300 zł premii w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w ramach której mamy do zdobycia premię na start. Tym razem, za założenie darmowego konta osobistego, otrzymamy 300 zł w gotówce :)

300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Premia na zapas z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.11.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 13.12.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

300 zł w gotówce

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części równe części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł premii, otrzymamy pod warunkiem podpisania umowy o promocyjne konto oraz:

 • otrzymanie wpływu na konto na min. 500 zł w grudniu oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji BLIK w grudniu oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu (przez GOonline lub GOmobile) również w grudniu

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji BLIK chodzi oczywiście o wszelkie płatności za realne zakupy w sklepach lub internecie (na dowolne kwoty). W warunku dotyczącym przelewów chodzi natomiast o zwykłe przelewy elixir np. na swoje konto w innym banku.

Drugą nagrodę, czyli ponownie 100 zł, zgarniemy za spełnienie tych samych warunków w styczniu 2021. Ponownie powinniśmy więc dokonać min. 3 zakupów BLIKiem, wykonać min. 1 przelew internetowo/mobilnie oraz zapewnić wpływy na min. 500 zł.

Jak łatwo się domyślić trzecia nagroda ma te same wymagania co poprzednie, ale tym razem powinniśmy je spełnić w lutym 2020.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu pierwszej premii trafi do nas do 19.01.2021. Będziemy mieć wtedy czas do 26.01.2021 aby ponownie zalogować się na stronie promocji (instrukcję znajdziemy w mailu) i uzupełnić dane do jej odbioru. Przelew trafi na nasze konto do 28.02.2021.

Informację o kolejnych nagrodach otrzymamy do 24.02 oraz 26.03. Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca. Razem zgarniemy więc 3×100 = 300 zł :)

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • No i niestety nie jest wcale tak różowo. Nie jest prawdą, że wystarczy nie mieć konta osobistego przez ostatnie 12 miesięcy. W regulaminie pierwszym warunkiem, który należy spełnić jest „nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”. Umowa ramowa – Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem.
  Czyli jeśli macie np. kartę kredytową w programie mamBonus to z promki nie skorzystacie.

  ms118611 Odpowiedz
  • Akurat „Karta” jest zdefiniowana jako
   Karta –karta płatnicza debetowa, o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank do Konta Osobistego dla posiadacza Konta Osobistego, w ramach organizacji płatniczej Mastercard

   neme
  • Można się uwolnić od tej umowy ramowej? Mam dostęp do kanału elektronicznego ale konta jako tako nie mam.

   Damian
  • dokładnie tak jak pisze neme – warto sprawdzać definicje. W tym regulaminie jest mowa o Umowie ramowej rachunków płatniczych. Nie ma nic o umowie ramowej kart kredytowych. Zresztą sprawdzałem u źródła: można skorzystać z promocji mając kartę kredytową, a wręcz bank zachęca do zakładania zarówno konta osobistego, jak i karty kredytowej (https://livesmarter.pl/300-zl-allegro-karta-kredytowa-mambonus/)

   Michał
  • A co Elektronicznymi Kanałami Dostępu? To akurat nie jest zdefiniowane w regulaminie.

   ms118611
  • To nie prawda,że nie można mieć umowy ramowej.Ja już po raz trzeci otworzyłem konto w promocji ibza każdym razem miałem umowę ramową.Na dzień dzisiejszy mam trzy różne loginy do bankowości internetowej i wszystkie aktywne.We wszystkich promocjach nie było żadnych problemów z wypłatą premii.Moim zdaniem,jeśli promocyjny wniosek o konto przechodzi to załapujemy się na promo mimo posiadania umowy ramowej.Dostaniemy po prostu nowy login i tyle.

   Jaceklive
  • Czyli regulamin sobie a życie sobie, w tym wypadku akurat na naszą korzyść. Pozostaje jeszcze pytanie jak liczyć 12 miesięcy. Chodzi o pełne miesiące kalendarzowe? Powiedzmy, że konto zamknąłem 13 listopada 2019. 1 grudnia 2020 minęłoby 12 pełnych miesięcy kalendarzowych, ale już teraz minął rok od czasu zamknięcia.

   ms118611
  • Co do sposobu odliczania 12-miesięcznego okresu nie jestem w stanie ci odpowiedzieć, ja natomiast przyjąłem ten czas co do dnia, tzn. poprzednie konto zamknąłem na początku listopada, a teraz zapisałem się na promocję z artykułu.
   Dodam jedynie, że można zadzwonić na infolinię i zweryfikować dokładny dzień zamknięcia konta przez bank.

   K@mil
  • >>>Można się uwolnić od tej umowy ramowej?
   Można.

   Bogdan
 • Mam dostęp do bankowości online, ponieważ mam przyznany limit odnawialny Allegro. Konto zamknięte ponad rok temu. Czy łapię się na promocję?

  krs Odpowiedz
 • Już druga promka BNP, w której po wklepaniu całego wniosku wywala komunikat, że weryfikacja nie mogła zostać zrealizowana. Zdjęcie dowodu w dobrej rozdzielczości, bez rozmycia, wszystko czytelne, wykadrowane. Jak myślicie, o co może chodzić?

  kfm Odpowiedz
 • „Przelew trafi na nasze konto do 28.02.2021.”
  Czy tu nie ma błędu czasem? Może chodziło o 28.01.2021?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was otrzymał maila z informacją o nagrodzie? Miała być do dzisiaj czyli 19.01.

  Rask Odpowiedz
 • Wczoraj przyszedł mail o ostatniej stówce która pojawi się na koncie do 31marca

  jeno sznur Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy