Łatwe 250 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A z krótkim okresem karencji!

Trwa do 31.12.2021

Ruszyła promocja Pekao S.A. w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć łatwe 250 zł na start w wybranych bonach – do wykorzystania na Allegro, w sklepach Biedronka lub 4F. Co ciekawe – z krótką karencją. Oferta jest niejako alternatywą dla trwających obecnie dwóch innych promocji, których najprawdopodobniej nie można połączyć – z premią 200 zł na start (oraz 200 zł dla młodych). Oznacza to, że możemy wybrać ofertę, z której najbardziej opłaca nam się skorzystać :)

250 zł premii na start za założenie konta w Pekao

250 zł w bonach

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao od 1.05.2021 do 17.11.2021.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne z dedykowanej strony promocji wraz z kartą Visa Debit FX. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać jeden z trzech kodów promocyjnych (jako kod rekomendacji):

 • BIEDRONKA – w przypadku wyboru nagród w formie e-kodów do sklepów sieci Biedronka
 • ALLEGRO – gdy wybieramy e-kody do Allegro
 • CZTERYF – gdy wybieramy e-kody do sieci sklepów 4F

Czas na spełnienie powyższych warunków mija z końcem roku. Co ciekawe już za ich spełnienie otrzymamy pierwsze 50 zł w formie wybranego bonu.

Co dalej? Teraz wystarczy, że zarówno w styczniu jak i lutym wykonamy co najmniej 5 płatności kartą Visa Debit FX na dowolne kwoty (z wykluczeniem transakcji quasi cash jak np. zasilenie kart Revolut czy konta SkyCash). Każdy miesiąc spełnienia warunków to 100 zł w formie wybranego bonu. Istotne jedynie, aby raczej nie odkładać niczego na później, bo bank przewidział po 2800 bonów w każdym etapie – będą przyznawane uczestnikom, którzy jako pierwsi spełnili dane warunki. Z drugiej strony wszystko wskazuje na to, że bank zamknie możliwość przystępowania do promocji w momencie, kiedy skorzysta z niej 2800 osób.

Przekazanie bonów nastąpi do 60 dni od ostatniego dnia danego etapu.

200 zł przy okazji

Oprócz 250 zł w bonach Pekao oferuje również 200 zł na start w dwóch osobnych promocjach, o których pisałem w osobnym prześwietleniu. Po szczegóły odsyłam do wpisu.

Darmowe Konto Przekorzystne

Ile kosztuje Konto Przekorzystne? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również opłaty za kartę od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Visa Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ten sam telefon, e-mail i login też ten sam.

  Beata2 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy