Rekordowe 200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku + 1% moneybacku i 3% do 70 000 zł!

Zakończona

Ruszyła promocja Alior Banku, w której możemy zgarnąć rekordową (jak na ten bank) premię za założenie Konta Jakże Osobistego. Do zdobycia mamy bowiem aż 200 zł – na dodatek w gotówce! Oprócz tego ciągle możemy zgarnąć moneyback od płatności mobilnych, 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł oraz 3% na lokacie aż do 50 000 zł!

200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku

Z nami lepiej

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 1.09.2018. Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, nie później, niż 16.10.2019. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez stronę internetową banku, telefonicznie lub w obecności kuriera).

Co dalej? Bank zapłaci nam 200 zł za trzykrotne spełnienie poniższych warunków (w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę):

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Przykładowo jeśli umowę podpisaliśmy we wrześniu, to warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostaniemy przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

3% na lokacie dla nowych klientów + premia = 4,8% w skali roku!

Oprócz konta oszczędnościowego, oferującego 3% w ramach jednej z korzyści, nowi klienci mogą również zgarnąć 3% na lokacie 100-dniowej – i to dla kwoty maksymalnej nawet 50 000 zł! Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których bank jeszcze w swojej bazie nie ma (czyli nie mamy / nie mieliśmy już produktów Alior Banku).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.

Jeśli więc oczekujemy najbardziej atrakcyjnej stopy zwrotu dla swoich oszczędności, to ulokowanie 50 000 zł na powyższej lokacie 3% wraz z premią 200 zł da nam efektywnie oprocentowanie na poziomie 4,8% w skali roku! A trzeba przyznać, że ciężko będzie o znalezienie podobnej, bezpiecznej oferty dla takiej kwoty, która dawałaby porównywalne odsetki!

Aktualizacja: 2,6% na Mocnym Koncie Oszczędnościowym + 6800 punktów Priceless Specials

Na koniec dodam, że oprócz lokaty 3% oraz korzyści pozwalającej na zyskiwanie 3% na koncie oszczędnościowym mamy jeszcze jedną możliwość sensownego oszczędzania: na Mocnym Koncie Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,6% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Oprócz tego bank zaserwował nam jeszcze jedną promocję: 6800 punktów za pierwszą rejestrację karty w programie Priceless Specials. A po naszemu: jakieś 100 zł w bonach do wybranych sklepów. Opis tej promocji znajduje się tutaj. Warto korzystać!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy we wniosku o konto na dedykowanej stronie promocji trzeba załączyć np. skan dowodu osobistego? I czy przy opcji z kurierem należy mu dać ksero dowodu os.?

  hazzan Odpowiedz
  • Nic takiego we wniosku nie ma. Otwierałem przelewem weryfikacyjnym, żadnego mojego skanu nie mają, więc pewnie w opcji z kurierem też nie chcą.

   Przemysław
  • @Przemysław, ile trwała weryfikacja przelewu?

   Z jakiego banku robiłeś przelew weryfikacyjny i kiedy tam otwierałeś konto? Ja próbowałem podawać nr konto z czterech różnych banków – 3 zostały odrzucane, jedynie Millennium mnie puścił, a każdy z odrzuconych rachunków otwierany był w oddziale. Tak się zastanawiam czy KIR prowadzi jakąś bazę numerów kont zweryfikowanych, bo niby na jakiej podstawie odrzucają rachunki i dlaczego odrzucają rachunki otwierane w oddziale…

   Lokata
  • Potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji przyszło do południa następnego dnia po przelewie. Było to równoznaczne z otwarciem konta i możliwością logowania się już do bankowości.
   Przelew weryfikacyjny robiony z mBanku (konto otwarte w lutym) który był moją trzecią próbą, bo najpierw nie przepuścił mnie przy podaniu konta Millennium (u ciebie o dziwo zadziałało), a potem również nie pasowało mu konto Getin Banku. Wszystkie 3 konta zakładane przez formularz online, ale finalizacja i otwarcie każdego w oddziale, tak jak u ciebie.

   Przemysław
 • Cześć, rozumiem że przelewy z T-MUB nie są traktowane jako wpływ?

  I jeszcze jedno… Czy jak klient T-MUB (wcześniej Alior Sync) łapię się na lokatę 3%?

  Grac Odpowiedz
 • ile czasu minelo u was od zlozenia wniosku – do komunikatu ze nie udalo sie i zamow kontakt z bankiem – do telefonu w tej sprawie od banku?

  villemo09 Odpowiedz
 • Mam założone KJO. Aby aktywować podwyższone % kazali założyć konto oszczędnościowe. Do wyboru było także Konto Mocno Oszczędnościowe. Założyłem KMO, ale nie da się aktywować pakietu korzyści i nadal chcą bym założył KO. O co tu chodzi?

  qq Odpowiedz
  • Musisz założyć zwykle konto oszczędnościowe, a nie Konto Mocno Oszczędnościowe.

   sebeksk
  • Zakładamy KO, system wskazuje możliwość wyboru do którego konta aktywować wyższe % (ale i tak jest tylko jedno pole do zaptaszkowania – czyli KO). Robimy zrzut ekranu, potwierdzamy SMS-em i znów zrzut.
   Pozostają nadal pytania:
   1. Co to KMO?
   2. Zastanawia mnie ten pakiet bezpłatnych 30 sms-ów. Czyżby jakieś były płatne?

   qq
  • Ale płatne są tylko sms z powiadomieniami, a nie do potwierdzania transakcji, to nie Pekao (choć już w tej samej grupie kapitałowej). A jak chodzi o powiadomienia, to ja do Konta Wyższej Jakości używam powiadomień email, może do tego też się je da za darmo włączyć?

   Don Quijote de la Mancha
  • To 2 rożne konta oszczędnościowe:
   1. KO jest do 30k na 3% (promocja do 31.12.2019 – możliwe przedłużenie) 3% po włączeniu „korzyści” (1 przelew w miesiącu darmowy na ROR),
   2. KMO w promocji jest do 100k na 2.3/2.6% na 3M, obecnie edycja 10 (wszystkie przelewy darmowe na ROR)

   Czytelnik
  • To 2 rożne konta oszczędnościowe:
   1. KO jest do 30k na 3% (promocja do 31.12.2019 – możliwe przedłużenie) 3% po włączeniu „korzyści” (1 przelew w miesiącu darmowy na ROR),
   2. KMO w promocji jest do 100k na 2.3/2.6% na 3M, obecnie edycja 10 (wszystkie przelewy darmowe na ROR)

   Czytelnik
  • Edit: KO 3% do 20k

   Czytelnik
  • W ustawieniach można uzupełnić dane do powiadomień nr tel lub email, nie mam nic wpisane. Pobrali prowizję 50gr tytułem:
   „Pobranie opłaty okresowej Komunikaty SMS” po czym sami bez reklamacji zwrócili.

   Czytelnik
  • Wczoraj wpłaty i założenie KO i KMO, dziś jest 3 % na 20 k i 2,6 % na KMO. Dziękuję za wyjaśnienia.

   qq
 • Pewnie ktoś już o tym wspominał, albo ja coś przeoczyłam, bo pobrali mi opłatę za korzyść. Miałam dwie, anulowalam jedną, następnego dnia aktywowałam kolejna. Bank policzyl to jako trzy korzyści: dwie aktywne i jedna nie aktywna :(

  Bea Odpowiedz
 • OK. Ja cały czas poruszam się w obrębie opisu na TEJ stronie i TEJ promocji i ją założyłem, ale widocznie dodali w międzyczasie te 2,6% do 100 000 zł obowiązujące w nowej edycji promki. Stąd na TEJ stronie nie ma słowa o KMO.

  qq Odpowiedz
 • Aby zmienić korzyść bez opłat 2 należy wyłączyć kiedy się chce, ale 3 należy włączyć w następnym miesiącu (rozliczenie jest na koniec miesiąca)

  Czytelnik Odpowiedz
 • Czy ktokolwiek ma dostępną tę lokatę na 50tys. na 100dni?

  falusinski Odpowiedz
  • Ja mam ją założoną od piątku. Po raz pierwszy mam konto w Aliorze, więc była dla mnie dostępna, lecz założyć ją można tylko w oddziale banku do 14 dni od założenia konta.

   ibisczczony
 • Jak wcześniejsze konto zamknąłem 9 stycznia 2018 to załapię się na promocję i w ogóle mogę założyć konto?

  Paweł Odpowiedz
 • Oferta jest ważna do 15.10.2019, a nie jak podano w opisie 16.10.2019

  Michał Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem, umowę należy zawrzeć do 15.11.2019 r. Czy w praktyce możliwe jest, żeby tak umówić się z bankiem, żeby kuriera wysłali dopiero pod koniec regulaminowego terminu? Może ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie…

  Elżbieta Odpowiedz
 • Jak w systemie wybrać korzyści, które chcę mieć?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Założyłem promowane Konto Jakże Osobiste, ale nie mogłem przez internet wyklikać bonusu w postaci możliwości założenia lokaty dla nowego klienta banku (100 dni, 3 m, 50 tys. 3 proc.). Na infolinii powiedziano mi, że tę założyć mogę tylko w oddziale. A tam dowiedziałem się, że jej nie założą, bo w 2015 r. miałem jakąś lokatę w Meritum Banku, wchłoniętym później przez Aliora. Zastanawiam się, czy jest sens składać w tej sprawie reklamację bądź nawet nie wystąpić ze skargą do rzecznika finansowego. Ja nie muszę znać historii przekształceń polskich banków, ani też pamiętać, w jakich bankach 4 lata temu miałem lokaty!

  henma Odpowiedz
  • Widać tak jest w warunkach tej promocji, skarga pewnie nic nie da. Ty twierdzisz, że nie pamiętasz po 4 latach, a inni będą mieć amnezję po 3 miesiącach…dlatego banki mają swoje systemy

   Kate
  • W regulaminie tej promocji jest zaznaczone, że mogą ją założyć tylko nowi klienci Aliora, którzy nigdy niczego tam nie mieli. W momencie gdy Meritum został wchłonięty przez Aliora stałeś się już ich klientem. Reklamacja nic ci nie da.

   Przemysław
  • Moim zdaniem powinieneś reklamować i walczyć o swoje. Jeśli przestałeś być klientem Meritum Banku przed wchłonięciem go przez Alior, to ten drugi nie powinien Cię traktować jako swojego byłego klienta, bo nigdy nim nie byłeś. Co innego jeśli tą lokatę miałeś w momencie, w którym Alior przejął Meritum. Wtedy w chwilą fuzji stałeś się klientem Alior Banku i w takim przypadku lokata Ci się nie należy.

   michalo
 • Jak uzyskać 3% na lokacie? Mam założone konto i nie widzę takiej opcji. Mogę założyć lokatę co najwyżej na okolice 1%…

  Bart Henry Odpowiedz
 • Zapytałem bank czy założyłem konto w promocji. Oczywiście odpowiedź negatywna.

  Brałem udział w poprzedniej promocji ( Superkasa ) ale mój wniosek został odrzucony ze względów technicznych.

  Jak tu walczyć ? Jakich argumentów użyć ?

  Daral Odpowiedz
 • CZYLI SIE DATA ZLOZENIA WNIOSKU CZY WIZYTY KURIERA CZY AKTYWOWANIA KONTA?

  Piote Odpowiedz
 • W dniu 16.10.2019r złożyłem wniosek o konto wysyłając weryfikacyjny przelew. W dniu 17.10.2019r otrzymałem informację, że przelew został odrzucony. Wszedłem w link i w dniu 17.10.2019r zamówiłem kuriera celem podpisania umowy. Czy biorę udział w promocji?

  Mateusz Odpowiedz
 • informacja dla osob chcacych uniknac oplaty 10 zl za utrzymanie konta, mimo ze promocja wymaga wplywu od obcej osoby 1000 zl (jak sie domyslam z dowolnego konta) o tyle aby uniknac oplaty za samo prowadzenie konta chca wplywu 1500 zl (ALE nie moze to byc T-Mobile bankowe) cwaniaczki..

  zdzisiek Odpowiedz
  • Przecież jest to w opisie promocji…

   TOMASZSZ
  • „Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc.”
   -> czy widzisz tu info ze TMB sie nie liczy ?

   zdzisiek
 • Czy aby zamknąć kartę debetową muszę udać się do oddziału, a może infolinia załatwi sprawę.

  diego Odpowiedz
 • Ktoś wie w jakim terminie są wypłacane nagrody? Czekają do ostatniego dnia miesiąca, czy raczej można się spodziewać wypłaty szybciej?

  Urszulka Odpowiedz
 • @Urszulka chyba tylko my braliśmy udział w tej promocji… Czekamy nadal.

  diego Odpowiedz
 • Spoko, ja również czekam na 200 stówki ;-)

  Filonski Odpowiedz
 • Zapewnilem wpływ 1500 zł … A mimo to bank naliczył 10 zł za konto.
  Złożyłem reklamację i otrzymałem odpowiedź, że oprócz wpływu muszę zrobić 300 zł obrotu karta.
  Jak to w końcu jest?

  Paweł Odpowiedz
  • Przeczytaj ostatni fragment opisu promocji :-) 1500 zł zwalnia z 10 zł opłaty za konto a obrót 300 zł zwalnia z 5 zł opłaty za kartę. Tylko nie wiem dlaczego pobrali Ci 10 zł.

   Filonski
  • Reklamacja jeszcze raz, najwyraźniej ktoś u nich nie rozumie tabeli opłat. Podaj cytaty z Tabeli opłat dotyczące osobno zwolnienia z opłaty za karte i osobno zwolnienia z opłaty za konto. Chyba że te 1500 zł zapewniłeś z własnego konta w Alior (ale zakładam że nie).

   Kate
  • Zapewnilem wpływ z konta w Alior, ale nie jestem jego właścicielem ani współwłaścicielem

   Paweł
  • Przeczytajcie sobie TOiP. Przelew ma być jednorazowy na co najmniej 1500 zł z innego banku
   „Opłata nie jest pobierana:
   – w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku”

   Bolo
  • A dokładniej:
   Opłata nie jest pobierana:
   – w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku); lub

   Kate
 • Przyszło 200

  Matddddd Odpowiedz
 • U mnie brak, czyli po weekendzie leci reklamacja… Nie po to zakładałem kolejne konto do kolekcji…

  diego Odpowiedz
 • u mnie właśnie teraz wpadło 200

  Urszulka Odpowiedz
 • Potwiedzam jest nagroda. Teraz czas na zamknięcie karty, trzeba udać się do oddziału, czy wystarczy infolinia.

  diego Odpowiedz
 • Również dostałem dzisiaj promocyjne 200zł.

  Przemysław Odpowiedz
 • Jest 200 zł, (otwarcie 11.10.2019), dziękuję!

  qq Odpowiedz
  • @qq Jak mogłeś dostać nagrode skoro:

   „Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostaniemy przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.”

   Powinieneś ją dostać do końca lutego, nie stycznia.

   osob
  • Tak, otwarłem we wrześniu, w październiku odpaliłem KO.

   qq
  • Nie dosc, ze wprowadzasz ludzi w blad, to jeszcze nie potrafisz przekazac najprostszego komunikatu… Rozumiem, że w Twoim słowniku fakt, że „otwarles” konto we wrześniu, znaczy, że zawnioskowales o nie we wrześniu, a faktyczne „odpalenie”, to pierwsze zalogowanie się na konto? Nie wiem.. podpisanie umowy?…

   osob
 • ja jeszcze czekam, na razie zapłaciłem 10 zł, dałem się nabrać :-|

  TreworBG Odpowiedz
 • Witam jak najlepiej zgłosić reklamację bonusu? Również nie dostałem nagrody.

  Mateo Odpowiedz
 • dajcie znać jak rozpatrzyli reklamację. Ja też zasiliłem konto 1500 zł z konta żony w Alior i pobrali opłatę 10zł.Chyba z nagrody nici.

  Henryk Odpowiedz
 • Dla tych co zakładali w listopadzie – właśnie wpadł mi bonus 200PLN więc wszystko działa w porządku.

  Michał Odpowiedz
  • W jakim listopadzie? Przestańscie wprowadzać ludzi w błąd! Teraz premie otrzymują osoby, które zakładały konto w październiku! „do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta”

   osob
  • Wybacz, rzeczywiście źle spojrzałem na własne notatki. W tym wypadku listopad był pierwszym miesiącem operacji czyli zakładałem w październiku.

   Michał
 • Potwierdzam jest 200 zł nagrody.

  Gienek1971 Odpowiedz
 • Mam i ja. Teraz proszę o podpowiedź jak zamknąć kartę, bo nie chce robić obrotów 300 zł. Ps. Wiem, że za miesiąc może się przydać do oprocentowania 3%

  Ciekawski Odpowiedz
  • @Ciekawski obroty 300zl można zrobić ‚wiadomo czym. Natomiast interesuje mnie skąd informacja, że karta może się przydać do oprocentowania 3%? Przecież ta ‚aliorowa korzyśc’ do 20k do wyboru, zależy tylko od posiadania rachunku oszcz. i wybrania korzyści, karta nie jest do tego potrzebna, więc o czym ty mówisz? Sama kartę natomiast można zamknąć na infolinii lub nawet w apce (nie mówię o zastrzeżeniu, tylko o pełnym zamknieciu), tylko trzeba dobrze poszukać.

   Jak ktoś wie o czym ten typ mówi, że karta jest niby potrzebna do 3%, dajcie znać.

   @admin, @Michał?

   osob
  • W Tabeli Oprocentowania pojawiła się nowa kolumna „Oprocentowanie od 1.04.2020 r. do 30.06.2020 r.” z opisem: „Oprocentowanie w wysokości 3,00% naliczamy w każdym miesiącu kalendarzowym, w którym jest aktywna Korzyść. Warunkiem jest dokonanie
   transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł liczoną łącznie dla wszystkich Kart wydanych do Konta Jakże Osobistego. Spełnienie tego warunku weryfikujemy w ostatnim dniu miesiąca. Brak jego realizacji skutkuje naliczeniem odsetek w wysokości 2,00% za dany miesiąc.”

   adaś
  • Dzięki, już miałem likwidować kartę, dobrze że dopytalem, dzięki!

   osob
  • W apce nie mogę namierzyć opcji zamknięcia, natomiast do bankowości internetowej nie mogę się zalogować. Problem z potwierdzeniem Push.
   Odnośnie płatności to gdzieś spotkałem się z informacjami, że przyjaciele nie bardzo pomagają, stąd moje pytanie.

   Ciekawski
  • Wchodzisz w konto, wybierasz karty, naciskasz na symbol karty, po prawej na górze 3kropki i opcja zamknij kartę.
   Jeśli chodzi o przyjaciół, to faktycznie, przy samym spełnieniu warunku niestety doszły te pie…one kody MCC (btw już raz mi popsuly humor w cashbacku tmob, kto wymyśla żeby usługi transportowe były wyłączone z obrotu, co za chora akcja – dojeżdżam sobie autobusem do pracy, płace na autostradzie i to się nie wlicza jako „codzienny wydatek”. Bronią się jak mogą.. na szczęście już nigdy tego błędu nie popełnie), ale nie wiem czy dalej przyjaciele będą pomagac na samą bezplatnosc prowadzenia karty, być może tak; przy promce 3% już na pewno nie, dlatego nawet nie sprawdzam i od razu rezygnuje z karty, natomiast konto zachowuje tylko ze względu na darmowe przelewy ekspresowe.

   osob
  • Z drugiej strony nie widzę wykluczeń MCC w toip dotyczących tego 3%, wykluczenia MCC są do cashbacku 1%. Zapytam u źródła.

   osob
  • Dzięki za informacje. Odnośnie wykluczeń to coraz więcej kłód pod nogi.

   Ciekawski
  • Drodzy! Dzwoniłem i napisałem, żeby mieć oficjalne info na papierze – od 1.04, jeśli chodzi zarówno o warunek bezpłatności konta, jak i warunek uprawniający do wyższego oprocentowania 3% do 20k – mamy brak obostrzeń dotyczących kodów MCC, wszyscy dobrze wiemy co to oznacza. Jednak zostanę przy karcie, póki co ;)

   osob
  • Czy jak dziś zamknę kartę to wówczas mam szanse na uniknięcie opłaty za kartę? Może lepiej najpierw wykonać transakcję, aby karta w marcu była bezpłatna, a dopiero później ją zamknąć.

   Ciekawski
  • Ja bym zrobił transakcje 300zl u przyjaciół dla pewnosci i zamknal na Twoim miejscu, jeśli Ci nie zależy na 3%. Ale zawsze możesz łatwo to sprawdzić, dzwoniąc z apki na infolinię, nie ma dzisiaj kolejki żadnej, więc zajmie Ci to 2min

   osob
  • Nie trzeba wykonywać tych operacji, byle kartę zamknąć przed końcem miesiąca, przetestowane :)

   Dzikus
 • przewaga miesięczna na 20 tysiącach między KO Aliora a KO 2,7% innego banku to 4,05 zł (20 000 * 0,3% / 12 * 0,81)

  adaś Odpowiedz
  • Odejmij od tego możliwość zwrotu za transakcje 1% w innym banku (300 zł, aby karta była darmowa). Dla 1 zł szkoda zachodu jak dla mnie. Ps. Wiem, że wyciskamy co się da, ale jeśli wpadnie opłata za kartę to cały mizerny plan pójdzie……

   Ciekawski
  • misterny :)

   keton
 • A ja die zdenerwowałam bo nie otrzymałam bonusu, złożyłam reklamacje przez kontakt w aplikacji. Dostałam odpowiedz ze w drugim miesiącu pl otwarciu konta nie spełniłam warunków z kartą. Upewniam się z Wami- warunkiem były Min 3 transakcje kartą (zwykły sklep), nie trzeba było wydawać tych 300 zł, prawda?

  Karolina Odpowiedz
  • Regulamin mówi tylko o trzech trx. Też nie otrzymałem premii mimo spełnienia warunków, poszła reklamacja.

   gregoopl
  • Ja złożyłam reklamację po raz drugi, ale chyba odnalazłam przyczynę mojego niespełnienia warunków… Jedną z transakcji był zakup biletu na autobus w automacie. Sprawdziłam teraz kod MCC i łapie się w te „wykluczone” z promocji. Shit!

   Karolina
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy