Do 200 zł za założenie Moto Konta Toyota Banku w najnowszej Money Manii

Zakończona

Ruszyła 17 edycja Money Manii. Tym razem, w zamian za założenie Moto Konta w Toyota Banku, zyskać możemy łącznie 200 zł premii.

200 zł za Moto Konto Toyota Banku

Gwarantowane 150 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie jest obecnym klientem Toyota Banku oraz w okresie od 1.03.2018 do 4.03.2019 nie zamknęła Moto Konta (dawniej Konto Jedyne). Osoby, które zamknęły konto przed tą datą mogą oczywiście skorzystać z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w terminie od 4 do 31.03.2019 zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie moneymania.pl i złożymy wniosek o Moto Konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku (za pomocą telefonu oraz środków komunikacji elektronicznej). Oprócz tego wymagane będzie wyrażenie zgody na przekazywanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Toyota Bank mógł poinformować Money o spełnieniu przez nas warunków.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto (za pomocą kuriera) konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej „Tankuj Korzyści” i zaakceptowanie wymaganych przez aplikację zgód. Tam też musimy dołączyć do promocji banku „Tankuj Korzyści”, o której pisałem kilka miesięcy temu. Dzięki tej ofercie będziemy mogli zyskać nawet 10% zwrotu za transakcje na stacjach paliw! Zgodnie z regulaminem Moneymanii powinniśmy również zarejestrować posiadany (używany) samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego.

Ostatnia wymagana przez promocję czynność to założenie co najmniej jednej Lokaty Sprint 180 dni (z oprocentowaniem 2,4%) na kwotę min. 5000 zł oraz utrzymanie jej przez minimum 90 dni. Oczywiście rekomenduję niezrywanie jej aż do końca, bo wtedy tracimy naliczone już odsetki.

Wszystkie powyższe czynności powinniśmy wykonać do 23.04.2019. Jeśli tak się stanie, to do 24.08 zostaniemy poinformowani mailowo o przyznaniu premii w wysokości 150 zł. Będziemy mieć wtedy czas do 10.09 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru w serwisie Moneymaniia. Wypłata premii nastąpi do 30.09.

50 zł premii za aktywność

Co ciekawe w promocji przewidziana jest jeszcze jedna premia – za aktywność. Jej wysokość to 50 zł i aby ją zdobyć konieczne jest spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz dodatkowo aktywne korzystanie z promocji Tankuj Korzyści.

Co to oznacza? Zgodnie z regulaminem powinniśmy zgarnąć jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw za co najmniej jeden z miesięcy od maja do lipca 2019. Tu jeszcze raz przypominam, że o promocji pisałem dokładnie w tym prześwietleniu. Zachęcam do zapoznania się z opisem.

Ile kosztuje Moto Konto?

Aby nie płacić ani grosza za prowadzenie Moto Konta konieczne jest spełnienie jednego z trzech warunków:

 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na koncie w wysokości min. 1000 zł lub
 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na lokatach w wysokości min. 2500 zł lub
 • spłacanie rat funansowania Toyota Bank / Toyota Leasing

Warto jednak dodać, że w praktyce bank pobiera opłatę 2,49 zł na początku miesiąca, a po kilku dniach ją zwraca.

Posiadanie karty debetowej jest bezpłatne, a pierwsze trzy wypłaty z bankomatów są darmowe (kolejne 4,5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • logowanie do tego wspanialego systemu to jest jakis koszmar…

  koles Odpowiedz
 • Wciąż nie dostałam karty do konta. A pin doszedł szybko. Minęły już 3* tygodnie. Czy Wy dostaliscie karty ?

  Joanna Odpowiedz
  • Ja dostałem jednocześnie pin i kartę, po ok. tygodniu od założenia konta. Dzwoniłaś na infolinię?

   Jarecki14
  • Do mnie dziś doszła karta wysłana 28.03 (!). Zdążyłam już ją zastrzec i zamówić nową, która doszła tydzień temu.

   asi
 • Mam pytanie: czy mieliście może kiedykolwiek połączenia telefoniczne z numeru +48 22 711 43 94 powiązane z Toyota Banku? Ktoś wydzwania do nas z tego numery mimo cofnętych zgód marketingowych. Bank informauje, że numer nie należy do niego, a z tego co pamiętam do mnie równiez dzwonili z tego numeru w celu promocji aplikacji mobilnej i promocji powiązanej z tankowaniem.

  pytanie Odpowiedz
  • Do mnie dzwonili w tej właśnie sprawie, co ciekawe po zamknięciu konta i cofnięciu zgód

   Aleksy
 • Witam, mam pytanie. Mam lokate na 5000 a mimo to pobrano mi oplate za konto 2,49. Czy tak pownni byc czy mam skladac reklamacje?

  joanna Odpowiedz
  • Toyota pobiera 2,49 zł, a później zwraca. Z tego co kojarzę koło 10. dnia miesiąca.

   Michał
 • hmm pobrali 1 maja… a jest 29 maja i nie zwrocili hmm

  joanna Odpowiedz
 • Ahaaa. Oby;)

  Joanna Odpowiedz
 • eee pobrali mi opłatę za konto za nowy miesiąc a nie zwrocili za stary. Tak ma być? do kiedy mają zwrocic za stary miesiac?

  joanna Odpowiedz
 • aha 10 mowisz? no ok, czekam

  joanna Odpowiedz
 • Mi też pobrali i nie zwrócili, a jak spełniłem warunek 1000 zł średnio na zwykłym rachunku to wtedy zwrot był

  Michał Odpowiedz
 • Takie pytanie: czy: „jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw” znaczy, że może być to inny zakup niż paliwo? żeby doliczyli kwotę 50 zł bonusa?

  mike@miki Odpowiedz
 • hej
  dzis wpadl mi mail z moneymanii w zwiazku z premia – nalezy podac nr konta w toyota bank itp. Jako ciekawostka – przynajmniej u mnie – po zalogowaniu nie widze ekranu zwiazanego z toyota bank, a po poszukiwaniu w sekcji ” moje dane” jest tylko miejsce na podanie nr konta w mBanku….
  chyba im sie cos w systemie pomieszalo…
  tez tak macie?

  michal1607 Odpowiedz
 • A ja nic nie mam i nie wiem dlaczego. Jak to sprawdzić ?

  Joanna Odpowiedz
  • jak sie zalogujesz na moneymanii to tez to mozesz sprawdzic…
   wstepnie napisalem do nich zapytanie o co chodzi ( mbank to chyba edycja 19, a toyota to 17)…

   michal1607
 • Chyba im się promocje pomyliły, bo nawet w historii wniosków jest niby Toyota. Opis pod spodem dotyczy jednak mbanku. Czekam zatem na rozwój wydarzeń.

  Ciekawski Odpowiedz
 • U mnie to samo. Po zalogowaniu króluje mBank. Nie było opcji kontaktu, więc napisałam Reklamację z prośbą, żeby mi wyjaśnili czy mam wpisać w okienko z podpisem „konto w mBank”.

  ola Odpowiedz
 • Mam dokładnie taki sam problem jak wy, więc musi to być błąd systemu. Ktoś może kontaktował się z organizatorem co zrobić w takiej sytuacji? Na reklamacje coś odpowiadają? Człowiek spełnia warunki promocji trzyma konto przez tyle czasu i jeszcze na koniec nie chcą wypłacić kasy ;/

  McKwacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy