350 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy zgarnąć aż 350 zł premii na start. Do zdobycia czeka na nas 350 zł w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach Biedronka, a do tego opcjonalne 300 zł za kartę kredytową :)

350 zł premii za konto BNP Paribas

Zakupy na majówkę z kontem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.05.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.06.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w trzech ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy równe części. Aby zgarnąć premie konieczne jest spełnienie warunków promocji w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu rejestracji w promocji oraz w dwóch kolejnych. Warunki do spełnienia w każdym miesiącu są następujące:

 • logowanie do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna)
 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 200 zł
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku płatności kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Przykładowo rejestrując się w promocji w kwietniu powyższe warunki spełniamy w maju, czerwcu oraz lipcu. Jeśli raz zapomnimy o spełnieniu ich wszystkich, to wypadamy z promocji.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z nagród trafi do nas do 26. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Sam kod o wartości, kolejno, 100, 100 oraz 150 zł trafi do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • ale po co jak można za 650 założyć ? ;-)

  JoX Odpowiedz
 • W tej za 650 trzeba co miesiąc czytać regulamin. W każdym miesiącu inne warunki do spełnienia. Ale warto!

  ptok Odpowiedz
 • Jakieś szczegóły?

  Maciej Odpowiedz
 • ta za 650 jest banalna. niby co miesiac trzeba co innego zrobić, ale grzech nie skorzystać. oby więcej takich okazji.

  wOJOK Odpowiedz
 • Promocja za 650 świetna. Ja niestety nie skorzystam, bo mój smartfon nie posiada modułu NFC:(

  Michał Odpowiedz
  • Płatności GooglePay w internecie chyba normalnie przechodzą.

   Paweł
  • Nie musisz mieć NFC. Instalujesz na smartfonie Google Pay, dodajesz kartę. I płacisz za zakupy w internecie przez google pay.

   ptok
  • Wow, super – dziękuję za te informacje i wskazówki:) To chyba rozwiąże mój problem:)
   A jeszcze dopytam – sorry, bo być może jest to niemądre pytanie – czy w podobny sposób bez NFC można w jakichś sklepach stacjonarnych płacić?
   PS. Karta może być dowolna, tj. debetowa lub kredytowa? Ma to jakieś znaczenie?

   Michał
 • czy posiadanie limitu odnawialnego (raty allegro) dyskwalifikuje z promocji?

  Karolx Odpowiedz
 • Przez ponad rok nie miałem konta w BNP Paribas. Teraz założyłem nowe w promocji i wiecie co? Dostałem dokładnie ten sam numer konta łącznie z historią operacji sprzed roku. Pierwszy raz coś takiego widzę, a wielokrotnie zakładałem nowe konta w różnych bankach i nigdy nie zdarzyło się, abym dostał numer konta po zamkniętym rachunku…

  broker Odpowiedz
 • Czy po wypełnieniu wniosku na kuriera dzwonią by potwierdzić dane jak kiedyś?

  krooso Odpowiedz
 • @broker
  Mam tak samo. Numer konta taki sam, historia transakcji, Ci sami odbiorcy zaufani tylko login inny.
  @krooso
  Kurier przyjeżdża pod wskazany adres, potwierdza tożsamość i przywozi kartę.

  Beata2 Odpowiedz
 • UWAGA!!! zmiana regulaminu od 08.2021 r.
  Jest: „Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.”
  Będzie: Zapłacimy 5 zł miesięcznie, chyba że wykonamy 3 transakcje bezgotówkowe. Do 26 roku życia dalej za free.
  Jakichś bardziej istotnych rzeczy nie znalazłem, jakieś wypłaty z bankomatów wzrosły o 2 zł i tego typu pierdoły, których chyba nikt w tym banku nie używa…
  @Admin

  Dario Odpowiedz
 • Czy dostał już ktoś maila zawiadamiąjacego o przyznaniu nagrody w tej promocji?

  Anita Odpowiedz
 • Wczoraj dotarły bony- dwa po 50 zlotych.
  Wiadomość i bon przychodzi z maila : zakupynamajowke@bnpparibasplus.pl

  Anita Odpowiedz
 • witam. dwa bony po 50 w sms podali kody

  miron Odpowiedz
 • Kolejne boniki przyszły.

  Anita Odpowiedz
 • witam. dostalem nastepne dwa po 50zł

  miron Odpowiedz
 • Witam.
  Dostałem ostatnia nagrodę 3 x 50 do biedronki.
  Dziękuję Admin.

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy