T-Mobile Usługi Bankowe: 200 zł w bonie do empiku za wyrobienie karty kredytowej MasterCard Travel

Zakończona

Ruszyła promocja dla nowych i obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy chcą wyrobić kartę kredytową MasterCard Travel. W zamian za zamówienie karty i wydanie 750 zł bank nagrodzi nas bonem do sklepu empik.com o wartości 200 zł :)

200 zł do empik.com za kartę kredytową T-Mobile

90-dniowy okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnej karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji – czyli od 1.09.2017.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o wydanie karty MasterCard Travel i zawrzemy umowę. Wnioskować możemy do 30.01.2018.

Aby uzyskać voucher do sklepu empik o wartości 200 zł będziemy jeszcze musieli wykonać płatności bezgotówkowe kartą (w sklepach i internecie) na kwotę min. 750 zł w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w grudniu, to warunki musimy spełnić w styczniu.

Bank zaznacza jednak, że nie będzie brał pod uwagę transakcji z kodami MCC równymi 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz 4900. Są to specyficzne kody usług, które ułatwiają wydawanie pieniędzy. Jeśli mamy zamiar wykonywać transakcje w „normalnych” sklepach, to nie musimy się o nic martwić. To, jaki kod MCC ma dany terminal płatniczy, sprawdzimy na stronie jakimcc.pl.

To tyle! Voucher o wartości 200 zł zostanie do nas wysłany SMSem w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to najpóźniej koniec lutego.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta MasterCard Travel?

Warto zauważyć, że w promocji nie wyrabiamy „zwykłej” karty MasterCard, ale MasterCard Travel. Karta ta różni się od zwykłego plastiku głównie tym, że premiuje transakcje walutowe 5% zwrotem, ale ze względu na niekorzystne przewalutowanie wychodzimy bardziej za zero, niż zarabiamy.

Jeśli chodzi o opłaty – pierwszy rok używania karty jest darmowy – nie ma opłaty rocznej. Ta pojawia się dopiero w drugim roku i może wynieść 70 zł (jeśli wydamy mniej, niż 7500 zł w ostatnich 12 miesiącach), 35 zł (jeśli wydamy mniej, niż 15000 zł) lub 0 zł (jeśli wydamy ponad 15000 zł). Oczywiście nie ma obowiązku trzymania karty tak długo.

Co ciekawe tabela opłat i prowizji wspomina również o opłacie 8 zł za dany cykl miesięczny karty. Ta nie jest jednak pobierana po wykonaniu min. 4 transakcji bezgotówkowych w cyklu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Fajna promocja, szkoda, że tu już pewnie wszyscy kk TMUB mają, za wyjątkiem tych, którzy w ogóle karty kredytowej mieć nie chcą lub nie mogą…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Ja nie mam takiej karty :D Właśnie poszły dwa wnioski :D

  Bea Odpowiedz
 • jak długo trzeba trzymać tę kartę?

  as Odpowiedz
 • wg regulaminu 2 karty kredytowe uczestniczą w promocji…
  Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe lub Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami T-Mobile Usługi Bankowe…

  zgred Odpowiedz
 • Można to połączyć z programem poleceń ?

  JoX Odpowiedz
  • juz chyba nie dziala, nie ma mozliwosci wygenerowania linka w nowej bankowosci a stare nie dzialaja…

   eh
 • a macie jakieś triki na wydawanie kasy taką kartą, tzn. tak, żeby mieć potem zwrot?

  as Odpowiedz
 • Trzeba zawrzec umowe przez podany wyzej link ? Czy jak ktos ma konto zamawia karte po prostu w systemie ?

  JoX Odpowiedz
  • przeciez jak klikniesz w link to pierwsze co jest to: „Złóż wniosek poprzez bankowość internetową. Zaloguj się.”

   Ludzie czytajcie…

   eh
  • Tak, tyle ze nie moge sie w tym momencie zalogowac – wyrzuca błąd. Mogę sie zalogować tylko „normalnie” i z poziomu swojego konta wybrac zalozenie KK. Czytam :)

   JoX
  • Dokładnie, kliknięcie „zaloguj się” z podanego linku zawsze kończy się błędem – „Złożenie wniosku nie powiodło się. Prosimy o kontakt z oddziałem lub infolinią pod numerem 19 506”. Przyłączam się zatem do pytania kolegi – czy złożenie wniosku bezpośrednio z poziomu swojej bankowości internetowej także kwalifikuje się do niniejszej promocji?

   allanek
 • Jak wygląda sytuacja z wydaniem tych 200 zł nie ma minimalnej kwoty zakupów? albo innych ograniczeń ( haczyków ) przy wydawaniu tego bonu.

  karo141 Odpowiedz
  • nie, doładowujesz taką kartą środki (portfel) w empiku i wydajesz po kawałku, w całości, można nawet dopłacić jeśli musisz wydać więcej.

   Loki
 • Czy w TM przy promocji z moneyback działa wiadomy przekaz ?

  dario Odpowiedz
 • Pytanie troszkę z innej beczki. czy jest sposób, żeby konsultacji nie weryfikowali telefonicznie faktu zatrudnienia u pracodawcy, trochę męczące jest informowanie, że ktoś z Banku będzie dzwonić i się pytać czy rzeczywiście pracuje. Z góry dzięki:)

  Rafał Odpowiedz
  • Pewnie nie — gdybym to ja pracował w banku, to coś takiego byłoby dla mnie podejrzane.

   Skądinąd ja nigdy w pracy nie informowałem, że będą z banku telefonować, choć karty kredytowe wyrabiam nałogowo i często wyrażałem zgodę na taki telefon… więc nie wiem, czy jednak nie dzwonili, czy z mojej firmy potwierdzają takie informacje każdemu, kto się pyta (i mówi, że jest z banku)? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ano właśnie to jest cienka granica. Wiem ze dzwonią a pracodawcy informują o zatrudnieniu itp. Tez już trochę kart posiadałem Citi itp. O ile w dużej firmie to nie był problem to w mniejszej co dwa tygodnie telefon z banku jest trochę interesujący dla pracodawcy ;)

   Rafał xyz
  • U mojego poprzedniego pracodawcy w kadrach nawet nie chcieli słyszeć o żadnych tego typu telefonicznych potwierdzeniach, nawet za moją zgodą i nawet zdając sobie sprawę z tego, że potencjalnie może to kosztować ich więcej pracy (np. wydanie zaświadczenia o zarobkach). Ponoć to po prostu niezgodne z prawem. Także pytanie kolegi nie zasługuje na takie obcesowe potraktowanie i chodzi tu o coś więcej niż tylko zwykłe zawracanie przez bank głowy.

   allanek
  • Hmm, „obcesowy «zbyt bezpośredni i nietaktowny»” — czy moja odpowiedź była nietaktowna?

   Po prostu wiem, że przy udzielaniu kredytu ważne jest sprawdzenie pracodawcy, chodzi nawet nie tylko o telefonowanie, ale w ogóle sprawdzenie, czy nie jest to firma „krzak” nie mająca nawet numeru stacjonarnego. Podobnie zaświadczenie o zarobkach z małej firemki może być dla banku mało wiarygodne…

   Co nie zmienia faktu, że interesujące jest, czy pracodawca może takich informacji telefonicznie udzielać (choć tak dokładniej, to chodzi tylko o potwierdzenie).

   Don Quijote de la Mancha
  • A może twierdząc, że osoba zatrudniena w firmie-krzak ma mniejsze szanse na otrzymanie produktu kredytowego też jestem nietaktowny? Przykro mi, ale taka jest prawda. Dodam, że osoby prowadzące działalność gospodarczą często mają jeszcze większe problemy — cóż za nietakt!

   Don Quijote de la Mancha
  • Dokladnie, to jest proceder nielegalny. Wyjadacze wisienek trochę o tym zapominają. Pracodawcy informują bo nie chcą robić kłopotu a narażamy się na wyciek danych wrażliwych jutro może pomecze T Mobile i dam znać jak najszybciej da się to ominąć :)

   Rafał xyz
  • Z tego co ja wiem jest to nielegalne. Nawet potwierdzę telefonu. Wcześniej przymykalem na to oko. Jednak obecnie jest to dla mnie nie komfortowe. Prawda jest taka ze nigdy nie wiadomo kto stoi po drugiej strony telefonu itp. Weryfikacja rozumiem ale, gdy w T Mobile chce kartę z limitem na 1 tys to nie musza mieć info jak przy hipotece :)

   Rafał xyz
  • Nie wiem, jak TMUB, ale zasadniczo przy takim limicie kredytowym banki od swoich klientów nie chcą niczego od pracodawcy — ostatnio wyrabiałem dwie takie, w Toyota i Millennium.

   Don Quijote de la Mancha
  • Bgz Paribas przy promocji z empik i limicie 1000 zł oczywiście telefonowal ;) Citi tez dzwoni ale u nich limit miałem kolo 3000 zł

   Rafał xyz
  • W BGŻ BNP to mnie nie dziwi…
   Choć widać, że już zmienili zasady na swoje, bo gdy tę kk Mam Bonus wyrabiałem w lutym w promocji z walizkami, to nie chcieli żadnych dokumentów, mimo że byłem dosłownie klientem z ulicy, a zaraz później zadzwonili z ofertą podniesienia limitu do 4200 zł (za darmo, bez dokumentów). Wtedy Sygma już była przejęta przez BGŻ BNP, ale mieli jeszcze osobne systemy, teraz widać już nie tylko systemy połączyli, ale też swoje specyficzne podejście do klientów…

   Don Quijote de la Mancha
  • „Po prostu wiem, że przy udzielaniu kredytu ważne jest sprawdzenie pracodawcy, chodzi nawet nie tylko o telefonowanie, ale w ogóle sprawdzenie, czy nie jest to firma „krzak”

   Dokładnie tak jest, raz nawet przy mnie sprawdzali w Internecie, czy moja firma ma stronę internetową, ale czy dzwonili tam później, to nie wiem

   Katarzyna
 • To mozna karte Zwykla czy musi byc travel?

  Dd21 Odpowiedz
  • Kilkukrotnie napisałem w artykule, że Travel :)

   Michał
  • cytując regulamin „w związku z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe lub Kartą Kredytową Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami T-Mobile Usługi Bankowe (zwaną dalej „Kartą”).”

   santech
 • Czyli:
  -w grudniu 2017 składam wniosek i podpisuję umowę o kartę kredytową
  -w styczniu wydaję 750zl kartą w normalnych sklepach
  -w lutym dostaje smsem bon na 200zł do empiku
  -z tytułu posiadania „produktu kredytowego”, mając konto Premium, biorę udział w promocji zwrotu 5% wydatków kartą – max 25zl/miesiecznie
  -spokojnie otrzymuję zwroty przez 12 kolejmych miesięcy (pamiętając o minimum 4 transakcjach kartą kred. w miesiącu)
  -w listopadzie 2018 zamykam kartę kredytową, nic nie płacąc za jej użytkowanie przez cały tem czas

  jaa Odpowiedz
  • Tak, tylko z tym „spokojnie” chyba nieco przesadziłeś/łaś, bo moneyback (ten standardowy krajowy, ale może walutowy też) mogą w każdej chwili wycofać (informując o tym z dwumiesięcznym wyprzedzeniem).

   Nie mam też pewności jak z okresem wypowiedzenia przy zamykaniu, może dla uniknięcia opłaty rocznej lepiej to zrobić przed upływam 11 miesięcy od wyrobienia.

   Don Quijote de la Mancha
  • rozumiem, to powiedzmy, że wypowiedzenie karty kredytowej składamy jednak w październiku 2018 ;) i będzie OK

   jaa
  • Zależy to od banku. Zamykanie karty kredytowej może trwać nawet do 60 dni. Ja zamknąłem wcześniej, tak jak pisał @Don przed upływem 11 miesięcy. Jestem właśnie w czasie wypowiedzenia, a informacja z korespondencji bankowej brzmiała następująco:
   Po zamknięciu karty należy wydać dyspozycję zamknięcia rachunku karty kredytowej. Zaległości na rachunku powinny zostać spłacone przed złożeniem dyspozycji. Rachunek karty kredytowej zostanie zamknięty po wygenerowaniu dwóch wyciągów, na których saldo zadłużenia wyniesie 0.

   Andy
  • Albo można ponieść opłatę roczną 70 zł i dalej korzystać z cashbacku po 25 zł miesięcznie (oczywiście o ile nadal będzie). Czyli też wyjdzie się „na plus”. Czy źle myślę?

   takimarcin
  • Chodzi mi oczywiście o drugi rok używania karty.

   takimarcin
 • Don Quijote de la Mancha nawet nie krakaj że zlikwidują cashback bo na dzień dzisiejszy mam tam w sumie 4 karty kredytowe a myśle że takich jak ja jest więcej ;) także statystyki posiadania kart kredytowych po likwidacji cashbacku poleciałyby pieknie. Śmiać mi sie chce jak czytam jakie problemy robią gdy chcesz wyrobić sobie kredytówke np. dzwonią do pracodawcy itp., mojemu bezrobotnemu bratu dali bez sprawdzania z limitem 10 tys w maju gdy była kredytówka wymagana do zwrotu.

  Brenek Odpowiedz
 • @Andy
  Czy za okres kiedy generowane są 2 wyciągi z saldem zero bank pobiera opłatę?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • W momencie zamknięcia karty kredytowej jesteśmy zwolnieni z opłat. To informacja prosto z banku. Dodatkowo brałem udział jeszcze w starej promocji z bonem do Tesco, gdzie regulamin mówił o zwolnieniu z opłaty miesięcznej za kartę do 31.12.2017 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym:)

  Andy Odpowiedz
 • Mój wniosek odrzucają. Być może dlatego, że w ciągu ostatnich 90 ostatnich dni byłem klientem i miałem kartę w Aliorze.

  szumi Odpowiedz
  • Czytając literalnie regulamin, żeby być wykluczonym, musiałbyś mieć KK Travel lub KK Pomoc mierzona kilometrami…sam się zastanawiam czy się załapię, bo miałem standardową KK.
   Kolejne pytanie brzmi, czy liczą moment złożenia dyspozycji zamknięcia, czy też moment po tych 2 wyciągach zerowych. Pamiętam, że z bonami Tesco było bujanie do końca lipca i wtedy KK zamknąłem, ale 2 wyciągi zerowe musiały zostać wygenerowane być zanim Bank zamknął…

   abc
  • Przyszedł mi wczoraj sms o odrzuconym wniosku. Dzisiaj jednak zadzwonili, że wszystko ok i wniosek jest zatwierdzony :)

   szumi
 • Czy oprócz T-MUB można jeszcze gdzieś założyć konto z cashback za płatności w sklepach wynoszącym ponad 3%, czy wszystko się chwilowo pokończyło?

  Skylla Odpowiedz
 • czy wyrobienie tej karty kredytowej doje możliwość uzyskania 5% zwrotów za zakupy w kraju?

  darek Odpowiedz
 • Odpowie ktoś (Michał?) na moje i kolegi pytanie …. kliknięcie „zaloguj się” z podanego linku zawsze kończy się błędem – „Złożenie wniosku nie powiodło się. Prosimy o kontakt z oddziałem lub infolinią pod numerem 19 506”. Przyłączam się zatem do pytania kolegi – czy złożenie wniosku bezpośrednio z poziomu swojej bankowości internetowej także kwalifikuje się do niniejszej promocji?

  JoX Odpowiedz
 • Wypełniłem cały formularz bez logowania i po ostatnim kroku również dostałem komunikat „Złożenie wniosku nie powiodło się. Prosimy o kontakt z oddziałem lub infolinią pod numerem 19 506”. Podobnie miałem kiedyś przy próbie wnioskowania o kartę z bonem do tesco. Szkoda czasu.

  wert Odpowiedz
  • Zadzwoniłem na infolinię. Poddałem się po tym jak konsultant wziął moje dane osobowe, ponad 20min „coś sprawdzał”, a mi kazał w tym czasie słuchać muzyczki.

   wert
 • Zaczekam aż dadzą coś w gotówce.

  Rolo Odpowiedz
 • Program rekomendacji działa tylko przez starą bankowość online. Nie wiem jak u Was ale u mnie jest możliwość rekomendacji tylko konta. Może ktoś sprawdzi u siebie? Wg regulaminu rekomendacji jest możliwość polcenia innego produktu niż konto.

  santech Odpowiedz
 • Czy jest coś takiego w Tmobile jak dział utrzymania? Proponują coś za nieodchodzenie, czy zamykają z automatu karty kredytowe?

  dadadaq Odpowiedz
  • Jak zamykałem 1,5 roku temu to tylko napisali maila, że żałują i blablabla. Nic nie zaproponowali, ale coś mogło się od tego czasu zmienić. Ktoś ostatnio chwalił na tym forum utrzymaniówkę Millennium. Ja jak zadzwoniłem to myślałem, że żartują. Oferta była śmieszna. Pewnie zależy kto dzwoni i jakie ma podejście/chęci/dobry dzień…

   jano
 • Czy jeżeli będę miała kartę debetową i kredytową z tego banku i będę robić płatności tylko kk, to otrzymam zwrot 5%, czy dotyczy to tylko płatności kartą debetową?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Jest zwrot za płatności kartą kredytową – sprawdzone od dawna.

  mbo Odpowiedz
  • dzięki, czyli, mając konto Premium, z tych 750 zł do wydania obowiązkowo z kk, 500 zł będzie zaliczone do zwrotu 5% ORAZ do zwolnienia z opłaty za konto?

   Katarzyna
  • Tak.

   Nie zapomnij o 4 transakcjach miesięcznie dla zwolnienia z opłaty za kk (nie wystarczy jedna na np. 750 zł).

   Don Quijote de la Mancha
  • Czyli faktycznie wyrabiając kk, najlepiej debetówkę zamknąć, jeśli się nie wypłaca z bankomatów?
   Z ciekawości też zapytam, czy ktoś już doszukał się lub dowiedział czy aby kk była bezpłatna chodzi o rok kalendarzowy czy rok od otwarcia karty? Ja asekuracyjnie zostawiam sobie tę promocję na styczeń.

   abc
  • Debetówka w Premium jest bezpłatna, a może się przydać np. do wpłatomatów.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ten zwrot 5% za transakcje bezgotówkowe za granicą faktycznie obejmuje tylko płatności poza Polską? Nie przejdą transakcje w naszym kraju? Może ktoś już to przetestował?

  Rolo Odpowiedz
 • regulamin mówi o „12 miesiącach”: opłata za wznowienie 0 zł (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy), więc chyba od zawarcia umowy karty

  Katarzyna Odpowiedz
 • Dla jasności.

  Mając konto Premium i Kartę Kredytową, można używać tylko KK w celu uniknięcia opłaty za konto i zaliczania moneybacku? Przy okazji robiąc obrót KK można, by było zmniejszyć lub uniknąć opłaty rocznej za jej utrzymanie. Czy tak to wygląda?

  rolin Odpowiedz
  • Dla konta Premium

   Regulamin zwrotu 5% mówi:
   „Transakcja – operacja płatnicza bezgotówkowa wykonana przy użyciu Karty….”
   a Karta to: „karta płatnicza debetowa wydana do Rachunku lub KARTA KREDYTOWA, której Klient jest Posiadaczem bądź Współposiadaczem”

   A więc płatności kk zaliczają się do zwrotu

   Natomiast taryfa opłat podaje warunek zwolnienia z opłat:
   „0 zł pod warunkiem dokonania przez Klienta w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych kartą (transakcje nie mogą zostać anulowane) na kwotę minimum 500 zł. Do transakcji bezgotówkowych kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim kartami wydanymi do konta oraz TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE DOKONANE NA RACHUNKU KARTY KREDYTOWEJ, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta. Obowiązuje od 1 września 2017 r.”

   Czyli płatności kk zaliczają się do kwoty umożliwiającej zwolnienie z opłat

   Katarzyna
 • Jak się jest klientem Aliora to wyklucza udział w promocji?

  Paweł Odpowiedz
 • Nie da sie założyc karty …wyrzuca błąd po kliknięciu Zaloguj …

  JoX Odpowiedz
 • Mam takie pytanko odnośnie okresu spełnienia warunków. Dzisiaj na infolinii babka powiedziała mi że czas na wydanie 750 zł jest liczony od momentu otrzymania karty. Czyli kartę otrzymuję przykładowo 20 grudnia, i do 20 stycznia muszę zrobić obrót. Tutaj piszecie że czas liczy się dopiero od początku następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Jak mam „pogodzić” te rozbieżności? Da radę to jakoś wyjaśnić?

  Aro90 Odpowiedz
  • ja opieram się na regulaminie, który jest tu bardzo precyzyjny:

   Aby Uczestnik otrzymał kod, zobowiązany jest do dokonania transakcji bezgotówkowych (z wykluczeniem
   przelewów z Karty) na łączną kwotę co najmniej 750 zł w kolejnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu Umowy,
   z zastrzeżeniem ust. 4. poniżej. Przykład: gdy Umowa została zawarta w grudniu 2017 r. to ww. transakcje powinny
   zostać dokonane w styczniu 2018 r.

   Konsultant na swoim „widzimisię” – na dodatek zupełnie myląc terminy (regulamin mówi o podpisaniu umowy, konsultant o otrzymaniu karty).

   Znacznie łatwiej zgłosić ewentualną reklamacje opierając się na oficjalnym regulaminie promocji, niż na zdaniu konsultanta, którego nawet nie mamy nagranego (ma bank). Oczywiście dobrym pomysłem jest też matematyczne przecięcie obu okresów, czyli zrobienie transakcji w okresie wspólnym (czyli, w podanym przypadku, 1-20.01).

   Michał
 • Mam inny problem, prosze pomóżcie…
  Zawnioskowałam o kartę (logując się na koncie) – kartę mi przysłali, a ja zamiast aktywować ją to przez pomyłkę ją zamknęłam. Czy mogę zawnioskować o kolejną kartę i wziąc udział w promocji z kartą do empiku?? Tak naprawdę ta kk nie była nigdy aktywna. Mogłabym też mówić, ze nawet jej nie dostałam pocztą i nigdy nie widziałam…

  Aga Odpowiedz
 • A karta Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami to jakaś trędowata, bo w komentarzach tylko piszą o karcie Travel, a podobno obie biorą udział w promocji…

  Dario Odpowiedz
  • Tak, trędowata, to chyba najbrzydsza polska karta wszech czasów…

   No i nie daje walutowego moneybacku…

   Don Quijote de la Mancha
  • Daje walutowy moneyback, tylko przy kursie wyższym o 7,5% od średniego to się nie opłaca.

   p27
 • Jeszcze jedno pytanko, jak mam konto Freemium to mogę je zmienić w Premium, czy trzeba robić jakieś „kombinacje alpejskie”?

  Dario Odpowiedz
 • @Dario
  Przygotuj dowód osobisty, telekod i numer Freemium. Zadzwoń na infolinię i bez problemu zmienisz na Premium.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy ktoś z was wnioskował ostatnio o kartę? Mi już dwa wnioski odrzucili a zdolność mam b.dobra.

  Anna_123123 Odpowiedz
  • KK zakładana na żonę. Wniosek bez problemu przeszedł, całkowicie online poprzez przelew weryfikacyjny z Millenium, następnie dzwonią konsultanci w celu potwierdzenia i zadają standardowe pytania. Może problem tkwi w niezgodności danych adresowych z wniosku, a banku z którego wychodzi Twój przelew.

   Andy
  • Ja niedawno otwierałem nową, choć nie w tej promocji, bo jedną już tam mam. Limit wziąłem tylko 1000 zł, dane o dochodach wklepałem w formularzu i powtórzyłem w rozmowie telefonicznej, ale dokumentów nie musiałem żadnych przedstawiać (bez przesady, 1 kzł!) wystarczył BIK. Niestety musiałem iść do oddziału podpisać umowę i wskanować dowód osobisty (choć przy zakładaniu ror już go skanowali), na szczęście poszło to całkiem sprawnie (pomijając moją nieumiejętność podpisania się zgodnie z poprzednio złożonym wzorem).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don udaje Ci się korzystać z oddziałów TMUB i nie stracić przy tym nerwów? ;)

   abc
  • Pokićkało mi się ?, ta ostatnio to w Mill, w oddziale TMUB oczywiście nigdy nie byłem, a netowotel-tel-kurierowe wyrabianie ich kk trwało parę miesięcy, kurier nie jeden raz przyjeżdżał… ?

   Don Quijote de la Mancha
 • Wchodząc we wniosek o KK z poziomu konta, mam możliwość wybrania tylko jednej KK ( Pomoc mierzona kilometrami ) miał tak ktoś? Miałem wcześniej KK z limitem 1500 zł i taki sam limit od razu mi wyskoczył.

  karo141 Odpowiedz
 • „Aby uzyskać voucher będziemy musieli wykonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 750 zł w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy” – jeśli otwierałem konto za pomocą przelewu to która data jest datą podpisania umowy ?
  1. data złożenia wniosku
  2. data wykonania przelewu aktywizującego
  3.data otrzymania przelewy przez t-mobile
  4.data aktywacji karty ?

  travosz Odpowiedz
 • @offtop

  Czy aplikacja T-Mobile bankowe jest naprawdę tak słaba jak opinie w Google Play? Zamierzam założyć konto, ale użyteczna apka to podstawa.

  rolin Odpowiedz
  • No… nie strzyże i baniek nie stawia. Wodotrysków nie ma. Ale możesz sprawdzić stan konta i kart, historię transakcji (bez mcc niestety), zrobić przelew. Mnie nic więcej nie jest potrzebne. Czasem nie chce się uruchomić jak ma słaby internet.
   Może apka nie jest jakaś fantastyczna, ale jest i działa. W ogóle ten bank należy raczej do tych trudnych w obsłudze. Zwłaszcza jak coś nie zadziała automatycznie. Ale daje moneyback, więc…

   [email protected]
  • Ważne, że działa. Bo opinie są takie, że działa, ale rzadko :)

   rolin
  • Od przejścia na nową bankowość aplikacja chodzi jak ostatni syf. Logowanie trwa około minuty, BLIK-a nie da się często zatwierdzić, bo nie starcza 120 sekund ważności kodu. MASAKRA. Raz na 10 chodzi dobrze, ale głównie to totalna padaka.
   Net mam dobry, jakby ktoś miał wątpliwości i inne banki hulają aż miło, a T-mobile od jakiegoś miesiąca chodzi do bani.

   Dario
  • Ogólnie nie jest źle, czekam tylko aż dodadzą przelewy BLIK na nr telefonu.

   p27
 • Czy ktoś kto ma juz konto w T-mobile bankowe złozył wniosek o KK?? Wtedy oddzwaniają na drug dzien i telefonicznie podpisuje sie umowe od razu? Ile to może trwać?

  AaBb Odpowiedz
 • Ja przeszedłem z Freemium na Premium pod sam koniec miesiąca i ostatniego dnia rąbnęli mi 18,90 zł. Aż we mnie zawrzało!!!
  Nie miałem nawet karty, żeby zrobić nią jakiś obrót, bo karta miała przyjść za co najmniej
  kilka dni. Zadzwoniłem na obsługę klienta i siedziałem tam ponad pół godziny. Facet przekonywał mnie, że tak jest w regulaminie i, że się na niego zgodziłem. Jednak jak poinformowałem, że chcę złożyć reklamację, to okazało się, że mają coś takiego jak „uznanie biznesowe”, które pozwala na zwrot reklamowanej transakcji. Podobno cały Alior Bank ma taki mechanizm, więc można z niego korzystać (jak się wie, że istnieje…).
  Kasę oddali, więc jestem uspokojony – szczególnie, że to nie mało.

  Dario Odpowiedz
 • Witam wszystkich , czy wykonanie płatnośći za bilet Rynaiar z tym MCC liczy się do wymogu tych 750 zł

  dd Odpowiedz
 • czy placenie karta KK w internecie tez sie wlicza (np allegro?)?
  jesli tak to mozecie mi przyblizyc jak nalezy wykonac taka platnosc aby byla wliczona do kwoty wymaganej (500 pln)?
  z gory dzieki

  michal1607 Odpowiedz
  • W opcjach płatności trzeba wybrać kartę kredytową Mastercard, otworzy się bramka płatności i należy w niej wprowadzić dane kart: numer, termin ważności, imie i nazwisko i kod weryfikacyjny 3 cyfry na odwrocie karty. W allegro zdaje się trzeba w swoim koncie dodać kartę do płatności Payu i płacąc za towar wybrać płatność Payu

   Katarzyna
  • Nie trzeba dodawać nic na stałe tj danych karty, można jednorazowo płacić za każdym razem.

   Zdzisiek80
  • Tak, oczywiście, grunt to wybierać płatność kartą kredytową/debetową Mastercard.

   Katarzyna
  • Jak widać nikt z odpowiadających nie zrozumiał pytania. Chodzi o to, czy Allegro stosuje MCC, który nie jest wykluczany. Też bym się tego chętnie dowiedział.

   Paweł K.
  • Allegro MCC 5999. Wystarczy poszukać linku do listy kodów w samym tekście dotyczącym promocji podanym przed admina, a potem z funkcji Szukaj

   Katarzyna
  • Dzięki! Sprawdzałem tę listę już wcześniej i myślałem, że dotyczy to tylko opłaty za prowizje sprzedających do Allegro, ale teraz widzę, że to chodzi jednak też o zakupy :)

   Paweł K.
 • Paczka z umową i innymi dokumentami przychodzi na maila, a hasło SMS’em. Zmieniałem operatora i SMS przepadł. Czy to hasło ma jakiś logiczny sens (np. numer PESEL i litery nazwiska) czy przypadkowe cyfry i litery? Za wysłanie duplikatu chcą 50zł.

  Łuki Odpowiedz
 • Witam, niestety nie udało mi się dostać karty kredytowej u nich, macie jakieś pomysły, jak przedłużyć sobie moneyback. Mam konto Premium, powiedzmy że je zamknę i otworzę sobie nowe Freemium, czy będę miała moneyback z niego?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Skoro kody MCC 4900 sie nie liczą to znaczy, że odpadają wszelkie płatności przez internet? Blue media i przelew24 to chyba „pośrednicy” płatności w większości sklepach?

  Bartłomiej Odpowiedz
 • @Katarzyna
  Nie, założenie drugiego konta nie pomoże. Weź najtańszy / za 50 zł/ limit w koncie.

  Waldemar Odpowiedz
  • Ok, to może być wyjście, mam jednak pytanie, w informacjach o tym limicie jest mowa o minimalnej kwocie limitu: „W ramach limitu odnawialnego w koncie możesz otrzymać minimum 500 zł. Maksymalna kwota limitu wynosi 100 000 zł.” Te 500 zł to limit roczny czy miesięczny? Jeśli miesięczny to całość za rok wynosi 500 x 12 = 6000 zł, od tego opłata roczna 0,01% czyli 60 zł, a oni wspominają w tabeli o opłacie min. 30 zł. O co tu chodzi?

   Katarzyna
 • Czy ktoś z Was wydał już 750 zł i otrzymał voucher? Czy jednak trzeba czekać do końca promocji aby otrzymać voucher?

  dociekliwy Odpowiedz
 • Hej próbuję złożyć wniosek ale nieskutecznie, tj. automatycznie odrzuca mnie po złożeniu wniosku i przychodzi SMS, że na podstawie złożonych danych nie mogą mi przyznać karty. Raz robiłem to na kwotę 4000zł, później spróbowałem na kredyt w wysokości 1000zł i to samo. Dla mojej kobiety poszło, bez problemu tyle, że ona ma umowę o pracę, zarobki 1850, koszty utrzymania wpisałem 1600. Ja mam zlecenie za 1500zł miesięcznie i koszty utrzymania 1200 wpisane. Powodem są niskie zarobki, czy może da się jakoś zakombinować z kwotami utrzymania itp. ?

  Paweł Odpowiedz
  • @Paweł, trudno powiedzieć, wiele elementów może na to wpływać, np. Twoja historia w BIK; ale rzeczywiście koszty w stosunku do dochodów podałeś chyba za wysokie, szczególnie, że w TMUB (przynajmniej kiedyś) chcieli koszty bez mieszkania, gdy ja przez tel. podałem zbliżone do kwot podawanych przez Ciebie, to pani się zdziwiła i w końcu wpisała o tysiąc mniejsze…

   Don Quijote de la Mancha
 • Hej próbuję złożyć wniosek ale nieskutecznie, tj. automatycznie wyrzuca mnie po złożeniu wniosku i przychodzi SMS, że na podstawie złożonych danych nie mogą mi przyznać karty. Raz robiłem to na kwotę 4000zł, później spróbowałem na kredyt w wysokości 1000zł i to samo. Dla mojej kobiety poszło, bez problemu tyle, że ona ma umowę o pracę, zarobki 1850, koszty utrzymania wpisałem 1600. Ja mam zlecenie za 1500zł miesięcznie i koszty utrzymania 1200 wpisane. Powodem są niskie zarobki, czy może da się jakoś zakombinować z kwotami utrzymania itp. ?

  Paweł Odpowiedz
  • mnie nie chcieli, bo mam 2 inne karty kredytowe z dosyć wysokimi limitami, no i nie mam żadnej umowy dłuższej niż na miesiąc, nawet limitu w koncie na 500 zł mi nie chcieli dać, w związku z czym mówię temu bankowi bye bye…

   Katarzyna
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy