220 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

Zakończona

W dobie epidemii każdy z nas stara się ograniczyć wyjścia z domu do minimum – dlatego w ostatnich dniach największą popularnością cieszą się promocje, w których premię można zdobyć nie tylko bez wyjścia z mieszkania, ale również… bez wstawania z kanapy. Dlatego miło mi poinformować, że kolejny podmiot dołączył do tego (wciąż zbyt małego!) grona banków, które są na tyle nowoczesne, że pozwalają założyć konto całkowicie zdalnie. A do tego dorzucają do tego całkiem niezłą premię: 200 zł w gotówce + 20 zł do wykorzystania na pyszne.pl. W końcu ile można gotować samemu? :)

200 zł bez wstawania z kanapy w Banku Millennium

200 zł z kontem online

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.04.2020 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.04.2020 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu – wymagane będzie bowiem zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Co ciekawe: nagrodę w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl dostaniemy za sam fakt podpisania umowy online. Voucher otrzymamy do 20.05.2020 SMSem.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą standardem w promocjach Millennium). Po pierwsze, do 30.07.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w maju, czerwcu oraz lipcu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 31.08.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,6% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,6% przez 92 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin – odpuść na pewien czas promocje tego banku – karencja wyklucza praktycznie każdego czytelnika bloga. Może im to da coś domyślenia , a tak mają darmową reklamę.

  cykor Odpowiedz
  • dokładnie

   Sylwester
  • Do myślenia to im da dopiero liczba zakładanych kont, czyli niska skuteczność tej reklamy.

   Ale są tu też nowi czytelnicy bloga, którzy być może skorzystają z tej promocji.

   g.romek
  • A może „starzy” również chcieliby powrócić.

   cykor
  • … na 3 miesiące. biorąc dwie stówki plus koszty wydania karty… ;-)

   Skylla
  • Jestem za !! Ileż można wykluczać byłych klientów ???

   IreneuszN
  • Przychylam się do prośby. Za każdym razem zagląda się z nadzieją, że zmienili regulamin promocji, ale oni uparcie swoje :) Rozumiem, że potencjalnie jakiś laik tu zagląda i bedzie zainteresowany, ale dominują tu stali bywalcy, którzy promocje banku millenium musza omijać szerokim łukiem.

   H.
 • ile tam w BOŚ można wyciągnąć, dają coś powyżej 2% jeszcze ?

  paqero Odpowiedz
 • No to w takim razie jako laik pytam czy jak zakładam konto 360 to mogę nie wziąć karty?
  Przy zakładaniu pojawiła mi się opcja żeby wziąć kartę, ale mogę ją odznaczyć.
  Czy wtedy też łapię się na warunki promocji?

  rufio80 Odpowiedz
  • Nie jest wymagana do spełnienia warunków promocji.
   W ramach akcji #zostańwdomu millenium zaprasza mnie do oddziału.

   miec
 • faktycznie beznadziejnie to ciągle wygląda, otworzyłem kiedyś konto w promocji ale warunków wszystkich nie spełniłem, nic nie dostałem i nic nie dostane skoro będzie ten beznadziejny jeden z wymogów który eliminuje mnie z promocji

  stalker Odpowiedz
 • Dokładnie jak jest taka karencja to odpuść dodawanie wpisów.

  Paweł Odpowiedz
 • Swoje 92 dni promocji rozpocząłem w styczniu (edycja 19) i moje 92 dni mija 30.04.2020. Raz już wypłacałem środki kiedy 14 marca był dzień badania salda. Kiedy teraz będzie dzień badania salda (kiedy wypłacić środki) żeby załapać na jakąś promocję?

  Łukasz Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki – czy takie otwarcie przez apkę daje pełen dostęp do konta i usług w bankowości bez ograniczeń? Coś mi się wydaje, że nie do końca, jak to kiedyś było z otwieraniem przelewem…

  pws Odpowiedz
  • Ja się zastanawiam, czy np. mnie udało by się w ogóle otworzyć tak konto ? Na zdjęciu w dowodzie (nowym) jestem podobna do nikogo. Albo w zasadzie do wszystkich poszukiwanych listem gończym.

   Be@
 • Brałem udział w jednej z promocji i miałem do końca marca dostać bilety do kina. Do chwili obecnej biletów nie otrzymałem. Żenada.

  Andrzej Odpowiedz
  • A napisałeś reklamację?

   Dan
  • Napisałem! Tylko dlaczego bank nie wywiązuje się z regulaminu. Gdy klient, np. nie zaznaczy jakiejś zgody może pożegnać się z nagrodą w danej promocji. Bank może, a klient musi się prosić o swoje.

   Andrzej
 • Czy przelew Blikiem na telefon wlicza się do płatności, które zwalniają z opłat?

  Fazi Odpowiedz
 • Właśnie udało się założyć tylko może być 1 problem z kontem Profit i wypłatami o czasie:

  Pamiętaj, że:
  tymczasowy limit na transakcje wychodzące dla konta założonego online wynosi 5000 zł miesięcznie
  w ciągu 90 dni udaj się do wybranego oddziału, by dodatkowo potwierdzić swoje dane i samodzielnie ustalać limity”

  Czy ktoś wie jak można sobie w obecnych czasach z tym poradzić?

  Paweł Odpowiedz
 • mam ten sam problem z tym limitem. To jest kpina, ze zakladasz konto online a i tak karza ci isc do oddzialu zeryfikowac tozsamosc i zniesc limity.. Jakbym wiedzial o tym , to bym wybral kuriera z umowa ..

  dzejkej Odpowiedz
 • Mam w mille kk impresja Visa, chętnie wezmę drugą kk, lecz alfy nie mam w ofercie (raz z niej zrezygnowałem i się nie pojawia), brać impresje MC , czy WWF MC? Oczywiście priorytet to rolowanie

  Dan Odpowiedz
  • O, ciekawe, że nie ma…
   Za drugą Impresją chyba nic nie przemawia, WWF jest fajna ze względów kolekcjonerskich (ładne zdjęcie i niestandardowy plastik), a utrzymaniówkę też za nią dają (ja właśnie jej do tego celu używam, przynajmniej mi nie szkoda, gdyby jednak zamknęli).

   Don Quijote de la Mancha
 • Impresja/alfa może być max 50k, a jak sprawa wygląda w WWF?

  Dan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy