2000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A. (krótsza karencja)

Zakończona

Nawet 2000 zł na start (z czego 600 zł w formie moneybacku) oraz dożywotnie zwolnienie z opłat za konto mogą zgarnąć nowi klienci firmowi Pekao. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes i spełnić podane warunki.

2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes

2000 zł premii dla firm

Aby skorzystać z promocji należy być firmą, która nie posiadała rachunku firmowego w Pekao S.A. od 1.01.2023. To dobra wiadomość, bo okres karencji został mocno skrócony.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek i podpiszemy umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczna Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard do tego rachunku nie później, niż do 31.05.2024.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących – zarówno elektronicznie, jak i przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

2000 zł w kilku transzach

Pierwsza z premii to 200 zł za zawarcie umowy zdalnie, a następnie wykonanie z rachunku przelewu do ZUS/KRUS na kwotę min. 300 zł w okresie 2 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejną premię, czyli nawet 600 zł, zdobędziemy na zasadzie 3% zwrotu od transakcji kartą. Bank zaznacza jednak, że jego maksymalna wartość w miesiącu to 120 zł, a żeby moneyback został naliczony musimy wykonać min. 5 zł transakcji miesięcznie. Zwrot będzie wypłacany za transakcje dokonane w pierwszych 5 miesiącach kalendarzowych, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kolejne 500 zł dostępne jest dla firm, które podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy. Ważne, aby terminal przyjął płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy następujące po miesiącu otwarcia rachunku – za każdy z miesięcy spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł. Bank zaznacza jednak, że tej premii nie mogą zyskać firmy, które prowadzą działalność sklasyfikowaną jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

500 zł otrzymają firmy, które w okresie trwania promocji zawrą umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonają przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy konta) min. 1 przelew miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej na min. 2000 zł. Oznacza to, że musimy myśleć o takim leasingu w zasadzie już w chwili zakładania konta.

Alternatywą dla leasingu jest wzięcie kredytu lub pożyczki w ciągu 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku z gwarancją BGK lub EFI na min. 100 000 zł. Ostatnia opcja to skorzystanie z factoringu w Pekao Factoring dwukrotnie (w ciągu 5 miesięcy).

200 zł czeka na nas w zamian za połączenie bankowości internetowej Pekao24 dla Firm z platformą „Księgowość z Żubrem” przez zalogowanie do konta firmowego i złożenie odpowiedniego wniosku (Oferty i wnioski -> Usługi). Regulamin mówi, aby nie rozłączyć tej platformy przez okres 2 miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne Biznes.

Uwaga: aby każda z premii została naliczona konieczne jest wykonanie w każdym miesiącu przelewu do ZUS lub KRUS na min. 300 zł.

0 zł za konto

Oprócz premii na start Pekao pozwala na bezpłatne korzystanie z konta – dożywotnio!

Co z innymi opłatami? Jak wyglądają standardowe warunki prowadzenia konta?

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Bank za posiadanie karty może pobrać 8 zł, jednak z opłaty można zostać zwolnionym po wykonaniu płatności o wartości 500 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

A ile kosztują przelewy? 0 zł, jeśli zlecenie złożymy przez PaoPay lub będzie to 15. pierwszych przelewów zleconych przez bankowość internetową. Za kolejne płacimy 1,5 zł za sztukę.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest teraz 8 zl za karte chyba ze sie wyda 500 zl

  Ja123 Odpowiedz
 • I tam jakies 5 zl zamiast 500 zl :-)

  Ja123 Odpowiedz
 • Czy konto w „idea bank” wyklucza z promocji?

  Udaya Odpowiedz
 • hmmmm wow nie ma wykluczenia za obrot karta w revolut itp ? nowość :) czy cos przeoczylem ?

  roy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy