HIT! Rekordowe 350 zł za Konto Jakże Osobiste + 1% moneybacku i 3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku!

Trwa do 31.07.2020

Ruszyła IV edycja promocji Alior Banku „z nami lepiej”, w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię na start wynoszącą aż 300 zł! Oprócz tego ciągle możemy skorzystać z pakietu korzyści wbudowanego w rachunek i zgarnąć 1% moneybacku czy 3% na koncie oszczędnościowym. A do tego 50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile, które wymienimy na jedną z nagród (np. bon na stację paliw).

350 zł za założenie konta w Alior Banku

Z nami lepiej – 4 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.12.2019 r. do 31.05.2020 r.

Odpadaja więc osoby które składały wniosek jakiś czas temu, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową ze strony internetowej banku nie później, niż 31.07.2020. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

300 zł premii za konto w Alior Banku

Co dalej? Premia podzielona jest na kilka części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto.

Kolejne 200 zł podzielone jest na 8 części po 25 zł. Daną nagrodę zgarniemy za spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym trzech warunków:

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymagane jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z innych banków oraz przelewy z rachunków w Alior Banku, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC). Warto jednak dodać, że póki co 3% zapowiedziane jest tylko do końca czerwca (później prawdopodobnie będzie nieco mniej).

Aktualizacja: od lipca oprocentowanie promocyjne na koncie oszczędnościowym wynosi już tylko 1% w skali roku.

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Dodatkowe 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Oprócz 300 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie 3400 punktów wymiennych na vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę debetową Mastercard w bankowości eletronicznej lub na stronie programu, a następnie wykonamy 5 dowolnych płatności bezgotówkowych kartą. Czas na wykonanie zadania to 30 dni.

Mastercard naliczy nam punkty w ciągu 5 dni roboczych po wykonaniu transakcji. Ta promocja dostępna jest do 30.07 lub do wyczerpania puli 16300 osób.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • napewno nie wydalem jeszcze 300 zł , 1 lub 2 lipca wpływ 1500, dostalem sms chyba na trzeci dzien o 1%

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy