750 zł za założenie eKonta i do 250 zł w programie poleceń

Zakończona

Ruszyła kolejna rekordowa promocja z premią za założenie eKonta. Tym razem oprócz 100 zł na start i 650 zł w formie moneybacku dodatkowe 250 zł zyskamy za polecenie konta znajomym :)

1000 zł za założenie eKonta w promocji eBroker

eKonto z Bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016. Bank precyzuje nawet, że chodzi tylko o te rachunki, które miały numer rozliczeniowy (3-10 cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Co ciekawe bank wyklucza również te osoby, które zawnioskowały już o eKonto i ich wniosek jest w trakcie rozpatrywania przez mBank.

Ta promocja jest już nieaktualna, ale możesz skorzystać z kolejnej edycji i znów zgarnąć 750 zł za założenie eKonta!

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, aktywujemy swoje konto, a następnie złożymy wniosek o eKonto Standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem wygenerowanego dla nas linku. Mamy na to czas do 18.12.2017.

Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy. Tu do wyboru mamy wizytę kuriera, placówkę mBanku lub mKiosk. Pamiętajmy jednak, że w w placówce banku umowę mamy jedynie sfinalizować (a nie wypełniać wniosek od początku!). Bank musi nas widzieć jako osoby zakładające konto przez internet – inaczej premia nie będzie się należeć.

100 zł za… 5 transakcji!

Same warunki zdobycia premii są niesamowicie proste. Wystarczy, że najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Liczą się tu nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku i płatności internetowe. Bank zaznacza, że wypłaty z bankomatów i przelewy wewnętrzne nie będą brane pod uwagę. Najprościej więc zrobić 5 przelewów na swoje konto w innym banku i warunki spełnione :)

O przyznaniu nagrody organizator promocji (eBroker) poinformuje nas do 28.02.2018. Zostaniemy wtedy również poproszeni o uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to 7 dni od otrzymania maila. Sam bonus zostanie wypłacony do 2.03.2018 (co by oznaczało, że realnie maila powinniśmy otrzymać przynajmniej ok. 23.02).

650 zł w formie moneybacku

Oprócz 100 zł na start zyskać możemy jednak znacznie więcej. Wszystko dzięki promocji „Lepiej z eKontem”, w której do zdobycia mamy 4% zwrotu od transakcji kartą lub BLIKiem. Bank zastrzega jednak, że maksymalna kwota zwrotu to 130 zł miesięcznie. A ponieważ promocja trwa przez 5 pełnych miesięcy, to łącznie do zdobycia mamy aż 650 zł. Oczywiście maksymalna premia będzie przysługiwać jedynie za comiesięczne wydatki na ponad 3000 zł, jednak nawet w przypadku „drobniejszych” zakupów możemy sporo zyskać – w końcu 4-procentowy moneyback piechotą nie chodzi :)

Warto też zaznaczyć, że oferta nie ma wykluczonych kodów MCC transakcji – zwrot więc otrzymamy za wszystkie zakupy!

Aby nie było tak łatwo bank zastrzega jednak, że 4% zwrotu przysługuje nam tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej, wykonamy transakcje kartą/BLIKiem na min. 250 zł oraz zapewnimy wpływ na 1000 zł (byle nie był to przelew własny wewnątrz mBanku).

Szczegółowo o promocji za zwrotem 650 zł pisałem w osobnym prześwietleniu.

Do 250 zł za polecenie oferty znajomemu

Na koniec jeszcze jeden sposób na podkręcenie zysku, czyli program poleceń. Po rejestracji w promocji zyskamy możliwość polecenia oferty znajomemu, poprzez podesłanie mu naszego linku polecającego. Jeśli oboje (my i znajomy) spełnimy warunki oferty, to do naszej premii zostanie dodatkowo dorzucone 50 zł za polecenie (znajomy otrzymuje tylko samą premię).

Ofertę można polecać wielokrotnie, ale premię otrzymamy za maksymalnie 5 poleconych kont.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. Ponieważ w tej promocji do wyboru mamy eKonto standard, to przez najbliższe 2 lata nic nie zapłacimy za jego prowadzenie – rachunek jest darmowy.

Warto jedynie zwrócić uwagę na fakt, że bank nie zwalnia nas z pozostałych prowizji, jak np. opłata za wypłaty z bankomatów. Tu zapłacimy aż 7 zł za każdą wypłaty, chyba, że skorzystamy z urządzeń Euronetu, Planet Cash lub BZWBK. Wtedy nic zapłacimy ani grosza, o ile wypłata będzie na min. 100 zł (poniżej tej kwoty bank pobierze 1,3 zł opłaty).

PS. Jeśli podczas zakładania eKonta jest możliwość wpisania kodu polecającego, to zawsze możecie podać „livesmarter”.

Nie przegap!

Komentarze

 • i co z tego jak karencja prawie dwa lata

  karampuk Odpowiedz
 • Polecającym może być tylko ten „nowy” z tej promocji?

  Pytajnik Odpowiedz
 • Link nie działa :(

  Magdalena Odpowiedz
 • Czy można wydać dwie karty i z dwóch zyskiwać moneyback?

  Mateusz Odpowiedz
  • Generalnie regulamin tej promocji mówi, iż premiowane będą tylko transakcje wykonane kartą promocyjną. A karta promocyjna, to karta, która została zamówiona podczas wnioskowania o konto. Prawdopodobnie więc nic z tego – przynajmniej w teorii. W praktyce może być różnie.

   Michał
  • Zweryfikowałem w trwającej promocji. Niestety dodatkowa karta nie generuje premii… :(

   Rolo
 • Ech… trzymam konta w mbanku jakoś tak z przyzwyczajenia…. czas zamknąć i odczekać na promocję :D

  agnes Odpowiedz
 • „10 gru 2015 11:19
  Szanowny Kliencie,

  uprzejmie informujemy, że złożona dyspozycja wypowiedzenia Umowy o prowadzenie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Banku została zrealizowana.

  Dziękujemy za dotychczasową współpracę,
  Zespół mBanku”

  ale numer miałem z ‚1140 2004’.
  Załapię się czy nie?

  Abdul Odpowiedz
  • Jeśli wypowiedzenie rachunku o numerze rozliczeniowym 1140 2004 zostało zrealizowane 10.12.2015 to jak najbardziej możesz korzystać z powyższej promocji :)

   Michał
 • czy np. jeżeli teraz zakładam konto i mam znajomego który ma jakieś tam konto w mbank to mogę wpisać jakiś jego kod polecającego i dostanie on 250 zł. Czy to działa tylko jeśli Ja założe i konto a następnie polecę kolejne osoby?

  MK Odpowiedz
 • Dobrze czytam, że podpisać umowę trzeba max. do 10.01.2018?

  Pytajnik Odpowiedz
 • Czy można po otrzymaniu premii 100zl zamknąć konto bez konsekwencji?

  Deepcrash Odpowiedz
 • @Michał: Skąd data 18.12.2018. W regulaminie jest informacja, że do promocji można przystąpić do 10.01.2018….

  Rolo Odpowiedz
  • Do 18.12 przystępujemy do promocji. Do 10.01 możemy podpisać umowę.

   Michał
  • Ja też czytam, ze można przystąpić do 10.01. W regulaminie w ogóle nie pojawia się data 18.12.
   „III. Kiedy możesz przystąpić do Promocji?
   1. Do Promocji możesz przystąpić w okresie od01.08.2017 r. do 10.01.2018r.”

   Skąd data 18.12?

   Bet
  • Z regulaminu promocji (100 zł na start):

   złożyć w okresie od 13.11.2017 r. do 18.12.2017 r. Wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą do eKonta (dalej: „Wniosek”) wyłącznie poprzez konto Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie Uczestnika w Serwisie w zakładce „KONTO BONUS”, przekierowującego Uczestnika do strony internetowej mBanku;

   Michał
  • No tak. Spojrzałam tylko na regulamin zwrotu 4%. Dzięki

   Bet
 • Od tej stówy podatek trzeba płacić?

  Abdul Odpowiedz
  • Nie trzeba, tego typu działania są zwolnione z podatku dochodowego, co zawsze jest zawarte w regulaminie promocji :)

   Michał
 • Posiadacz aktualnie działającego mBiznes konto Standard może przystąpić do promocji? Nigdy nie miałem konta osobistego w mBanku.

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • czy mając w mbanku konto firmowe na działalność gospodarczą o numerze 11402004, można skorzystać z promocji?

  Piotrrrrr Odpowiedz
 • „Oświadczenia

  Akceptuję wszystkie .
  Nie dokonałeś wyboru przy wszystkich oświadczeniach, uzupełnij wymagane informacje w sekcji oświadczenia” – słabo to wygląda, może właśnie sprzedałem nerkę :/

  Abdul Odpowiedz
 • Albo przeoczyłem albo nie ma pola do wpisania kodu polecającego?

  miszti Odpowiedz
 • czy mozna polaczyc otwarcie e-konta z mLokata na wejście 3,5% czy trzeba sie zdecydowac na jedno rozwiazanie ?

  Ella Odpowiedz
 • Czyli skoro do moneybacku akceptowane są wszystkie kody mcc, to mogę założyć konto na BlueMedia i wykonać przelew na swoje konto w innym banku i zgodnie z cennikiem BlueMedia zapłacę za to 5 zł za każde rozpoczęte 5000 zł?
  Dobrze główkuję, czy macie inne sposoby? :)

  Kamil111111 Odpowiedz
  • Tam chyba jednak nie ma możliwości płatności kartą przy przelewie na konto, tylko przelew wchodzi w grę.
   Jest jeszcze żabka i ich płatność rachunków, gdzie można to robić kartą – testował ktoś taką płatność na swoje konto w innym banku? Przechodzi coś takiego? :)

   Kamil111111
  • Jak dobrze Was zrozumiałam to,
   Na stronie żabki jest zapis:
   „. Nie można także opłacać składek z tytułu ubezpieczeń (…), a także zlecać do realizacji płatności na rachunki własne lub na rzecz innych osób fizycznych, czy też z tytułu pożyczek realizowanych na rzecz osób fizycznych i prawnych (z wyłączeniem banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych).”
   Formalnie nie można, ale nie wiem jak praktyka. Przy większych kwotach mogą się zorientować (odchylenia), warto chyba byłoby podzielić kwotę na kilka mniejszych ok. 400 zł.

   Bet
 • Zapisałem się do newslettera na tej stronie, żeby zobaczyć odpowiedź na mój komentarz, a teraz się nie mogę odpisać. Próbowałem już z 10 razy. To standard, czy przypadek?

  Piotrrrrr Odpowiedz
 • Inpost od 06.12.2017 nie dostarczył mi dokumentów z banku. Czy wy też tak macie?

  Konrad Odpowiedz
 • @Michale adminie, drogi autorze,

  pkt. VII ppkt 3 regulaminu mówi, że ” na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy
  czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub
  Współposiadaczem”

  z kolei Ty piszesz, że „byle by to nie był przelew wewnętrzny z mBank”

  Czy Bank (pisany z dużej litery) oznacza ten bank czyli mBank?

  Konrad Odpowiedz
 • Czy pamięta ktoś, czy na dedykowanej stronie promocji zakładało się jakieś konto czy nie? Nie pamiętam tego (w mailach nie mogę nic znaleźć), a zbliża się pomału okres rozsyłania maili i wolę się przygotować.

  Paweł Odpowiedz
 • szkoda, że „zapomniano” podać istotnych zapisów regulaminu odnośnie transakcji za które można otrzymać zwrot:
  „Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie). Dokonaj tej transakcji przy użyciu:
  1) karty promocyjnej lub
  2) karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest eKonto promocyjne.
  3. Przez płatność BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.”

  Wynika z tego, że żadne transakcje online – ani blikiem, ani kartą – nie będą uwzględniane?

  Piotrrrrr Odpowiedz
 • Rozumiem, że jeśli przelewałem kilkakrotnie po 500 zł a ani razu 1000 zł to nie załapię się do moneybacku? Takie coś wyczytałem w regulaminie, jednak może ktoś miał podobną sytuację i jednak dostał zwrot?

  Mateusz Odpowiedz
 • Lipa jest koledzy. To są tylko płatności w sklepach stacjonarnych kartą lub/i tylko płątności w sklepach stacjonarnych blikiem.

  K+M+B Odpowiedz
 • Jest email „Finał akcji eKonto z BONUSEM” z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu.

  Szymon Odpowiedz
  • powierdzam, wszystko jak w zegareczku.
   Ebonus partner daje radę.

   K+M+B
  • Nie mogę się zalogować , ani odzyskać hasła. Ma ktoś taki problem?

   K+M+B
  • Czy nie możesz odzyskać hasła bo link z emaila jest nieprawidłowy? Jeśli tak to dodaj ‚bonus’ po https:// a przed .ebrokerpartner.

   Szymon
  • Już ok. Mój błąd był. Wszystko gra. Był komunikat, że do 14 dni będzie wypłata środków.

   K+M+B
 • Dostałem sms z informację, że na email dostałem informację o przyznaniu bonusu, ale na skrzynce wiadomości brak.

  Łukasz Odpowiedz
 • Dostałem sms z informacją, że na email dostałem info o przyznaniu bonusu, ale na skrzynce wiadomości brak.

  Łukasz Odpowiedz
 • Email poprawny bo mam na nim potwierdzenie rejestracji w promocji. Spam sprawdzony, kosz też. Informacji brak.

  Łukasz Odpowiedz
  • To też dziwne że sms dostałeś a nie e-mail jak inni. Spróbuj się z nimi porozumieć.

   K+M+B
 • Wysłałem do nich e-mail – kontakt na stronie przy próbie wysłania wiadomości mieli, mieli i nic nie wysyła.

  Łukasz Odpowiedz
  • Po około godzinie przyszła odpowiedź na wysłany e-mail z linkiem do uzupełnienia danych. Sprawa załatwiona. Też dostawaliście SMSy z informacją o wiadomości email?

   Łukasz
  • Ja nie, tylko mail.

   K+M+B
 • „4% zwrotu przysługuje nam tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej”
  Zzzzzzz zapomniałem o tym

  Abdul Odpowiedz
 • ,,Premia w programie Bonus z Nest kontem”

  Nest konto w mBanku…

  Łukasz Odpowiedz
  • Taaa ;) Też zauważyłem. Robią wiele podobnych promocji i im się pomyliło chyba…Teraz zdaje się jest promocja z Alior.
   No nie ważne… ważne że hajs się zgadza.

   K+M+B
  • Wczoraj przyszedł SMS i e-mail z przeprosinami za pomyłkę w tytule przelewu.

   Łukasz
 • Jak tam jest już premia?

  K+M+B Odpowiedz
 • Jeszcze chyba nie.

  Lidia Odpowiedz
 • Chyba im się w tym miesiącu zapomniało.

  Łukasz Odpowiedz
 • Konto i karta niby przez 2 lata darmowe, a pobrali mi 4 zł za kartę :( reklamować czy o czymś zapomniałam? promocja normalnie wskoczyła, zwrot też naliczali.

  Żaneta Odpowiedz
  • 5 transakcji trza zrobić w miesiącu ;)

   K+M+B
  • Już Pani na czacie mnie poinformowała że karta jest bezpłatna o ile wykona się 5 transakcji w danym miesiącu. Jak to się ma do: „Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. „? Kto ma rację? :)

   Żaneta
 • Jak tam u was w tym miesiącu? Przyszło?

  Mateusz Odpowiedz
 • Poszło jak z bazooki. O mBank nie ma żadnej dyskusji ani uwag.

  K+M+B Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy