200 zł do H&M za założenie Konta Otwartego na Ciebie z kartą eŚwiat w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, skierowana tym razem do osób, które chciałyby otworzyć konto osobiste z Kartą Otwartą na eŚwiat. Do zdobycia jest 200 zł w formie voucherów do H&M. :)

200 zł do H&M za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat

Promocja otwarta na eŚwiat

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji został mocno skrócony, dlatego w promocji mogą brać udział również dawni klienci banku. Warto jedynie dodać, że do wykluczeń wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP Paribas. Na szczęście posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na eŚwiat) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć.

200 zł do wydania w H&M!

Co dalej? Zasady zgarnięcia bonu są bardzo proste. Wystarczy, że po zawarciu umowy aktywujemy aplikację mobilną GOmobile (ale nie później, niż do końca sierpnia), a w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji – wykonamy minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Standardowo bank akceptuje tu wszystkie wydatki (zakupy w sklepach, internecie, na stacjach paliw, itd.) oprócz „ułatwiaczy” obrotów kartą, czyli transakcji z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Wykluczone są również płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media).

I… to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo, do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego oraz karty debetowej założonej w promocji. Oznacza to również, że warunki warto spełniać jak najszybciej.

Samo przekazanie e-karty upominkowej załadowanej kwotą 200 zł nastąpi SMS-owo, do końca miesiąca, na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Voucher będzie ważny minimum do 30.03.2021.

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Ta promocja trwa jednak tylko do końca maja!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacimy natomiast 6 zł za kartę „Otwartą na eŚwiat” (wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody). Nie zapłacimy natomiast za wypłaty z bankomatów w kraju, a gratis otrzymamy ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które obejmuje m.in. pomoc prawną w przypadku konfliktu ze sklepami online, utraty danych z dysku komputera, utratę reputacji czy kradzież tożsamości internetowej (np. poprzez zaciągnięcia kredytu na nasze dane).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy 12 miesięcu jest liczone od daty uruchomienia promocji czy złożenia wniosku?

  Andy59 Odpowiedz
  • Uczestnik:

   w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku

   Michał
 • moim zdaniem regulamin dyskwalifikuje posiadaczy kart kredytowych, bo mówi o braku umowy ramowej na dzień udziału w promocji. W regulaminie umowa ramowa definiowana jest jako „umowa ramowa rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu”. Nie doprecyzowano o jaką kartę chodzi..

  e Odpowiedz
  • Dopytywałem wielokrotnie – nie wyklucza. To umowa depozytowa (rachunków płatniczych) a nie karty kredytowej. Inna sprawa, że wniosek pewnie przez to i tak nie przejdzie – gdyby komuś się udało to prośba o info.

   Michał
 • hej, hej,
  a można jakoś sprawdzić od jakiegoś czasu nie jest się klientem banku?

  Ju Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy