300 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią za założenie konta. Tym razem do zdobycia mamy 300 zł w gotówce. A do tego opcjonalne 300 zł za kartę kredytową :)

300 zł premii od BNP Paribas

Zdobywaj z kontem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.04.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 5.05.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

300 zł w dwóch ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po rejestracji w promocji:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile
 • wykonamy min. 3 płatności BLIK
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 700 zł

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to bank ma na myśli standardowe przelewy typu Elixir (np. na swoje konto w innym banku).

W przypadku transakcji BLIK chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

A jak zgarnąć kolejne 150 zł w gotówce? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w kolejnym miesiącu kalendarzowym spełnimy je ponownie – czyli wykonamy przelew, płatności BLIK oraz wpływy na min. 1000 zł.

Dodam, że przykładowo rejestrując się w promocji w marcu warunki spełniamy w kwietniu i maju (niezależnie od tego, czy konto otworzymy jeszcze w marcu czy już w kwietniu).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z nagród trafi do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję, zgodnie z którą do 26. dnia miesiąca powinniśmy uzupełnić danego do przelewu premii. Nagroda trafi do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.” – rok liczymy względem dnia złożenia wniosku (bo tak się uroczo składa że mi stuknie rok za około tydzień).

  Pietia Odpowiedz
  • Nie, względem dnia zamknięcia konta, a więc miesiąc później

   Ja123
  • wrrróć – złożenie wniosku w moim wpisie to wnioskowanie o (ponowne) otwarcie konta względem faktycznej daty jego zamknięcia :)

   Pietia
 • Biorę udział w poprzedniej promocji. Karta doszła w połowie lutego. Aktywowałem ją, zapłaciłem 26 lutego w sklepie spożywczym, myślałem, że „na wszelki wypadek”. Okazało się, że zaksięgowali transakcję 1.03 i ściągnęli mi 3zł za obsługę karty :)))))) Pierwszy raz mi się coś takiefgo zdarzyło, że naliczyli opłatę w pierwszym miesięcu jej użytkowania.

  Chris Odpowiedz
 • Wniosek złożony, wiadomo z usług jakiej firmy kurierskiej korzystają ?

  marcin85 Odpowiedz
 • Zamykałem to konto przez telefon ponad 2 miesiące temu, konto zamknęli, ale dostęp pozostał, mimo że dwukrotnie podkreślałem, o zamknięcie umowy ramowej i dostępu do bankowości elektronicznej. Miesiąc temu to zgłaszałem, przyjęli jako reklamację, a dziś piszą że potrzebują więcej czasu, bo sprawa „wymaga od Banku dogłębnego zbadania wszystkich jej aspektów”. Co jest takiego skomplikowanego w zamknięciu dostępu.

  keram7m Odpowiedz
  • Dlatego mimo uwag niektórych uczylam na taka sytuację- niestety to prawie standard w tym banku.

   Andy59
 • Jest email z informacją o nagrodzie.

  Darek Odpowiedz
 • i SMS z kodami również

  mbo Odpowiedz
 • Dostaliscie nagrode pienięzną? U mnie nie ma. Czyżby czekali do ostatniej chwili..?

  Maral Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy