Premia na lato: 300 zł za założenie Konta otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego Konta otwartego na Ciebie i wykonanie kilku transakcji kartą zgarnąć możemy 300 zł premii. W gotówce :)

300 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie z kartą otwartą na Dzisiaj

Premia na lato od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 09.07.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – zgłaszacie w komentarzach, że może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do końca lipca (może być też w czerwcu),
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł w lipcu,
 • wykonanie min. 2 „zwykłych” przelewów z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu – oczywiście oprócz ponownej aktywacji aplikacji :)

Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media) oraz takie, które mają kod MCC równy 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli spełnimy warunki promocji i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 23.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 22.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja dostałam tylko 100, nie mam pojęcia czemu!

  Patrycja Odpowiedz
  • Pewnie im się coś po…kićkało, to u nich normalne… Rozumiem, że pierwsze 150 dostałaś? Reklamuj…

   Don Quijote de la Mancha
  • Pierwszy przelew był w porządku

   Patrycja
  • Heh, no to pokazuje, jaki to bank… Można by jeszcze zrozumieć, że Cię do jakiejś innej promocji (gdzie płacili 100) przypisali.. Albo gdybyś w ogóle nie dostała premii, bo z jakiegoś powodu uznaliby, że warunków nie spełniłaś… Ale nagle 100 zamiast 150… To chyba tylko w tym banku.

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy