200 zł za założenie Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas (i do 300 zł w dodatkowych promocjach!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy 200 zł premii za założenie konta. Oprócz tego ciągle aktywne są pozostałe oferty banku, dzięki którym można zyskać dodatkowe 300 zł. Warto się jednak śpieszyć – poprzednia, niemal identyczna oferta, rozeszła się w ciągu kilku dni!

Do 500 zł za założenie konta i karty w BGŻ BNP Paribas

Zyskownie w koncie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.11 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Na podpisanie umowy będziemy mieć czas do 12.12.2018.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Do 200 zł za korzystanie z konta

Aby zgarnąć pierwszą z nagród w wysokości 100 zł konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile nie później, niż 31.12.2018. Oprócz tego zarówno w grudniu, jak i w styczniu powinniśmy spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze – wykonać min. 3 dowolne przelewy środków z konta za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Po drugie – zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym bank wyklucza tu wpływy własne z innych rachunków w banku (w tym BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytów.

Jak więc najprościej spełnić ten warunek? Przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Kolejne 100 zł zgarniemy po spełnieniu identycznych warunków (3 przelewy + wpływy 1000 zł) w lutym oraz marcu 2019.

Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 15.02. Będziemy mieć wtedy czas do 25.02 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcje znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 28.02.2019.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 19.04. Wypłata nastąpi do 30.04.2019.

100 zł za płatności mobilne

Oprócz 200 zł na start możliwe jest również skorzystanie z promocji dla obecnych klientów banku, w której do zgarnięcia mamy kolejne 100 zł. Wystarczy wykonać łącznie 11 płatności na dowolne kwoty. O szczegółach tej promocji pisałem w jej prześwietleniu: 100 zł w promocji „Kupuj mobilnie”. Uwaga: ta promocja trwa tylko do końca października!

200 zł za kartę kredytową

Jeśli chcemy wycisnąć jeszcze więcej ze współpracy z bankiem, to możemy również skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS. Za jej wyrobienie można zgarnąć kolejne 200 zł premii w formie bonów Ikea :)

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • A ja nagrody nie dostałam :( Bank poinformował mnie, że reklamacje mam składać nie u nich, tylko u organizatora promocji. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi kto jest organizatorem? Dzięki!

  Agata Odpowiedz
 • Udało się, „Dzień dobry,
  Pana reklamacja została pozytywnie rozpatrzona. Poniżej przesyłam instrukcję do uzupełnienia numeru konta. Nagroda zostanie wypłacona do końca marca” :)

  nergal96 Odpowiedz
 • Jest mail o przyznaniu drugiej nagrody 100 zł. Nagroda wpadnie do 30 kwietnia.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Właśnie wpadła nagroda – druga stówka :)

  Forumowicz Odpowiedz
 • Jest druga nagroda 100 zł.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Teraz można już zamknąć konto. Zamykał ktoś z Was konto jaki i gdzie można to zrobić.

  Chf Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy