300 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + do 5000 zł w konkursie

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy zgarnąć 300 zł premii w gotówce w zamian za założenie konta osobistego. Co ciekawe premię otrzymamy bardzo szybko (w porównaniu do innych promocji), a do tego opcjonalne możemy zyskać kolejne 300 zł za kartę kredytową :)

300 zł na start od BNP Paribas

Złap premię z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 16.07.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

300 zł na prostych zasadach

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej w lipcu 2021

Kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

Kolejne 150 zł zgarniemy pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz dodatkowo w sierpniu 2021:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 500 zł
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku płatności kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Ostatnie 100 zł otrzymamy pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz dodatkowo we wrześniu 2021:

 • wykonanie min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na min. 500 zł
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu nagród trafi do nas mailowo, kolejno do 20.08, 24.09 oraz 22.10. W pierwszej wiadomości znajdziemy informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.08. Przelew każdej z nagród trafi do nas do końca danego miesiąca – łącznie możemy zyskać 300 zł.

Nawet 5000 zł w konkursie

Dodatkowo rejestrując się w promocji możliwe jest wzięcie udziału w konkursie, w ramach którego możemy wygrać 5000 zł, 1500 zł lub 1000 zł. Wystarczy, że spełnimy warunki uzyskania pierwszej nagrody w promocji (czyli przelew w lipcu), a następnie od 1.09 do 30.09 odpowiemy na pytanie konkursowe „Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”. Odpowiedź możemy przesłać za pośrednictwem strony konkursu. Możliwe będzie dodanie fotografii.

Jury konkursowe powiadomi zwycięzców (1×5000 zł, 2×1500 zł, 2×1500 zł) do 20.10.2021. Nagrody trafią do nas do 31.10.2021. Powodzenia!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Od sierpnia zmiania się tabela opłat i prowizji. Z tego co wyczytałem, to za kartę będzie 5 zł lub 3 transakcje.

  chmiel Odpowiedz
  • I trzeba zaznaczyć, ze nowa opłata wchodzi od sierpnia, ale warunki bezpłatności trzeba robić już od lipca.

   jaceny
  • I to jest zabawne w Paribasie, zmiana cennika od sierpnia ale warunki bezpłatności musisz spełnić w lipcu zeby w sierpniu nie pobrali opłaty. Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie w banku. Czas się pożegnać z nimi w trybie natychmiastowym przed wejściem w życie zmian.

   Ego
  • Paradoksalnie im szybciej się pożegnasz, tym szybciej wrócisz ;)

   abc
  • Kilka lat temu można było zamknąć konto w trybie natychmiastowym : oświadczenie wysłane mailem.
   Pamiętam, że było wtedy OK.

   Jak jest teraz ? Też tak można ?

   Bogdan
  • @abc
   Wiem, że wrócę :D ale żegnam się z nimi od stycznia 2020 :(

   Ego
 • Czy przez wykonanie przelewu przez bankowość elektroniczną wlicza się również przelew dokonany przez aplikację?

  Karolina Odpowiedz
 • Witam, na jaki adres złożyć reklamację w przypadku braku maila?

  Mcdalena Odpowiedz
 • Cholera, zapomniałem podać im nr konta w terminie. Mam nadzieję, że wysłuchają moich błagań na mailu. :)

  Angulo Odpowiedz
 • rozumiem, że jak nie dostałem nagrody w sierpniu to we wrześniu nie mam się co napinać?

  pawelp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy