300 zł do wydania w sklepach grupy morele.net za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja bestselleru Citibanku. W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity oraz wykonanie 10 dowolnych płatności możemy zgarnąć 300 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach grupy morele.net. Tym razem możemy więc kupić nie tylko elektronikę, ale wiele, wiele więcej :)

300 zł do morele.net za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity

Ta promocja jest już nieaktualna, ale wystartowała jej kolejna edycja. Do zgarnięcia 400 zł do wydania w sklepach grupy morele.net za kartę Simplicity!

Voucher morele.net z kartą kredytową Citibank

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożym wniosek o kartę. Mamy na to czas do 4.07.2018. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Na co warto zwrócić uwagę podczas rozmowy z konsultantem? Zgodnie z regulaminem promocji konieczne będzie wyrażenie dwóch zgód:

 • na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
 • na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zgody musimy utrzymać aż do momentu odebrania nagrody.

300 zł za 10 dowolnych transakcji

Dalsze warunki promocji są bardzo proste. Po podpisaniu umowy i odebraniu karty będziemy musieli wykonać po (min.) 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach. Przykładowo jeśli umowę podpiszemy w kwietniu, to 5 transakcji musimy wykonać w maju, jak i w czerwcu. Dobrze, aby zmieścić się przed końcem miesiąca, aby czasem bank nie rozliczył transakcji już w kolejnym miesiącu. Nie ma natomiast znaczenia, na jaką kwotę będą płatności – możemy dosłownie zapłacić kilkukrotnie w piekarni za bułki i warunek będzie jak najbardziej spełniony :)

Oprócz transakcji kartą bank stawia jeszcze jeden warunek, ale to już raczej formalność – do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisani umowy musimy się zalogować do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację mobilną Citi Mobile.

To tyle! Elektroniczna karta podarunkowa morele.net trafi do nas za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przypadku będzie to lipiec. Co ciekawe voucher możemy wykorzystać na zakupy w sklepach całej grupy morele.net, czyli:

Voucher będzie ważny do 31.03.2019. Musimy go wydać „na raz”.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją na czas, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • od 1.01.2015 :(

  Łuki Odpowiedz
 • coraz słabszą kasę dają za kk

  Jaro Odpowiedz
  • od jakiegoś czasu 300 zł. Co zrobić – oni też potrafią liczyć i musi im się wszystko spinać. Generalnie życie nauczyło mnie już, że jak jest dobra promocja – to warto korzystać – bo kolejne edycje mogą być po prostu słabsze. Także warto brać, póki jest 300 zł a nie 200 :)

   Michał
 • a w jaki sposób należy udokumentować dochód netto – minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie?

  Potrzeba zaświadczenie od pracodawcy? Czy na oświadczenie tylko?

  flaster Odpowiedz
  • W regulaminie, na samym końcu, jest załącznik dotyczący różnych form zatrudnienia – można przeglądnąć (opcji jest sporo). Z doświadczenia jednak wiem, że najczęściej wystarczy im wydruk 3 ostatnich wpływów wynagrodzenia na konto i wysłanie do nich mailem

   Michał
 • Jak ktoś wie że użyje i potrzebuje tych bonów lepiej założyć kredytowke w paribas, tam możemy zgarnąć 400zł do morele. Citi rzuci w końcu promocję z żywą gotówką

  falusinski Odpowiedz
 • Swoją DG zakładałem jeszcze w realnym socjalizmie (czy jak się tam zwała ta p. formacja ustrojowa). Mur w Berlinie rozpieprzyli, ZSRR zamienił się w Federację Rosyjską, Polak został Papieżem , afroamerykanin prezydentem USA a Niemcy znowu budują eksterytorialną autostradę ze wschodem czyli omijającą Polskę rurę z gazem. Dużo zmian.
  Jedno jest niezmienne. Przez ten cały czas banki nieodmiennie traktują mnie jak złodzieja. Dla wydania KK na parę tysięcy złotych domagają się przedstawiania kompletnej dokumentacji firmy. Prostego argumentu, że gdybym wszystkim dookoła zdradzał swoje produkcyjne, handlowe i finansowe tajemnice to już dawno zostałbym klientem opieki społecznej nie są w stanie zrozumieć. Mają BIGi, BIKi oraz inne narzędzia pozwalające nawet małpie zrozumieć standing badanego obiektu na przestrzeni ostatnich 20 czy 30 lat. Trudno, musiałem zamknąć konto i zrezygnować ze współpracy z Citi.
  Uwaga dla zamykających konto pisemnie. W piśmie do City oprócz numeru konta do zwrotu środków trzeba napisać nazwę banku, podać czy konto jest prowadzone w PLN oraz powtórzyć kompletne swoje dane z nagłówka pisma. Inaczej po 3-4 tygodniach przysyłają wezwanie do uzupełnienia tych oczywistych danych.
  Nadmienię, że chociaż konto mam już zamknięte to do dzisiaj nie otrzymałem danych do logowania a infolinia City nie ma funkcji rozmowy z konsultantem za to do połączenia wymaga danych do logowania. Reasumując. Po doświadczeniach stwierdzam że City ma mnie tam gdzie ja mam City. Tutaj się ocenzuruję bo mogą przeczytać jacyś małoletni i po co mi kłopot.

  Bufon Odpowiedz
 • Coś mi się przypomina z tamtych lat , bo zamiast Misia pradziadek czytał mi Rzemieślnika na dobranoc . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W Citi naliczyli mi w kwietniu 6zł opłaty za „możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone” (na podst nowego regulaminu). Usługę wyłączyłam przy zakładaniu karty w poprzedniej promocji, ale nowy regulamin to zniósł. Czy komuś udało się z tej opłaty zrezygnować?

  Joana Odpowiedz
 • mam pytanie czy tak powinno byc
  i mam tu”formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego”

  i jest ze „całkowita kwota kredytu to 6400zł”
  na następnej stronie ” całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta:6751,94zł )”
  nigdzie nie było mowy o kredycie ,ktos wyjasni?

  andrzej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy