200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + 100 zł w punktach Mastercard + 200 zł dla dzieci + 7% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 200 zł na start, 8000 punktów Mastercard o wartości 100 zł oraz 200 zł dla dziecka. A do tego 7% na koncie oszczędnościowym i możliwość wygrania jednej z wielu nagród w loterii. Co najważniejsze: warunki zdobycia premii są banalnie proste!

500 zł na start od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2020 do 31.08.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 16.10.2022. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwsze 50 zł zdobędziemy już za sam fakt podpisania umowy w powyższy sposób. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Kolejne 150 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie banalnie prostego warunku:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą lub zbliżeniowo przez PeoPay
 • min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay

Warunek ten powinniśmy spełnić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w lipcu warunki powinniśmy spełnić w sierpniu, wrześniu oraz w październiku.

Bank wypłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

100 zł w punktach Mastercard

Kolejne 100 zł otrzymamy za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonanie płatności na łącznie min. 50 zł w ciągu kolejnych 30 dni. O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym prześwietleniu.

200 zł za dziecko

Kolejne 200 zł czeka na rodziców, którzy założą konto swojemu dziecku – pod warunkiem, że dziecko nie posiadało konta w Pekao od 1.01.2021.

50 zł otrzymamy za założenie dziecku Konta Przekorzystnego lub Mój Skarb do 16.10.2022, a kolejne 150 zł po spełnieniu warunku:

 • poniżej 13 lat: na dzień 16.11.2022 zapewnij na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie dziecka saldo ponad 200 zł
 • powyżej 13 lat: do 16.11.2022 dziecko ma zapłacić min. 5 razy kartą do Konta Przekorzystnego lub BLIK

I to tyle :) Nagroda zostanie wypłacona do 30.11.2022.

7% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 5% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 16.10. Promocyjne oprocentowanie 7% do 100 000 zł będzie obowiązywało przez 183 dni.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • „50 zł otrzymamy za założenie dziecku Konta Przekorzystnego lub Mój Skarb do 16.10.2022”
  Zamiast „lub” powinno być „i”

  anonim Odpowiedz
 • U Was też weryfikacja trwa tak długo? Żona przesłała selfie wczoraj ok 21 i do tej pory niby weryfikacja.

  dzarek Odpowiedz
 • Jeśli ja nie łapię się na promocję, ale otworzę konto dzieciom, to otrzymam dla nich promocyjne środki?

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czy promocja łączy się z kartą kredytową gdzie dostaje się 16 000 pkt w bezcenne chwilę?

  fristajlos Odpowiedz
 • Adminie Jeśli ja nie łapię się na promocję, ale otworzę konto dzieciom, to otrzymam dla nich promocyjne środki?

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czy program poleceń wyklucza tą promocję czy można wpisywać jednak kod polecenia ?!

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Zapytałam w bankowości internetowej, czy biorę udział w promocji i mi odpisali, że ze względu na to, że mam niezaakceptowane zgody marketingowe Spółek z Grupy Kapitałowej – nie biorę udziału w promocji. Co mam zrobić? Takie zgody w tej promocji nie są chyba wymagane?

  Monika Odpowiedz
 • czy łapię się do promocji jeśli miałem konto w Idea Banku? (przejętym przez Pekao)

  k Odpowiedz
  • Ja konta przejęte przez Pekao zamknąłem dopiero w 05.2021 i to nie przeszkodziło mi we wzięciu udziału w poprzedniej promocji. Premie naliczane prawidłowo.

   e
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy