopada (w święto pewnie nic nie będzie działało) – ale zastrzegają sobie, że termin może się jeszcze przesunąć.

  Be@ Odpowiedz
  • Może konta po Euro będą zamieniać na 360°, stąd likwidacja limitu posiadanych?

   Ze zmian na lepsze zauważyłem zmianę terminu spłaty kk, gdy przypadałby w święto, na kolejny dzień roboczy po świątecznym (był poprzedni lub sobota).

   Don Quijote de la Mancha
 • Przelewy wewnętrzne chodziły i chodzą do 21:30. Jedna wartościowa zmiana na plus, to większy limit przelewów zewnętrznych. Kwota podniesiona do 100 tys. zł, ale tylko przy autoryzacji w aplikacji mobilnej, przy smsach standardowo zostaje 50 tys.

  zaqu Odpowiedz
  • Wyższy limit przy „autoryzacji mobilnej” był już w pakiecie zmian wchodzących w życie 14 września.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dobra, czyli tak: jestem teraz w 14 edycji, koniec oprocentowania promo mam jakoś za tydzień. Co sugerujecie, zwinąć środki, zlecić rezygnację z promocji na mocy regulaminu, i ponownie wpompować środki? Czy też po zakończeniu obecnej promocji powinno to wpaść w kolejną edycję?

  r Odpowiedz
  • Cyklicznie co badanie salda czyścić konto i wracac od niedzieli

   Dan
  • To akurat robiłem przy ostatnim badaniu salda. Pytanie, czy to coś da i co się stanie po zakończeniu obecnej u mnie 14 edycji. Zacznie się 15 w oparciu o dzień badania salda w lipcu?

   r
  • Jeżeli 20 lipca miałeś wyczyszczone konto (dzień badania dla 15 edycji) to za tydzień jak skończy ci się 14 edycja, to automatycznie przejdziesz na 15. Nic nie musisz więcej robić :)

   Przemysław
  • I to brzmi dobrze ;). Dziękuję.

   r
  • „Jeżeli 20 lipca miałeś wyczyszczone konto (dzień badania dla 15 edycji) to za tydzień jak skończy ci się 14 edycja, to automatycznie przejdziesz na 15. Nic nie musisz więcej robić :)”

   No i lipa. Skończyła mi się edycja 14, wskoczyłem dziś w 15 i co? Brak promocyjnego oprocentowania. Bank czeka na nowe środki. A na dzień badania salda 20 lipca, środki miałem wycofane z banku (całkowicie oczywiście, do innego banku). Także mam środki na koncie objęte standardowym oprocentowaniem :(

   r
  • Poczekaj do jutra. Promocje na KO w Millenium przeważnie aktualizują się następnego dnia roboczego. Jutro powinien ci się zmienić status że bierzesz udział w 15 edycji promocji.

   Przemysław
  • Potwierdzam, poczekaj do jutra.

   Michał
  • Ok, dziękuję Wam za odpowiedź.

   r
  • Tak dla ewidencji – potwierdzam że dziś wszystko gra i nalicza się poprawnie oprocentowanie promocyjne. Zatem faktycznie ten jeden dzień od rozpoczęcia kolejnej edycji się to aktualizuje z pewną zwłoką.

   r
 • Pytanie trochę z wyprzedzeniem – czy po fuzji banku Millenium i Eurobanku będzie możliwa opcja aby zatrzymać tylko konto byłego EB z kartą i programem codziennie zyskuje (czy jak on się tam teraz nazywa z 5 % moneybackiem u wybranych partnerów który wg regulaminu ma być utrzymany po fuzji ) i konto oszczednośćiowe na 2,7 % a zamknąć niepotrzebne już wtedy konto 360??

  zenek64 Odpowiedz
  • Raczej tak, regulamin promocji Profit mówi, że trzeba być „posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego” (czyli dowolnego).

   Don Quijote de la Mancha
 • Tak z ciekawości zapytam kiedy teraz czyścimy konto ? Jestem jeszcze w 14edycji a na 20 lipca miałem konto wyczyszczone

  ZICHI Odpowiedz
 • Też macie w apce „Dostępne środki 0,00 PLN” na głównym ekranie Konta Oszczędnościowego Profit?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Na iOS jest OK.

   someone
  • U mnie na Androidzie oprócz tego salda ko brakuje też obwódek wokół kółek z dostępnym limitem pokazujących, jaka część całego limitu została wykorzystana… Niby to drobiazgi, ale coś się psuje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Aplikacja iOS w ostatnich wersjach niestety nie wygląda najlepiej o czym świadczą jedno gwiazdkowe oceny w AppStore. Bank chce dobrze ale coś wychodzi słabo. Na szczęście główna funkcjonalność (przelewy, historia) pozostała jak była. I dobrze bo nowa nie nadaje się do niczego.

   someone
  • U mnie na androidzie chodzi dobrze, napisałabym która wersja apki… ale nie wiem gdzie to sprawdzić :) Po którejś z ostatnich aktualizacji miałam problem z dobraniem tła, bo litery są – w zależności od okienka – albo czarne albo białe. Ale i z tym sobie w końcu jakoś poradziłam, jakby ktoś potrzebował jednokolorowego tła (1080×1920) to wgrywam tu: https://we.tl/t-Vh2397dBQs

   Be@
 • Nie, u mnie wszystko w porządku.

  Dan Odpowiedz
 • U mnie na Androidzie wszystko OK.
  …Taka sytuacja:
  Przeskoczyłem automatycznie z Promocji 14 na 15.
  Badanie salda 20.07 – 0zł (zerowanie konta)
  1 dzień po przeskoku środki X były oprocentowane standardowo.
  2 dzień :
  Dostępne środki: X
  Środki oprocentowane promocyjnie: X – Y (Y odsetki otrzymane 31.07, nie wypłacane)
  Środki oprocentowane standardowo: 0zł
  Z tego wynika, że odsetki Y leżą na 0%. Nie wypłacałem, bo 1 darmową wypłatę zjadło zerowanie. Ciekawe co system pokaże na 3 dzień?

  Czytelnik Odpowiedz
 • Dzień dobry, chyba się zagapiłam… Obecnie na dzień 1.09.2019 jestem w 14 edycji. Badanie salda miałam 25.05. Okres naliczania promocyjnego mam do 12.10.2019. Czy mogę się jeszcze załapać na 15 edycję ? czy badanie salda na 15 edycję już było?

  Bankowo blondynka Odpowiedz
 • Sprawdźcie czy zgadzają Wam się odsetki na koncie Profit i dajcie znać. U mnie wygląda jakby odsetki za 31.07 się nie skapitalizowały, a przecież Millennium nalicza odsetki od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca. Podczas kapitalizacji lipcowej wszystko się zgadzało.

  Lokata Odpowiedz
  • Środki wpłacone 27 sierpnia, odsetki naliczone za 4 dni — czyli bez tych za za 31 sierpnia.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ile tygodni przeciętnie trwają edycje promocji? Jestem w 15 edycji, promocja u mnie do 26/11/2019 Zastanawiam się czy wycofywać środki na weekend

  go Odpowiedz
  • Jest spora szansa, że wycofanie w ten weekend nic ci nie da, bo zazwyczaj promocje są krótsze (przeglądnij starsze artykuły aby oszacować czas trwania). Ale ryzyko jest zawsze.

   Michał
  • „Ile tygodni przeciętnie trwają edycje promocji?”
   — bardzo różnie, od 7 do 13 https://livesmarter.pl/koniec-promocji-konta-oszczednosciowego-profit-maj-2019/#comment-236996

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale czy nie jest tak, że jeśli nie wycofasz środków to wkroczysz w niekorzystne %? W końcu będzie badanie konta i Twoje środki staną się „starymi”? Tak mi tłumaczyła pani na infolinii.

   Robert K
  • @Robert K, wszystko zależy jakie będą parametry edycji 16. W mojej ocenie @go, przeskoczy 16 edycję, jeśli jego oferta kończy się 26 listopada 2019 r, to oznacza, że czas na przystąpienie do 16 edycji musiałby wynosić przynajmniej od 8 września do 27 listopada, a w praktyce do 30 listopada, czyli czas na przystąpienie musiałby wynieść min. 81 dni. Zdarzały się wcześniej edycje 90 dniowe, ale ostatnio są krótsze, jednak jak będzie to wie tylko autor nowej edycji :)

   Lokata
  • To panie na infolinii tłumaczą już, że trzeba wycofywać środki na dzień badania? 😯

   Don Quijote de la Mancha
 • do 12.10. na 2.7% jak było

  Pako Odpowiedz
  • Na koniec roku edycje trwały zazwyczaj długo, wiec spodziewałbym się kolejnej od 13.10. Do 12.01.2020.

   Dzikus
  • Gitara. Tym razem nauczony edycją poprzednią zaryzykowałem i nie czyściłem konta i przeskoczę tę 16 edycję :)

   Bolo
 • @Dzikus – zgadzam się, też mi tak wyszło z moich aproksymacji.

  Be@ Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie – czy ktoś z Was ma na koncie Profit ponad 100 tyś, np.105 tyś, liczone w promocji 2,7%? Teoretycznie max. kwota to 100 tysięcy, w zakładce widać, że środki promocyjne są ponad 100 tysięcy.
  Pozdrawiam

  Steffan Odpowiedz
  • „Teoretycznie max. kwota to 100 tysięcy”
   — nieprawda, to kwota do której środki są oprocentowane na 2,7%; nie ma chyba limitu kwoty promocyjnie oprocentowanych środków.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak do salda rachunków ma się posiadanie środków w ramach IKE w Millennium?

  James Odpowiedz
  • IKE z definicji nie ruszasz, więc jest neutralne.

   Michał
  • No chyba że akurat oszczędności z IKE wypłacił. 😉
   Ale nie ma raczej sensu wypłacanie środków z IKE 3%, by je wpłacić na Profit 2,7%,

   Don Quijote de la Mancha
  • No tak, pominąłem ekstremalną sytuację wypłaty z IKE, bo ono raczej nie do tego służy :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy