150 zł do sklepu jubilerskiego Ania Kruk oraz 50 zł do perfumerii Douglas za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja premiująca założenie Konta Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK. Tym razem jest ona kierowana głównie do kobiet – za założenie rachunku mogą one zgarnąć 100 zł, a za wykonanie transakcji kartą – kolejne 100 zł. Nagroda wydawana jest w postaci bonów do sklepu jubilerskiego Ania Kruk oraz do perfumerii Douglas. Pamiętajmy jednak, że ciągle możliwe jest skorzystanie z innej promocji banku, w której dodatkowo zyskamy 300 zł za wpływy wynagrodzenia. Razem nawet pół tysiąca złotych! :)

200 zł do sklepu Ani Kruk oraz perfumerii Douglas za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów (np. karta kredytowa, konto oszczędnościowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celu marketingowym. Regulamin wymaga od nas również zawarcia umowy do 30.06.2018 za pomocą przelewu, kuriera lub przez wideorozmowę.

Najbardziej opłacalny będzie ten ostatni wariant – pierwsze 125 osób, które otworzy konto przez rozmowę wideo z konsultantem, zgarnie voucher do sklepów Douglas o wartości 50 zł. Niezależnie od wybranego sposobu zawarcia umowy zgarniemy również 50 zł w formie vouchera do internetowego sklepu jubilerskiego Ania Kruk.

Co z pozostałą setką? Bon o wartości 100 zł otrzymamy wtedy, kiedy do 31.07.2018 wydamy kartą lub BLIKiem łącznie min. 150 zł w formie płatności bezgotówkowych. Ale uwaga – tu również obowiązują limity – oba vouchery zgarnie 900 pierwszych osób, które skorzysta z promocji. Tu tylko dodam, że w pierwszej edycji promocji pula nagród nie została wyczerpana, więc raczej nie spodziewałbym się, aby obecne 900 sztuk miało rozejść się w kilka dni.

Karty podarunkowe do sklepu jubilerskiego zostaną przekazane mailowo do 20.08 i będą ważne do 30.11.2018. Nagroda za otwarcie konta przez wideorozmowę zostanie wysłana w tym samym terminie, ale listem poleconym. Będzie ważna bezterminowo.

Szczegóły promocji w regulaminie.

300 zł za wpływy wynagrodzenia

Oprócz promocji na start BZWBK oferuje również inną ofertę, przygotowaną dla wszystkich swoich klientów. W zamian za zlecenie przelewu wynagrodzenia na konto zgarnąć możemy nawet 300 zł – a dokładniej 50 zł przez 6 miesięcy za każdy taki przelew.

O tym jak zdobyć 300 zł szczegółowo pisałem w swoim prześwietleniu. Łącząc obie promocje możemy zgarnąć nawet 500 zł premii :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

  • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
  • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
  • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

2,7% na kontach oszczędnościowych

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej możliwe jest zgarnięcie 2,7% na dwóch kontach oszczędnościowych banku. Po pierwsze – na mobilnym koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Po drugie – na koncie systematycznym do 20 000 zł. O szczegółach działania obu rachunków pisałem w osobnych prześwietleniach:

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy