Podwyżka w Idea Banku! 3,5% na Lokacie Happy Pro do 25 000 zł

Po BGŻOptima kolejny bank zdecydował się na podwyżkę oprocentowania na lokatach dla nowych klientów. Od dzisiaj w Idea Banku zyskamy 3,5% na Lokacie Happy Pro dla kwoty do 25 000 zł. A jeśli mamy mniej środków, to ciągle możemy skorzystać ze „zwykłej” Lokaty Happy, która oferuje 4% :)

3,5% na Lokacie Happy Pro w Idea Bank
Lokata Happy Pro to produkt dostępny dla całkowicie nowych klientów Idea Banku – czyli takich, których PESEL nie trafił jeszcze do bazy banku (nie był składany wniosek o żaden produkt). Jeśli mamy to szczęście i spełniamy ten warunek, to możemy skorzystać z jednej z lokat dla nowych klientów: Lokaty Happy (z oprocentowaniem 4% do 10 000 zł) lub Lokaty Happy Pro. Ta druga oferuje od dzisiaj 3,5% dla kwoty od 10 000 zł do 25 000 zł lub 2,7% dla kwoty od 25 000,01 zł do 100 000 zł. Od złożenia wniosku mamy 5 dni na opłacenie lokaty.

Warto dodać, że w chwili pisania tego newsa ciągle dostępna jest również Lokata Tylko Teraz, która daje 3% w skali roku bez ograniczeń kwotowych! Tak samo jak w przypadku Lokat Happy nie jest wymagane posiadanie konta osobistego w banku. Warto korzystać, bo ta oferta zniknie pewnie z oferty lada dzień!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli co, jak ktoś założył na 3%, to może:
  – zerwać
  – potem założyć na 3,5% do 25 000.
  – a na resztę jeśli zostało to ponownie założyć na 3%
  Admin dobrze kombinuję? Czy zbłądziłem? Zawsze to 9zł więcej:)

  aircrash Odpowiedz
 • Czy Admin ma jakieś info? Będzie w tym roku jakaś lokata na Wszystkich Świętych ? Czy na tylko teraz się zakończy? Może jakiś telefon na bezpośrednim łączu z działem produktów rozwialby wątpliwości co i kiedy zakładać ? Autorytet Admina powinien w tym znacznie pomóc .Czas ponagla , będę wdzięczny za info. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Więcej niż 3% normalnej lokaty już nie będzie. 0,25% to spory skok, a i brak jej w lionsbanku jest wymowny.

   Iks
 • W CA 3% do 10 k na 90 d na mobilnej dla wszystkich do 8.11. Gdzieś jeszcze dobrze daja ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Mam dwa pytania, dla was pewnie banalnych.

  1. Lokata jest dla osób, które nie mają żadnego produktu w tym również konta w banku? Chciałem akurat założyć u nich konto bankowe. Żeby skorzystać z opisanej lokaty powinienem najpierw złożyć wniosek o lokatę i ją opłacić a dopiero później założyć konto czy można na odwrót?

  2. Jeśli skorzystam z Lokaty Happy Pro to czy będę mógł skorzystać z lokaty Happy 4% na 2 miesiące do 10 tys. ?

  Sławek Odpowiedz
 • Może jednak ktoś doradzi?

  Sławek Odpowiedz
 • 2. Nie, można skorzystać tylko z jednej lokaty Happy – albo zwykłej albo w wersji Pro. Lokaty Happy są dla osób, których pesel nie znajduje się jeszcze w bazie banku, więc po założeniu np. lokaty Happy Pro, nie będziesz w stanie założyć lokaty Happy, bo Twój PESEL będzie już w bazie banku.

  Kuba Odpowiedz
 • Czy do was tez tak wydzwaniają?

  Jadwiga Odpowiedz
 • toż to więcej niż pewne i jeszcze ganiaj do oddziału bo przez telefon oczywiście tego nie powiedzą

  jojo Odpowiedz
 • Tak dzwonią do klientów i proponują struktury.

  Grażka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy