Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (+2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł)

Zakończona

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, aktywowanie aplikacji mobilnej i spełnienie warunku zwalniającego z opłat możemy zgarnąć 200 zł premii :)

200 zł na nowy rok za założenie Konta 360 Banku Millennium

200 zł na Nowy Rok od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 28.01.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.01.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

200 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Aby zgarnąć pierwszą część premii, czyli 50 zł, konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej banku oraz spełnimy warunek „darmowości” konta w lutym 2019. Podkreślam, że aktywacja aplikacji nie może nastąpić wcześniej (w styczniu) – a niestety do tego przekonują pracownicy banku, o ile wybierzecie podpisanie umowy w oddziale. Regulamin jest tu precyzyjny: ma być luty 2019.

Kolejne 150 zł otrzymamy za spełnienie warunku „darmowości” konta w marcu i kwietniu 2019. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to wypłaci premię :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne drobne zakupy.

I to tyle! Pierwsza premia (w wysokości 50 zł) wpłynie na nasze konto nie później, niż 18.03.2019. Druga część premii (150 zł) wpłynie do 20.05.2019.

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później (od lutego), wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 200 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Masakrą jest to,że moja żona w żaden sposób nie może się dowiedzieć czy brała udział w promocji. Z dwa lata temu miała konto w millenium,ale nie pamiętamy czy zakładaliśmy w promocji czy nie,w każdym razie nagrody na pewno nie dostala.
  Na infolinii powiedzieki,że nie mogą tego sprawdzić i odesłali ja do placówki. W placówce po półgodzinnych staraniach stwierdzili,że od ręki nie mogą zdobyć tej informacji i zadzwonią. Zadzwonili po dwóch godzinach,żeby powiedzieć,że nie są w stanie ustalić czy brała udział w promocji. Masakra. Zraziłem się do nich. Pytanie czy rzeczywiście nie wiedzą gdzie szukać i każdy dostanie nagrodę czy w dniu wypłaty okaże się jednak,że nagroda nie przysługuje.

  miszti Odpowiedz
  • ja bym ryzykował :)

   Michał
  • Warunki do spełnienia bardzo proste, z promocji można skorzystać tylko raz w ogóle. Masz bardzo mało do stracenia, gdy się nie uda.

   PyramidHead
  • Ja próbowałem ustalić kiedy wypowiedziałem umowę konta. Nikt w Banku Millennium nie był w stanie udzielić mi takiej informacji.

   broker
 • Mam pytanie jako żółtodziób… Jak szybko potem zamykacie konta?

  Wojek Odpowiedz
 • Teraz takie promocje…jak ja już wróciłem do UK. Szkoda

  Bartlomiej Odpowiedz
 • Takie mam pytanko o te zgody marketingowe bo jestem ciut początkujący. Czy trzeba zaznaczyć wszystkie jak leci czy tylko tą pierwszą?

  FelJack Odpowiedz
 • „Aby zgarnąć pierwszą część premii, czyli 50 zł, konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej banku oraz dwukrotnie spełnimy warunek „darmowości” konta w lutym 2019.” Chyba wkradł się błąd, raczej nie trzeba „dwukrotnie”.

  g.romek Odpowiedz
 • Czy warunek „darmowości” konta będzie spełniony jeśli wpływ 1000 PLN będzie z konta oszczędnościowego banku Millennium? Czyli np. w kwietniu jedynym wpływem będzie 1000pln przelane na konto 360 z rachunku oszczędnościowego ( przelew wewnętrzny).

  darzur Odpowiedz
  • Nie będzie. Musisz przelać z konta oszczędnościowego na konto w innym banku i z tego banku do Millenium. Musi wpłynąć przelew zewnętrzny.

   vundo
  • Przelej z KO na 360 wypłać w bankomacie i wpłać we wplatomacie. Wpłata we wplatomacie spełnia warunek.

   Manveru21
 • Czy możemy założyć konta z żoną i przelewać sobie ten 1tys co miesiąc między sobą i spełnić warunek darmowosci konta?

  tomek8a Odpowiedz
 • Jeżeli np przeleje na konto promocyjne 1000 zł a następnego przeleję ten sam 1000 zł na inne swoje konto to spełniam warunek wpływu 1000 zł w danym miesiącu?

  Mateusz Odpowiedz
  • Tak. Bank obchodzi tylko sam moment wpływu. Możesz odesłać te środki nawet po sekundzie :)

   Michał
 • Pytanie do osób które otworzyły, czy jest opcja podpisania przelewem?

  santech Odpowiedz
  • Na stronie promocyjnej, wspomnianej w artykule, widnieją tylko dwie opcje: kurier lub wizyta w oddziale.

   dyabeutor
 • no właśnie czy można otworzyć konto przelewem?

  megi Odpowiedz
 • Ile kosztuje za prowadzenie rachunku płatniczego, jeśli nie spełni się warunków tzn. nie zasili się konta kwotą min. 1000 zł i nie zapłaci min. raz w miesiącu kartą do konta lub BLIKIEM?

  Maciek Odpowiedz
  • 8+7 = 15 zł

   Adam K.
  • Do płacenia i spełniania warunku bezpłatności konta 360° można używać karty HCE lub Blik, a standardowy plastik zamknąć. Wtedy opłata w wypadku nie spełnienia warunku wyniesie „tylko” 8 zł.
   W przypadku konta Prestige karta debetowa i tak jest bezwarunkowo bezpłatna, więc można ja zostawić, ale o spełnianiu warunku wpływu lepiej pamiętać, bo przy nie spełnieniu opłata wyniesie 70 zł…

   Don Quijote de la Mancha
  • Potwierdzam dodam tylko że HCE i Blik nie działają za granicą.

   Manveru21
  • HCE nie działa za granicą? Pewnie debetówką Millennium PLN się za granicą płacić nie opłaca, ale tam, gdzie płatności zbliżeniowe działają, nie powinno chyba być problemów?

   A Blik też na polskich stronach nawet z zagranicy powinien działać, więc można np. na cele charytatywne coś wpłacać…

   Don Quijote de la Mancha
  • W Niemczech nie przechodzą płatności HCE. W terminalach w sklepach stacjonarnych.

   Manveru21
  • @Manveru21, schodzimy tu wprawdzie w off-topic, ale to ciekawe zagadnienie — czy na pewno jeśli płatności HCE w terminalach zbliżeniowych w niemieckich sklepach nie działają, to przyczyną jest ta technologia, czy po prostu fakt, że tam standardowe karty (także plastikowe) tam nie działają (a działa np. V Pay Nest Banku)?

   Bo z mojej wiedzy i doświadczenia wynika, że tam, gdzie zbliżeniowo działają karty plastikowe (np. w Czechach i na Słowacji), tam także nie ma problemów z płaceniem przy użyciu ich ztokenizowanej wersji (HCE).

   Don Quijote de la Mancha
 • gdzie w regulaminei jest mowa o tym „dwukrotnie spełnimy warunek „darmowości” konta w lutym 2019.” ? wydaje mi się że wystarczy jeden raz

  Paweł Odpowiedz
 • Czy jak otwarłem rachunek 11 stycznia , to musze już wykonać przelew na 1000zł i zrobić transakcję kartą, aby mi nie pobrali tych opłat za konto? Czy też automatycznie pierwszy miesiąc jest zwolniony z tych opłat?

  Mateusz Odpowiedz
 • Admin
  Za styczeń mogą pobrać opłaty za konto+kartę czy spokojnie możemy poczekać do lutego ze spełnianiem warunków?

  tomek34 Odpowiedz
 • Czy podczas składania wniosku na dedykowanej stronie promocji można podać kod polecający „Lubię to poleca” (https://livesmarter.pl/lubie-to-polecam-bank-millennium-trzecia-edycja/)

  Krzysiek K Odpowiedz
 • Czy żona otrzyma premie ,jeśli założy konto , bo jest upoważniona do mojego konta?

  Stanisław Odpowiedz
  • Jesli jest pełnomocnikiem albo współposiadaczem to godnie z regulaminem niestety nie. Co innego jak ma np. dyspozycje na wypadek śmierci.

   Michał
 • Jeśli nie aktywujemy aplikacji mobilnej (czyli pozbywamy się nagrody 50 zł) czy będziemy mieli prawo do drugiej nagrody (150zł) czy jakoś się to wyklucza?

  Andrzej Odpowiedz
 • Regulamin nie podaje definicji więc dla pewności – logowanie do bankowości elektronicznej nie będzie równe aktywowaniu aplikacji mobilnej? Jak dla mnie 2 różne kwestie ale ostatnio straciłem nieco zaufania do promocji bankowych i wolę się upewnić (btw – konsultant który do mnie dziś dzwonił z informacją o aktywowaniu konta zachęcał do skorzystania już dziś z aplikacji mobilnej mówiąc że to nie ma wpływu na promocję mimo, że teraz widzę w regulaminie jak wół: W LUTYM)

  Pietia Odpowiedz
 • Czy płatności kartą przez internet np. przez PayU spełnią warunki promocji?

  kowalik893 Odpowiedz
 • Miałam konto w Millenium w 2011 … nie pamiętam czy wtedy przystępowałam do promocji i nie mogę tego zweryfikować, stąd pytanie czy już wtedy działała promocja „na start” czy pierwsza edycja rozpoczęła się później? Pomożecie?

  Ula Odpowiedz
 • Mam pytanie: Założyłem konto w tej promocji, lecz niestety podczas zawierania umowy o konto w placówce Pani z banku poprosiła abym od razu aktywował aplikację mobilną, co uczyniłem. Czy dyskwalifikuje mnie to z całości promocji czy tylko z tej pierwszej części która mówiła żeby aktywować aplikację mobilną w lutym Proszę o pomoc.

  Łukasz Odpowiedz
  • Najlepiej deaktywuj aplikację i aktywuj ją jeszcze raz w lutym (regulamin nie mówi, że ma być aktywowana pierwszy raz). Powinno przejść. A oddziałom niestety, jak widać, nie można ufać…

   Michał
 • Czy jak wpłacę we wpłatomacie 1000 zł to będę zwolniona z opłaty za konto?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Witam.
  Mam kredyt w Bsnku Millennium a co za tym idzie konto techniczne założone automatycznie przez Bank.
  Czy w związku z tym mogę brać udział w promocji? Pozdr

  Agnieszja Odpowiedz
 • Cześć, czy ktoś wie może kiedy Millennium nalicza opłaty za prowadzenie konta – czy na koniec miesiąca kalendarzowego czy po pełnym miesiącu po dniu zawarcia umowy?

  Robi Odpowiedz
 • Podpisałem właśnie umowę w oddziale. Ale mnie laska cisnęła żeby aktywować JUŻ aplikację mobilną. Musiałem nakłamać, że internet mi się skończył :)

  mareczek87 Odpowiedz
 • Cześć, czy wie ktoś czy w Millennium pobierają jakąś opłatę za wpłaty gotówki w wpłatomatach innych niż Millennium, bo nie mogę tego znaleźć w tabeli opłat.

  Kasiab Odpowiedz
  • Wpłaty są darmowe wyłącznie we wpłatomatach (oraz oddziałach) Banku Millennium.

   Adam K.
 • Do żony przyszła dziś karta do konta.
  Dziwne że założyła dwa dni po mnie a dostała szybciej. Ale co najlepsze?
  Instrukcja aktywacji karty dostała po UKRAIŃSKU !

  mareczek87 Odpowiedz
  • Ja bym jednak ukradkiem sprawdził dokładnie dokumenty małżonki. Coś musi być na rzeczy. Szczególnie gdybyś znalazł jakieś inne paszporty, plik studolarówek czy zgrabną Berettę kal.6,35 to mógłbyś nabrać pewnych podejrzeń. Spróbuj zagadać po ukraińsku, może miała mało czasu na szkolenie i mimowolnie się zdradzi?

   Bufon
 • Mam takie pytanie: Złożyłem wniosek o konto w tej promocji przez kuriera, ale wniosku nie udało mi się podpisać. Wniosek został anulowany, a ja złożyłem drugi i podpisałem go w oddziale. Jak sądzicie kwalifikuję się do tej promocji czy też nie?

  Tomek201 Odpowiedz
  • Napisz wiadomość przez bankowość internetową z wyjaśnieniem sytuacji. Powinno poskutkować podłączeniem do promocji.

   abc
 • NO i dałem się naciągnąć, pracownik banku namówił do aktywowania aplikacji banku przy podpisywaniu umowy, a ja miałem zakodowane, że i tak muszę to zrobić, więc aktywowałem w styczniu…

  Paweł Odpowiedz
  • Zgłaszałem to do banku (bardzo dużo osób zostało tak „naciągniętych”). Ponoć mają uznawać również aktywacje w styczniu.

   Jest też druga opcja – deaktywuj aplikację i aktywuj ponownie (albo zrób to na innym urządzeniu). Warunek aktywacji w lutym zostanie wtedy spełniony.

   Michał
 • Czy ktoś dostał premię?

  jkl Odpowiedz
  • tak, dostałam pierwszą premię, wpadła już czternastego marca. Dodam, że aktywowałam aplikację w styczniu, ale w lutym na wszelki wypadek aktywowałam ją jeszcze raz na telefonie córki :)

   Aleksandra
 • Konto zakładałem będąc wcześniej uczestnikiem promocji na start, tyle że nie dało się dowiedzieć kiedy to było. Widać że bank ma jednak swoje sposoby, bo premii brak.

  Złożyłem dzisiaj wypowiedzenie konta w bankowości internetowej i po paru minutach dostałem telefon z propozycją zwrotu 2% za transakcję kartą, 5% za BLIKa. Regulamin https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/900/latest

  jkl Odpowiedz
 • warunki spełnione – aktywacja aplikacji mobilnej w lutym, 1000zł i karta/blik, pierwszej transzy 50 zł do tej pory nie ma… a jak u Was?

  Ula Odpowiedz
 • Wpływ był już w zeszłym miesiącu.

  santech Odpowiedz
 • No i całość nagrody właśnie wpadła :)
  Teraz pora się ewakuować z banku :) jak najłatwiej zamknąć konto? Nie chce mi się iść do oddziału i wysłuchiwać jęków…

  mareczek87 Odpowiedz
 • Złożyłam przez internet zlecenie zamkniecia rachunku i następnego dnia roboczego zadzwoniła pani, żeby mi zaproponować, że konto będzie dla mnie darmowe do końca roku, bez warunku stałych wpływów ani transakcji kartowych. No więc zostawiłam sobie, bo co mi szkodzi, najwyżej pod koniec roku je zamknę :>

  Aleksandra Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy