Rekordowe 300 zł za Konto dla Ciebie z kartą Otwartą na Świat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas skierowana do osób, które chętnie wyjeżdżają za granicę lub dokonują transakcji rozliczanych w innej walucie. W zamian za założenie konta osobistego z Kartą Otwartą na Świat zgarniemy aż 300 zł w gotówce! Oprócz tego ciągle możemy zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej :)

300 zł za konto z kartą otwartą na świat od BNP Paribas

Zyskaj w promocji otwierając się na świat

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest w zasadzie najkrótszy z możliwych, dlatego w promocji mogą brać udział również dawni klienci banku. Warto jedynie dodać, że do wykluczeń wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP Paribas. Posiadanie produktów w BGŻOptima na szczęście nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 12.07.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Świat) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 19.07.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Łatwe 300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady zgarnięcia bonu są banalnie proste. Pierwszą nagrodę, w wysokości 150 zł, zgarniemy za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł zarówno w lipcu, jak i sierpniu. Bank wymaga od nas „zwykłego” płacenia kartą za zakupy w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są jedynie „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli transakcji z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media).

Drugą nagrodę, również w wysokości 150 zł, zgarniemy za zapewnienie wpływów na nasze nowo-otwarte konto osobiste na łącznie min. 1000 zł zarówno we wrześniu, jak i październiku (transakcji kartą już nie musimy wykonywać).

Tu również bank zawarł pewne zastrzeżenie – jako wpływy nie traktuje wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo, do 20.09 (o pierwszej nagrodzie) oraz do 20.11 (o drugiej nagrodzie). W pierwszym mailu znajdziemy również informacje o tym jak podać swoje dane w celu odebrania nagrody – będziemy mieć na to czas do 25.09.2019. Wypłata każdej z premii nastąpi do końca miesiąca.

Na koniec dodam jeszcze, że brak spełnionych warunków do uzyskania pierwszej nagrody automatycznie wyklucza nas z promocji i nie możemy już zdobyć drugiej nagrody.

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Ta promocja trwa jednak tylko do końca lipca!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacimy natomiast 10 zł za kartę „Otwartą na Świat” (wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody), ale w zamian otrzymamy kilka profitów. Po pierwsze – brak kosztów przewalutowania transakcji – co oznacza, że świetnie nada się do płatności zagranicznych. Po drugie – darmowe wypłaty z bankomatów Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas. No i oczywiście wszystkie w kraju :) Po trzecie – posiadanie darmowego ubezpieczenia podróżnego „Rezygnacja z podróży”, które pozwala na zwrot kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu – nawet do kwoty 40 000 zł. Po czwarte – otrzymujemy darmowy dostęp do hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie (głównie na lotniskach i… w samolotach!). Aktualnie dostępne do końca roku, ale być może zostanie przedłużone.

Nie przegap!

Komentarze

 • Płacąc ich kartą za granicą kursy będą jak w Revolut czy jednak mniej korzystne?

  conrad_88 Odpowiedz
  • Kursy organizacji płatniczej – ciężko o lepsze. Będą więc lepsze, niż w Revolucie, bo ten potrafi policzyć nie do końca tak, jak powinno być (o weekendach nie wspominam).

   Michał
 • „Wydanie karty kredytowej Mastercard TU i TAM jest bezpłatne, a wykonując aktywnie transakcje bezgotówkowe i przelewy (na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł w danym cyklu rozliczeniowym), klienci nie ponoszą opłaty miesięcznej za jej użytkowanie.”
  Ciekawe … ciekawe jak to się ma do np. zwykłej karty z envelo, gdzie nie ma obostrzenia do kwoty 1,5k (w danym cyklu rozliczeniowym) … ???

  Anonymous Odpowiedz
 • Żeby nie było całkiem off topic – jak mam pełnomocnictwo do konta w bnp – mogę skorzystać z w/w promocji?

  Anonymous Odpowiedz
 • Witam,
  Czy płacenie przez Google Pay, też będzie wliczane do tych 300 złotych, czy jednak tylko fizyczna karta? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź.

  m_arci_n Odpowiedz
  • Moim zdaniem nie powinno być problemów. Karta dodana przez Google Pay to ciągle ta sama karta, tylko zwirtualizowana.

   Michał
 • Anulowałem wniosek z promocją 250zł bo dzień później wyszła promo 300zł na którą się nie załapałem bo za długo trwało anulowanie ;/ Czekam na promkę 300zł ale ze zwykłą kartą :(

  sebek Odpowiedz
  • Karta ma doskonałą korzyść braku kosztów przewalutowania. Szczególnie przydatną w wakacyjnym okresie. Niestety w moim przypadku wiem, że z niej nie skorzystam w tym celu i podobnie będę czekał na kolejne propozycje promocyjne. 10zł za kartę przy fakcie otrzymania ostatniej nagrody praktycznie z końcem roku to 60zł kosztów. Zdecydowałem poczekać na ciekawszą promocję (np. możliwość wyboru tradycyjnej karty) nawet jakby to miało trwać pół roku. Jestem cierpliwy.

   Warszawski Bankier
 • W regulaminie jest napisane:
  W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
  1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
  Posiadam w bnp kartę kredytowa a wiec zapewne mam tez jakaś umowę ramowa. Czy w takiej sytuacji łapie się na promocje?

  jarek62 Odpowiedz
  • Możesz. Pod terminem Umowa Ramowa rozumiemy:

   Umowa ramowa – Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem;

   Karta – karta płatnicza debetowa, o nazwie „Karta Otwarta na Świat” […]

   Innymi słowy – zgodnie z regulaminem to osobna Umowa Ramowa, niż o kartę kredytową.

   Tyle w teorii. W praktyce jeszcze niedawno występowały problemy i system i tak odrzucał wnioski, jeśli ktoś już miał dostęp do bankowości.

   Michał
  • Nadal występują i ten dziwny bank nie potrafi tego ogarnąć. Nie mam aktualnie żadnego produktu od dawna (sami mi kiedyś zamknęli konto za „nieużywanie”) i od tego czasu za każdym razem dostaję „zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej”. Nie mam żadnego dostępu do bankowości elektronicznej u nich. Wypowiadałem to w oddziale przy którejś ostatniej promocji z rok temu i oni sami nie wiedzieli jak to zrobić, bo nie ma wniosku na wypowiedzenie samej umowy ramowej/bankowości elektronicznej. I tylko mówili „a co to panu przeszkadza”. No a to przeszkadza, że żadna promocja nie działa. Mimo wszystko na jakimś domyślnym formularzu to wypełniliśmy – i co? I nic, nadal ten sam komunikat. Śmieszny bank.

   krabar
 • No i wniosek odrzucony. Dostałem maila z informacją: „Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej”
  Po zalogowaniu brak możliwości otworzenia rachunku :(

  jarek62 Odpowiedz
 • BNP Paribas, to chyba jeden z najgorszych banków w naszym kraju. Był wczoraj u mnie kurier, podpisałem co trzeba było, lecz przy nadaniu PIN nie obyło się bez problemów. Jakimś cudem, zamiast mojego dotychczasowego numeru, w banku był podany stary, mimo że na umowie widnieje inny. Zadzwoniłem na infolinię i zmieniła konsultantka, lecz kolejny zonk, nie dochodził PIN do karty, dzwonię znów, konsultantka coś zrobiła w systemie i po 18, przyszedł SMS z PINem do karty. Myślałem, że karta już aktywna i mogę się zalogować, lecz nie wyskakuje login error, a w aplikacji błąd B102. Próbowałem aktywować dostęp elektronicznie, poprze kliknięcie nowy użytkownik, nope nie dało rady, trzeba kontaktować się z infolinią. Skontaktowałem się dziś, lecz konsultanci nie potrafią ani aktywować dostępu do bankowości, ani karty, każą udać się do placówki. Jestem ciekawy, jak sprawa się dalej potoczy, z poprzedniej promocji nie mogłem skorzystać, bo nie mogłem przejść do Autenti, mimo wielu prób.

  m_arci_n Odpowiedz
  • zgadzam się Marcinie. W moich kontaktach z bankami (prawie wszystkimi) to właśnie BNP Paribas wygrywa jako bank z najgorszą obsługą klienta. Gdy mam tam dzwonić żeby się czegoś dowiedzieć to szykuję sobie dużo czasu.

   Warszawski Bankier
  • „W moich kontaktach z bankami (prawie wszystkimi) to właśnie BNP Paribas wygrywa jako bank z najgorszą obsługą klienta”
   — w moich też…

   Don Quijote de la Mancha
  • Niestety nadal brak możliwości zalogowania, byłem w placówce, uzyskałem odpowiedź, że oni nie zajmują się kontami założonymi przez internet. Lecz, gdy zapytałem się dlaczego na infolinii, kazano mi się udać do placówki, dostałem chamską odpowiedź, że pewnie coś nie usłyszałem. W bankomacie nawet nie mogę aktywować karty, wyskakuję, że błędny PIN, mimo że jest on poprawny. Dzwonienie na infolinię też niczego nie znosi, jedynie złożyłem reklamację na brak możliwości uzyskania dostępu do bankowości elektronicznej.

   m_arci_n
 • Po jakim minimalnym czasie można potem zamknąć takie konto, oddać kartę żeby nie naliczało kar za zbyt krótki okres posiadania konta?

  Bennn Odpowiedz
 • Czy Kartę Otwartą na Świat można zarejestrować w Mastercard Priceless Specials?

  michal-100 Odpowiedz
 • tekst „kartą na łącznie min. 300 zł zarówno w lipcu, jak i sierpniu. ” oznacza, że w lipcu trzeba zrobić 300 zł oraz w sierpniu też 300 zł (słowa „zarówno jak”), na stronie banku nie ma takiej info, jest że łącznie w lipcu i sierpniu, tak więc autor wprowadza w błąd :/ w późniejszej cz ęści o 1000 zł jest to samo.

  Milena Odpowiedz
  • No to jeśli twierdzisz, że wprowadzam w błąd, to zrób po swojemu i wydaj 300 zł sumarycznie w obu miesiącach :) Gwarantuję (a w zasadzie regulamin promocji gwarantuje), że nagrody nie otrzymasz, bo trzeba wydać po 300 zł w każdym z tych miesięcy (co jeszcze zresztą napisane jak byk na stronie promocji)

   Michał
  • Regulamin mówi: „…w KAŻDYM miesiącu – lipcu i sierpniu 2019 r. wykona Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.” A więc 300 w lipcu i 300 w sierpniu.

   Kate
 • Czy płatność kartą przez PayU za zakupy na Allegro.pl zalicza się do obrotu 300zl?

  Furby Odpowiedz
 • @Michał Czy kartę trzeba trzymać do momentu otrzymania drugiej premii? Czy po otrzymaniu pierwszej, można z niej zrezygnować?

  bud3k Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem uczestnik:

   jest posiadaczem Konta Osobistego wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej na dzień przekazania każdej z nagród zgodnie z § 4 Regulaminu.

   Michał
 • Czy ktoś już dostał maila z info o nagrodzie?…

  M09 Odpowiedz
 • Czy otrzymaliście już maile?

  Magda.s. Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem, wypłata pierwszej nagrody będzie do 30 września

  Bartek.m Odpowiedz
 • Tak. Żona również dostała.

  Furby Odpowiedz
 • Ja nie otrzymałem maila do dnia dzisiejszego. Warunki w mojej ocenie spełniłem, w szczególności w zakresie płatności. Reklamację już wysłałem.

  Łukasz Odpowiedz
  • Ja tez musiałam pisać reklamacje, gdyż nie uznali mi płatności Blikiem , niecałe 3 zł zabrakło do spełnienia warunku w sierpniu, na szczęście uznali moją skargę i email do promocji dostałam.

   Zuzia
 • Czy ktoś juz otrzymał premię?

  Zuzia Odpowiedz
 • Dostałem. Teraz jak mogę zamknąć konto? Jak zrobię to w oddziale np. jutro to policzą mi za kartę 3 zł ??? Że nie wykonałem płatności ?

  Pako Odpowiedz
  • Zamykają z 30 dniowym wypowiedzeniem,więc cały październik będziesz jeszcze miał do niego dostęp. Musisz zrobić płatność kartą, jak nie chcesz by przed zamknięciem pobrali ci za kartę za październik.

   Przemysław
  • Dziękuję! Domyślam się, że blik w bankomacie nie wchodzi w rachubę (kartę mam uszkodzoną).

   Pako
  • Nie wchodzi w rachubę, musi to być płatność kartą.

   Przemysław
 • Czy są osoby, które nie dostały maila z informacją o drugiej nagrodzie? Powinien przyjść do wczoraj, sprawdzałem również spam i nic. Uważacie, że lepiej pisać reklamacje już teraz czy poczekac do końca miesiąca na ewentualny przelew?

  MateuszK Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy