200 zł bez wychodzenia z domu za otwarcie Konta Przekorzystnego + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

Zakończona

Pekao S.A. odpalił kolejną edycję promocji Konta Przekorzystnego. W zamian za spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 200 zł premii, a na oszczędzających czeka 2,5% na koncie oszczędnościowym. Co istotne: wszystkie warunki spełnimy bez ruszania się z domu, a nawet… bez wstawania z kanapy! Konto zakładamy bowiem „na selfie” :)

200 zł bez wychodzenia z domu od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj do 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była związana z Pekao w okresie od 1.01.2019 do 31.03.2020. Szczególnie chodzi tu o posiadanie umowy rachunku płatniczego, oszczędnościowego lub lokaty terminowej.

Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również te osoby, które posiadały w tym okresie rachunek (lub rachunki) w Pekao i zamknęły go – jednak średniomiesięczne saldo przez cały poprzedni rok nie mogło nigdy przekroczyć 50 zł. Przykładowo jeśli trzymaliśmy w Pekao 500 zł przez jeden dzień (a dokładniej noc), to średniomiesięczne saldo wyniosło 500 / 30 dni = 16.67 zł (dla miesiąca, który ma 30 dni).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę o konto nie później, niż 20.05.2020. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay.

Bank zaznacza jednak, że aby zdobyć pełną nagrodę (200 zł) konieczne będzie zawarcie umowy biometrycznie, czyli za pomocą selfie i weryfikacji zdalnej. Dlatego w trakcie wnioskowania powinniśmy wybrać ten sposób finalizacji, a nie wizytę w oddziale. Jeśli jednak z jakichś przyczyn wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy biometrycznie, to finalizacja w oddziale banku będzie również brana pod uwagę :)

Natomiast osoby, które z góry wybiorą oddział, mogą walczyć jedynie o pierwszą część nagrody – czyli 100 zł.

100 zł dla wszystkich

Samo zdobycie pierwszej „stówki” jest niesamowicie proste. Wystarczy bowiem, że spełnimy trzy proste warunki nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Przykładowo jeśli konto otworzymy w kwietniu, to czas na spełnienie warunków mamy do końca maja, ale możemy to już zrobić w miesiącu otwarcia konta (w naszym przykładzie – w kwietniu).

A co musimy zrobić? Po pierwsze – zapewnić jednorazowy wpływ na nowo-otwarte konto w kwocie minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych między naszymi kontami w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie – bank wymaga od nas wykonania minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą BLIK za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Kwota transakcji nie ma znaczenia :)

Ostatni, trzeci warunek, to zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Kolejne 100 zł za dodatkowe warunki

Aby zgarnąć drugą część nagrody konieczne będzie wykonanie tych samych czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz. Łącznie więc powinniśmy je spełnić czterokrotnie.

Tak jak jednak pisałem wcześniej – aby zgarnąć drugą część premii konieczne jest również zawarcie umowy o konto za pomocą strony internetowej banku (online) lub sfinalizowany w aplikacji PeoPay (będzie taka opcja podczas wnioskowania online). Oczywiście dostępna jest wspomniana wcześniej furtka dla osób, które zostaną odrzucone:

Warunek […] uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku.

Oczywiście polecam sobie zrobić wtedy pamiątkowego screenshota – na wszelki wypadek :)

Pierwsza część nagrody zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. W naszym przykładzie (umowa zawarta w styczniu) będzie to koniec marca.

Drugą transzę otrzymamy natomiast najpóźniej do 30.08.2020 (choć osobiście uważam tę datę za zbyt wczesną – jeśli podpiszemy umowę w maju, to warunki możemy przecież spełniać od czerwca do… września).

Dodatkowa premia w programie poleceń

Oprócz premii na start Pekao płaci również za założenie konta z polecenia, ale… tylko osobie polecającej. Nowy klient nie ma z tego nic (oprócz standardowej premii 200 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie).

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

2,5% do 30 000 zł przez 4 miesiące

Na koniec przypomnę, że 200 zł na start to nie wszystko. Wszyscy nowi klienci Pekao mogą bowiem zgarnąć dodatkowe 2,5% na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że otworzymy rachunek oszczędnościowy do 20.05.2020, a nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 120 dni. Saldo, którego dotyczy promocja, to maksymalnie 30 000 zł. Istnieje wprawdzie możliwość założenia Konta Oszczędnościowego Premium (zyskując oprocentowanie 2,5% aż do 100 000 zł), jednak wtedy wymagane jest otwarcie innego konta osobistego – Konta Świat Premium – które jest znacznie droższe w utrzymaniu. A Konto Przekorzystne może być całkowicie darmowe :)

Darmowe Konto Przekorzystne

W jaki sposób? Aby nie zapłacić nic za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł. Innymi słowy spełnić warunki, które stawia przed nami promocja! Nie dość więc, że nie zapłacimy ani grosza za konto i kartę, to na dodatek bank nam jeszcze za to zapłaci :)

Warto również wiedzieć, że bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Zasadnicze pytanie. Czy to średniomiesięczne saldo liczy się tylko z ROR-u, czy też biorą pod uwagę również KO?

  jaceny Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem liczymy sumę sald produktów w banku – czyli wszystkich rachunków.

   Michał
 • Próbowałem wczoraj wieczorem przystąpić do promocji, sama weryfikacja zrobionych zdjęć zajęła systemowi (aplikacja na telefonie) czas od 22:30 do około 1 w nocy. Rano przeczytałem email że mnie zweryfikowano… Ze starej promocji już nie skorzystam, co z korzystaniem z nowej? Mogę brać w niej udział skutecznie? Mam na myśli, że nie zawarłem żadnej umowy, złożyłem tylko wniosek i zostałem zweryfikowany już po okresie trwania promocji.

  Andrzej Odpowiedz
 • Też macie kartę visa gold? Nie widziałem miejsca na wybór karty w procesie otwierania konta? Michał czy to jest ta właściwą karta do konta czy jakaś droższa?

  Jarosław Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak samodzielnie zmienić limit przelewów z konta zakładanego za pomocą selfie? Jest bardzo niskie

  Jasio Odpowiedz
  • Nie można. Tak samo konta potem nie zamkniesz bez wizyty w oddziale (jest jeszcze chyba opcja poczty, jeden pies). Ot taka bankowość bez wychodzenia z domu.

   pytanie
 • Spodziewajcie się problemów z otrzymaniem drugiej stówy. U mnie poszła reklamacja, się zobaczy czym się skończy.

  Seth Odpowiedz
 • Jak zamknąć to konto online?

  Przemoo Odpowiedz
 • Po pobraniu aplikacji i wgraniu zdjec potem następuje weryfikacja twarzy i nastepuje wylogowanie i powrot do stony logowania w aplikacji,co mozna zrobic?

  Ewelina Odpowiedz
 • Wejść w apke

  Jarosław Odpowiedz
  • Wszystko działo się właśnie w aplikacji. Spróbowałam z innego telefonu i sie udało.

   Ewe
 • ma ktoś kod rekomendacyjny?

  Rafał Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuję czy mogę brać udział w promocji gdy posiadam konto w banku Inteligo, a który jest obsługiwany przez PKO? Czytałem regulamin i nigdzie nie ma żadnej informacji na ten temat.

  Michał Odpowiedz
 • Według dokumentu dotyczącego opłat za konto przekorzystne dla posiadaczy w wieku powyżej 26lat (z 01.03.2020) karta visa gold aby była bezpłatna wymaga minimum 4 transakcji kartą. Jednocześnie warunek bezpłatności konta wymaga jednorazowego zasilenia min. 500zł z wyłączeniem m.in. przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów).
  Czyli warunki promocyjne zapewniają premię ale nie zapewniają bezpłatności.
  Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie. Dopiero zaczynam w tym biznesie :)

  Karolina Odpowiedz
 • Jak zamknąc to badziewie bez wychodzenia z domu ?

  JoX Odpowiedz
 • Czy pod transakcję karta również wchodzi po prostu płatność karta za zakupy online?

  krzysko151 Odpowiedz
  • Mysle, ze tak. Poniewaz to platnosc karta – niewazne, ze nie w sklepie tradycyjnym.

   ewe
 • Czy po założeniu konta „zdalnie”, są nakładane są jakieś limity kwoty przelewów? W dokumentach nie ma żadnej informacji o tym, ale nie chcę się wkopać, ani niepotrzebnie fatygować się do oddziału.

  jan1 Odpowiedz
  • Niestety są, chyba 1000 zł i podobno nawet w oddziale trudno je zdjąć. Poszukaj w archiwum poprzedniej edycji tej promocji i poczytaj komentarze

   Kate
 • Posiadam konto przekorzystne. Bank pobral mi opłatę 9,99 za kartę, pomimowykonania jednej płatności bezgotówkowej. Czy ktoś miał podobną sytuację?

  Mateusz Odpowiedz
  • Ta kwota nie pasuje mi do Pekao.

   „Aby nie zapłacić nic za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł.”

   g.romek
  • Od 29.02 jest nowa tabela opłat…

   Kate
 • gdzie jest ta tabela…w opisie promocji ze mowa o tym ze jedna platnosc karta plus wplyw minimum 500 zl..zapewnia darmowe konto i karte…dlaczego w opisie tej promocji nie ma info ze trzeba zrobic cos innego..mi tez pobrali oplate…oni sami nie wiedza za co..bo dzwonilem..zlozylem reklamacje i czekam…pewnie bedzie odrzucona…mozna te badziewie zamknac z online nie wyhodzac z domu?

  ino Odpowiedz
  • tabela jest na stronach banku, tutaj jest załączona stara tabela, teraz trzeba zrobić 4 transakcje w poprzednim miesiącu

   Jedna transakcja spełnia tylko warunki promocji (dostaniesz 200 zł) ale nie bezpłatności karty

   Kate
  • Admin powinien zmienić tę seksję z opłatami za kartę i załączyć prawidłową tabelę opłat, bo teraz ten wpis wprowadza w błąd

   Kate
  • no powinien..wpis pochodzi z 1 kwietnia..a tabela niby obowiazuje od 29.lutego…
   az sie we mnie gotuje jak mysle ze ten dziadoski bank zarobi na mnie 10 zl….

   ino
  • nie jestem pewna czy z 29.02 bo nie ma w niej daty

   Kate
 • 200- 10 = 190, nadal nieźle

  Kate Odpowiedz
 • Niestety to prawda. Pobrało mi opłatę 9,99 zł za kartę :(
  Screen w linku: https://zapodaj.net/71bef0e7b770b.jpg.html

  Dziwna sprawa, ponieważ wcześniej mi nie pobierało opłaty, a konto założyłem pod koniec stycznia.

  Mateusz Odpowiedz
  • Nowa tabela jest zdaje się od 1 marca, a wcześniej wystarczyła 1 płatność do bezpłatności karty, obecnie to więcej (u Ciebie pewnie 4) w zależności od karty. Nie dostaliście e-maila/SMSa o zmianach w tabelach opłat?

   Kate
  • Ludzie, czy wy jesteście normalni? Wzieliście kartę Gold i się dziwicie, że Wam pobrali opłatę? Dla jasności: karta Gold – 4 płatności miesięcznie żeby bylo zwolnienie z opłaty 9,99 zł. Zwykła karta 1 płatność do zwolnienia z opłaty 3 zł. Tyle

   sebeksk
  • W poprzedniej tabeli załączonej do tego wpisu Visa Gold była bezwarunkowo za 0 zł, więc dobrze zrobili, tyle że tabela już nieaktualna. Adminie, popraw to bo jeszcze 4 tygodnie tej promocji, a ludzie klną… :-)

   Kate
  • Nie sorry, nie było tak. W poprzedniej tabeli VISA Gold w ogóle nie była dostępna dla konta przekorzystnego….

   Kate
 • Założyłem konto przez biometrię i nie widziałem wyboru karty debetowej, teraz pewnie wymiana przez oddział?

  remi Odpowiedz
 • te 500zl wplywu, moge ze swojego konta w innym banku puscic?? bo co to znaczy ze rach własne nie liczą sie

  Pako Odpowiedz
  • Hallo ?

   Pako
  • No przecież masz napisane w regulaminie:
   Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów.

   Jak widać przelewy zewnętrzne nie są ujęte, więc 500 zł (w jednym kawałku) z Twojego konta w innym banku powinno przejść

   Kate
  • niby tak ale widzialem komentarz gdzie ktos to podwazal, jak ktos trzymal się tego i nie musial skladac reklamacji to ok.

   Pako
  • Chyba bardziej był problem z tym, że te 500 zł nie zwalniało z opłaty za konto, bo w tabeli opłat jest nieco inna definicja „wpływu”, dlatego może poczytaj wpisy pod poprzednimi promocjami Pekao – zwłaszcza ta ostatnia (można znaleź w Archiwum). Brałam udział w pierwszej promocji w ubiegłym roku i te 500 zł z mojego konta w innym banku pokrywało i warunek do promocji i zwolnienie z opłaty za konto

   Kate
 • zamknąłem konto w w sierpniu 2019 i gdzie teraz mogę napisać, żeby dowiedzieć sie czy mogę skorzystać z tej promocji(chodzi o to sreniomiesięczne saldo poniżej 50zł – nie do końca to rozumiem)

  kanonier714 Odpowiedz
 • Zakladalam koto w styczniu wiecie może kiedy należy się spodziwewac 2 części premii za otwarcie przy użyciu biometrii? Też mnie zaskoczyło te -9,99 w wiadomości jaka otrzymalam od banku należało wykonac 4 platności karta visa gold a nie 1

  Angelika Odpowiedz
 • UWAGA NA OPLATE 7ZL ZA PRZELEW Z KONTA OSZCZEDNOSCIOWEGO NA ZWYKLE (nawet pierwszy przelew w miesiacu) 7ZŁ, pobierana zbiorczo na koniec miesiąca, usypia czujność, jeśli przelew lecimy przez www. Przez mobilny serwis jest 0zl. Jedną z bardziej idiotycznych opłat o jakich słyszałem. Jeśli pierwszy raz popelnicie taki błąd – po zagrożeniu wypowiedzeniem umowy mogą zwrócić opłatę, nawet na czacie.

  osob Odpowiedz
  • Ta oplata jest akurat zrozumiala (promowanie mobilnosci), najbardziej idiotyczne to sa te oplaty za SMSy, a juz zupelnie nie do przyjecia sa platnosci karta on-line – kto probowal to wie, ze duzo gorzej to juz chyba nie da sie tego zaimplementowac. I to w banku, ktory jako pierwszy w PL mial bankomaty.

   keton
  • Promowanie mobilności przez prowizje 7zl za za jeden przelew przez www i to w okresie pandemii, jednocześnie usypiajaca czujność klienta zbierając opłaty na koniec miesiąca, jest zrozumiałe? Srogie piguly, Grzegorzu. Akurat niezrozumiała jest dla mnie w ogóle potrzeba powiadomienia SMS, sama opłata oczywiście durna, ale po co to komu? Jak się spodziewasz przelewu to się logujesz to apki w godzinach sesji elixir..

   osob
  • Jakie powiadomienia? Kto tutaj korzysta z płatnych powiadomień… W tym śmiesznym Pekao biorą po 20 gr za każdy SMS do potwierdzenia operacji.

   pws
  • Mialem konta w prawie wszystkich bankach w PL od 2012 (pomijając skoki i spoldzielcze) i pierwszy raz spotykam się z takim debilizmem. Nie, to nie jest zrozumiałe. Pierwszy przelew z oszczednosciowki w miesiącu, zawsze powinien być darmowy, koniec kropka.

   osob
  • @pws dokładnie! Kto normalny dziś korzysta w ogóle z powiadomień sms, to przede wszystkim, a już tym bardziej płatnych.. zresztą to akurat bardziej zrozumiałe niż ta kretynska opłata za przelew, smsy to jednak usługa obca, z.przelewem mamy do czynienia z transakcja kompletnie wewnętrzna i wymagająca tyle samo nakladu środków na obsługę w przypadku mobilnym jak i www. Żadnego racjonalnego wytłumaczenia.

   osob
  • @ osob
   Dziękuję za info o tej opłacie.
   W połowie maja kończy mi się promocja na KO i chciałbym przelać środki na „Konto Niekorzystne”.
   Rozumiem, że można to zrobić bez opłat tylko przez aplikację.
   Czy jest jakiś jest górny limit przelewu mobilnego?
   Bo w ustawieniach widzę tylko limit na zakupy i limit na wypłaty gotówkowe.

   g.romek
  • G.romek nie ma sprawy, dobrze byłoby jeszcze, żeby @admin @Michał umieścił to info przy promkach/przeswietleniach pekao związanych z kontem oszcz. Tak, możesz sobie luknąc w Tabelę Opłat, można tam łatwo znaleźć, że faktycznie 0zl za przelew przez aplikacje. Niestety nie pamiętam nic o limitach, ale nie jestem pewien czy przypadkiem nie było tak, że miałem limit na mobilnej i dlatego zdecydowałem się na www, nie jestem pewien, ale to już byłby szczyt skurwysynstwa, szczególnie jeśli robia jakiś problem ze zmiana limitów, typu wizyta w placówce, czemu bym się nie zdziwil. Dlatego myślę, że zawczasu warto to sprawdzić- polecam czat przez www, chyba najszybszy i (póki co :D) darmowy.

   osob
  • Dziękuję, spróbuję się dowiedzieć.

   g.romek
 • Z tymi oplatami porazka. Jak tylko uda sie zgarnac nagrode zamykam to konto..

  Ewe Odpowiedz
 • pluralsight

  Czy moglibyście podesłać namiary na regulamin promocji z II edycji ?
  Wydaje mi się, że spełniłem warunki promocji:
  – wpływy powyżej 500 zł
  – min. 4 płatności kartą w mc,
  – logowanie do aplikacji peopay
  – zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych
  Mam odmowę wypłaty środków z powodu nie zaznaczenia opcji – na komunikację telefoniczną. W regulaminie z edycji III takiego zapisu nie ma…
  Pracownik banku po zwróceniu uwagi mnie olał i nie odpisuje.

  m_m Odpowiedz
 • Pytanie – czy to nie jest jakiś haczyk, że druga nagroda ma być wypłacona do 30.08.2020? W tym czasie nie da się spełnić warunków „wersji rozszerzonej”…

  BakonPL Odpowiedz
 • Weryfikacja trwała 2h, po czym się nie powiodła… Po powtórnym podejściu udało się już po godzinie… Potem weryfikacja danych – 30min i serwis się wysypał. Znowu weryfikacja danych – tym razem wysypał się po kilku minutach. Dopiero trzecie podejście się powiodło.

  W taki oto sposób udało mi się założyć konto bez wychodzenia z domu. Zajęło to w sumie jakieś 4 godziny. Niestety nie zapisałem numeru CIS, który wyświetlił się po weryfikacji, a w dodatku nie otrzymałem żadnego maila ani SMS od banku.

  Tragedia

  Maciej Odpowiedz
 • Czy ten przelew musi być na 500zł czy może być 2 razy 250zł?

  Konrad Odpowiedz
 • Czy ktos zamykal tu konto ostatnio. Udalu mi sie zamknac KO+ROR i na 2 dzien juz tych kont nie ma, ale on-line nadal moge sie zalogowac (pekao24). Czy to normalne i pozniej zniknie i ta mozliwosc?

  keton Odpowiedz
 • Gdzie w apce albo na stronie znajdę kod poleceń?

  Andrzej77 Odpowiedz
 • Zastanawiam się czy otworzyć to konto dla 200zł. KO na 2,5% do 30k i tak w pełni nie wykorzystam bo do 6 września mam 2,5% na dwóch kontach w ING i to do 200k…

  dariusz2 Odpowiedz
 • Działa wam rejestracja? Po akceptowaniu regulaminu i kliknięciu załóż konto oferta.pekao24.pl zgłasza tylko „Ta witryna jest nieosiągalna”

  Marek3 Odpowiedz
 • to jest jakis zart z rejestracja!! Probowalem rejestrowac biometrycznie i na kamerze w pc i na telefonie. Obie opcje odrzucone!! Czy jak pojde w czwartek do oddzialu to nadal zalapie sie na promocje? Tzn z reklamacja ze dzis mi sie nie udalo zarejestrowac (mam screeny) Dzis i jutro nie mam czasu zeby podjechac do banku!

  Tajwan Odpowiedz
 • Co z „niskosaldowcami”, którzy są ciągle klientami banku? Jak u nich przebiega proces otwierania konta? Można standardowo przez wniosek i apkę czy jedynie w bankowości? Czy wtedy też promocja 200 zł obowiązuje? Pamiętam, że chyba w innym wątku byli tacy, którzy potwierdzali otrzymanie premii – jak to u Was było?

  Drugie pytanie o ten limit przelewów po otwieraniu przez apkę jako nowy klient – jaki jest dokładnie, bo raz czytałem, że 1000 zł, a zaraz że jednak 3000 i nie wiem czy dziennie, czy miesięcznie, czy jeszcze inaczej? Niech ktoś, kto otwierał to potwierdzi.

  pws Odpowiedz
 • Czy we wniosku trzeba zaznaczyć jakieś zgody marketingowe? Są trzy. Czy do udziału w promocji przejdzie wniosek bez zaznaczonych zgód? W regulaminie nie jest to do końca jasne.

  Anarion Odpowiedz
 • ??? Składałem wniosek klikając napierwszym wyborze na stronie z promocja na otwarcie konta. Czy to o to chodzi?
  Bo potem w samym wniosku nie było żadnej zgody na promocję.

  Anarion Odpowiedz
  • Dokładnie tak: żeby ze strony promocji przejść na wniosek trzeba zaznaczyć:

   Zapoznałem się z treścią Regulaminu Promocji, chcę do niej przystąpić, potwierdzam otrzymanie Informacji Administratora Danych i przyjmuję do wiadomości spełnienie przez Administratora obowiązku informacyjnego

   Także wszystko OK :)

   Michał
  • Dzięki :)
   Sorki za zamieszanie, ale nie chciałem czegoś przegapić. We wpisie nie było nic o zgodach marketingowych, ale jak szukałem w poprzednich wersjach promocji Pekao to było pisane, że trzeba coś zaznaczać. Dlatego nie byłem do końca pewny.

   Anarion
 • A co jeśli spełniłem warunki a nie otrzymałem premii? Gdzie mogę to zgłosić?

  dawid660 Odpowiedz
 • I pierwsza 100 wpłynęła w promocji😁.

  remi Odpowiedz
 • ja na dwoch kontach reklamacja hmm dziwne

  roy Odpowiedz
 • PKO pobrało mi 17 lipca 9,90 za obsługę karty. Podczas rozmowy z konsultantem dowiedziałem się, że ma to związek z brakiem 4 transakcji kartą. Nie widzę takiego warunku w toip. Jak to jest?

  Paweł Odpowiedz
  • Tutaj jest załączony stary nieaktualny TOiP, aktualny jest na stronie PKO.

   MasterCard Debit FX 3,00 zł lub 0,00 zł 2
   /
   Visa Debit Gold 9,99 zł lub 0,00 zł 10

   Ja123
  • PKO – niemożliwe. Jak już to PEKAO. Ale to inna sprawa… Chyba, że pomyliłeś promocje.
   Do spełnienia wymogu bezpłatności konta i karty wystarczy w miesiącu wpływ 500 zł na rachunek i jedna płatność kartą na dowolną kwotę.
   Musisz zatem reklamować. Opłaty nie powinno być.

   korczasty
  • 1 transakcja to warunek dla karty MC, a 4 transakcje dla Visy, wziął wizę i nie on pierwszy ma ten problem:
   Warunek dla Visy:
   10 W przypadku wykonania minimum …4… transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym dokonanych przez posiadacza /użytkownika karty dowolną posiadaną kartą Banku Pekao S.A. (dotyczy kart debetowych oraz kart kredytowych wydawanych do wspólnego limitu kredytowego – w ramach jednej umowy kredytowej) w następnym miesiącu kalendarzowym opłata ulega obniżeniu do wysokości 0,00zł

   Ja123
 • Jest i druga stówka…

  remi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy