200 zł za założenie konta osobistego + 50 zł z polecenia + 50 zł za konto dziecka + 5% do 400 000 zł na OKO od ING Banku Śląskiego

Trwa do 30.09.2022

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 200 zł premii. Oprócz tego możemy zyskać kolejne 50 zł w programie poleceń oraz 50 zł za konto dziecka. A dla oszczędzających czeka 5% do łącznie 400 000 zł na dwóch kontach oszczędnościowych.

200 zł za Konto od ING Banku

Do 200 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w ING Banku od 1.04.2021 do 30.06.2022. Bank zaznacza również, że:

Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 30.09.2022.

Warunki zdobycia 200 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 120 zł za spełnienie prostszych warunków albo 200 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 120 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.12.2022 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 16.01.2023, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa.

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 80 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymać wpływy w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Nie uwzględnimy wpłat w placówkach lub wpłatomatach naszego banku.

 • założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • posiadać na dzień 31.12 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 31.12.2022. W takim wypadku wypłacana premia będzie wynosiła 200 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 120 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 30.11.2022. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 15.12.2022 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 80 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki w tym samym terminie:

 • założyć Smart Saver i odłożyć na nim min. 30 zł na dzień 30.11
 • wykonać min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)

50 zł za konto dziecka

Aby zgarnąć dodatkowe 50 zł za konto dziecka wystarczy, że do 10.08 założymy mu Konto Mobi oraz zarejestrujemy się do promocji (w tym zaakceptujemy regulamin) za pomocą bankowości internetowej.

Teraz wystarczy, że przelejmy min. 50 zł ze swojego konta w ING na konto dziecka do 10.09.2022. I to tyle! ING wypłaci 50 zł do 23.09.2022.

5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Oprócz premii na start ING oferuje w tej chwili wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Nowi klienci zgarną 5% do 200 000 zł, a osoby przynoszące do banku nowe środki (obecni, ale tez nowi klienci) zgarną kolejne 5% do 200 000 zł. Szczegóły obu promocji w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Trafiłem idealnie :/. Data zamknięcia 1.04.2021. To chyba przynajmniej parę minut/godzin miałem tego dnia konto.

  ls5 Odpowiedz
  • Mają Twoje dane w systemie i po złożeniu wniosku zaproszą pewnie do placówki aby dokończyć wniosek. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Tylko w placówce jego wniosku nie będą widzieć i z promocji nici😁

  Dark Odpowiedz
 • „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.”

  Nie widzę tego w regulaminie, na pewno tak jest?

  uzytkownik1111 Odpowiedz
 • Wpływ będzie zaliczony jak druga osoba zasili nam konto 😁

  Dark Odpowiedz
 • Jak mają kogoś dane to faktycznie wnioskowanie za pomocą dopuszczonych sposobów jest niemożliwe. Nawet jak nie miałeś RORa w zastrzeżonym okresie.
  Jak z tym sobie poradzić? Można w oddziale? Będzie się w promce?

  idiayp Odpowiedz
 • Od ponad 1 miesiąca ,nie mogę zamknąć aktywnej kartoteki,ok 5 wizyt w banku i nic.Bez tego nie da się skorzystać z promocji.Albo mam niekumaty oddział ING albo jest to celowe działanie mające na celu wymiksowanie byłych klientów z promocji.
  Michał móglbyś pomóc, z opisem jak skutecznie zamknąć aktywną kartotekę w oddziale ING?Może masz w banku osobę kompetentną,która pomoże rozwiązać problem,z góry dzięki

  Dark Odpowiedz
 • @Dark, chyba mamy ten sam case. Wygląda trochę tak jakby byli posiadacze (jakiegokolwiek produktu kiedykolwiek) byli wykluczeni – ale nie przez regulamin tylko techniczne. Może jest jakaś ścieżka w tym przypadku, ale też jej nie znam:(
  @Michał, jaki pomysł masz na to?

  idiayp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy