Aż 300 zł za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 1% moneybacku od rachunków + aż 800 zł za kartę kredytową

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska z wysoką premią za założenie konta osobistego. W zamian za spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 250 zł na start oraz 50 zł w programie poleceń. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków. A jeśli chcemy zgarnąć jeszcze więcej, to czeka na nas aż 800 zł za kartę kredytową :)

300 zł premii na start

250 zł za aktywne bankowanie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.04.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.04.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.05.2021.

250 zł na prostych zasadach

Co dalej? Pierwszą nagrodę, w wysokości 50 zł, otrzymamy do końca czerwca, o ile w maju spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem, każda na min. 10 zł)
 • zalogujemy się do aplikacji Santander Mobile

Drugą nagrodę, czyli pozostałe 200 zł, otrzymamy do końca sierpnia – pod warunkiem, że spełniliśmy powyższe warunki w maju oraz spełnimy je ponownie w czerwcu oraz lipcu. Łącznie więc powinniśmy zapewnić wpływy, wykonać min. 5 transakcji i zalogować się do aplikacji mobilnej przez trzy kolejne miesiące (maj – lipiec).

I to tyle – tytułowa premia nasza! :)

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

250 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto (wraz z kartą Mastercard) możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.04.2021 i więcej o niej pisałem w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Promocja w pigułce

Nagroda Maj Czerwiec Lipiec Sierpień
50 zł Wpływy min. 1000 zł
Min. 5 płatności – każda min. 10 zł
Logowanie do Santander Mobile
Wypłata nagrody
200 zł Wpływy min. 1000 zł
Min. 5 płatności – każda min. 10 zł
Logowanie do Santander Mobile
Wpływy min. 1000 zł
Min. 5 płatności – każda min. 10 zł
Logowanie do Santander Mobile
Wypłata nagrody

Nie przegap!

Komentarze

 • Fajna promka.
  Pytanie tylko, w jaki sposób sprawdzić, czy moje konto (zamknięte w lutym 2020) było otwierane w jakiejkolwiek promocji?

  Konrad Odpowiedz
  • Konto bez żadnej promocji otwiera się z na tyle ważnych powodów, że się je raczej przez kilka lat pamięta ;-).

   Skylla
  • W jaki sposób sprawdzić, w jakiej promocji się otwierało konto w 2019?

   miły Wrocławianin
 • @Admin: Link do regulaminu nie działa. Wyskakuje błąd 404.

  Bobek Odpowiedz
 • W jaki sposób otwarcie konta? Tylko kurier?

  Przemysław Odpowiedz
 • Czy wpływ na konto min. 1000 zł może być przelewem własnym z innego banku?

  Agata Odpowiedz
 • Konto promocyjne zamknąłem w lipcu 2020. Łapie się na promocje?

  aviator Odpowiedz
 • @Admin: Lokatę mobilną na 1% można otworzyć tylko raz w życiu w Santander! Takie info dostałem na infolinii, bo nie mogłem lokaty otworzyć. Regulamin lokaty też by to raczej potwierdzał. Warto o tym wspomnieć w rankingu i artykułach dotyczących promocji Santander.

  Bobek Odpowiedz
 • W umowie nie ma wzmianki o promocji. Czy wszystko jest ok?

  Renata Odpowiedz
 • Dzień dobry. Jestem bardzo świeży w kwestii promocji bankowych. Czy płatności bezgotówkowe do otrzymania bonusu mogą być przelewami między moimi kontami w różnych bankach?
  Pozdrawiam

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie – byłoby za łatwo :)
   Zgodnie z artykułem:

   wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem […])

   Musisz za coś zapłacić kartą lub BLIKiem. Innymi słowy ma to być normalna płatność w sklepie / internecie (a nie przelew, który może być czymkolwiek :))

   Michał
  • Dziękuję za szybką odpowiedź :)

   Pan_Husky
 • Santander pobiera prowizje za doładowanie przyjaciela R?

  marsid Odpowiedz
 • Wykonałem nawet 8 transakcji kartą w zwykłych sklepach, przelałem więcej niż 1000 zł na start i loguję się przez aplikację do konta, a dziś przyszedł mi sms, że nie spełniłem wszystkich warunków i lepiej, żebym się pospieszył.

  Ktoś jeszcze tak miał? Jakiś haczyk przeoczyłem?

  Ogah Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy