150 zł w gotówce + 150 zł do Biedronki, Decathlona lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła specjalna edycji promocji BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy znacznie więcej, niż dotychczas! Oprócz 150 zł w formie bonów (H&M, Decathlon, Biedronka) teraz zyskamy również 150 zł w gotówce. Ale trzeba się śpieszyć – w ofercie obowiązuje limit 1500 promocyjnych wniosków.

150 zł w gotówce i 150 zł w formie bonów do Decathlona, H&M, Biedronki za założenie Konta Optymalnego

300 zł w promocji „Zyskowne konto”

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Dodam tu, że tradycyjnie posiadacze kont oszczędnościowych BGŻOptima nie są wykluczeni z promocji i spokojnie mogą do niej przystąpić.

W jaki sposób? Wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujemy swój udział (zaznaczając wszystkie pola). Tam też otrzymamy wygenerowany dla nas link do założenia promocyjnego Konta Optymalnego przez internet (a umowę podpiszemy przez kuriera).

Ważne, aby dane podane podczas rejestracji i w samym wniosku o konto były identyczne, a z całym procesem musimy się wyrobić do 8.07.2018, o ile promocja nie zostanie zakończona wcześniej – pula promocyjnych wniosków wynosi jedynie 1 500 sztuk i po jej przekroczeniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe!

Aktualizacja (4.07): Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli wniosków. Ciągle jednak trwa promocja z karnetami OK System.

150 zł Biedronki, Decathlona lub H&M + 150 zł w gotówce

A jak zdobyć tytułowe nagrody? Tak naprawdę pierwszy krok musimy wykonać już podczas rejestracji w promocji. To tam musimy wybrać czy interesuje nas e-karta podarunkowa do sklepów Decathlon, e-karta upominkowa do H&M czy może e-kod do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Ale zanim powalczymy o pakiet bonów będziemy mogli zdobyć łatwe 50 zł w gotówce. Wystarczy, że po założeniu Konta Optymalnego dokonamy pierwszego logowania do bankowości elektronicznej (przez przeglądarkę lub aplikację mobilną GOmobile) w terminie do 25.07.2018 i nagroda będzie nasza :)

Kolejne 50 zł, ale tym razem w formie wybranego bonu, zgarniemy za wykonanie minimum 1 przelewu (przez przeglądarkę lub mobilnie) oraz za wydanie min. 300 zł kartą w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło nasze pierwsze logowanie.

Wartu tu dodać, że bank zaliczał będzie jedynie “normalne” transakcje kartą, wykluczając te dokonane w miejscach ułatwiających takie płatności – chodzi o wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Dla porządku podana jest lista kodów MCC wykluczonych transakcji:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Jeśli nie wiecie jaki kod MCC ma płatność w waszym ulubionym sklepie to sprawdźcie stronę jakimcc.pl. Nawet, jeśli danego sklepu nie będzie, to kody innych sklepów powinny wam pomóc.

Co z kolejnymi bonami? Tu warunki są niemal identyczne, jak tego pierwszego. Kolejny bon o wartości 50 zł otrzymamy za wykonanie minimum jednego przelewu i wydanie 300 zł w drugim pełnym miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania. Trzeci bon zgarniemy po spełnieniu warunków w trzecim miesiącu.

Warto dodać, że aby zgarnąć daną nagrodę muszą być spełnione warunki poprzedniej nagród. Oznacza to, że jeśli w jakimś miesiącu zapomnimy o przelewie/płatnościach kartą, to w kolejnym już z nagrody nici.

A o spełnianiu warunków warto pamiętać. Bank ufunduje nam bowiem ostatnią nagrodę w wysokości aż 100 zł, jeśli uda nam się zgarnąć wcześniejsze bonusy. Tu jednak dodany jest jeszcze jeden wymóg: 100 zł będzie nasze, o ile w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych w których walczymy o bony na nasze konto trafi min. 1000 zł. Najprościej spełnić ten warunek po prostu przelewając sobie środki z naszego konta w innym banku (przelewy wewnętrzne, wpłaty gotówkowe i przelewy z BGŻOptima nie spełniają warunków promocji).

Informacja o zgarnięciu nagrody trafi do nas mailowo do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody od drugiej do czwartej (czyli bony) zostaną przekazane SMSowo do 25. dnia miesiąca. Nagrody pierwsza i piąta (czyli 50 zł + 100 zł w gotówce) trafią do nas do ostatniego dnia miesiąca, ale wcześniej będziemy musieli jednorazowo uzupełnić dane do ich odbioru. Zgodnie z regulaminem link do formularza otrzymamy mailowo do 21.08.2018, a czas na uzupełnienie danych minie 27.08.2018.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne, oferowane w powyższej promocji, to jeden z najlepszych rachunków na rynku pod względem braku opłat. Jego prowadzenie jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Podobnie jest zresztą z kartą debetową – posiadanie plastiku nic nie kosztuje. Zapłącić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5 zł za wypłatę. Na szczęście są tu wyjątki – bankomaty własne i sieci Planet Cash są darmowe ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • PIN macie 4cyfrowy czy 3cyfrowy? (ja mam 3 cyfrowy…)

  Mik Odpowiedz
  • Podbijam… Czy ktoś dostał do bonu do HM pin 3 cyfrowy?
   Napisałem do nich ale narazie cisza.

   Mik
 • Zrobiłem przelew wymagany w promocji dnia 29. września (sobota), a dzisiaj patrzę w bankowości, że jest on wykonany z datą 1 października. Ktoś miał taką sytuację? Wpłynęło to na przebieg promocje? Ech, wolałbym uniknąć reklamacji, bo będzie pewnie z tym trochę zachodu.

  Emej Odpowiedz
  • 29 września był w sobotę więc księgowanie jest w najbliższy dzień roboczy, czyli w poniedziałek 1 października i widoczne również z datą 1 października tak więc przegapiłeś niestety i nic na to nie poradzisz, po co czekałeś do końca miesiąca?

   Małgorzata
  • Moim zdaniem przelew zrobiony regulaminowo. Nie ma być zaksięgowany tylko wykonany przez uczestnika.

   Tomaszek
  • Też tak będę argumentował w ewentualnej reklamacji. No zobaczymy, jak wyjdzie. Dziwne, że nawet w systemi nie ma wzmianki o zleceniu wcześniejszym, wszystko wygląda jakbym rzeczywiście całe zlecenie wykonał 1.10. Gdyby ktoś jeszcze miał taką już sytuację w przeszłości, będę wdzięczny za info;)

   Emej
 • Przyszedł mail, że załapuję się na czwartą i piątą nagrodę. To teraz pozostaje czekać na trzeciego koda do biedronki oraz stówkę. A potem żegnaj Paribasie.

  ptok Odpowiedz
 • u mnie warunki spełnione, powinno być info o 3 nagrodzie, a maila brak :(

  m. Odpowiedz
 • da się zamknąć przez neta?

  tabo89 Odpowiedz
 • Ostatni kod do biedry przyszedł. Teraz tylko czekam na stówkę na ROR i spadam z banku.

  ptok Odpowiedz
 • No i dobrze zrobisz ptoku.

  Wojak Odpowiedz
 • Macie już przelew 100? Zdaje się że była zmiana regulaminu więc można zamknąć natychmiastowo?

  tabo89 Odpowiedz
 • Jeszcze jedno księgowanie jak nie wpłynie, to w piatek dostaną reklamacje.

  Wojak Odpowiedz
 • Ad Astra spółka zoo 100 zł wpłynęło, czyli ostatnia wisienka na torcie.

  ptok Odpowiedz
 • 100zł wpadło

  mirek Odpowiedz
 • Też mam stówkę :)

  judyta Odpowiedz
 • Cytat z regulaminu: 5) w przypadku Piątej Nagrody:
  a) jeśli Laureat dokonał pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej w czerwcu 2018 r. i spełnił warunki opisane w § 3 ust. 6 Regulaminu, to informację o zdobyciu Piątej Nagrody otrzyma do dnia 21 października 2018 r.
  b) jeśli Laureat dokonał pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej w lipcu 2018 r. i spełnił warunki opisane w§ 3 ust. 6Regulaminu, to informację o zdobyciu Piątej Nagrody otrzyma do dnia 21 listopada 2018 r.

  degrabs Odpowiedz
 • Można zamknąć natychmiastowo z uwagi na zmianę regulaminu? Mail z 24.10 Zmiany w dokumentacji dla klientów Banku BGŻ BNP Paribas SA

  tabo89 Odpowiedz
 • Czy ktoś miał taką sytuację, że dostał nie 3 kody, a 6? Ja dziś dostałem informację o ostatnich nagrodach – ostatni kod i 100 zł, przy czym łącznie dostałem od banku aż 6 smsów z różnymi kodami. Maile też były dublowane – po 2 maile o 1., 2., i 3. nagrodzie. Jestem ciekawy czy wszystkie zadziałają.

  Łukasz Odpowiedz
 • poza kolegą wyżej dostał ktoś dziś info o zdobyciu ostatnich nagród?

  m. Odpowiedz
 • U mnie jest info o ostatniej nagrodzie

  degrabs Odpowiedz
 • Dostałem wczoraj e-mail o zdobyciu 4 i 5 nagrody, ale czy nie powinno być w nim linka do formularza, żeby uzupełnić dane do odbioru nagrody (nr konta)?

  Diabloo Odpowiedz
 • Zdaje się że uzupełnić należało przy pierwszej nagrodzie i teraz wyślą ponownie na ten sam numer rachunku co poprzednio.

  Pietia Odpowiedz
 • Ostatnia (piata) nagroda wplynela wczoraj na konto… Czy ktos juz zamykla ten rachunek? Konieczna wizyta w oddziale?

  Tommm Odpowiedz
 • U mnie piąta jest ale czwartej nie – pewnie reklamacja będzie konieczna.

  santech Odpowiedz
 • @Tommm: Przed chwilą zamknąłem telefonicznie. Jakieś 3 minuty to zajęło.
  Pierwsza pani poinformowała że trzeba w oddziale. Stwierdziłem że wcale nie i przełączyła mnie do kolejnej która już bez narzekania zamknęła konto.

  Pietia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy