Aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citibanku + gwarantowane 720 zł moneybacku dla aktywnych

Zakończona

W ostatnim czasie Citibank zmienił nieco warunki swoich promocji. Po pierwsze – spadła premia na start przeznaczona dla nowych klientów. Po drugie – pojawiła się opłata za kartę Citi Simplicity. Na szczęście ciągle istnieje pewne rozwiązanie na oba problemy: partnerska Motokarta Citibank-BP. Ciągle jest ona darmowa, a za korzystanie z niej możemy zgarnąć aż 720 zł moneybacku. Od teraz możemy również wygrać dodatkowe 3000 zł w formie karty paliwowej – o ile znajdziemy się w gronie 10 osób, które najlepiej odpowiedzą na pytanie konkursowe.

3000 zł nagrody w konkursie Motokarta BP

Jak zdobyć 3000 zł?

Aby wziąć udział w konkursie należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą karty kredytowej Citibanku od 31.12.2019. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę konkursu i odpowiemy na pytanie konkursowe: ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł. Jak łatwo się domyślić osoby, które będą najbliższe poprawnej odpowiedzi – wygrywają.

Aby jednak być branym pod uwagę konieczne jest spełnienie pozostałych warunków, czyli zawnioskowanie o kartę kredytową BP Motokarta z linku, który pojawi się po zostawieniu odpowiedzi konkursowej. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku.

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić jeszcze dwa proste warunki. Po pierwsze – zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Po drugie – w tym samym terminie wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Osoby, których odpowiedź na pytanie konkursowe znajdzie się najbliżej faktycznej liczby transakcji, zgarną 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każdy. Razem aż 3000 zł do wydania na stacjach paliw BP, w ciągu maksymalnie 24 miesięcy.

Informacja o wygranej trafi do naszej skrzynki odbiorczej w bankowości internetowej Citibank Online do 31.12.2020. Przekazanie nagród nastąpi 15.01.2021.

Jak zgarnąć gwarantowane 720 zł moneybacku?

Konkurs konkursem, ale wyrabiając Motokartę BP automatycznie przystępujemy do innej promocji banku, w ramach której możemy zgarnąć nawet 720 zł moneybacku. W skrócie: bank zapłaci nam 20 zł miesięcznie pod warunkiem, że wykonamy transakcje na min. 500 zł, z czego min. 250 zł będzie dokonane na stacjach BP w Polsce. Promocja trwa 36 miesięcy co oznacza, że razem do zgarnięcia jest 720 zł.

O wszystkich szczegółach tej promocji pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu z marca. Tam również znajdziecie informacje o tym jakie są dokładnie parametry karty, co jest bezpłatne a za co płacimy. Generalnie jeśli nie skorzystamy z żadnych opcji dodatkowych, to samo posiadanie karty będzie darmowe :)

Warto jedynie zwrócić uwagę, że choć w konkursie mogą brać udział osoby nieposiadające żadnej karty Citibanku od 31.12.2019, to oferta z moneybackiem ma nieco dłuższy okres karencji – od 1.01.2018.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyżby WRESZCIE była możliwość zawnioskowania w pełni ONLINE? Czy trzeba znowu czekać na oddzwaniających konsultantów z VOIPHOMEOFFICE?

  zenek64 Odpowiedz
 • Oj spada koniuktura.. Kilka miesięcy temu za Motokartę nagroda 400 PLN teraz nagroda udział w konkursie :D

  KaBe Odpowiedz
 • A do tego stacja BP… ja mam w swojej okolicy tańsze i ten moneyback idzie w kosz…

  derek Odpowiedz
  • Nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz ale w mojej okolicy (Wola/Bemowo w Warszawie) 95 na BP jest tylko 2 gr droższa niż na Auchan Wola…. a skoro moneyback w najgorszym przypadku wynosi 4 % (20 zł zwrotu za 500 zł na BP ) to 4 % z 4,25 zł za benzynę/ON to 17 groszy)

   zenek64
  • Wyjedz kiedys z Warszawy, sa markowe stacje (np Orlen Wroclaw Maslice) gdzie 95 kosztuje 4,04 zl. Na BP mozna kupowac doladowania. A jak ktos chce tankowac najtaniej to bierze sie karte Toyoty a nie wbija na promocje sponsorowana przez BP. Albo bierze sie inna karta citi.

   aaaa
 • Wszystkie zakupy się liczą (np. papierosy )czy tylko paliwo?

  Wojto Odpowiedz
 • Czy da się zmniejszyć limit KK poniżej 5.000 zł.

  broker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy