200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 8% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Ponownie do zgarnięcia mamy baaardzo łatwe 200 zł na start oraz aż 8% na koncie oszczędnościowym. A jeśli wolimy inny rodzaj premii na start, to ciągle czeka na nas alternatywne 504 zł w voucherach Canal+.

8% na koncie oszczędnościowym

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 30.11.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 9.01.2023. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w grudniu warunki powinniśmy spełnić w styczniu, lutym oraz marcu.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

8% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 8% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 9.01.2023. Promocyjne oprocentowanie 8% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja niby byla juz wcześniej. Założyłam specjalnie konto w listopadzie. Nawet coś wpłąciłam, ale zaraz potem milllenium mi tez 8% zaproponowało i tam przelałam. I dobrze. Bo co się okazało? Nie widać w pekao oprocentowania. A jak naliczyli odsetki koncem miesiąca to 5,92% :P A nie 8%.
  Wpłącone 4.11. Wybrałąm więc 1 grudnia. Więcej się z nimi nie bawię.

  Zobaczę, czy te 50zł mi ponaliczają jak nie to kasuję i więcej nie wracam

  La Comadreja Odpowiedz
  • U mnie tez nie widac oprocentowania ale wszystko Pekao poprawnie nalicza na 8% już drugi miesiąc , więc sprawdz czy dobrze liczysz , ewentualnie czy się łapiesz na warunki.

   KaBe
 • Oprocentowanie mi także Pekao liczy poprawnie.

  MB Odpowiedz
 • U mnie masakra, w oddziale nie wiedzą dlaczego oprocentowanie zmniejszyli do 2 % , konto zamknąłem 2 .02 . 2020 , rozumiem że 200 zł mi nie przysługuje ale równocześnie drastycznie zmniejszono oprocentowanie pomimo otwarcia konta w dniu otwarcia promocji 17 paź 2022 .

  on Odpowiedz
 • Konto założone w październiku. W listopadzie poszedłem do banku usunąć blokadę limitu wysokości przelewu. Inaczej się nie da. Premii nie dostałem ani w listopadzie ani grudniu. Problem rozwiązują prawie miesiąc, brak reakcji na wiadomość i reklamację. Na rynku jest dużo kont 8%. Ofertę Pekao sobie ODPUŚĆCIE.

  bbc Odpowiedz
 • Mnie poinformowali 30.12.2022, że przedłużają sobie czas na rozpatrzenie reklamacji o kolejny miesiąc (złożona 01.12.2022). Nie dostałem z końcem listopada premii za otwarcie konta, a z końcem grudnia za spełnienie warunków.

  MB Odpowiedz
  • Po czymś takim natychmiast złożyłbym wniosek o zamknięcie usług i wycofanie zgód.

   bbc
  • wyplaca razem z odsetkami 12,25%

   aaaa
  • Moja żona spełniła wszystkie warunki, nigdy nie miała konta w Pekao, a tylko kilkanaście lat temu miała pełnomocnictwo do konta dawno zmarłej swojej matki, a pomimo tego do dnia dzisiejszego nie dostała ani grosza z obiecanej premii!
   Co miesiąc składaliśmy reklamacje, a oni co miesiąc przysyłali odpowiedź, że nie są w stanie stwierdzić, czy warunki promocji zostały spełnione i potrzebują jeszcze miesiąc czasu na rozpatrzenie reklamacji. Po 4 miesiącach wreszcie uznali reklamacje, obiecali zaległe premie wypłacić w styczniu, ale tych pieniędzy żona wciąż jeszcze nie dostała!

   Krzych
  • Przedłużenie reklamacji dostałem wczoraj. Wycofałem wszystkie środki i złożyłem wniosek o „sprawdzenie możliwości zamknięcia rachunku”, bo w tym genialnym banku nie ma możliwości złożenia wniosku tak po prostu. Dramat

   bbc
  • Najnowszy numer w wykonaniu Pekao: po zapłaceniu 1000 zł na Amazon bank zablokował 1000 zł. Po kilku dniach pieniądze wróciły na konto a po kilku kolejnych ponownie zostały zabrane. Zrobił się debet. Spłaciłem go niemal natychmiast. Dzisiaj przyszedł alert z biku o nowym zobowiązaniu kredytowym w Pekao :) Bank omijać

   bbc
  • Reklamuj to w banku

   Ja123
  • A u mnie taka akcja, chciałam zrobić przelew w aplikacji, okazało się, że jest limit 1000zł ale był przycisk Zmień limit i wyglądało, że można to zrobić samemu. Niestety w Pekao nic nie jest tym czym się wydaje:) po zmianie pojawiało się info, że trzeba czekać na telefon konsultanta. Bank wciąż nie dzwoni, sprawdzam Moje Dane i widzę, że mam nieaktualny nr telefonu do oddzwaniania. I tu ciekawostka, był Nr do smsów, Nr do oddzwaniania i Nr do kontaktu (dwa) a niżej przycisk Dodaj numer. Dodałam nowy nr do kontaktu, tak się wświetliło, że dodaje nr kontaktowy (nie było opcji zmiany numeru do oddzwaniania). Trochę zastanowiło mnie info, że nowy nr do kontaktu zastępuje dotychczasowe ale uznałam, że to niemożliwe, żeby bank w tak niejasny sposób pozwalał zmienić nr smsowy do autoryzacji przelewów i to jeszcze bez telefonu od konsultanta, który w Pekao jest potrzebny do zweryfikowana każdej bzdury. A jednak, wszystkie wcześniejsze numery zniknęły (nr do smsów, nr do oddzwaniania, nry kontaktowe) został tylko nowo wprowadzony nr, który widnieje pod nazwą nr kontaktowy. Po telefonie na infolinię okazało się, że to jest teraz nr do wszystkiego, także do zatwierdzania operacji a przywrócić mi nie mogą i jeśli chcę mieć osobny nr do smsów i oddzwaniania to muszę udać się do oddziału.
   Czy ktoś ma u siebie takie oddzielne numery i rzeczywiście bank kontaktuje się na nr do oddzwaniania a nie nr podstawowy? W sprawie moich limitów nie skontaktowali się do dziś:)

   Ew@
  • To jakiś absurd, żeby zlecenie przelewu trwało kilka dni, bo nie można się doczekać na telefon z banku w sprawie zmiany limitów, pomimo że infolinia reklamuje się obsługą 7dni w tygodniu.
   Tymczasem w zakładce Moje Dane nie ma już możliwości dodania kolejnego numeru tak jak było wcześniej tylko jest opcja zmiany jednego numeru na drugi. Czy to znaczy, że gdybym wtedy dodała dwa numery do kontaktu to miałabym dwa numery i bank sam by sobie wybrał, na który przysyłać smsy autoryzacyjne? (bo podczas dodawania każdy nowy nr wyświetlał się jako nr do kontaktu i nie było możliwości wyboru, że ma służyć jako numer do sms).

   Ew@
  • Na telefon z Pekao od wczoraj się nie doczekałam więc zadzwoniłam sama ale w tym chorym banku dzwonisz na infolinie, zostajesz zweryfikowany i dowiadujesz się, że.. musisz czekać aż to bank się skontaktuje:)
   W końcu limity zostały zwiększone, już się wydawało, że tak skomplikowana operacja jaką jest dla Pekao wykonanie przelewu znajdzie upragniony finał, akurat! robię autoryzuj i co się pojawia? żeby zatwierdzić czekaj na połączenie z konsultantem:) Parodia to mało powiedziane. 3dni na infolinii, żeby wykonać jeden przelew, szkoda że przy zmianie telefonu do autoryzacji nie było tak wnikliwej weryfikacji, nie było nawet informacji że telefon do smsów zostaje zmieniony tylko wprowadzające w błąd info o telefonie kontaktowym.
   Jak pomyślę ile gimnastyki wymagało wypłacenie skromnych odsetek z KO to aż dostaję gęsiej skórki co będzie przy przelewie kapitału:)

   Ew@
  • Aby być obiektywnym muszę napisać, że w końcu żona dostała tę obiecaną nagrodę i to nawet w większej wysokości niż by to wynikało z Regulaminu Promocji.

   Krzych
  • To dodam jeszcze, że dla mnie nie mają sensu te wszystkie pseudo zabezpieczenia z oddzwanianiem przez konsultanta skoro tak łatwo i (z powodu wprowadzenia w błąd przez bank) właściwie przypadkowo można zmienić nr podany w Pekao.
   Zmieniasz limity-musisz czekać aż bank oddzwoni na wskazany nr, robisz przelew-musisz czekać aż bank oddzwoni na wskazany nr, zmieniasz ten wskazany nr-nikt nie weryfikuje, nawet smsa z kodem na ten nr nie przyślą tylko zatwierdzenie przez aplikację (chociaż wybrałam autoryzację kodami). Masakra.

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy