320 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 20 zł w formie kodu do Costa Coffee oraz 300 zł w bonach do wybranego sklepu. A gdyby nam było mało, to kolejne 500 zł czeka w promocji karty kredytowej! :)

320 zł premii od BNP Paribas

320 zł od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.08.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Będziemy tam musieli wybrać sklep, do którego otrzymamy kartę podarunkową. Do wyboru mamy Answear, Biedronka, Decathlon, Leroy Merlin.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 15.09.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Przy tak wysokiej premii nie zdziwię się, jeśli nastąpi to w ciągu kilku dni – warto więc się śpieszyć!

400 zł w dwóch transzach!

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 20 zł w formie e-kodu do Costa Coffee, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o konto.

Drugą, czyli 100 zł do wybranego podczas rejestracji sklepu, zdobędziemy za podpisanie umowy oraz wykonanie we wrześniu:

 • min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • min. 1 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay

Jeśli chodzi o przelewy – kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

W przypadku płatności telefonem chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach (zbliżeniowo) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności typu doładowania wirtualnych portmonetek. Zgodnie z regulaminem lepiej też unikać płatności w sieci.

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 200 zł w formie wybranego bonu, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo w październiku:

 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł
 • wykonamy min. 4 płatności bezgotówkowe kartą
 • wykonamy min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonamy min. 1 płatność Apple Pay lub Google Pay

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji kartą obowiązują te same ograniczenia co w przypadku płatności telefonem (czyli wszystkie „normalne” transakcje są OK).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafi do nas do 28.09, 19.10 oraz 25.11. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, przy czym w przypadku wyboru karty podarunkowej Leroy Merlin będziemy musieli uzupełnić swoje dane do jej wysłania – będziemy mieć na to czas do 25.10.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Michał błędy masz w opisie. 400 zł w dwóch transzach???

  derek Odpowiedz
 • Pani na infolinii powiedziała, że od sierpnia kasują 5 zł za kartę, chyba że wykona się transakcje na min. 300 zł, a nie 3 transakcje. @Admin

  Dario Odpowiedz
 • dostałam meila z taką promką, może ktoś chce załapać się na bon 50 zł :)
  https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-internetowa/powiadomienia-sms

  m. Odpowiedz
 • Informacje o nagrodach zostaną przekazane w terminie do 45 dni od dnia zakończenia promocji.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Można zamknąć online czy oddział – pewnie już było to pytanie ale nie pamiętam.

  santech Odpowiedz
 • Dziękuję.

  santech Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy