Aż 300 zł za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 1% moneybacku od rachunków + 800 zł za kartę kredytową

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska z wysoką premią za założenie konta osobistego. W zamian za spełnienie prostych warunków tym razem będziemy mogli zgarnąć aż 250 zł na start oraz 50 zł w programie poleceń. A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków. A jeśli chcemy zgarnąć jeszcze więcej, to czeka na nas 800 zł za kartę kredytową :)

300 zł premii za Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska

250 zł za aktywne bankowanie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.03.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.03.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.04.2021.

250 zł na prostych zasadach

Co dalej? Pierwszą nagrodę, w wysokości 50 zł, otrzymamy do końca maja, o ile w kwietniu spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem, każda na min. 10 zł)
 • zalogujemy się do aplikacji Santander Mobile

Drugą nagrodę, czyli pozostałe 200 zł, otrzymamy do końca lipca – pod warunkiem, że spełniliśmy powyższe warunki w kwietniu oraz spełnimy je ponownie w maju oraz czerwcu. Łącznie więc powinniśmy zapewnić wpływy, wykonać min. 5 transakcji i zalogować się do aplikacji mobilnej przez trzy kolejne miesiące (kwiecień – czerwiec).

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

250 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto (wraz z kartą Mastercard) możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.04.2021 i więcej o niej pisałem w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • konto w Santanderze zamknęłam w maju 2019 – jak to się ma do zapisu „nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019” – czy załapię się na tę promocję?

  Barbara Odpowiedz
  • Będzie dobrze. Regulamin:

   od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś u nas Konto

   Czyli nie mogłaś brać udziału w promocji premiującej otwarcie konta od 1.04.2019. Wcześniejsze promocje (nawet jeśli konto zostało zamknięte później) są OK. Już to zresztą kiedyś weryfikowałem w banku :)

   Michał
  • Dziękuję! jeszcze tylko jedno: wpływ nie musi być z konta firmowego? mogę sama sobie zrobić przelew z innego banku?

   Barbara
  • Jak najbardziej :)

   Michał
 • Kiepsko, już dwa lata wykluczenia.

  pytanie Odpowiedz
 • „0 zł za prowadzenie kontai kartę do konta
  Jeśli zasilisz konto kwotą co najmniej 500 zł i zapłacisz co najmniej 1 raz w miesiącu kartą lub BLIKiem.” – taki opis na stronie więc jak to jest ?

  Andy11 Odpowiedz
  • A skąd to 0 zł? Jest tak jak opisałem: jeśli spełnimy proste warunki (wpływ + transakcja) to nie płacimy nic.

   Michał
 • no własnie na stronie wniosku na dole jest : 0 zł albo 14zł – i tylko wpłata 500zł i jedna płatność BLIK – i konto za 0zł – tylko wtedy się nie łapiemy na te 250zł – juz doczytałem. Jak zwykle myląca reklama.

  Andy11 Odpowiedz
 • A w jaki sposób podpisuję się umowę w tej promocji jeżeli kiedyś było się klientem Santander? Kurier? Coś kojarzę, że w takim przypadku były kiedyś problemy z przelewem weryfikacyjnym.

  Jarajek Odpowiedz
 • „konto w Santanderze zamknęłam w maju 2019 – jak to się ma do zapisu „nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019” – czy załapię się na tę promocję?”
  Pytanie zasadnicze czy owe zamknięte konto zostało otwarte w promocji. Jeśli tak to wg mnie łapie się na karencję.
  Ja zamknąłem we wrześniu 2019 (otwarte w ramach promocji) i chyba wciąż odpadam z tej promocji.

  jojo Odpowiedz
 • Czy transakcje mogą być przez R? Nie widzę nigdzie w regulaminie wykluczeń MCC, ani definicji ‚płatności bezgotówkowej’, która wykluczałaby naszego pomocnika.

  Jason Odpowiedz
 • Czyli zakładając konto w marcu, wszelkie ruchy na koncie tj. wpływy, bliki, etc – robimy dopiero od kwietnia, aby skorzystać z promocji a do końca marca – na koncie nie muszę nic robić? ;P

  ad Odpowiedz
  • Jeszcze kwestia opłat za konto/kartę, także najlepiej też zapewnić wpływ 500 zł + transakcja.

   Michał
  • premia za polecenie – jeśli warunki do otrzymania premii za polecenie spełniłam już w marcu to łapię się na tę premię i w kwietniu już wystarczy, że spełnię warunki potrzebne do uzyskania premii za otwarcie konta?

   Barbara
 • To jak z tą kartą jest? Mam w ofercie do wyboru Visę lub Mastercard. Bloger podaje aby wnioskować o Mastercard a na infolinii babeczka mówi, że bez znaczenia.

  Bubuś Odpowiedz
 • Trzymaj się regulaminu. Masz do wyboru dwie karty.

  Taurus Odpowiedz
 • Czy komuś ostatnio przy rezygnacji z ror zaproponowali jakąś retencję? Na co można liczyć? :)

  idiayp Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał pierwszą nagrodę 50 zł premii ?

  Michal0909 Odpowiedz
  • Tak, dostałam już w sumie 100 zł: 50 zł z programu poleceń i pierwsze 50 zł za założenie konta.

   Barbara
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy