200 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + spora szansa na wygranie roweru lub sakwy rowerowej

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce w zamian za założenie konta osobistego. Mało? Każdy uczestnik oferty (a tych może być maksymalnie 800) ma możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania jednego z 51 rowerów (o wartości 1000 zł) albo jednej ze 100 podwójnych sakw rowerowych (o wartości 253 zł). Szanse są więc spore. Ciągle mało? Kolejne gwarantowane 300 zł możemy zgarnąć w odrębnej promocji i zyskać je za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas :)

Gwarantowane 200 zł oraz możliwość wygrania roweru lub sakwy od BNP Paribas

Bankowo rowerowo z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.07.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 31.07.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula zaledwie 800 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

200 zł na prostych zasadach

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zgarniemy za podpisanie umowy oraz w sierpniu 2021:

 • wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 200 zł oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej

Kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą – chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Kolejne 100 zł zgarniemy pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz dodatkowo we wrześniu 2021:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie min. 3 przelewów przez bankowość elektroniczną

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu nagród trafi do nas mailowo, kolejno do 21.09 oraz 25.10.2021. W pierwszej wiadomości znajdziemy informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.09. Przelew każdej z nagród trafi do nas do końca danego miesiąca.

Rower albo sakwa w konkursie

Dodatkowo rejestrując się w promocji możliwe jest wzięcie udziału w konkursie, w ramach którego możemy wygrać rower Rayon Siera 28 lub dwie sakwy rowerowe Crosso Dry 60. Wystarczy, że spełnimy warunki uzyskania pierwszej nagrody w promocji (sierpniowe) oraz następnie od 17.07 do 31.08 odpowiemy na pytanie konkursowe „Jak zmieniam świat na zielono”. Odpowiedź przesyłamy w formie fotografii za pośrednictwem strony konkursu.

Jury konkursowe powiadomi zwycięzców do 21.09.2021. Nagrody trafią do nas do 15.10.2021. Powodzenia!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktos sie orientuje czy jak sie ma karte kredytowa wraz z bankowością elektroniczną to mozna przystapić do tej promocji?

  Katerine Odpowiedz
 • Czy ktoś podpowie jak wysłać zdjęcie do konkursu ? Bo jakoś nie widzę takiej opcji na wskazanej stronie, nie wiem czy Bank nie udostępnił jeszcze takie możliwości (wg regulaminu to można wysyłać od 17 lipca) czy po prostu czegoś nie dostrzegam.

  Wiechu Odpowiedz
 • Hej. To przyznawać się : kto wysłał zdjęcie, kto zrobił najwięcej transakcji kartą przez lipiec i sierpień i kto wygra rower?

  wiechu Odpowiedz
  • U mnie wysłane dwa zgłoszenia (z dwóch kont) zobaczymy czy to coś da… miałam dylemat z wyborem zdjęcia… w kazdym razie jak coś wygram to się na pewno tu pochwale… :)

   Katerine
 • Mam nadzieję, że uczestników, którzy wysłali zdjęcie nie jest więcej niż 50 😉

  wiechu Odpowiedz
 • Informowali już?

  Tadek Odpowiedz
 • Jest mail o nagrodzie 100zl. Czy dostał ktoś info o nagrodzie rzeczowej?

  mmmajki Odpowiedz
 • Też mam tylko emaila o stówce . Jeszcze mam nadzieję, że do północy poinformują o wygraniu roweru ;)

  Wiechu Odpowiedz
 • Nie ma co tracić nadziei, może z wynikami się spóźnią… :)

  Katerine Odpowiedz
 • Są już wyniki… Jeeest dwa rowery ale sie ciesze :D

  Katerine Odpowiedz
 • U mnie też rower!

  Tadek Odpowiedz
 • Mam i ja rower też.

  wiechu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy