200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 100 zł w punktach Mastercard + 5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 200 zł na start oraz 8000 punktów Mastercard o wartości 100 zł. A do tego 5% na koncie oszczędnościowym. Co najważniejsze: warunki zdobycia premii są banalnie proste!

300 zł premii od Pekao za konto osobiste

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 30.06.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.08.2022. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub przez PeoPay (BLIK)
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w lipcu warunki powinniśmy spełnić w sierpniu, wrześniu oraz w październiku.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

5% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 5% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do końca lipca. Promocyjne oprocentowanie 5% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy posiadanie konta technicznego w Idea Banku, w jakiś sposób czyniło wpisanie w poczet klientów banku Pekao czy tylko bycie właścicielem ror-u? Pytam w kontekście bycia nowym klientem Pekao.

  sak Odpowiedz
 • Czy płatności Blikiem liczą sie do spełnienia warunku 5 transakcji? Płatność Blikiem może być internetowa czy w sklepie stacjonarnym?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z promocją programu poleceń?

  Dżastin Odpowiedz
 • No pięknie – strona z regulaminem promocji jest niedostępna. Czyżby jakaś lipa?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Pewnie dalej występują te same problemy co przy poprzednich promocjach. Numer zarejestrowany i w związku z tym brak możliwości przejścia przez wstępny formularz.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Czemu adres strony w linku u Was na stronie (info przy podświetleniu przycisku) jest inny niż w Regulaminie promocji? Który jest poprawny i który się łapie na promocję? Niby otwiera się ta sama strona, ale tu nie ma jakiegoś „haczyka”?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Kojarzycie czy po zamknięciu konta pozostawienie dostępu do bankowości internetowej może mieć wpływ na skorzystanie z kolejnej promocji po okresie karencji?

  owat Odpowiedz
  • O ile pamiętam, to u nich jest większy problem, bo samo usunięcie dostępu do ebankowości niewiele daje. W systemie zostaje jakiś Twój nr tel i blokuje przyszłe promocje (jesteś wiecznym „starym klientem”). Żeby wziąć z kolejnej promocji musiałem odbyć rozmowę z Panią konsultantką i jakoś udało się mnie „odnowić” jako klienta. Chyba pomogło wtedy otwarcie przez selfie. Ale oczywiście lepiej e-bankowość zamknąć, niż zostawić otwartą.

   Ja123
  • Ja konto w Pekao zamykałam w oddziale, zakładałam potem ponownie (przez wideoweryfikację albo selfie) i nie było problemu z założeniem ani wypłatą premii.

   asi
  • Ok, miałem też konta z IDEI, więc może yu był problem

   Ja123
 • Mam konto w tej promocji, ale oprocentowanie oszczędnościowego wygląda na standardowe jakieś 2% zamiast 5%. Złożyłem reklamację, ale po miesiącu odpisali, że potrzebują jeszcze miesiąc na odpowiedź. Minęło kolejne 30 dni i cisza. Więc poszła kolejna, ale pewnie będzie tak samo, bo z tego co widać w komentarzach na Facebooku tak ten bank działa jeśli chodzi o obsługę klienta.
  Czy miał ktoś taką sytuację i sobie z nią poradził?
  Chcę zamknąć to konto, ale wolałbym otrzymać obiecane odsetki z oszczędności.

  Tm Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy