200 zł za wyrobienie karty kredytowej, 200 zł za kartę dodatkową i 2 bilety do Cinema City od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyły nowe promocje ING Banku Śląskiego przeznaczone dla nowych i obecnych klientów. W zamian za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy 200 zł. Zamawiając kartę dodatkową zgarniemy kolejne 200 zł. A jeśli karta ta będzie miała logo Mastercard – to dodatkowo otrzymamy 2 bilety do Cinema City.

200 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląski

Zyskaj 200 zł za kartą kredytową ING

Aby skorzystać z promocji należy być osobą nieposiadającą żadnej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od 1.07.2018. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zawnioskujemy o kartę przez system Moje ING (jeśli mamy do niego dostęp) lub, jako nowy klient, w dowolnym oddziale banku lub przez infolinię. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać jeden z „kodów rabatowych”, który uaktywnia nam promocję. W internecie podany jest kod PD180107922, natomiast w oddziale może zostać przekazany inny.

Zależnie od tego w jakiej formie złożyliśmy wniosek obowiązywać nas będą różne zasady. W pierwszym przypadku (dla użytkowników bankowości Moje ING) należy wnioskować o kartę samodzielnie (bez współwnioskodawcy) z limitem do 20 000 zł. Jeśli jednak jesteśmy we wspólnocie majątkowej małżeńskiej, to łącznie zawarte przez nas umowy o pożyczki, limit w koncie i karty kredytowe w ING nie mogą przekroczyć 50 000 zł.

Jeśli natomiast wnioskujemy o kartę w oddziele lub przez infolinie (możemy tylko w przypadku, kiedy nie mamy dostępu do Moje ING), to powyższe zasady te nas nie obowiązują, a maksymalna kwota limitu na karcie to 50 000 zł.

W obu przypadkach umowę o kartę powinniśmy podpisać do 31.08.2018. Oczywiście bank ma prawo odmówić wydania karty, jeśli uzna naszą zdolność kredytową za zbyt niską. Warto również zwrócić uwagę na ten fragment regulaminu:

Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji.

Pamiętajmy również, aby mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Co dalej? Warunki są w zasadzie dwa. Po pierwsze – powinniśmy terminowo regulować zadłużenie na karcie (najlepiej spłacając całość zadłużenia w okresie bezodsetkowym). Po drugie – powinniśmy wykonać minimum 5 transakcji kartą w okresie 30 dni od dnia zawarcia umowy. Ich kwota nie ma znaczenia, wiec najprościej kupić coś kilka razy w sklepie czy internecie.

I to tyle! Nagroda w postaci uznania rachunku karty kwotą 200 zł zostanie nam przekazana do 31.10.2018 – o ile nasza karta będzie ciągle aktywna.

Odbierz 200 zł za dodatkową kartę kredytową

Druga promocja ING przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wystarczy jedynie spełnić prosty warunek:

na dzień rozpoczęcia promocji tj. 1.07.2018 r. do Twojej karty kredytowej nie może być wydana karta dodatkowa

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy dyspozycję wydania karty dodatkowej do posiadanej karty kredytowej w oddziale banku – nie później, niż 31.08.2018. Oprócz tego konieczne jest przystąpienie do promocji (w oddziale banku) przez złożenie odpowiedniego oświadczenia.

Bank zastrzega, że osoba, której wyrabiamy kartę dodatkową:

[…] nie może być posiadaczem innej karty kredytowej wydanej przez Bank w całym okresie trwania promocji.

Pozostałe warunki promocji są niemal identyczne, jak oferty dla nowych. Jeśli zadłużenie na karcie będzie obsługiwane prawidłowo, a kartą dodatkową zostanie wykonane min. 5 transakcji w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty złożenia dyspozycji, to bank przekaże nam 200 zł premii. Wypłata nastąpi do 31.10.2018. Do promocji można przystępować do 31.08.2018.

2 bilety za dodatkową kartę kredytową Mastercard

Na koniec jeszcze jedna promocja dotycząca karty dodatkowej, z której możemy skorzystać „przy okazji”. Jeśli naszą kartą główną jest plastik z logo Mastercard i 4.06.2018 nie posiadaliśmy wydanej do niej żadnej karty dodatkowej, to zamawiając ją do 31.08.2018 otrzymamy również 2 vouchery wymienne na bilety 2D w kinach Cinema City. Bank przekaże je do 30.09.2018. Będą ważne do 13.02.2019.

Uwaga: w promocji obowiązuje limit 1560 nagród. O wyczerpaniu puli ING poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

Najtańszą kartą kredytową ING Banku Śląskiego jest karta z logo Visa. Możemy zapłacić 35 zł w formie opłaty rocznej, jednak bank zwolni nas z opłaty, jeśli wydamy łącznie 2400 zł rocznie. Alternatywnie wybrać możemy kartę Mastercard, jednak tu konieczne będzie wydanie 6000 zł rocznie w zamian za zwolnienie z opłaty 50 zł.

Oczywiście po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty. Jeśli zamkniemy ją przed upływem roku, to opłata najprawdopodobniej nie zostanie pobrana.

PS. Na koniec przypomnę, że za założenie konta osobistego w ING również można zgarnąć premię: 140 zł na start oraz 2,5% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł!

Nie przegap!

Komentarze

 • to zależy jaki limit chcesz i jakie dochody podałeś na wniosku ;) równie dobrze mają prawo powiedzieć nie ;)

  Dzikus Odpowiedz
 • Czy da się za jednym zamachem zawnioskowac o kartę główną i dodatkową czy najpierw trzeba otrzymać główną i dopiero potem wnioskować o drugą?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Niestety, nie spełniasz kryteriów, aby otrzymać kartę kredytową – ja mam takie info, i pokazuje mi ze mam 2 karty kredytowe bo chciał żebym je mógł spłacać ta ich karta ale ja mam już tylko 1 kartę…

  kamil95 Odpowiedz
 • Czy za kartę dodatkowa również jest opłata 35zl/rok w przypadku visa czy tylko za główna jeśli nie wydam 2400? I co jeśli zamknę ja przed upływem roku?

  przemoo7 Odpowiedz
  • Opłata roczna za dodatkową kartę VIsa ING to 25 zł (za MC ING lub Visa Classic ING 30 zł).
   „Opłata roczna pobierana [jest] z dołu w każdą rocznicę ważności karty głównej / dodatkowej”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy wie ktoś czy można wyrobić dodatkowa kartę nie mają fizycznie głównej. Tj czekając aż ona będzie przesłana? Czas na wyrobiebie dodatkowej jest do 31.08.2018?

  Jola Odpowiedz
 • Czy do zamknięcia karty głównej + dodatkowej mogę udać się do oddziału samodzielnie, czy muszę z osobą będącą posiadaczem karty dodatkowej?

  Rafał Odpowiedz
 • Czy wniosek o dodatkową kartę kredytową złoże jedynie w oddziale banku?

  tomko111 Odpowiedz
 • Czy po zastrzeżeniu karty głównej i dodatkowej na skutek kradzieży ING z „urzędu” wysyła nowe?

  Waldemar Odpowiedz
 • W czerwcu wyrobilam kk w promocji żeby otrzymać 300 zł, później w lipcu skorzystałam z tej promocji zakładając do niej kartę dodatkową. Jedna i druga kk spełniła wymagane warunki dotyczące ilości zakupów. Kredyt został spłacony od razu, jeszcze przed wyciągiem a karty powedrowaly do szuflady i czekały na nagrodę. Wczoraj zauważyłam w aplikacji moje ing że te dwie karty są zablokowane. Zadzwoniłam na infolinię próbując ustalić co jak i dlaczego. Po długiej rozmowie z konsultantem dowiedziałam się że mam 200 zł zaległego kredytu do spłaty! Kazałam konsultantowi policzyć dokładnie wydatki vs spłaty i że jest to niemożliwe. Przyznał mi rację, że kredyt spłacony jest do zera i napisał reklamację. Ale zastanawiam się jak częstą praktyką jest robienie klientów przez banki w jajo. Ja miałam mało zakupów tylko na potrzeby promocji… Ale ile osób nie kontroluje wydatków zwłaszcza płacąc kk i splacając wieksze kwoty niż zrobili zakupy. Czy mieliście może do czynienia z taką sytuacją? Człowiek musi kontrolować każdą kwotę wydaną za pośrednictwem banku żeby go nie oszukali!?

  Syska Odpowiedz
  • „ile osób nie kontroluje wydatków zwłaszcza płacąc kk”
   — zapewne właśnie w przypadku kk prawie nie ma takich osób, gdyż co miesiąc trzeba sprawdzić wyciąg („zestawienie transakcji”), aby wiedzieć ile trzeba spłacić, więc pewnie każdy przy okazji przegląda listę transakcji.
   Nie podałaś najważniejszej informacji: co w Twoim przypadku było niepoprawne, czy chodzi o sumę („obciążenia ogółem”) na wyciągu? Nie chce mi się wierzyć, by suma była źle policzona… Czy w historii widzisz wszystkie spłaty karty? Czy te 200 zł widzisz jako „wykorzystany limit”? „Zestawienie transakcji” powinno pokazać, kiedy się te 200 zł pojawiło.
   „splacając wieksze kwoty niż zrobili zakupy”
   — czyli sugerujesz, że to nie problem z księgowaniem spłat, a z rozliczaniem zakupów… Tak czy inaczej, takie fałszywe zakupy muszą być wykazane na wyciągu.

   Don Quijote de la Mancha
  • Z kart korzystałam tylko dla tych promocji. Wszystkie zakupy splacałam na bieżąco jeszcze podczas okresu rozliczeniowego. W ostatni dzień okresu rozliczeniowego suma wydatków i spłat była równa. Czyli wszystkie zakupy były splacone. Z tego powodu nawet nie sprawdzałam wyciągu, skoro miałam 100% pewności że wszystko jest splacone. Dlatego też wczoraj przeżyłam spory szok gdy konsultant poinformował mnie że na wyciągu mam około 200 zł do spłaty. Na moją prośbę podliczyl sam na kalkulatorze ile miałam wydatków a ile spłat w trakcie okresu rozliczeniowego i stwierdził że wszystko faktycznie jest splacone. W historii są wszystkie zakupy i spłaty. Bank sam z siebie wrzucił mi do wyciągu 200 zł zakupów,ktorych nie ma w historii transakcji a znalazły się na wyciągu. A przecież mogłam robić mnóstwo zakupów i „nie ogarnąć” dokładnie ile tego było… Wtedy bym splacila te dodatkowe 200 zł i nawet tego nie zauważyła

   Syska
  • Nadal nie napisalas coz to za tajemniczy zakup pojawil sie na wyciagu. Pewnie zainteresowalas tym wiele osob, napiszjakis konkret.

   Herman
 • Założyłem już jakiś czas temu kartę dodatkową w oddziale, w poniedziałek przyszła pocztą, niemniej dalej w systemie widnieje na szaro i nie ma tam żadnej opcji żeby ją aktywować. To normalne i trzeba czekać czy też o czymś nie wiem … ?

  JoX Odpowiedz
  • Będzie szara dopóki sam jej nie aktywujesz, lub ten na kogo brałeś.

   Zbyszek
  • Może być tak że brałeś na kogoś kto nie ma własnego dostępu do bankowości online, wówczas pozostaje tej osobie aktywować kartę na infolinii.

   Zbyszek
  • Samemu nie moźna aktywować dodatkowej karty. Musi to zrobić konkretna osonba na którą jest wydana

   Andy
 • @Andy
  Jak masz dostęp do bankowości elektronicznej osoby dla której wydano kartę to możesz ją aktywować. W innym wypadku to ta osoba musi ją aktywować w oddziale albo na infolinii.

  Beata2 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy