Citibank: voucher o wartości 300 zł oraz 20% rabatu do sklepów Duka za założenie konta Citi Priority

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta Citi Priority. W porównaniu do poprzednich ofert tym razem do zdobycia mamy vouchery do wykorzystania w sklepach Duka. Pierwszy o wartości aż 300 zł, a drugi – pozwalający na 20% rabatu na zamówienie. Warunki promocji również zostały uproszczone – nagrody zdobędziemy już po dwóch miesiącach spełniania relatywnie prostych warunków.

300 zł do sklepów Duka za założenie konta Citi Priority

300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku od 31.12.2016. Wykluczone są również osoby będące pełnomocnikami do tych produktów w podanym okresie. Nie są natomiast wykluczone osoby posiadające inne produkty, jak np. karta kredytowa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Citi Priority za pomocą dedykowanej strony promocji nie później, niż 30.06.2018. Bank zastrzega jednak, że pula promocyjnych wniosków jest limitowana do 1000 sztuk – po jej przekroczeniu możliwość dalszego wnioskowania zostanie zablokowana.

Co dalej? W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces, podczas którego będziemy musieli podpisać umowę o konto Citi Priority (nie później, niż 31.07.2018). Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do systemu bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej na Smartfonie. Warunek ten będziemy musieli spełnić w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym.

Aby zdobyć tytułowe nagrody konieczne będzie wykonanie jeszcze dwóch zadań. Pierwsze z nich to wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł przez dwa pierwsze pełne miesiące kalendarzowe następujące po podpisaniu umowy. Ale uwaga: bank wyklucza to transakcje dokonane w internecie, dlatego wszystkie muszą być „stacjonarne”.

Drugie zadanie to utrzymanie średniomiesięcznego salda w Citibanku na poziomie 30 000 zł lub… zasilenie konta Citi Priority środkami w łącznej wysokości 5000 zł. Łatwo zauważyć, że drugi warunek jest bardzo prosty do spełnienia – wystarczy sobie samodzielnie przelać (łącznie) 5000 zł z konta w innym banku i warunek będzie spełniony – niezależnie od tego co później zrobimy z pieniędzmi (sugeruję zostawić min. 600 zł na zakupy). Dodam, że warunek wystarczy spełnić raz w okresie do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (np. podpisując umowę w maju czas mamy do końca lipca).

To tyle! Bon o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sieci sklepów Duka trafi do nas w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków (w naszym przykładzie będzie to sierpień). Znajdziemy go w wiadomości przekazanej w systemie bankowości internetowej, o ile nasz rachunek ciągle będzie aktywny (i nie będzie w stanie wypowiedzenia). Voucher będzie ważny do 31.12.2018.

Co ciekawe wraz z voucherem o wartości 300 zł otrzymamy również bon uprawniający do 20% rabatu na nieprzecenione produkty Duka w sklepach stacjonarnych i online.

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie, ale na szczęście opłaty można się pozbyć. Są dwa sposoby.

Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego saldo na poziomie 30 000 zł. Jeśli więc mamy zamiar ulokować część oszczędności w Citibanku, to warunek ten będzie dla nas odpowiedni.

Drugi sposób jest bardziej korzystny dla osób, które nie maja zamiaru przynosić tylko pieniędzy do Citibanku. Bank zwolni nas z opłaty za konto w momencie, kiedy w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 5000 zł oraz jesteśmy posiadaczem produktu kredytowego. Łatwo więc zauważyć, że warunek ten prosto spełnić – wpływ może pochodzić z naszego konta w innym banku (jak w samej promocji), a produkt kredytowy w Citibanku wręcz powinniśmy mieć. Dlaczego? Bank rozdaje darmowe karty kredytowe Citi Simplicity i dorzuca do nich premię na start w wysokości 300 zł lub w postaci smartfona LG K4 LTE! :)

Co z pozostałymi opłatami? Oprócz potencjalnej opłaty za konto Citi Priority nic więcej nam nie grozi – posiadanie karty debetowej Citicard jest bezpłatne, tak samo jak wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, żeby nie włączać żadnych dodatkowych usług (jak np. CitiPhone, który jest pakietem płatnym).

PS. Wolisz gotówkę zamiast bonów? Do końca lipca trwa promocja z moneybackiem, gdzie do zgarnięcia jest 400 zł za założenie konta Citi Priority – choć z nieco innymi warunkami.

Nie przegap!

Komentarze

 • Chyba jednak moneyback dostępny w innych promocjach Citi Priotity jest bardziej korzystny, Duka wydaje się być dość drogim sklepem.

  Michał Odpowiedz
 • Czyli jak miałem kk i z niej zrezygnowałem to załapię się?

  Paweł Odpowiedz
 • Ktoś dostał już może bony?

  takijeden Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie dostałem… i czekam z niecierpliwością…

  Addam Odpowiedz
 • Kontrolnie zapytam jeszcze raz – czy ktoś dostał? Sierpień minął a tu ani widu ani słychu.

  takijeden Odpowiedz
 • Nie dostałem i czekam… nie wiem czy już jest sens dzwonić na infolinię… :(

  Addem Odpowiedz
 • W regulaminie chyba jest, że do końca miesiąca po spełnieniu warunków- ja spełniłem w lipcu i sierpniu więc czas chyba do końca września?

  Paweł Odpowiedz
 • Paweł, pytanie, czy to jednostkowe przypadki nie przekazania vouchera dla osób, które już spełniły wymagania, czy też systemowo bank się opóźnia… w pierwszym przypadku jak najbardziej czeka nas reklamacja… liczyłem i liczę, że odezwie się tu ktoś, kto już dostał voucher, bo to by oznaczało, że nie ma na co czekać…

  Addam Odpowiedz
 • Dostał już ktoś?

  Paweł Odpowiedz
 • Dostaje ktoś te vouchery?

  Paweł Odpowiedz
  • Składałem reklamację 2 września, mają miesiąc więc jeszcze chwilę.

   takijeden
  • Jaki wynik reklamacji. Sam spełniłem warunki do końca sierpnia i dzisiaj złożyłem reklamacje bo nagrody nie przekazali.

   Kuba
 • Ja 6 września i też czekam na rozpatrzenie.

  Addem Odpowiedz
 • Odpowiedź na reklamację (30stego, ostatniego dnia):

  Na wstępie przepraszam za niestandardowy czas odpowiedzi.

  Uprzejmie informuję, że spełnił Pan wszystkie wymagane warunki w promocji „300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority” i jest Pan uprawniony do otrzymania nagrody. Przepraszam za opóźnienie w jej przekazaniu.

  Obecnie oczekujemy na wygenerowanie kodu promocyjnego („Voucher”) od partnera akcji, czyli sklepu DUKA. Nagroda zostanie Panu przekazana niezwłocznie po otrzymaniu od partnera, w ciągu 7 dni roboczych.

  Pragnę zapewnić, że zadowolenie i satysfakcja Klientów z jakości obsługi oferowanej przez bank jest dla nas priorytetowym celem. Dlatego podejmujemy wszystkie możliwe działania, by otrzymał Pan przysługującą nagrodę jak najwcześniej to możliwe.

  takijeden Odpowiedz
 • Jest voucher ale tylko jeden – na 300 zł.

  takijeden Odpowiedz
 • No właśnie , miał być jeszcze jakiś rabatowy…..

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy