300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK!

Zakończona

Ruszyła świetna promocja dla nowych i obecnych klientów Banku Zachodniego WBK. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zyskać możemy aż 300 zł premii! ;)

300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Banku Zachodniego WBK. W przypadku obecnych klientów w chwili przystąpienia do promocji muszą oni posiadać Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji. Oprócz tego bank wyklucza osoby, które od 1.01.2018 otrzymały wpływ wynagrodzenia na dowolne konto osobiste w złotych polskich prowadzone przez BZWBK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji (16.04 – 30.09.2018) zlecimy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić przez bankowość internetową BZWBK24 (w zakładce „Obsługa klienta”) lub przez infolinię.

Przelew wynagrodzenia do BZWBK - dyspozycja

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z definicją:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Warto podkreślić, że wpływ ten musi być na minimum 1500 zł – inaczej nie zostanie zaliczony.

50 zł co miesiąc

50 zł otrzymamy za każdy miesiac wpływu wynagrodzenia, jednak nie dłużej, niż za 6 kolejnych miesięcy. Daje nam to kwotę premii w wysokości 300 zł – nieźle! Pamiętajmy tylko, że pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji. Przykładowo zlecając go w kwietniu wpływ musi nastąpić najpóźniej w czerwcu.

Każdą z premii będzie wypłacana osobno, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz Konta Jakie Chcę? Zgarnj 150 zł

Na koniec dodam, że powyższa promocja została niejako zaprezentowana w pakiecie z promocją dla nowych klientów. Tam do zgarnięcia jest łatwe 150 zł premii na start (o ile konto otworzymy do 23.05.2018). Jeśli więc połączymy obie promocje, to zyskamy aż 450 zł – i to bez zbędnego wysiłku!

450 zł to za mało? Od niedawna BZWBK oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku. Korzystajmy, póki jest dostępne ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Oficjalny komentarz @Zespół BZWBK

  „Szanowni Państwo, bardzo nas cieszy to, że nasza promocja cieszy się taką popularnością. Jak widzimy macie też pewne wątpliwości i chcielibyśmy je rozwiać.

  Z punktu widzenia regulaminu promocji nie ma znaczenia kto przekaże pracodawcy dyspozycję przekazania wynagrodzenia, tj. czy Organizator, czy Uczestnik. Ważne jest, aby dyspozycja ta została złożona u naszego doradcy infolinii lub w usługach elektronicznych.
  Jeżeli uczestnik promocji złożył w usługach elektronicznych dyspozycję przekazania wynagrodzenia i wybrał opcję, że zrobi to nie za pośrednictwem banku tylko osobiście (wydrukuje dyspozycję przekazania wynagrodzenia i sam zaniesie do pracodawcy) to również może wziąć udział w promocji, jeśli wynagrodzenie od tego pracodawcy wpłynie na jego konto w naszym banku. Jeśli jednak nie złoży tej dyspozycji u pracodawcy, to takie wynagrodzenie nie wpłynie, co oznacza, że nie spełni on tym samym warunków promocji.
  Pozdrawiamy”

  Mari Odpowiedz
  • „Wydrukuje dyspozycję przekazania wynagrodzenia”? A co to jest? mój pracodawca też czegoś takiego nie akceptuje, tylko wewnętrzny formularz

   Paweł
  • „Jeśli jednak nie złoży tej dyspozycji u pracodawcy, to takie wynagrodzenie nie wpłynie, co oznacza, że nie spełni on tym samym warunków promocji.” Wydaje mi się, że to służy za odpowiedź. Innymi słowy spełnisz warunek osobistego złożenia dyspozycji, jeśli Twój pracodawca przekaże wynagrodzenie na konto w WBK. Nieważne na jakim druku, bo przecież nic nie musisz zwracać do banku.

   Mari
  • Wczoraj właśnie też kopałem się z konsultantem o ten szczegół. A przecież dyspozycja została złożona poprzez usługi elektroniczne (widnieje w systemie). Tylko sam papierek zanosimy osobiście:)

   aircrash@o2.pl
  • Można gdzieś samemu podejrzeć że złożyłem dyspozycje poprzez usługi elektroniczne ?

   Ares
  • Podbijam pytanie?

   qqq
  • Szanowni Państwo, nie ma możliwości sprawdzenia złożenia dyspozycji przez bankowość elektroniczną. Natomiast zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 1 9999, gdzie nasz doradca z przyjemnością udzieli tej informacji. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Szanowne grono doradcze, wytłumaczcie mi jak krowie na rowie, czy łapę się w promocji?
  14.04. złożyłem dyspozycje zamknięcia rachunku Konto Jakie Chcę.
  15.05 – koniec okresu wypowiedzenia = konto zamknięte.
  20.05 – otwieram nowe Konto Jakie chcę z kartą,
  łapę się na promocje?

  Majkel Odpowiedz
  • Łapiesz się, jeśli na poprzednie Konto Jakie Chcę nie otrzymywałeś wynagrodzenia od 1.01.2018. Ograniczenie czasowe nie dotyczy posiadania konta.

   kacperek
  • Więc dlaczego jest napisane. Jeśli chodzi o nowych klientów … I później o ile nie posiadali oni innego konta.

   Jak dla mnie ten zapis dyskwalifikuje, gdyż użytkownik posiadał inne konto w okresie promocji.

   Konrad
  • Gdzie to jest napisane? „Innego” pada 2 razy w regulaminie, raz w punkcie 3.1.b) i to wcale nie wyklucza… po prostu jeśli miałeś inny rachunek to musisz go przekształcić na Konto Jakie Chce. A drugi raz przy świadczeniodawcach, co nie ma raczej związku z pytaniem.

   kacperek
  • Chodzi mi dokładnie o ten fragment – „Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji.”

   Konrad
  • Ah to nie jest w regulaminie tylko w artykule. Według mnie jest to nadinterpretacja punktu 3.1.c), który mówi o osobie, która nie posiada konta w okresie przystąpienia do promocji, a nie nie posiadała.

   kacperek
  • Doprecyzuje, nie posiadasz – bo zamknąłeś. Dotyczy Ciebie więc litera c) punktu 3.1. No i d) oczywiście ;)

   kacperek
  • Admin, może przemyśl i popraw (jeśli uznasz, że mam racje) to w artykule bo promocja trwa jeszcze kilka miesięcy, a ta informacja o nowych klientach wprowadza w błąd. Nie ma w regulaminie żadnej wzmianki o nowych klientach, które nie mogły posiadać konta wcześniej. Jest to logiczne bo uczestnikami mogą być osoby, które inne konto mają i je przekształcą.

   kacperek
  • Ja przyłączam się to tej prośby, co prawda otworzyłem konto i Citi i biorę kk od ING, ale i tą promocję bym „udźwignął” i zastanawiam się, bo jestem w identycznej sytuacji co autor przytoczonego „problemu’ :)

   Konrad
 • Nie ma możliwości samodzielnego wydrukowania formularza o przekazywaniu wynagrodzenia a jeszcze niedawno była taka opcja tylko czekałam na zamówioną kartę. Czy wszyscy tak mają ?

  ABC Odpowiedz
  • Właśnie nie widnieje ta opcja. Mam jedynie przycisk formularz oraz złóż wniosek on-line

   Mariusz
  • I przeszedł któryś z Was proces po kliknięciu formularz? Co było na końcu?

   kacperek
  • Na końcu pojawia się informacja, że dziękują za złożenie wniosku i wyślą go listem poleconym. Wcześniej też jest informacja, że wniosek jest składany za ich pośrednictwem.

   ABC
 • A czy w nazwie przelewu musi być słowo wynagrodzenie?
  U mnie tytuł wygląda tak: Lista płac 04/2018 i jest on generowany pzez program w księgowości.

  Marcin234 Odpowiedz
  • Szanowny Panie, w świetle regulaminu tytuł musi zawierać słowo „wynagrodzenie”, „renta” itp. Jednak w takim przypadku (automatycznego generowania tytułu) prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 1 9999 i poinformowanie naszego Doradcy o tej sytuacji, wtedy będzie możliwość skorzystania z promocji. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • Wysłałem wiadomość przez system bankowości z podobną treścią ponieważ dostałem przelew bez tytułu i zostało zaksięgowane jako uznanie. Pan prawie natychmiast odpisał, że jeśli przelew przyjdzie z właściwego rachunku to zostanie zakwalifikowany do promocji. Po dopytaniu co ma na myśli pisząc właściwy rachunek skoro w dyspozycji nie ma miejsca na podanie numeru rachunku i czy ma na myśli rachunek właściwej firmy wskazanej w dyspozycji – potwierdził :)

   kacperek
 • Witam czy da się jeszcze złożyć wniosek i zanieść go samemu do pracodawcy?

  darek Odpowiedz
 • Do BZWBK24
  Wróci opcja samodzielnego złożenia formularzu u pracodawcy??? ???????

  darek Odpowiedz
  • Szanowny Panie, podczas weekendowej modernizacji wprowadziliśmy aktualizację, w której wniosek może zostać przekazany jedynie online, a dyspozycja wysłana jedynie przez nasz Bank. Na ten moment nie mamy żadnych informacji, aby coś w tej kwestii miało ulec zmianie. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • Co w przypadku kiedy Bank poinformował mnie że jeżeli wydrukuję i zaniosę sam to uczestniczę w promocji bylebym tylko wykonał wsxystkie czyności w terminie a teraz zablokował tę funkcję? Specjalnie nie otwierałem wcześniej konta.

   Andy
  • No to chyba teraz nie masz wyjscia i zalatwic wszystko przez BZWBK

   keton
  • Pytanie do BZ-WBK

   Andy
  • Szanowny Panie, wcześniej była możliwość składania samodzielnie wniosków, teraz jest możliwość złożenia dyspozycji jedynie przez nasz Bank. Jeżeli złożył Pan wniosek wcześniej samodzielnie to zalicza się Pan do promocji. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Cwaniaki z banku tak nas załatwili… Usunęli opcję ręcznego generowania wniosku i co nam teraz zrobisz. Ale kto zdążył złożyć wcześniej ten zdążył i mam nadzieję załapał się na promocję.

  pws Odpowiedz
  • Tak złapał się… już bank to wyżej przyznał.

   kacperek
  • Wiadomo – trzeba bylo „uszczelnic” promocje

   keton
  • No i to jest kolejny efekt całej dyskusji pod tym postem, a raczej jej tonu, kiedy zespół przedstawił szerszą i korzystniejszą interpretację…

   abc
  • W następnej promocji „nowymi klientami” będą osoby nieposiadające konta od 2001 roku :D

   kacperek
 • Śledząc całą tą dyskusję i zawiłe odpowiedzi Zespołu Banku, coś mnie tknęło, by zlecenie na Wynagrodzenie dać od razu po otrzymaniu Karty, choć z pewnych względów będę je mógł realizować dopiero od czerwca…
  A czy ograniczenie do dyspozycji wynagrodzenia tylko przez Bank nie stoi w sprzeczności z Regulaminem Promocji?

  Marcinek Odpowiedz
 • Śledząc całą tę dyskusję i zawiłe odpowiedzi Zespołu Banku, coś mnie tknęło, by zlecenie na Wynagrodzenie dać od razu po otrzymaniu Karty, choć z pewnych względów będę je mógł realizować dopiero od czerwca…
  A czy ograniczenie do dyspozycji wynagrodzenia tylko przez Bank nie stoi w sprzeczności z Regulaminem Promocji?

  Marcinek Odpowiedz
  • Nie jest sprzeczne. W regulaminie nie jest zaznaczone przez kogo ma być przekazana dyspozycja, jest tylko zaznaczone, że ma być złożona w usługach BZWBK lub przez kontakt z infolinią, a obecnie takie złożenie dyspozycji daje możliwość przekazanie jej pracodawcy wyłącznie przez bank. W każdym razie oprócz złożenia dyspozycji przekaż sam numer konta do pracodawcy bo polecony z banku może polecieć w niszczarkę.

   kacperek
 • Nie bardzo rozumiem, ludzie piszą ze pracodawcy nie akceptuja dyspozycji od banku a bank wylacza mozliwosc zlozenia wniosku samemu?

  Jaroslaw Odpowiedz
  • Czemu wyłącza? Zgodnie z regulaminem możesz go złożyć samodzielnie. Generalnie nie ma tego sprecyzowanego oprócz tego, że masz złożyć wniosek w systemie (np. z opcją samodzielnej dostawy do pracodawcy). Nie sugeruj się bezsensownymi komentarzami :)

   Michał
  • Tylko po ostatniej aktualizacji systemu bankowości elektronicznej ta opcja została wycofana. Trzeba złożyć dyspozycje, którą przekaże bank i jeśli wiemy, że takiego pisma nie uwzględnia pracodawca dodatkowo podać mu numer konta. Pracodawca nie musi odsyłać nic do banku więc bank nie wie czy wynagrodzenie przyjdzie w odpowiedzi na dyspozycje z banku czy od pracownika.

   kacperek
  • Spróbuj: zakładka TWOJE SPRAWY -> Dane osobowe i pełnomocnictwa -> Przenieś do nas wynagrodzenie -> FORMULARZ Wyślij wniosek online.

   qqq
 • Mam konto godne polecenia ale nie mam karty żadnej.
  Czy się zapłapię na te 3 stówy?
  Bo moje rozumienie regulaminu jest takie że niby nie.
  Ale nie widzę sensu tego wykluczenia.

  Jan91 Odpowiedz
  • Zacytuję sam siebie:

   Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę.

   Michał
  • Szanowny Panie, musi Pan przekonwertować konto na Konto Jakie Chcę oraz posiadać Kartę Dopasowaną, wtedy spełnia Pan warunki promocji. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • @Zespol_BZWBK, czy można przekonwertować konto na KJC, złożyć dyspozycję wynagrodzenia i zamówić kartę w tym samym czasie? Czy karta musi być zamówiona i aktywna przed złożeniem dyspozycji?

   asi
  • gdzies wczesniej pisali zeby przekonsertowac konto, potem zamowic karte, jak bedzie widoczna w bankowosci /czyli wyprodukowana i wysłana/ to dopiero wowczas mozna skladac dyspozycje…

   sunwoj1
  • Niedobrze, pospieszyłam się ze złożeniem tej dyspozycji… No nic, napisałam wiadomość przez system transakcyjny, poczekam na oficjalną odpowiedź…

   asi
  • @asi Daj znać, jak Ci odpowiedziano. W myśl regulaminu należy być posiadaczem Karty w OKRESIE przystąpienia do promocji, a nie w DNIU przystąpienia. Okres przystąpienia zdefiniowany jest następująco: od 16.04. 2018 do 30.09.2018., więc warunek spełniasz. Myślę, że ponowne złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia, już po aktywacji Karty rozwieje wątpliwości organizatora promocji. Może Zespol_BZWBK wypowie się, czy rozumuję poprawnie.

   gajowy
  • @gajowy, taką odpowiedź dostałam z banku: „Nie ma konieczności fizycznego posiadania karty w momencie składania dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia. Warunkiem otrzymania nagrody jest wpływ minimum 1500 zł z tytułu wynagrodzenia. Pierwsze wynagrodzenie musi wpłynąć najpóźniej w drugim miesiącu od złożenia deklaracji przeniesienia wynagrodzenia . Wpływ wynagrodzenia sprawdzany jest przez 6 kolejnych miesięcy licząc od daty wpłynięcia pierwszego wynagrodzenia.”

   asi
  • Szanowni Państwo, nie ma konieczności posiadania fizycznie karty, jednak musi być ona aktywowana w bankowości elektronicznej (opcja aktywowania karty pojawia się zanim karta zostanie dostarczona). Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • Czy ja dobrze widzę, czyżbyście sugerowali Państwo swoim klientom, aby aktywować kartę przed jej otrzymaniem, co jest niezgodne z regulaminem oraz z komunikatem wyświetlanym przy aktywacji karty, gdzie zapewnia się, że otrzymało się przesyłkę z kartą w stanie nienaruszonym? A co najważniejsze zachęcacie Państwo swoich użytkowników do narażania się na niebezpieczeństwo utraty swoich pieniędzy takim działaniem? Bardzo ciekawe podejście…

   Pomijam fakt, że często wraz kartą wysyłany jest PIN w oddzielnej przesyłce, a stąd już bardzo prosta droga do kradzieży pieniędzy, przed którą chroni wysyłka nieaktywnej karty (na szczęście transakcje internetowe są dodatkowo chronione przez smsy 3D Secure).

   pws
  • No właśnie, to jakiś absurd.

   asi
  • Zespol_BZWBK nie zna ani regulaminow ani nie wiedzial jak wyglada skladanie dyspozycji w bankowosci elektronicznej. Jesli to rzeczywiscie sa goscie reprezentujacy BZWBK to ktos ich w koncu zglosi do banku i skonczy sie cwaniakowanie.

   aaaa
  • Jak ktos przechwyci taka karte to moze placic zblizeniowo (najlepiej w automatach z biletami, napojami, przekaskami). W niektorych sklepach internetowych mozna placic bez 3D secure, bo sklep nie ma tego wdrozonego wiec nie sprawdza czy karta ma takie zabezpieczenia

   aaaa
  • Umiecie czytać ze zrozumieniem? Zespół odpowiedział tylko na zadane pytanie, że jest możliwość aktywowania karty przed jej otrzymaniem i najpierw karta powinna być aktywna aby złożyć dyspozycję wynagrodzenia. Żadnej sugestii takiego postępowania nie mogę się doszukać… Nikt wam przecież nie broni poczekać tydzień czasu dłużej na kartę i dopiero aktywować, tylko nie poważni ludzie mogą postąpić inaczej.

   specu
  • Dokładnie, nie ma od razu co tak naskakiwać na nich. Dla wielu może to być ważna i przydatna informacja.

   Emej
  • Emej, Zespol_BZWBK w niczym nie pomogl a tylko naraża ludzi na niebezpieczenstwo. Wczesniejsza odpowiedz z banku ktora wkleila Asi wyjasnia ze nie musisz posiadac karty w momencie skladania dyspozycji przekazywania wynagrodzenia, a pod pojeciem „posiadanie karty” bank rozumie zlozenie wniosku o karte a nie posiadanie karty w rece. Z regulaminu wiemy ze czas na wejscie w posiadanie karty jest do 30.09.2018. W regulaminie ani w odpowiedzi z banku nie ma niczego o aktywowaniu karty.

   Specu, nikt nie pytal czy jest możliwość aktywowania karty przed jej otrzymaniem! A informacje ze „najpierw karta powinna być aktywna aby złożyć dyspozycję wynagrodzenia” to wprowadzenie w blad uzytkownika.

   aaaa
  • @aaaa, dokładnie tak. Ten cały Zespół WBK to pewnie jakieś zwykłe biuro obsługi marketingowej, które w większości przypadków nie ma pojęcia o niczym tylko pisze jakieś bzdury albo otrzymane odgórnie, wygodne dla nich instrukcje.

   @specu, Emej – już samo pisanie czegoś takiego powoduje, że mniej obeznane w świecie bankowości osoby mogłyby po takim komentarzu aktywować swoją kartę przed jej otrzymaniem. Wszakże to napisał sam „Zespol_BZWBK”, a więc teoretycznie przecież doświadczeni pracownicy banku, a nie jedynie zwykli czytelnicy bloga. A prawidłowa odpowiedź z banku powinna brzmieć, że owszem można sobie wcześniej aktywować kartę, jednak jest to bardzo ryzykowne i nieodpowiedzialne działanie, którego odradzamy i które może narazić klienta na utratę swoich środków. Całkiem inną sprawą jest fakt wynikający z wcześniejszych komentarzy, że dla uruchomienia tejże promocji wcale nie jest potrzebna karta ze statusem „aktywna”, a jedynie karta ze statusem „do aktywacji” widoczna w systemie czy nawet sam fakt zawnioskowania o nią.

   pws
  • Okej, teraz rozumiem. Pytanie, jak system weryfikacji banku będzie podchodził do sytuacji, w której karta była nadal „Do aktywacji”. Najwyżej konieczna będzie reklamacja.

   Emej
  • @Emej, wg mnie status „do aktywacji” mieści się w definicji posiadania karty, bo przecież ona już jest w systemie i będzie naszą kartą nawet, gdy nigdy jej nie aktywujemy. Dopiero jak ją zamkniemy, to przestajemy być jej posiadaczami. Co ciekawe, nigdzie w regulaminie nie widzę żadnej wzmianki o statusach kart, a jednie o jej posiadaniu.

   pws
  • Na moje pytanie :’Czyli biorę udział w promocji? Karta nie musi być aktywna w momencie składania dyspozycji?’ dostałam taką odpowiedźz banku: ‚Informuję, że aby skorzystać z promocji nie ma konieczności aktywacji karty.’

   asi
 • @Jan91
  Załapiesz się na 100%. Możesz przekształcić posiadane KGP na KJCh albo tak jak ja / szkoda mi było konta 123 bo nadal mimo ograniczenia do 3000 daje świetny procent/ założyć KJCh i też wziąć udział w promocji.

  Waldemar Odpowiedz
 • Dziś zgłosiłem się do promocji. Złożyłem dyspozycję w bankowości internetowej. Ale bank wyślę dyspozycję dopiero do 2 dni roboczych. Czy mogę wydrukować dyspozycję samodzielnie i zanieść do kadr? Dziś jest ostani dzień kiedy mogę w swojej firmie zglosic zmianę konta żeby już przyszło wynagrodzenie na nowe konto. Jak myślicie?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Możesz nawet odręcznie napisać i zanieść do kadr. Często kadry mają swój formularz. U mnie jak przyjdzie coś z banku, to każą podpisać.

   dario
  • I takie formularze pracodawcy o zmianie rachunku bankowego będą brane pod uwagę w promocji?

   Paweł
  • Wystarczy, że złożysz dyspozycje w systemie i niech list z banku idzie swoją drogą, a Ty złóż od razu swoją dyspozycje u pracodawcy.

   kacperek
 • Dzień dobry czy promocja jeszcze trwa?

  Mag Odpowiedz
  • Szanowny Panie, promocja trwa do 30.09.2018, więc serdecznie zapraszamy do skorzystania. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Chciałam zapytać czy jest możliwość dołączenia a. czy jest jeszcze na to czas B. czy jeśli jestem klientem bzwbk od lat, ale mam Konto Godne, to też mogę ubiegać się o 300 pln?

  Mag Odpowiedz
  • Możliwość i czas na dołączenie do promocji jest do 30 września. Będąc posiadaczką Konta Godnego Polecenia możesz ubiegać się o 300zł, jeśli przekształcisz obecne konto na Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną i podpiszesz umowę o usługi bankowości elektronicznej, jeśli jej nie posiadałaś. No i od początku roku nie mogłaś otrzymywać wynagrodzenia na Konto Godne Polecenia.

   kacperek
  • Nie trzeba przeksztalcac posiadanego konta na KJC. Można założyć nowe konto KJC, poczekać na kartę i wtedy wziąć udział w promocji. Ja tak zrobiłem w przypadku konta 123, które zostawiłem sobie, bo go zwyczajnie szkoda :)

   Maciej
  • @Maciej, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie temat lub regulamin promocji. Nowe KJC możesz otworzyć, gdy nie posiadałeś żadnego innego konta w okresie promocji.

   specu
  • Nie będę się spierał :) Miałem pewne wątpliwości co do jednoznaczności treści niektórych punktów regulaminu. W korespondencji Bank dwukrotnie przyznał, że mogę wziąć udział w promocji. Cierpliwie poczekam do lipca i dam znać jak coś :)
   Pytanie na przyszłość – czy takie pisemne potwierdzenie, przesłane w korespondencji wewnętrznej może być podstawą do uznania reklamacji, jeżeli bank nie przyzna mi jednak premii ?

   Maciej
  • A zapytałeś czy możesz wziąć udział czy czy możesz wziąć udział zakładając KJC, a nie przekształcając konta 123? Wziąć udział to możesz, ale według regulaminu tylko przekształcając konto 123, albo likwidując konto 123 i zakładając KJC. Innego stanowiska banku nie można nawet nazwać nadinterpretacją :D

   kacperek
  • Szanowna Pani, do promocji można przystąpić aż do 30 września. Natomiast posiadając aktualnie Konto Godne Polecenia może je Pani przekonwertować na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP (oraz posiadać Kartę Dopasowaną lub Kartę VIP). Zapraszamy do skorzystania z promocji i pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • Dzięki za wyjaśnienie, choć znowu się trochę pogubiłam. Inni radzą, że warto zostawić sobie Konto Godne Polecenia i obecną kartę i zamówić nowe KJC z nowa kartą? Obiło mi się o uszy, że zamierzacie je zlikwidować (godne polecenia w sensie))?

   Mag
  • Mam jeszcze jedno pytanie – jeśli zmierzam wyjechać np. do Portugalii na 2 tygodnie, to bardziej opłaca się kantor internetowy banku z tym nowym kontem KJC czy olać to i wymienić w innym miejscu w sieci/ stacjonarnym?

   Mag
  • Szanowna Pani, nie wspieramy aktualnie Konta Godnego Polecenia, ponieważ zmieniliśmy nasze konta na innowacyjne konta dostosowujące się do klienta – Konto Jakie Chcę. Jednak nie planujemy likwidacji aktualnych KGP, natomiast zachęcamy do przekonwertowania konta. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
  • Szanowna Pani, w kwestii wyjazdów zagranicznych polecamy nie tylko nasz Kantor BZWBK24 (który ułatwia podróżowanie, ponieważ można wymieniać waluty za pomocą bankowości elektronicznej i kantor ma się zawsze pod ręką), ale przy Koncie Jakie Chce istnieje możliwość ustawienia w bankowości elektronicznej wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie przez 10 dni za drobną opłatą. Polecamy i pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Po ostatniej aktualizacji są problemy z funkcjonalnością niektórych usług w BZWBK24.
  Może ktoś wie ile może potrwać przywrócenie funkcjonalności w tym zakresie ?

  Bogdan Odpowiedz
  • A o czym konkretnie mówisz? Niektóre usługi zostały po prostu wyłączone. Jeśli piszesz w tym temacie to może masz na myśli samodzielne złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia. Wyżej Zespol_BZWBK pisał, że z aktualizacją taka możliwość została zlikwidowana.

   kacperek
  • tak, wywala chwilami z aplikacji, potem zalogować się nie idzie… cos niedobrego sie dzieje z ta aktualizacją

   sunwoj1
  • Szanowny Panie, o jakich dokładnie funkcjonalnościach Pan mówi? Jeżeli niedogodności występują nadal prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 1 9999. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Wie ktoś jaką ofertę przedstawia bank telefonicznie nowym klientom?

  p0k3m0n Odpowiedz
 • Co zrobić w moim przypadku? Złożyłem dyspozycję przekazywania wynagrodzenia, która była dołączona do umowy w emailu powitalnym. Wpłynęło już pierwsze wynagrodzenie. Niestety nie pamiętałem, aby złożyć dyspozycję w systemie. Co robić? Składać teraz dyspozycję w systemie?

  Ludwik Odpowiedz
  • Nie no już za późno… przed przystąpieniem do promocji przyszło do Ciebie wynagrodzenie, a od 1 stycznia nie mogło przychodzić, żebyś mógł przystąpić.

   kacperek
  • Hmm… Tylko, że wynagrodzenie wpłynęło już po przystąpieniu do promocji.

   Ludwik
  • Przystąpieniem do promocji jest złożenie tej dyspozycji w systemie. Piszesz, że złożyłeś dyspozycję, którą otrzymałeś z papierami z banku i wynagrodzenie do banku już wpłynęło czym uniemożliwiłeś sobie przystąpienie do promocji.

   kacperek
 • zmiana starego rachunku tylko na Jakie Chcę, czy mogę też na vip ?

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • jest: „Zamieni obecny rachunek i kartę debetową na Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną lub Konto VIP i kartę Visa VIP … ”

  proponuję dopisać to w artykule

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • Nie rozumiem po co są te dyspozycje wysyłane z banku jeżeli nawet ZUS ich nie honoruje. Bank naraża w ten sposób świadczeniobiorcę na dodatkowe koszty i otrzymywanie najbliższego świadczenia nie na stary rachunek bankowy, a przez listonosza (kolejne ileś złotych na minusie oprócz poleconego do ZUS -10 zł).

  pytanie Odpowiedz
  • Nikt cie nie zmusza do wziecia udzialu w promocji. Numer konta mozna zmienic zawsze i bez promocji, bez wypelniania formularza BZWBK.

   keton
  • Tak, tylko nie byłem świadomy tego, że będę musiał w zmianie konta uczestniczyć. Miałem nadzieję na to, że wszystkie formalności zostaną załatwione przez bank.

   pytanie
  • Moim zdaniem cała procedura powinna wyglądać następująco: 1. Klient wypełnia w serwisie internetowym banku zlecenie przekazywania środków. 2. Bank odnotowuje ten fakt i dodaje klienta do promocji. 3. Bank przesyła klientowi pismo skierowane do instytucji z której klient pobiera świadczenie wraz z kopertą i opłaconą usługą pocztową. 4. Klient podpisuje pismo otrzymane od banku, wkłada do koperty i wrzuca do skrzynki na listy. 5. Na konto wpływa comiesięczne świadczenie. 6. Bank weryfikuje czy pojawił się wpływ świadczenia i wypłaca premię.

   pytanie
  • To jak jest jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego bank wysyła do ZUS dyspozycję zmiany rachunku w imieniu swojego klienta do wypłaty świaczenia emerytalnego jeżeli z góry wie, że bez podpisu wnioskodawcy jest ono bezwartościowe?

   „Osobom, które docenią korzyści płynące z korzystania z bezgotówkowej formy pobierania emerytury lub renty wystarczy jedna wizyta w wybranym banku lub spółdzielczej kasie oszczędnościowo – kredytowej w celu założenia rachunku. Kolejnym krokiem jest złożenie dyspozycji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Można to zrobić na dwa sposoby:
   • poprzez osobiste zgłoszenie się w Sali Obsługi Klientów w celu wypełnienia stosownego druku;
   • przesłanie pocztą do właściwej jednostki ZUS sporządzonej przez bank dyspozycji przekazywania środków na rachunek bankowy. Na dyspozycji takiej niezbędny jest podpis emeryta i pracownika banku.
   Dyspozycję należy złożyć nie później niż 12 dni roboczych przed terminem płatności świadczenia. Dla przykładu osoba pobierająca emeryturę 15 dnia każdego miesiąca dyspozycję przekazywania świadczeń na rachunek bankowy powinna złożyć najpóźniej 3 dnia miesiąca. Wpływ powiadomienia po tym terminie będzie uwzględniony, ale spowoduje, że zmieniona forma wypłaty świadczenia nastąpi dopiero w kolejnym miesiącu.”

   http://www.podlasie24.pl/zus-blizej-ciebie/wybierz-kategorie/emerytura-lub-renta-na-rachunku-bankowym-to-takie-proste-13501.html

   pytanie
 • Czy ktoś miał zaksięgowany wpływ w kwietniu i dostał już w maju owe 50 zł za wpływ wynagrodzenia?

  Patrycja Odpowiedz
  • Ja mam zaksięgowany wpływ w kwietniu ale nie dostałem 50 zł jeszcze. Mają czas do końca m-ca

   saroyan
  • daj znać po 31 maja, czy dostałaś, ok?

   agnes
  • Wiem, że mają czas do końca m-ca, byłam ciekawa tylko czy może ktoś dostał już bo ja póki co nie. Nie mam w tytule przelewu słowa „wynagrodzenie”, o którym ktoś tu wcześniej pisał (wszystkie warunki promocji zostały jednak spełnione) i dlatego jestem ciekawa czy otrzymam premię…

   Patrycja
 • A co z osobami, które już przelewają wynagrodzenie na konto w BZWBK? O dotychczasowych klientach w ogóle ten bank nie myśli!

  Anon Odpowiedz
  • Po co ma myslec, skoro juz sa klientami :) Tak jest ze wszystkimi firmami – dbaja tylko o pozyskanie nowych.

   keton
  • To może warto przestać przelewać do nich wynagrodzenie.
   Wtedy zaprosiliby Cię może do tej promocji: https://livesmarter.pl/150-zl-za-przeniesienie-wynagrodzenia-bzwbk/ :) A nawet jak sami nie zaproszą to warto się do nich odezwać i zapytać czy mogą Ci coś zaproponować.

   p0k3m0n
  • Watpie – moja pensja od ponad roku nie wplywa do BZ i nigdy mnie do niczego nie zapraszali. Jak juz pisalem – starych klientow maja w d.. Ale moze nie do konca, bo na promocjach BLIKowych zarobilem juz pewnie ze 200zl x2 konta. Sa gorsze banki :)

   keton
  • Szanowny Panie, bardzo często oferujemy promocje także dla naszych obecnych klientów. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, strony i mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o takich okazjach. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Dzisiaj ostatni roboczy dzień maja. Teoretycznie więc dzisiaj powinno zostać przekazane na konta 50 zł za wpływ wynagrodzenia w kwietniu. Potwierdźcie gdy ktoś dostanie. Chyba, że Bank znowu będzie miał problemy z przekazywaniem i zrobi to z opóźnieniem…

  jmg Odpowiedz
 • No i teraz nie gadać na temat rodzaju wynagrodzenia. Wpłynęło i koniec tematu.

  cykor Odpowiedz
 • A ktoś nie dostał, a powinien? Bo jedna osoba z rodziny nie dostała u mnie i nie wiem czy skończyli już wypłacać czy to jeszcze trwa.

  Bobek Odpowiedz
 • Dlaczego w tytule jest kwota 150 za wynagrodzenie?

  OTW Odpowiedz
  • W tytule czego? :D Jest inna promocja z tytułem 150 zl za przeniesienie wynagrodzenia bzwbk, ale to zupełnie inna promocja.

   kacperek
  • Od BZ WBK. Tak zaczyna się tytuł z wypłatą 50 zł

   OTW
  • Wygląda na to , że załapałeś się na poprzednia promocję tzn. 150zł za przeniesienia wynagrodzenia. W przyszłym miesiącu dostaniesz pewnie 100zł.

   cykor
  • OTW dostałeś wcześniej zaproszenie telefoniczne do promocji 150zl?

   kacperek
  • Nie. Co prawda dzwonili do mnie, ale nie miałem możliwości rozmowy i poprosiłem o kontakt w późniejszym terminie. Nie dzwonili ponownie

   OTW
 • u mnie nie ma kasy z „promo 300” jest tylko z „promo 150” więc chyba w dwóch nie można było brać udziału pomimo zapewnień @Admin (oczywiście nie mam do ciebie żalu Michal ;-P)

  Romek Odpowiedz
 • Od 8.08.2018r. BZWBK znosi opłaty za Przelew24, Express Elixir i BlueCash dla Konta Jakie Chcę. Nie będzie też limitów ilościowych na te przelewy. Dla kont 123 bez zmian :(
  Warto będzie otworzyć przynajmniej 1 KJC, nie będzie już trzeba kombinować z kontami oszczędnościowymi by szybko przerzucić kasę z kont 123 na lepszy %.

  Łuki Odpowiedz
 • @Łuki
  Masz rację. Przypomnę tylko, że nadal 1 raz w miesiącu mamy bezpłatny EE/BM ze wszystkich KO w BZWBK. Łuki słusznie podkreślił funkcjonalność KJC. Ja do tej pory korzystałem też z 2x Konto Wyższej Jakości w Aliorze ale były tam ograniczenia do 5000/dzień.

  Waldemar Odpowiedz
  • 5 kzł to pewnie BC?
   EE na KWK ma limity na pewno dużo wyższe, co miesiąc dla bezpłatności robię sobie 10 kzł do Millennium, ale zdarzało mi się tak przelewać środki dużo większe.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ktoś dostał 50 zł za przelew tytułem Wynagrodzenia z innego konta niż firmowe zadeklarowane we wniosku (np. kogoś z rodziny)? :d

  slayer Odpowiedz
 • @slayer
  Nie zadawaj głupich pytań. Tyle razy już to było wałkowane a Ty dalej swoje.

  Waldemar Odpowiedz
 • Nie ma głupich pytań… Lepiej krótko odpowiedzieć, jak to się sprawdziło w tej promo. Korzystam póki Banksterzy świętują… A do piątku można usunąć :p

  slayer Odpowiedz
 • @Slayer
  Dostał. I co z tego?

  Waldemar Odpowiedz
 • Reasumując: składałem dyspozycję przeniesienia rachunku on line co mój pracodawca nie zaakceptował, wobec tego wypełniłem formularz pracodawcy o przeniesieniu wynagrodzenia do bzwbk. Wypłatę na to konto dostanę w czerwcu, do 10. Załapię się na promocję czy nie?

  Paweł Odpowiedz
 • @Paweł
  Powinno być OK.

  Waldemar Odpowiedz
 • Kurcze założyłem konto dla 150 za założenie i 300 za wynagrodzenie, no i cholera zakochałem się w systemie bankowości… będzie ciężko zamknąć konto za pół roku ;__;

  kacperek Odpowiedz
  • System bankowości rzeczywiście fajny… wydaje mi się, że zostanę z nimi na dłużej. Jako jeden z niewielu banków oferuje także promocje dla dotychczasowych klientów. A od 8.08 za darmo zlecenia stałe (tego mi brakowało, by KJC stało się moim głównym kontem) i przelewy ekspresowe również za friko :)

   Marcinek
  • tez od lat nie potrafie sie z nimi rozstac, ale juz tak mam, promocje nie wazne, jak mi sie podoba bankowosc to w pewnych bankach pozostaje, i tak mam 5 stalych pozycji: pko bp, tmub, bzwbk, mille i ostatnio chyba ing

   sunwoj1
  • No właśnie jak z tym T-Mobilem? Dużo ludzi narzeka na system. A ja chyba zamienię główne w ING na BZWBK, tylko teraz nazwa mnie będzie drażnić :D

   kacperek
  • W porządku jest TMB, nie ma co narzekać. Zaletą są od razu widoczne transakcje zbliżeniowe kartami. BZWBK pod tym względem wypada znacznie gorzej.

   Łuki
  • TMUB to w porzadku byl, ale kilka miesiecy temu. Nowy system to masakra. Wolne toto, doladowuje sie kolejny ekran po kilka sekund. A bylo tak dobrze, i jeszcze MCC podawali. I sumowali operacje w wybranym okresie, a teraz trzeba z kalkulatorem siedziec.

   keton
 • I pomni odpływu klientów czas pewien temu (za płatne SMS-y), piszą za każdym razem podczas „autoryzacji” iż SMS bezpłatny ;-).

  Żą Odpowiedz
  • No właśnie mnie zastanawiała ta pozycja w systemie wykorzystane smsKody :D A to chyba po płatnych jeszcze zostało.

   kacperek
 • Pobierają 50gr za Przelewy24! Ugh, chyba w każdym innym banku to jest bezpłatne, szkoda że nie było informacji o tym podczas realizowania transakcji… (na bilet PKP za 7zł :v). Uważajcie

  pAniaq Odpowiedz
  • Jeszcze przez 2 miesiace beda pobierac

   aaaa
  • Od 8 sierpnia – gwoli ścisłości – przelewy24, espress elixir i blue cash będą za friko. Czyż życie nie jest czasami piękne?

   Bubu
  • Od 8 sierpnia – gwoli ścisłości – przelewy24, express elixir i blue cash będą za friko. Czyż życie nie jest czasami piękne?

   Bubu
 • Dzisiaj dostałem odpowiedź na złożoną reklamację ws. braku wypłaty premii za przeniesienie wynagrodzenia. Powód? „samodzielnie złożona dyspozycja…”. Piszę odwołanie do reklamacji.
  Swoją drogą… jestem totalnie niezadowolony i rozczarowany podejściem banku. Wszystko zrobiłem zgodnie w regulaminem, wniosek złożony u Pracodawcy, wpłata od pracodawcy a w reklamacji dostaje informację sprzeczną z regulaminem promocji.

  saroyan Odpowiedz
 • Ja tylko czekam na taką odpowiedź, zawsze chciałem sprawdzić jak wygląda interwencja arbitra :)

  kacperek Odpowiedz
  • Podpowiedz: czy w takim odwołaniu mogę poinformować o włączeniu w sprawę arbitra? Ewentualnie jakich jeszcze argumentów użyć? Pierwszy raz składałem reklamację a tu dodatkowo odwołanie będę musiał :/

   saroyan
  • Możesz poinformować, ale co będziesz straszył… :D Czy w reklamacji podniosłeś, że regulamin nie zaznacza kto ma przekazać dyspozycję do pracodawcy, czy po prostu napisałeś, że spełniłeś wszystkie warunki?

   kacperek
  • Dyspozycję składałem przez telefon, obawiam się że nie było dokładnie takiego wpisu ale podkreśliłem że zrobiłem wszystko zgodnie z regulaminem.

   saroyan
  • Dyspozycja złożona samodzielnie, ale za pośrednictwem usługi BZWBK24 lub infolinię, co było zaznaczone w regulaminie. A zapisu o tym kto przekazuje nie ma już w regulaminie. Myślę, że odwołanie zostanie uznane, tylko obrali taktykę odrzucania wszystkiego, bo może komuś nie będzie się chciało odwoływać.

   kacperek
 • Michał na jakiej zasadzie jest tutaj obecny zespół BZWBK. Czy w razie nieuznania reklamacji można się powołać na ich wpis tutaj gdzie piszą, że nie ma różnicy kto przekaże dyspozycję pracodawcy, ważne, żeby złożyć ją na infolinii albo w systemie bankowości?

  kacperek Odpowiedz
 • Którego dnia miesiąca ma wpaść premia 50zł?

  Kacper Odpowiedz
 • Ja, jak mam wątpliwości to zawsze zadaję pytanie przez bankowość internetową i tam otrzymuję odpowiedź. Zobaczcie co bank mi odpisał:

  (…)
  dziękuję za przesłaną wiadomość.
  Informuję, że promocja polecaj mój bank i promocja 300 zł za wynagrodzenie nie wykluczają się.
  Zgodnie z regulaminem aby skorzystać z promocji 300 zł za wynagrodzenie powinien Pan złożyć deklaracje przeniesienia wynagrodzenia w BZWBK24 internet lub przez kontakt z infolinii pod numerem telefonu 1 9999 (dla osób dzwoniących z zagranicy + 48 61 81 19999).
  Dodam, że dyspozycję może Pan złożyć sam. Jednak zachęcamy do tego, aby przeniesienie było za pośrednictwem banku.
  W razie dodatkowych pytań zachęcam do ponownego kontaktu (…)

  dario Odpowiedz
 • No to straciłem 100zł. Albo inaczej: nie zarobiłem. Zapewne pies jest pogrzebany w szczegółach. Infolinia odpowiedziała mi, że skoro u nich mam już konto / mam 123 i 4x KO/ to w promocji z 300 za wynagrodzenie mogę brać udział ale poleconym do tej promocji nie mogę być.

  Waldemar Odpowiedz
 • a ktos, kto skladal dyspozycje samodzielnie (wyklikane przez strone i samodzielnie wydrukowane) dostal 50 zl czy odrzucaja wszystkim i dali tylko tym, ktorzy zlecili za posrednictwem banku?

  krabar Odpowiedz
  • Ja tak złożyłem, ale dopiero w maju więc dowiem się na koniec miesiąca czy przyznają. Na razie tylko nie wypłacili koledze saroyanowi, który składał przez infolinię. I reklamacji też nie uznali.

   kacperek
 • Jak są referencje przelewu z nagrodą 50zł z tytułu wynagrodzenia ?

  dario Odpowiedz
 • Cytowany tu fragment nie jest prawdziwy.

  „Z punktu widzenia regulaminu promocji nie ma znaczenia kto przekaże pracodawcy dyspozycję przekazania wynagrodzenia, tj. czy Organizator, czy Uczestnik. Ważne jest, aby dyspozycja ta została złożona u naszego doradcy infolinii lub w usługach elektronicznych.”

  Wniosek złożyłem samodzielnie, kiedy jeszcze w kwietniu była taka możliwość. Rozmawiałem z konsultantem, składałem reklamację i to co otrzymałem:

  „Zgodnie z §5 pkt.1a Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi jeżeli spełni łącznie
  następujące warunki:
  a) W okresie przystąpienia do promocji w usługach BZWBK24 internet lub przez kontakt
  z infolinią 1 9999 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora), złoży dyspozycję
  przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP
  W BZWbK24 należy zaznaczyć, że sposób dostarczenia dyspozycji powinien być przez
  bank.”

  I tyle było po premii. Pomijam fakt, że regulamin nie definiował wcale w tym czasie, że musi być wybrana opcja przez bank.

  sabat24 Odpowiedz
  • Ale co jest nieprawdziwe? Bo moim zdaniem to, co mówi konsultant – regulamin promocji nie wymaga dostarczenia dokumentu do pracodawcy przez bank i tyle. Dokładniej:

   W okresie przystąpienia do promocji w usługach BZWBK24 internet lub przez kontakt z infolinią 1 9999 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora), złoży dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP

   Osobiście czekam na niewypłacenie nagrody, odrzuconą reklamację i sprawa trafia do arbitra bankowego. Nie ma ani słowa o tym, że to bank ma złożyć taką dyspozycję. Ba, bank sam pozwala na wybranie jednej z dwóch dróg więc dokładnie tak zrobiłem, jak chcieli.

   Michał
  • Może wyrażę się precyzyjniej. To co twierdzi Zespol_BZWBK nie ma odzwierciedlenia w praktyce, co oznacza, że bank nie wypłaca premii i odrzuca reklamacje. To co wkleiłem poniżej, to był cytat z pisma mojej odrzuconej reklamacji.
   Faktem jest, że w regulaminie nie ma takie zapisu. Nawet mam potwierdzenie zapisu rozmowy na czacie z konsultantem końcem kwietnia, który twierdzi, że samodzielne dostarczenie dyspozycji w pełni kwalifikuje do przystąpienia do promocji. Co jednak z tego, skoro bank nagle zmienia linię i z niewiadomych powodów neguje premię i trzeba się nasłać pism, by cokolwiek uzyskać, mimo że nie mają racji i sami sobie przeczą w oficjalnych komunikatach i postępowaniu.

   sabat24
  • Jedynym słusznym stanowiskiem jest to, że nie ma znaczenia to co mówi Zespól ani to co mówi konsultant. Znaczenie mają jedynie zapisy w regulaminie. Arbiter bankowa ich podreguluje w razie czego. A jak jest z wnioskowaniem o zadośćuczynienie za przymus pisania reklamacji bo ktoś sobie interpretuje po swojemu regulamin? I jeszcze raz pytanie powtórzone do Admina: na jakiej zasadzie jest tu Zespół i kto to w ogóle jest? Bank o nich w ogóle wie? :D

   kacperek
  • Wymowna cisza. Wygląda na to, że każdy może zostać zespołem dowolnego banku.

   cykor
 • Wbk taki jest że rzaaaaadko kiedy uznają reklamacje na korzyść delikwenta. Ja pisałam u nich kilka reklamacji i wszystkie odrzucili. Generalnie bank zlewający totalnie klientów.

  majaa Odpowiedz
 • Skoro tak bank postępuje , to trzeba ograniczyć mu wstęp na livesmartera . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • spadnie im tez liczba reklamacji i moga za to dostac Złotego Bankiera :)

   aaaa
  • A czy koronnym argumentem, że w systemie bankowości elektronicznej dało się jednak dyspozycję na przelew wynagrodzenia (do samodzielnego przekazania pracodawcy) nie mogłoby być przesłanie bankowi wydruku tej dyspozycji?

   Marcinek
  • Ale bank tego nie kwestionuje, co więcej sami w odpowiedziach na reklamację jako powód odrzucenia podają właśnie fakt samodzielnego przekazania dyspozycji.

   kacperek
  • Żebyś nie zrozumiał, że ich bronie…Po prostu to jest żaden argument, argumentem jest regulaminu, który nie zaznacza kto ma przekazać dyspozycje.

   kacperek
  • Zeby dostac Złotego Bankiera za jakosc obslugi trzeba miec kreatywne podejscie do rozumienia dokumentow bankowych, wtedy mozna Klientom wyjasniac ze w regulaminie nie bylo napisane ze mozna samodzielnie dostarczyc dyspozycje! Poza tym gdzie w nowym systemie jest teraz taka opcja? :)

   aaaa
  • nie ma
   jeden z konsultantów stwierdził, że to z powodu rodo … ;)

   kruczi
  • Na pewno samodzielne przekazywanie dyspozycji bylo przez Klientow nadużywane!

   aaaa
  • A to przez rodo nie powinno być uniemożliwione przekazanie dyspozycji przez bank? Bank nie potrzebuje zgody na przetwarzanie danych firmy w celu wysłania dyspozycji? Chyba, że pracownik w imieniu firmy takowej udzielił xD

   kacperek
  • RODO nie dotyczy firm, ale danych osobowych, tzn. osób fizycznych, choć pewnym wyjątkiem może być np. jednoosobowa działalność gospodarcza albo spółka cywilna zawierająca w nazwie imię i nazwisko właściciela(i), czyli dane osobowe…

   Don Quijote de la Mancha
  • To jest dobre pytanie do Zespol_BZWBK

   aaaa
  • No to w przypadku mojej firmy tak jest, więc mam kolejny argument w razie by się upierali, że oni mieli przekazać dyspozycje :)

   kacperek
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy