3,5% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank! (+50 zł na start)

Zakończona

Ruszyła XIV edycja oferty specjalnej Getin Banku „Na nowe środki”. W zamian za ulokowanie swoich oszczędności na koncie oszczędnościowym zyskamy teraz aż 3,5% w skali roku – i to dla kwoty nawet 400 tysięcy złotych! Oprócz tego ciągle możliwe jest zgarnięcie 50 zł na start (z możliwością zdobycia kolejnych 500 zł w programie poleceń banku).

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank aż do 400 tysięcy złotych!

3,5% do 400 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 19.11.2018. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3,5% w skali roku (do 400 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 22.11.2018 r. do 23.12.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Oferta trwa przez 92 dni (3 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 22.11 do 23.12.2018.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie pewnie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak się komuś w okresie 22.11-23.12 nie kończy poprzednia (tylko po 23.12) promocja to będzie od dziś w nowej?

  Kajko Odpowiedz
 • Czy edycja XIII została zakończona? Pierwotnie miała trwać do 22 grudnia 3% do 200.000 zł.

  Manveru21 Odpowiedz
 • Można by nawet zaryzykować i parę PLN-ów wrzucić do nich…gdyby nie ten ich chory system, człowiek nigdy nie jest pewien na ile jest ta kasa oprocentowana, mogli by się unowocześnić i konkretny procent podać przy koncie jak jest np. w Millennium, a nie tylko odsyłacz do tabeli oprocentowania :/

  Zenobiusz Odpowiedz
  • Przysyłają wiadomość w systemie, że środki zostały objęte promocją. Parę dni temu zabrałem z promocji, ale jednak wczoraj wróciłem ;) to znowu potwierdzili wiadomością, że promocja działa

   Ulokowany
  • to już by było coś – sprawdzę i na przynętę wrzucę trochę monet do bagienka :)

   Zenobiusz
 • Tonie i zbiera balast czy jednak próbuje nie zatonąć. Tak czy siak gra vabank ;)

  JoX Odpowiedz
 • Nie sądzę, że tonie. Sadzę, że to wszystko dzieje się w/g jakiegoś planu ;) A poza tym nawet na giełdzie inwestorzy trochę się przeprosili z LC i wszystko od wczoraj drugą sesję drożeje jak szalone hehe.

  Bolo Odpowiedz
  • Jacy inwestorzy, miales na mysli raczej „spekulanci”. Jak kurs juz szorowal po dnie to nie dziwne, ze teraz wszyscy mocno kupuja i stad wzrost kursy. Prawo podazy i popytu.
   Na szczescie gielda nie ma przelozenia na kondycje spolki, bo w takim wypadku oba banki by juz padly.

   keton
  • Yhmm. Zaręczam, że sam wiem lepiej co miałem na myśli , w tym przypadku inwestorów. W/g tego schemaciku, ci sami spekulanci sprzedawali by kurs szedł na dół i generalnie na giełdzie są sami spekulanci :) No ale to nie miejsce na wyjaśnienia giełdowych meandrów …
   A banki wcale tak źle się nie mają i każdy bank da się doprowadzić do upadłości przez zmasowaną akcję wypłaty depozytów w krótkim czasie. Takie prawo wpływu i wypływu.

   Bolo
  • Nie kłóćcie się bo nie macie o co. Spekulant – osoba zarabiająca na wahaniach cen, kupuje gdy sądzi że jest tanio, licząc na to że cena wzrośnie i sprzeda z zyskiem. Inwestor – (na giełdzie) dokonuje zakupu papierów wartościowych w celu odniesienia zysku ze wzrostu ich wartości w przyszłości. Różnica żadna. Spekulant od speculatio – myślenie, domysł, dedukcja.

   Manveru21
 • Od dziś w Aliorze też nowa edycja na KMO, no ale jedynie skromne 2,7% w porównaniu do konkurencji w IB/GB.

  pws Odpowiedz
  • Ja na razie wszystko do IDA jakby wszyscy tak zrobili to by Alior szybko podniósł… i Mille co to zaraz będzie badanie salda.

   Manveru21
  • niestety aktualnie tendencja jest odwrotna…a szkoda, bo byśmy mieli 3,00% jako standard.

   abc
 • Trochę śmieszne że tak walczą o nowe środki a zapominają o starych. Ja wycofałem 210k tydzień temu i nie przywrócę ich z powrotem na te 3% które mam obecnie obwiązujące bo i tak leżą sobie na innym koncie na 2,7% a tak mała różnica nie jest warta potencjalnych przepychanek z nimi :). Czekam na coś lepszego nie tylko dla „nowych”…

  Ogarnięty Odpowiedz
 • Czy jeśli przystąpiłem do poprzedniej promocji 1.10 (3%) i przelałem 100k, to czy dzisiaj dopłacając powiedzmy 50k, będę miał:
  – 100k oprocentowane na 3% do dnia 1.01.2019
  – 50k oprocentowane na 3,5% do dnia 21.02.2019
  czy
  -100k oprocentowane „dziadosko” na 1%
  -50k oprocentowane na 3,5%
  a może w ogóle nie mogę wziąć udziału?

  JJ2010 Odpowiedz
  • Wszystkie nowe środki bank zatraktuje na 3% od daty wpłaty pierwszych nowych środków na 3 mięs (czyli od początku października. Stare zgodnie z tabelą do 50000 – 0.85%. nadwyżka nad 50000 na 1%

   Zevszc
  • Czyli jeśli już to w Getinie tylko lokata na 3.3% mnie ratuje.

   JJ2010
  • dalej będziesz w poprzedniej promocji na 3% dla całych 150k

   keram7m
 • Jak powiązać kpz z blikiem skoro numer jest podpięty pod mBank?

  Nikt Odpowiedz
 • Warto za 50zl tracić status nowego?

  marjanosek Odpowiedz
 • Ze strony:
  „Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 1000 zł miesięcznie), by zarabiać aż 3,5% na Koncie Oszczędnościowym.
  Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!”
  TO W KOŃCU PRZEZ 3 MIESIĄCE BĘDZIE TE DOBRE OPROCENTOWANIE CZY PRZEZ ROK?

  Michciu Odpowiedz
 • Ze strony:
  „Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!”
  TO W KOŃCU PRZEZ 3 MIESIĄCE BĘDZIE TE DOBRE OPROCENTOWANIE CZY PRZEZ ROK?

  Michciu Odpowiedz
 • czy może ktoś udostępnić kod polecający na założenie konta?

  semek Odpowiedz
 • Dzisiaj ostatni dzień na aktywację KO z oprocentowaniem 3,5% na 92 dni. Aktywowałem za 1 zł bo może się przydać jak się pokończą beztroskie na 3,9% w IB.

  Waldemar Odpowiedz
 • Maksymalnie można uzyskać premię za 5 poleceń. Czy komuś udało się osiągną taką ilość (lub większą) poleceń w bierzącej edycji programu (licznik poleceń w systemie transakcyjnym wyświetla 5 lub więcej poleceń)?

  pytanie Odpowiedz
 • Takie liczby są dla mnie nie osiągalne :) Licznik wskazuje 1

  Ciekawski Odpowiedz
  • Najlepiej jakby ktoś miał pewność, że polecił 5 kont np. 5 osobom z rodziny i tyle się w serwisie internetowym poleceń wyświetliło lub nie. U mnie wciąż 0 co jest nieprawdopodobne, ale niestety nic z tym nie mogę zrobić i jestem na łasce banku.

   pytanie
  • Moim zdaniem licznik nie pokazuje poleceń z końca promocji, kiedy zostały złożone wnioski z wykorzystaniem kodu, natomiast umowa została podpisana po ostatnim dniu promocji. W ich systemach to widać, więc premia powinna być naliczona . Czy ktoś może to potwierdzić?

   abc
 • Oferta przedłużona do 13.01 na dotychczasowych warunkach, tj. 3.5% do 400k na 92 dni, badanie nowych środków na
  dzień 20.12

  Wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Odpowiedz
 • Gdzie jest licznik poleceń widoczny?
  U mnie niestety nie widzę w systemie transakcyjnym

  Łukasz Odpowiedz
 • @wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  Skąd to info?

  Waldmar Odpowiedz
 • Z banku, widziałem nowy regulamin. Mam nadzieję że przed kolejną edycją też będę wiedział wcześniej. Bo się zastanawiałem czy dziś aktywować promocję na KO

  Wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Odpowiedz
 • @Wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Możesz wkleić linka?

  Beata2 Odpowiedz
  • Niestety nie, musicie uwierzyć mi na słowo. Wolałbym nie drążyć tematu i przez to mieć dla was dobre wiadomości w przyszłym miesiącu ;-)

   Wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • No i mam nadzieję że będę wiedział wcześniej niż kilka godzin przed zakończeniem promocji bo dziś trochę późno się o tym dowiedziałem.

   Wojtekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 • Czy mogę w ciągu moich 92 (ale po zakończeniu okresu przystępowania do promocji) „dolać” nowe środki i będą oprocentowane promocyjnie?

  Joana Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy