Rekordowe 200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku + 1% moneybacku i 3% do 70 000 zł!

Zostały 3 dni

Ruszyła promocja Alior Banku, w której możemy zgarnąć rekordową (jak na ten bank) premię za założenie Konta Jakże Osobistego. Do zdobycia mamy bowiem aż 200 zł – na dodatek w gotówce! Oprócz tego ciągle możemy zgarnąć moneyback od płatności mobilnych, 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł oraz 3% na lokacie aż do 50 000 zł!

200 zł za Konto Jakże Osobiste od Alior Banku

Z nami lepiej

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 1.09.2018. Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, nie później, niż 16.10.2019. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez stronę internetową banku, telefonicznie lub w obecności kuriera).

Co dalej? Bank zapłaci nam 200 zł za trzykrotne spełnienie poniższych warunków (w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę):

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Przykładowo jeśli umowę podpisaliśmy we wrześniu, to warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Odpowiedni więc będzie przelew od pracodawcy / współmałżonka / itd.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Nagroda, czyli 200 zł w gotówce, zostaniemy przekazana do końca 4. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

3% na lokacie dla nowych klientów + premia = 4,8% w skali roku!

Oprócz konta oszczędnościowego, oferującego 3% w ramach jednej z korzyści, nowi klienci mogą również zgarnąć 3% na lokacie 100-dniowej – i to dla kwoty maksymalnej nawet 50 000 zł! Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których bank jeszcze w swojej bazie nie ma (czyli nie mamy / nie mieliśmy już produktów Alior Banku).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to lokatę możemy uruchomić w ciągu 14 dni od otrzymania dostępów do bankowości internetowej.

Jeśli więc oczekujemy najbardziej atrakcyjnej stopy zwrotu dla swoich oszczędności, to ulokowanie 50 000 zł na powyższej lokacie 3% wraz z premią 200 zł da nam efektywnie oprocentowanie na poziomie 4,8% w skali roku! A trzeba przyznać, że ciężko będzie o znalezienie podobnej, bezpiecznej oferty dla takiej kwoty, która dawałaby porównywalne odsetki!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy we wniosku o konto na dedykowanej stronie promocji trzeba załączyć np. skan dowodu osobistego? I czy przy opcji z kurierem należy mu dać ksero dowodu os.?

  hazzan Odpowiedz
  • Nic takiego we wniosku nie ma. Otwierałem przelewem weryfikacyjnym, żadnego mojego skanu nie mają, więc pewnie w opcji z kurierem też nie chcą.

   Przemysław
  • @Przemysław, ile trwała weryfikacja przelewu?

   Z jakiego banku robiłeś przelew weryfikacyjny i kiedy tam otwierałeś konto? Ja próbowałem podawać nr konto z czterech różnych banków – 3 zostały odrzucane, jedynie Millennium mnie puścił, a każdy z odrzuconych rachunków otwierany był w oddziale. Tak się zastanawiam czy KIR prowadzi jakąś bazę numerów kont zweryfikowanych, bo niby na jakiej podstawie odrzucają rachunki i dlaczego odrzucają rachunki otwierane w oddziale…

   Lokata
  • Potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji przyszło do południa następnego dnia po przelewie. Było to równoznaczne z otwarciem konta i możliwością logowania się już do bankowości.
   Przelew weryfikacyjny robiony z mBanku (konto otwarte w lutym) który był moją trzecią próbą, bo najpierw nie przepuścił mnie przy podaniu konta Millennium (u ciebie o dziwo zadziałało), a potem również nie pasowało mu konto Getin Banku. Wszystkie 3 konta zakładane przez formularz online, ale finalizacja i otwarcie każdego w oddziale, tak jak u ciebie.

   Przemysław
 • Cześć, rozumiem że przelewy z T-MUB nie są traktowane jako wpływ?

  I jeszcze jedno… Czy jak klient T-MUB (wcześniej Alior Sync) łapię się na lokatę 3%?

  Grac Odpowiedz
 • ile czasu minelo u was od zlozenia wniosku – do komunikatu ze nie udalo sie i zamow kontakt z bankiem – do telefonu w tej sprawie od banku?

  villemo09 Odpowiedz
 • Mam założone KJO. Aby aktywować podwyższone % kazali założyć konto oszczędnościowe. Do wyboru było także Konto Mocno Oszczędnościowe. Założyłem KMO, ale nie da się aktywować pakietu korzyści i nadal chcą bym założył KO. O co tu chodzi?

  qq Odpowiedz
  • Musisz założyć zwykle konto oszczędnościowe, a nie Konto Mocno Oszczędnościowe.

   sebeksk
  • Zakładamy KO, system wskazuje możliwość wyboru do którego konta aktywować wyższe % (ale i tak jest tylko jedno pole do zaptaszkowania – czyli KO). Robimy zrzut ekranu, potwierdzamy SMS-em i znów zrzut.
   Pozostają nadal pytania:
   1. Co to KMO?
   2. Zastanawia mnie ten pakiet bezpłatnych 30 sms-ów. Czyżby jakieś były płatne?

   qq
  • Ale płatne są tylko sms z powiadomieniami, a nie do potwierdzania transakcji, to nie Pekao (choć już w tej samej grupie kapitałowej). A jak chodzi o powiadomienia, to ja do Konta Wyższej Jakości używam powiadomień email, może do tego też się je da za darmo włączyć?

   Don Quijote de la Mancha
  • To 2 rożne konta oszczędnościowe:
   1. KO jest do 30k na 3% (promocja do 31.12.2019 – możliwe przedłużenie) 3% po włączeniu „korzyści” (1 przelew w miesiącu darmowy na ROR),
   2. KMO w promocji jest do 100k na 2.3/2.6% na 3M, obecnie edycja 10 (wszystkie przelewy darmowe na ROR)

   Czytelnik
  • To 2 rożne konta oszczędnościowe:
   1. KO jest do 30k na 3% (promocja do 31.12.2019 – możliwe przedłużenie) 3% po włączeniu „korzyści” (1 przelew w miesiącu darmowy na ROR),
   2. KMO w promocji jest do 100k na 2.3/2.6% na 3M, obecnie edycja 10 (wszystkie przelewy darmowe na ROR)

   Czytelnik
  • Edit: KO 3% do 20k

   Czytelnik
  • W ustawieniach można uzupełnić dane do powiadomień nr tel lub email, nie mam nic wpisane. Pobrali prowizję 50gr tytułem:
   „Pobranie opłaty okresowej Komunikaty SMS” po czym sami bez reklamacji zwrócili.

   Czytelnik
  • Wczoraj wpłaty i założenie KO i KMO, dziś jest 3 % na 20 k i 2,6 % na KMO. Dziękuję za wyjaśnienia.

   qq
 • Pewnie ktoś już o tym wspominał, albo ja coś przeoczyłam, bo pobrali mi opłatę za korzyść. Miałam dwie, anulowalam jedną, następnego dnia aktywowałam kolejna. Bank policzyl to jako trzy korzyści: dwie aktywne i jedna nie aktywna :(

  Bea Odpowiedz
 • OK. Ja cały czas poruszam się w obrębie opisu na TEJ stronie i TEJ promocji i ją założyłem, ale widocznie dodali w międzyczasie te 2,6% do 100 000 zł obowiązujące w nowej edycji promki. Stąd na TEJ stronie nie ma słowa o KMO.

  qq Odpowiedz
 • Aby zmienić korzyść bez opłat 2 należy wyłączyć kiedy się chce, ale 3 należy włączyć w następnym miesiącu (rozliczenie jest na koniec miesiąca)

  Czytelnik Odpowiedz
 • Czy ktokolwiek ma dostępną tę lokatę na 50tys. na 100dni?

  falusinski Odpowiedz
  • Ja mam ją założoną od piątku. Po raz pierwszy mam konto w Aliorze, więc była dla mnie dostępna, lecz założyć ją można tylko w oddziale banku do 14 dni od założenia konta.

   ibisczczony
 • Jak wcześniejsze konto zamknąłem 9 stycznia 2018 to załapię się na promocję i w ogóle mogę założyć konto?

  Paweł Odpowiedz
 • Oferta jest ważna do 15.10.2019, a nie jak podano w opisie 16.10.2019

  Michał Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem, umowę należy zawrzeć do 15.11.2019 r. Czy w praktyce możliwe jest, żeby tak umówić się z bankiem, żeby kuriera wysłali dopiero pod koniec regulaminowego terminu? Może ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie…

  Elżbieta Odpowiedz
 • Jak w systemie wybrać korzyści, które chcę mieć?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy