200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 100 zł w punktach + 8% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Ponownie do zgarnięcia mamy baaardzo łatwe 200 zł na start, 100 zł w punktach Mastercard oraz aż 8% na koncie oszczędnościowym.

200 zł za założenie konta w Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2021 do 9.01.2023.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 15.03.2023. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w styczniu warunki powinniśmy spełnić w lutym, marcu oraz kwietniu.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

8% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 8% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 15.03.2023. Promocyjne oprocentowanie 8% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak interpretować poniższy zapis?

  „Opłata pobierana jest z rachunku, w ciężar którego rozlicza się transakcja i według stawki określonej w walucie tego rachunku.
  W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia
  depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów)”

  Konkretnie „przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów” – czy to wyklucza przelewy z innych banków, w których posiada się konto?

  Michał Odpowiedz
 • Czy konto bez karty jest darmowe? I czy rezygnując z karty można dostać 8% na KO?

  Dobcio Odpowiedz
  • Ja mam konto z poprzedniej edycji, zakładane w placówce (bo były problemy przy zakładaniu online ze względu na to, że byłem kiedyś klientem), bez karty i mam 8% na KO.

   Rafal
  • I jest darmowe:(

   Rafal
 • Czy promocja łączy się z programem poleceń?

  Bart Odpowiedz
  • Dołączam się do pytania?

   aircrash
  • Aktualnie nie da się polecić konta w programie poleceń, bo X edycja się skończyła. Pytanie czy będzie następna edycja i warto czekać czy nie.

   Bart
 • Jest opcja kuriera czy nadal zbierają na siłę selfie?

  pytanie Odpowiedz
 • Czy mając już wcześniej założone konto na selfie i oczywiście zamknięte przed 2021 r. można je ponownie otworzyć metodą na selfie?

  Łukasz Odpowiedz
  • Teoretycznie tak, w praktyce mało komu się udało

   Dzikus
  • Raczej bez szans. Dopytywałem na infolinię. Jeśli mają już twoje dane w systemie to nie da rady założyć konta na selfie. Finalnie trzeba będzie dokończyć zakładanie konta w oddziale, ale promocja zadziała.

   Bart
  • Pod warunkiem że wniosek zostanie dokończony a nie anulowany i złożony od nowa przez pracownika w placówce w celu wyrobienia normy. Miałem 3 lata temu konto i niestety po weryfikacji selfie i wpisaniu danych (ponownie… mimo że wniosek był kontynuowany) apka stwierdziła że mam się udać do oddziału :/

   maniekkkkkkk
 • Pekao nie wypłaca premii. Gdy nie dostaniecie pieniędzy to po złożeniu reklamacji dają sobie 60 dni na rozpatrzenie, bo w 30 nie wyrabiają. Płatności kartą nie rozliczają na czas, pieniądze wracają na konto a jak te wydacie to zrobią wam debet i dodadzą wam zobowiązanie kredytowe do BIK. Beznadziejny bank. Omijać!

  bbc Odpowiedz
 • „Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany.”. Co w takiej sytuacji powiniennem zrobić? Pójść do oddziału banku i powiedzieć, że chcę otworzyć konto w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”?

  pytanie Odpowiedz
  • Spróbuj przez Peopay

   Ja123
  • regulamin
   „- poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie.
   Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.”

   Ja123
  • Założyłem konto w oddziale banku, tylko teraz widzę, że trochę zawaliłem sprawę, bo mogłem otworzyć konto z kartą dla gracza zamiast normalnej i dodatkowo zyskać 8000 punktów za jej rejestrację w programie Bezcenne Chwile. „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” – edycja X.

   pytanie
  • Nie rejestruj na razie swojej karty w BChw, bo oni sami (tj. BChw) robią promocje za dodanie kart do programu, a może być nawet więcej niż te 8000 pkt. Póki co na razie nic nie ma, ale dawno nic nie było, więc są duże szanse że coś się pojawi

   Ja123
 • Witam.
  Czy te 500 zł wpływu może być wykonane „przelewem na telefon blik” oczywiście z innego banku?

  Dariusz Odpowiedz
  • Tak. Ja w ten sposób przelewałem we wcześniejszej promocji Pekao. Generalnie przelew na telefon to jest po prostu przelew Express Elixir. W wielu bankach tak spełniam warunek wpływów na konto.

   e
  • Dziękuję za informację. Pozdrawiam

   Dariusz
 • Wiadomo na pewniaka jak traktują byłych Ideowców? Tu jest 1.01.2021 ja zamykałem Ideę kilka miesięcy później i wg znanych mi wieści wciąż siedzę w karencji.

  jojo Odpowiedz
 • Już mataczą.

  „Dzień dobry Panie xxxxx,

  dziękuję za kontakt.
  Otrzymałem w Pana sprawie informację, że konto zostało otwarte w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII . Niestety nie zaakceptował Pan zgód marketingowych co było warunkiem brania udziału w promocji. „

  pytanie Odpowiedz
 • Nie mam słów na tych s. U członka rodziny, aby zabezpieczyć się przed zbliżającą się wypłatą premii odpowiedzieli po dwóch tygodniach, że rachunek znajduje się w trakcie wypowiedzenia i cytują część regulaminu promocji, mimo, że żadne wypowiedzenie umowy oczywiście nie zostało złożone. Co tu się odp@#$%? Jeszcze z takim dnem nie miałem do czynienia.

  pytanie Odpowiedz
 • Czy maksymalna kwota objęta oprocentowaniem w wysokści 8% na koncie oszczędnościowym to 100 000 czy 200 000 bo w dwóch różnych artykułach na tej stronie o Koncie Oszczędnościowym widnieją dwie różne kwoty. Pozdrawiam

  Shaggy Odpowiedz
 • powinni gnój wywozić a nie zajmować się banksterka; te głąby z działu reklmacji i działu promocji dostały polecenie od GNOI z zarzadu żeby wszystko odrzucać na niekorzyść klienta i przedłużac na maksa; z imeinia i nazwiska te GNOJe z zarząduu powinny być skonczone w bankowości jak ich nowa władza wypi.. li z zarzadu żaby nigdzie indziej nie znalezli pracy bo maja klienta w poważaniu; celowo działaja na niekorzyśc klienta a takich rzeczy sie w branży nie wybacza; dla mnie na zawsze są SKOŃCZENIl przestrzegam kogokolwiek kto chciałby miec cokolwiek wspólnego z tymi GNOJAMI którzy zarzadzaja tak duzym bankiem i kiedys powazanym bankiem;

  gienio Odpowiedz
 • Złożyłem reklamację 01.12.2022 na brak wypłaty pierwszej premii i dopiero wczoraj, 16.02.2023 (czyli ponad 70 dni po fakcie), odpowiedzieli (już nie przedłużając o kolejne 30 dni), że uznają moje zgłoszenie i dają sobie teraz 30 dni na wypłatę.

  MB Odpowiedz
 • Nie dostałem premii. Po 2,5 miesiącach od złożenia reklamacji odpisali, że w formularzu podałem czyiś id polecający (czego niemal na pewno nie robiłem) i nie kwalifikuję się do wypłaty. W BIK co chwilę coś dopisują. Pekao to beznadziejny bank. Trzymać się z daleka

  bbc Odpowiedz
 • przenieśli mi do Pekao konto z Idei – dzwonie na Infolinie i babka nie jest w stanie w żadnej bazie wspólnej sprawdzić, czy to konto z Idei zostało do nich przeniesione, a co ważniejsze kiedy zostało zamknięte i mam się udc do oddziału, w którym to prawdopodobnie zamykałam, bo tam może odnajdą ta dokumentacje…. co za porażka, żeby nie mieć wspólnej bazy albo chociaż bazy dla byłych klientów Idei żeby to szybko sprawdzić, tylko po oddziałach trzeba chodzić…. nie zmienię zdania o tym archaicznym banku chyba nigdy … zacofanie i średniowiecze… chyba specjalnie tak to jest zrobione żeby opłacać 10 okienek doradców klienta, które siedzą i patrzą się w sufit…

  villemo09 Odpowiedz
 • gratuluje skury ,, wi Skibie dobrego humoru, wywiozą go na taczkach to mówie ja Jackowski

  gienio Odpowiedz
 • Chyba z 8 prób założenia konta przez selfie zakończone niepowodzeniem. Nigdy wcześniej z bankiem nie miałem do czynienia (chyba, że chodzi o przejęcie Idea Bank, w którym miałem kiedyś konto). Jeśli takie problemy są już z samym założeniem konta, to co będzie później.

  sailornine Odpowiedz
  • Niestety trzeba iść do oddziału, Idea robi problem i jesteś „starym klientem”

   Ja123
  • W Regulaminie masz
   Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach [tzn. w Peopay] ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

   Ja123
 • gu ..no dostaniecie a nie 8proc; ta szemrana zbieranina ludzi Skiby wstawi wam standardowe oprocentowanie (2%) i będziecie płakac i reklamowac a bezczelni tytuujacy sie jako EXpert przez poł roku bedzie wam przysyłac pismo ze reklamacja w trakcie o nie mili mozliwosci pseudoexperci sie ustosunkowac czy spełniliście wymagania na 8proc; DNO ODRADZAM KAZDEMU kto nie chce sie wkó wić; poczytajcie na facebooku PEKAO24 komentarze wku nych ludzi, a nie bezczelnie naganiac bo za kązdego nagonionego i oszukanego ludzie z tego portalu dostanę premię; DNO i WODOROSTY ta nagonka na oszustó z Pekao

  gienio Odpowiedz
 • Dostał już ktoś 50zl za podpisanie umowy? Podpisywałem w oddziale bo już kiedyś miałem konto w pekao i tak się zastanawiam czy mnie wykluczyli czy – jak to mają banki w zwyczaju – czekają do ostatniej chwili?

  maniekkkkkkk Odpowiedz
  • Ja nie dostałam. Powinnam dostać w marcu juz 50 zł. Napisałam rekkamacje. Dali sobie czas na odp do 2 maja. Jak na razie cisza. Jeśli sie odezwa to pewnie dadza sobie kolejne 60 dni na wypłatę zaległe nagrody czytajac wczesniejsze komentarze.. Teraz do konca kwietnia ma byx kolejne 50 zł. Pewni znow nie będzie :/

   Ewe
  • U mnie dawno poszła reklamacja i po miesiącu odpisali że 150 się należy i że wypłacą do miesiąca…. nie wypłacili więc kolejna reklamacja. Minęło kolejne 30 dni i cisza a w stan wymagalności wpadło ostatnie 50zł więc dopisałem do reklamacji. W ostatnim dniu napisali że nie liczenie do pięciu (transakcji) przekracza możliwości nawet samego prezesa i ściągają posiłki zza granicy i do 30 (kolejnych) dni postarają się policzyć do 5. Trzymam za nich kciuki. Jest jakiś gorszy bank, który nie ogarnia organizowanych przez siebie promocji?

   maniekkkkkkk
  • cedit agricole… napisałem tam z 20 pare reklamacji w związku z promocją. Początkowo chciałem wyjaśnić, żeby dawali co miesiąc sami, ale nie z nimi nie dało się i potem już wklejałem co miesiąc tą samą treść i dawali.

   lol5
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy