Łatwe 200 zł za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS BGŻ BNP Paribas powraca!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy 200 zł za wyrobienie karty kredytowej. Warto tu dodać, że warunki promocji są bardzo proste: wystarczy wydać 3,5 zł i cała premia będzie nasza. Trzeba się jednak śpieszyć – pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 1400 sztuk!

Karta paliwowa BP o wartości 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas mamBONUS w promocji

200 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeśli posiadaliśmy w tym okresie inne produkty (jak konto osobiste czy oszczędnościowe) to jak najbardziej możemy wziąć udział w promocji.

W jaki sposób? Wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjną kartę Mastercard w programie mamBONUS. Jeśli bank przyzna nam kartę, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

200 zł za „wydanie” 2000 zł

Zgodnie z regulaminem powinniśmy wykonać transakcje kartą na minimum 2000 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy (licząc od dnia podpisania umowy). Możemy więc wydać pieniądze płacąc kartą w sklepach czy internecie (operacje bezgotówkowe), ale równie dobrze… wypłacić pieniądze z bankomatu (operacje gotówkowe). Zwracam jednak uwagę, że ta druga opcja nie jest objęta okresem bezodsetkowym, więc bank zacznie naliczać odsetki od wypłaty zaraz po jej dokonaniu. Dodatkowo jej koszt to 3,5 zł, ale tylko w bankomatach w oddziałach BGŻ BNP Paribas. Za inne zapłacicie już 4,9% (min. 10 zł)!

Jeśli więc zdecydujemy się na wypłatę gotówki z bankomatu BGŻ BNP Paribas, to dobrze będzie spłacić kartę tego samego dnia. Jak meldujecie w komentarzach pod poprzednią promocją taka operacja zakończyła się powodzeniem i bank nie naliczył żadnych odsetek – jedynie opłatę za wypłatę z bankomatu. W ten sposób 200 zł zgarniecie wydając 3,5 zł :)

Przy okazji przypominam o swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Jeśli pierwszy raz wnioskujecie o tego typu kartę, to zdecydowanie warto go przeczytać.

Nagroda w postaci karty paliwowej BP SuperCard zostanie wysłana listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej nie później, niż do 21.12.2018. Będzie ważna do 9.07.2020.

Jaki jest największy haczyk promocji? Pula nagród ograniczona do 1400 sztuk. Na szczęście nie powinno być tu sytuacji, że ktoś uruchomi kartę, ale nie dostanie nagrody. Bank zobowiązał się bowiem w regulaminie do poinformowania o wyczerpaniu puli:

Liczba Nagród jest ograniczona do 1 400 sztuk. Jeśli pula Nagród zostanie wyczerpana przed dniem 16.09.2018 r., Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zapytam bo nie znalazłam w regulaminie o tym informacji czy bank wymaga zaświadczenia o zarobkach i w jakiej minimalnej kwocie, a może nie ma już takich wymogów? Albo może jeszcze inne kryterium decyduje? :)

  judyta Odpowiedz
  • dołączam się do pytania, sprawdzają to jakoś?

   Tomson55
  • Ja w poprzedniej promocji dostałem kartę (2500 zł) tylko po odpytaniu biku

   marjanosek
  • Na moją odpowiedz podczas rozmowy telefonicznej ze nie posiadam umowy o prace, pani powiedziala ze nie moge w takim wypadku wnioskowac o karte

   Pancio
 • Czy dla oferty wyrobienia tej karty są ograniczenia wiekowe ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy spełnię warunki promocji jeśli obciążę kartę przekazem do revolut na 2000 zł? a co z opłatą jeśli nie wydam 500 zł a zamknę konto po 2 miesiącach ?

  machi Odpowiedz
 • jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać KK jeśli prowadzi się JDG ?

  Andy Odpowiedz
  • 1. dowód osobisty (dwie strony)
   2. zeznanie podatkowe PIT 36 za rok ubiegły wraz z potwierdzeniem nadania
   3. książka przychodów i rozchodów za rok bieżący (od stycznia do poprzedniego miesiąca)
   4. dowody wpłat – 2 ostatnie terminowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (lub zaświadczenie o niezaleganiu lub wyciągi z ROR)
   5. dowody wpłat – 2 ostatnie terminowe do Urzędu Skarbowego (lub zaświadczenie o niezaleganiu lub wyciągi z ROR)

   robsonRS
  • Moze jeszcze numer buta i badanie krwi ?

   moro
 • 1.Czy przy płatności na BP za pomocą tej karty paliwowej można dostać fakturę VAT na paliwo?
  2.Ponad rok temu zamknąłem konto w BGŻ BNP Paribas i czekam na kolejną promocję z bonusem aby otworzyć tam konto ponownie (jak skończy się karencja dla byłych klientów). Czy skorzystanie z tej promocji z kartą kredytową nie przeszkodzi mi np. za rok w otwarciu konta osobistego z jakimś bonusem? Czy BGŻ BNP z promocji dla otwierających konto osobiste wyklucza zwykle też tych co mają KK czy tylko sprawdza jak długo nie mieli konta osobistego(np.24 miesiące) ?

  Andy Odpowiedz
  • forma płatności nie ma znaczenia, czy to punkty payback czy karty paliwowe fv dostaniesz

   kruczi
 • A te punkty mambonus 5000 to o co chodzi?
  To cos warte?

  EwaK Odpowiedz
 • A jak zrezygnuje przed uplywem roku z karty to bede musiala cos zaplacic?

  EwaK Odpowiedz
 • Jakie macie doświadczenia z zamykaniem produktów w tym banku?
  Chcę zamknąć rachunek i kk
  Wystarczy tel albo bankowość internetowa czy trzeba robić wycieczkę do oddziału?
  Dzięki za odpowiedź

  Andrus Odpowiedz
 • Jak myślicie – czy warto skorzystać z tej promocji dla 200 pln , czy BGŻ BNP dawał już wcześniej coś lepszego , bardziej wartościowego za wyrobienie KK ?

  Andy Odpowiedz
 • Dzwonią? Czekam drugi dzień.

  Pytajnik Odpowiedz
  • Tez czekam 2 dni – i brak odzewu.

   Maxik
  • Dziś dzwonili, 18 minut maglowania i jest karta a mam już 2:)

   pytajnik
  • 4 dzień i nic – brak odzewu – SMS jedynie dostałem ze oddzwonią niezwłocznie.
   Ciekawa definicja niezwłocznie w tym banku… aż strach myśleć co będzie z zamknięciem tej karty,

   Maxik
  • Do mnie zadzwonili po dwóch dniach, tak jak u @pytajnik rozmowa 18 min, następnego dnia wizyta w banku z dowodem i podpisanie papierów. Może wyślij formularz ponownie?

   saroyan
  • Wysyłałem w sumie 3 razy nic.
   Właśnie zadzwoniłem sam – tak faktycznie maja wniosek ale nie wiedza dlaczego nie oddzwonili… zapytałem się czy możemy to zrobić podczas rozmowy… i pani sie zgodziła.
   Całość faktycznie coś koło 20 min. Teraz czeka mnie wizyta w odziale na podpisanie umowy.
   Jednym słowem samemu trzeba walczyć o tą promocję :)

   Maxik
 • nie mogę przejść do strony, czyżby promocja się skończyła

  pkob86 Odpowiedz
 • Mam 18 lat, nie mam stałych dochodów ani nie opłacam rachunków za prąd etc. Dostanę taka kartę i skorzystam z promocji?

  HiteX Odpowiedz
 • Czy aby uzyskać tytułowe 200 zł do bp muszę się zarejestrować w programie mamBonus? Złożyłem wniosek, podpisałem umowę i czekam na kartę. Podczas weryfikacji (rozmowa telefoniczna) konsultant powiadomił mnie o tym że biorę udział w promocji 200 zł do bp. Natomiast podczas podpisywania umowy w oddziale miał Pani powiedziała mi że promocja była do końca sierpnia ;) więc siłą rzeczy nie drążyłem tematu. W regulaminie nie widzę takiej informacji.

  saroyan Odpowiedz
  • *miła Pani

   saroyan
  • Nagroda w postaci karty paliwowej BP zostanie przyznana Uczestnikowi, który zawrze Umowę o Kartę z Bankiem w okresie 01.09.2018 – 16.09.2018 – węc chyba pani trochę nagieła regulamin

   Maxik
 • Dawno już bon wyjeździłem. Dziura ozonowa się powiększyła i smród jeno ostał… Teraz kombinuję, kiedy podjechać do oddziału i zamknąć kk. Punktów mambonus w międzyczasie nacykało z 10000 to chyba kupię jakiegoś prepaida i doładuję bo telefon mam w nieobsługiwanej przez program sieci. Będzie do smartfona na dual. No bo co z tym innego zrobić?
  fajna promocja.była.

  Bufon Odpowiedz
  • A znasz może jakiś sposób, żeby wykorzystać saldo na prepaidzie? Nazbierało się trochę na koncie prawie nieużywanego telefonu prepaid T-mobile i nie ma co z tym zrobić. Kiedyś dało się doładowywać Skycash – z dużą stratą, ale zawsze. Może da się coś doładować, kupić coś, zapłacić za jakąś usługę, kupić jakąś aplikację, zapłacić za coś sensownego w ciężar konta prepaid albo płatnym SMSem?

   abba
  • SMSy premium. Poszukaj czegos co cie zainteresuje. Oczywiscie ze strata 50%

   keton
  • A znasz coś sensownego @keton? Coś co nie jest wróżką albo przekrętem. Może jakiś abonament

   abba
  • Nie wiem, kiedys mialem 3 karty prepaid plusa i sporo kasy. Na szczescie w Plusie jest mozliwosc doladowania innej osobie. No i sprzedalem doladowania na Aledrogo, oczywiscie ze strata, ale i tak lepiej niz SMSy. Sprawdz, bo moze w TM tez mozna komus przelac srodki.

   keton
 • Czesc! Po jakim czasie moge zamknac karte?

  szymon627 Odpowiedz
 • Chcę nadpłacić kartę i tego samego dnia wypłacić dwa koła, gdzie znależć nr konta do spłaty? W systemie brak śladu karty, w umowie też brak nr, całe paribas.

  pytajnik Odpowiedz
  • Ja mam tak: na stronie głównej po zalogowaniu klikam w prostokąt „Karty” następnie w „Karta Kredytowa MC Standard Oddział” -> zakładka „szczegóły” i jest „Numer rachunku do spłaty”

   saroyan
  • U mnie pisze brak kart kredytowych, no nic, poczekam może w końcu się pojawi w systemie, dzięki za info.

   pytajnik
  • Powiem szczerze, że mnie to też mega zaskoczyło. W umowie brak info o nr konta do spłaty zadłużenia na karcie. Normalnie szok. Konsultantka telefoniczna podała mi go w rozmowie telefonicznej. Mogłem tez poczekać na pierwszy wyciąg. Co to za praktyka? Ktoś tak miał?

   serinus
 • od 3 dni nie dzwonią

  dupa Odpowiedz
 • Długo czeka się na oddzwonienie, na kuriera, potem na aktywanie konta. A jak już aktywowali to po zalogowaniu nie mam żadnego rachunku ani karty widoczenego w bankowości interenetowej. Żenująco niski poziom obsługi. Zniechęcają potencjanych użytkowników jeszcze zanim „uda im się” założyć konto w tym pseudobanku.

  Li Odpowiedz
 • @admin skad masz ta informacje o tym ze po wydaniu 500 zl w przeciagu 2 pierszych okresow jest zwolnienie z oplaty rocznej. Dasz linka? Infolinia banku wlasnie mi odpisala: „W nawiązaniu do przesłanianej korespondencji informuję, że nie ma możliwości anulowania opłaty rocznej za korzystanie z karty w przypadku wykonania transakcji kartą o określonej wartości.”

  EwaK Odpowiedz
  • Odpowiem za admina w razie co proszę o korektę. Chodzi o „Z kartą warto-oddział banku” (sprzedaż premiowa). Dokładnie tak to się nazywa. Mam regulamin przed sobą ale nie mam możliwości go zeskanować. Dostałem go przy podpisywaniu umowy KK. Zostałem poinformowany że jest to promocja przy zawieraniu umowy o KK.

   saroyan
  • Czyli masz taki zapis w regulaminie? Dzieki za info
   Ciekawe jest to ze pracownicy tego nie wiedza!

   EwaK
  • Tak.
   Ja przy podpisywaniu umowy zapytałem czy biorę udział w promocji BP, Pani wzięła starą ulotkę i mówi że nie bo data zakończenia promocji 31.08. Nie wchodziłem w polemikę :P

   saroyan
 • Zapisałem się wczoraj wieczorem, dzisiaj 8:15 telefon ;)
  Co ciekawe Pani poinformowała mnie ze biorę udział w promocji (od dzisiaj) 200 zł do sklepów Ikea ;)
  Pani również poinformowała o zwolnieniu z opłaty rocznej po wydaniu 500 zł w pierwszych 2 miesiącach

  Michał Odpowiedz
 • Zwolnienie z oplaty rocznej po wydaniu 500 zl w dwoch pierwszych okresach rozliczeniowych. Co jesli dopiero co zalozylem karte, a okres rozliczeniowy mam 25.09? Czy to jest pierwszy okres rozliczeniowy, czy tak jak w innych bankach za pierwszy uznaje sie pelny okres rozliczeniowy?

  serinus Odpowiedz
 • Ile czekaliście na bon do BP od daty wypłaty gotówki (spełnienia warunku promocji)? Wiem że obliguje ich termin ale może wysyłają wcześniej?

  saroyan Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie odnośnie nadania PINu do karty debetowej i kredytowej.. Wysłanie smsa na nr 4884 w celu uzyskania pinu jest płatne? Jeśli tak to jaki jest koszt takiego smsa?

  Michał Odpowiedz
  • Ponawiam pytanie odnośnie kosztów tego smsa? Ile on kosztuje? Nie powinien być bezpłatny? Mam numer na kartę (i około 6-7 zł na karcie) ale niestety wysyłam smsy i nie mam zwrotek że sms został wysłany czyli wychodzi na to że jest płatny? W opisie promocji nie było nigdzie informacji że są to dodatkowe koszty związane z otwarciem konta…

   Michał
  • jej, ty tak serio? to takie koszta? zapytaj u operatora, skad mamy wiedziec jaka oferte masz.

   sunwoj1
  • I sprawa się wyjaśniła. Problem tkwił w tym że operator mojego numeru telefonu a którym jest Virgin Mobile blokuje przysyłanie numerów krótkich i nie da się tego odblokować. Pomogło zmienienie numeru telefonu na który ma przyjść PIN. Oczywiście na infolinii banku dopiero około piąta osoba z kolei powiedziała mi o tym fakcie i problem został rozwiązany…

   Michał
 • ktoś może wie jak długo R. weryfikuje źródła przychodów? Bo czekam i czekam, a kasy nie mogę wypłacić…można ich jakoś ponaglić…czat nie reaguje w ogóle…

  abc Odpowiedz
 • nie przyspieszysz, moze sprobowac wpisac LIVE i gadac z nimi na zywo a nie z botami;
  jesli robiles tylko doladowania i od razu przelewy do moga ci limitow rocznych w ogole nie podniesc… wielokrotnie omawiane to było – nie do tego sluzy R.

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Dzisiaj otrzymałem kartę paliwowa. Karta kredytową aktywowałem i spełniłem warunek 25 września.

  Lukaszxxx Odpowiedz
 • no i wtopa wybrałem pieniadze w bankomacie przy placowce BGZ i policzyli sobie prowizje 95zl :/

  Daroo Odpowiedz
  • a jestes pewny ze to byl bankomat wlasny bgz, a nie planet albo cos innego sortu ??

   mirek
  • W załączonej powyżej tablicy opłat i prowizji masz:
   Wypłata gotówki z bankomatów znajdujących się w Oddziałach Banku 3,50 PLN
   Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą 4,9% min. 10,00 PLN
   Widocznie bankomat nie został potraktowany jako obcy.
   Spłać natychmiast zadłużenie, bo zwykle banki dla transakcji gotówkowych (bankomat) nie mają okresu bezodsetkowego, tylko naliczają odsetki od razu (nie wiem jak BNP). Ze względu na opłaty warto wyobrazić sobie, że karta kredytowa fizycznie nie pasuje do bankomatu i po prostu nie wejdzie do dziurki, by nigdy tknąć bankomatu kredytówką. Nigdy. Dobrze, że nauczyłeś się tego za 95 złotych a nie za grubszą kwotę.
   Nadpłać faktury za media na kilka miesięcy naprzód w kasie (raczej nie przez Internet), zatankuj w całej rodzinie, zrób duże zakupy jeszcze w tym miesiącu i dostaniesz 2 stówy, więc i tak jeszcze będziesz do przodu.

   abba
  • Wybrałem 2k żeby spełnić warunki. Czy potrzebuje wykonać pozostałe transakcje o których piszesz?

   Daroo
  • Wystarczy jak wypłacisz 2 tysiące złotych ale najlepiej jak jeszcze tego nie nadpłaciłeś (czyli 2003,5zł) to zrób to niezwłocznie żeby nie naliczyli Ci opłaty za odsetki które są naliczane przy wypłacie z bankomatu od razu a nie po okresie bez odsetkowym.

   Michał
  • 2000 zł + 95 zł

   saroyan
  • który bankomat i przy którym oddziale?? obstawiam, że to nie był własny bankomat bgż tylko partnera, więc 4,9% z 2000 to 98zł
   ja bez problemu wypłaciłem z bankomatu własnego bgż, po czym poszedłem do wpłatomatu i naliczyli 3,50zł zgodnie z cennikiem

   mirek
 • Dałem się zwieść bankomat byl przy oddziale i oklejony BGZ Paribasem ale z tego co pamiętam miał też naklejki Euronetu to bylo przy Malborska 1/9A w Waw.

  Daroo Odpowiedz
  • W promocji z BP innych transakcji już nie potrzebujesz – bankomat wystarczył. Jeśli bankomat jest oklejony naklejkami banku i wygląda na bankomat BNP możesz złożyć reklamację, że oznaczenie bankomatu sugerowało…, że nie mogłeś wiedzieć że obcy…, że wszystko wskazywało na własny…, że obok własny oddział… Może uznają reklamację, ale to zależy od dobrej woli, więc bądź bardzo uprzejmy, nie żądaj tylko napisz że ci przykro i się starałeś.

   abba
 • Proszę o jednoznaczne wyjaśnienie, czy w przypadku wypłaty z bankomatu 2000 jestem zwolniony z opłaty rocznej? Pytanie padło wyżej, ktoś potwierdził, ale w dalszej dyskusji znów ciągle jest mowa o wydaniu 500 zl w ciągu dwóch miesięcy. I drugie pytanie – czy po otrzymaniu karty paliwowej mogę zrezygnować z karty?

  Michał Odpowiedz
 • Czy Paribas oferuje coś za rezygnację z zamknięcia konta i kk?

  abc Odpowiedz
 • Czy ktoś w ostatnich dniach otrzymał nagrodę tj. kartę BP?

  Sebawa Odpowiedz
 • Ja tak, około dwa tygodnie temu

  Mana Odpowiedz
 • Do mnie nic nie dotarło. Reklamacja po Świętach.

  Sebawa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy